Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marketa

marketa

#6383851 Napisano: 28.07.2017 16:42:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziękuję Wszystkim za pomoc. emotka

Życzę wielkich wygranych w konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

marketa

#6383849 Napisano: 28.07.2017 16:39:55 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

W innych konkursach jest różnie. Tak - czasem jest wymagany skan dowodu. Tak - czasem musisz się zgodzić na wykonanie zdjęcia laureta podczas odbioru. I tak dalej. To norma. Organizator określa warunki w regulaminie. Z ciekawości zapytam: czytałaś w ogóle regulamin?
Drugie pytanie: czy ten konkurs jest w naszej bazie? Bo jak nie ma, to nie możemy rozmawiać o nim emotka No chyba, że jesteś Adminką i prowadzisz pozakulisowe rozmowy z Organizatorem, czekając na jego decyzję emotka W innym wypadku to jest ewidentne naruszenie regulaminu tego forum. Na marginesie - czytałaś regulamin tego miejsca? emotka

Nie będziemy rozmawiać. Już wszystko wiem . Decyzję swoją też znam.
Dzięki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

marketa

#6383846 Napisano: 28.07.2017 16:36:45 w WC - rozmowy o wszystkim
kermit napisał(a):

marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

Po pierwsze skoro wygrałaś w jakimś konkursie to rozumiem, że brałaś w nim wcześniej udział? Skoro brałaś udział to zaakceptowałaś regulamin. A ten regulamin z pewnością wyjaśniał kwestię umowy o którą pytasz. Po drugie nie wiem co to za nagroda ale 36x69,99=2519,64. Więc pytanie czy warto. Nie wiem co to za "umowa na tableta", ale jeśli to po prostu umowa abonencka na internet/rozmowy to pytanie czy potrzebujesz tych usług.

Nie potrzebuję tych usług i zaraz dzwonię z rezygnacją. Za te ponad 2500 zł to sobie kupię laptopa,a nie zwykły tablet.

Dzięki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

marketa

#6383843 Napisano: 28.07.2017 16:30:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Masza86 napisał(a):

marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

to zwykłe naciąganie, nic nie wygrałaś! maja  twoje dane od jakiejs agencji , wiedza ze wzięłaś udział w jakims konkursie, wiec wkrecaja Ci kit ze wygrałas  ale podpisz umowę ! nigdy , przenigdy nie ma tak ze musisz umowy podpisywac jak cos wygrasz, a tym bardziej płacić! to jest zwykła oferta  sieci telefonicznej , a agencjie sprzedaja nieraz nr tel graczy, stad wiedzieli ze brałas udziuał w konkursie emotka , chyba ze pasuje ci oferta tej sieci to bedziesz miec tablet,mysle ze we wrzesniu beda lepsze oferty ! ja bym nie brała tej "niby wygranej " emotka


Dzięki.:) Zaraz dzwonię z rezygnacją.

Wyświetl w wątku >>
0 0

marketa

#6383833 Napisano: 28.07.2017 16:14:22 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów? Wyświetl w wątku >>
0 0

marketa

#6383829 Napisano: 28.07.2017 15:57:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.
Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?
I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0