Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwomic

iwomic

#7177487 Napisano: 22.05.2024 21:44:04 w Żabka
Przychodzi mail z potwierdzeniem udziału w konkursie Good Vibes Kaktus? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7177486 Napisano: 22.05.2024 21:43:17 w Żabka
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

medziks1 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Hardmade? Wylosowałam bon ale maila od rana nie ma…

Tez nie mam. Chyba nie przychodza od razu.

A przychodzi w ogóle mail z potwierdzeniem udziału?

Mi nie przyszedł... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

iwomic

iwomic

#7174025 Napisano: 07.05.2024 17:28:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
MarcinSz napisał(a):

Wyjazd do Barcelony z Lotto

Do zobaczenia emotka Wyświetl w wątku >>

iwomic

#7150322 Napisano: 31.12.2023 00:09:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Może ktoś by chciał lodówkę Monstera w zamian za krzesło z konkursu ,,Energia do gier w Dealz"? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7148195 Napisano: 18.12.2023 21:21:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Jim Beam w Żabce wysyła potwierdzenie zgłoszenia na e-mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7110179 Napisano: 19.07.2023 20:19:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Mapa napisał(a):

TurboMike napisał(a):

iwomic napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwomic napisał(a):

kalf napisał(a):

alienistka napisał(a):

Smolar w konkursie Magnum prosi o podanie kodu z Żabki. Wiecie może gdzie go znajdę?

Ja mam ten sam problem emotka

Smolar się nie popisał z tą małostkowością. Dobrze ze jeszcze skanu paragonu nie chcą.

Piszcie przez pomoc w Żappce, podadzą wygaśnięte kody

Mi to i tak niewiele da, bo u mnie były 3 kody a nawet nie wiem, który do jakiego zgłoszenia poszedł emotka

Naprawdę ?? Chyba ich poźrebiło nieźle... Ja akurat kolekcjonuje to ale przecież to nie paragon! 
Nie, no jak będziesz miał wszystkie kody to możesz na ich stronie popróbować który Cię przepuści. Bo rozumiem że zgłasza się formularz standardowo jak u Smolara przez stronkę ?  

A pozwolę sobie spytać za jakie dni ?

Za pierwsze 3 dni.  Tak, standardowy formularz smolara.

PS. Drodzy, kody idzie odzyskać na infolinii Żabki! Bardzo miły i cierpliwy Pan mi dyktował pieczołowicie wszystkie kody. Tylko najpierw
was zweryfikują z danych podanych w aplikacji żappka i ilości żappsów.

Smolar zazwyczaj w treści SMS  z gratulacjami wysyła kod z zabki emotka

Nie tym razem. U mnie w ogóle sms tylko na jeden nr przyszedł, a na inne zgłoszenia sam mail. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

iwomic

#7110176 Napisano: 19.07.2023 20:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

iwomic napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwomic napisał(a):

kalf napisał(a):

alienistka napisał(a):

Smolar w konkursie Magnum prosi o podanie kodu z Żabki. Wiecie może gdzie go znajdę?

Ja mam ten sam problem emotka

Smolar się nie popisał z tą małostkowością. Dobrze ze jeszcze skanu paragonu nie chcą.

Piszcie przez pomoc w Żappce, podadzą wygaśnięte kody

Mi to i tak niewiele da, bo u mnie były 3 kody a nawet nie wiem, który do jakiego zgłoszenia poszedł emotka

Naprawdę ?? Chyba ich poźrebiło nieźle... Ja akurat kolekcjonuje to ale przecież to nie paragon! 
Nie, no jak będziesz miał wszystkie kody to możesz na ich stronie popróbować który Cię przepuści. Bo rozumiem że zgłasza się formularz standardowo jak u Smolara przez stronkę ?  

A pozwolę sobie spytać za jakie dni ?

Za pierwsze 3 dni.  Tak, standardowy formularz smolara.

PS. Drodzy, kody idzie odzyskać na infolinii Żabki! Bardzo miły i cierpliwy Pan mi dyktował pieczołowicie wszystkie kody. Tylko najpierw
was zweryfikują z danych podanych w aplikacji żappka i ilości żappsów. Wyświetl w wątku >>

iwomic

#7110163 Napisano: 19.07.2023 19:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

iwomic napisał(a):

kalf napisał(a):

alienistka napisał(a):

Smolar w konkursie Magnum prosi o podanie kodu z Żabki. Wiecie może gdzie go znajdę?

Ja mam ten sam problem emotka

Smolar się nie popisał z tą małostkowością. Dobrze ze jeszcze skanu paragonu nie chcą.

Piszcie przez pomoc w Żappce, podadzą wygaśnięte kody

Mi to i tak niewiele da, bo u mnie były 3 kody a nawet nie wiem, który do jakiego zgłoszenia poszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7110157 Napisano: 19.07.2023 19:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalf napisał(a):

alienistka napisał(a):

Smolar w konkursie Magnum prosi o podanie kodu z Żabki. Wiecie może gdzie go znajdę?

Ja mam ten sam problem emotka

Smolar się nie popisał z tą małostkowością. Dobrze ze jeszcze skanu paragonu nie chcą. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7110152 Napisano: 19.07.2023 19:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwomic napisał(a):

koszalek napisał(a):

Ktoś wie czy info z Magnum Żabka było tylko za poczatkowe dni czy już za wszystkie?

Niestety, nie znajdziesz, a bilety (oby tylko) przepadną emotka Mam ten sam problem i to na aż 3 zgłoszeniach. Niby w regulaminie był zapis, że należy zachować kod, ale nie było wprost napisane, iż będzie on niezbędny do odbioru nagrody, a jedynie do wzięcia udziału w konkursie. Zatem, moim zdaniem zapis zupełnie niejednoznaczny. Trochę słabo, bo to pierwszy żabkowy konkurs w którym wzięliśmy udział i ktoś chce ten kod. Początkowo jak pojawiły się te konkursy zawsze zapisywaliśmy te kody, ale że nikt przy wydawaniu nagrody tego nie żądał przestaliśmy nawet zapisywać i tylko szły zgłoszenia na zasadzie kopiuj-wklej. A tu taki zonk. Żabka powinna uzgodnić z organizatorami jakiś jeden czytelny system jak to ma hulać. Albo chociaż zrobić coś, by te kody tak bezpowrotnie nie znikały.

Okej, jednak widze właśnie, że pisze iż trzeba zachować kod do odbioru nagrody, a wiec przeoczenie i gapowe trzeba zapłacić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7110151 Napisano: 19.07.2023 19:31:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Ktoś wie czy info z Magnum Żabka było tylko za poczatkowe dni czy już za wszystkie?

Niestety, nie znajdziesz, a bilety (oby tylko) przepadną emotka Mam ten sam problem i to na aż 3 zgłoszeniach. Niby w regulaminie był zapis, że należy zachować kod, ale nie było wprost napisane, iż będzie on niezbędny do odbioru nagrody, a jedynie do wzięcia udziału w konkursie. Zatem, moim zdaniem zapis zupełnie niejednoznaczny. Trochę słabo, bo to pierwszy żabkowy konkurs w którym wzięliśmy udział i ktoś chce ten kod. Początkowo jak pojawiły się te konkursy zawsze zapisywaliśmy te kody, ale że nikt przy wydawaniu nagrody tego nie żądał przestaliśmy nawet zapisywać i tylko szły zgłoszenia na zasadzie kopiuj-wklej. A tu taki zonk. Żabka powinna uzgodnić z organizatorami jakiś jeden czytelny system jak to ma hulać. Albo chociaż zrobić coś, by te kody tak bezpowrotnie nie znikały. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7105446 Napisano: 02.07.2023 20:22:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

iwomic napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

iwomic napisał(a):

Czy macie prawidłowo opisany na paragonie produkt Fresh&Fruity na konkurs Wawel ,,Królewskie wakacje"? U mnie pisze po prostu "Cukierki Wawel" emotka

A na co ci potrzebne wpisanie fresh and fruity? Zakup ich byl dowolny. Dowolne cukierki Wawel na wage.

chodzi mi o inny konkurs, ten do 11.07.

I w tym tez mozesz kupic jakie chcesz. Nie ma obowiazku kupienia w tym KONIECZNIE fresh and fruity.

Hm, regulamin twierdzi jakby inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7105424 Napisano: 02.07.2023 18:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

iwomic napisał(a):

Czy macie prawidłowo opisany na paragonie produkt Fresh&Fruity na konkurs Wawel ,,Królewskie wakacje"? U mnie pisze po prostu "Cukierki Wawel" emotka

A na co ci potrzebne wpisanie fresh and fruity? Zakup ich byl dowolny. Dowolne cukierki Wawel na wage.

chodzi mi o inny konkurs, ten do 11.07. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7105418 Napisano: 02.07.2023 18:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy macie prawidłowo opisany na paragonie produkt Fresh&Fruity na konkurs Wawel ,,Królewskie wakacje"? U mnie pisze po prostu "Cukierki Wawel" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#7078242 Napisano: 04.02.2023 19:39:20 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

agaga napisał(a):

Informował Chivas biedronka? Juz 

Już dawno, na początku stycznia jakoś

Chodzi o Chivas Nowy Jork?

Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#6787403 Napisano: 10.06.2021 20:16:59 w Giełda Kodów ; )
Kody do Canal+Online z Lays chętnie oddam za 10 kodów Desperados/Heineken/Żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#6787098 Napisano: 09.06.2021 19:46:44 w Giełda Kodów ; )
Kody do Canal+Online z Lays wymienię za 10 kodów Desperados/Heineken Wyświetl w wątku >>
0 0

iwomic

#6690284 Napisano: 16.03.2020 12:00:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher wycieczkowy na Zanzibar z Palmolive w Hebe!  emotka Jestem w szoku bo to moja pierwsza tak "gruba" wygrana. Tylko nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać przez obecną sytuację na świecie?emotka Wyświetl w wątku >>