Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Reni

Reni

#2425047 Napisano: 08.06.2009 08:03:34 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

według Regulaminu, wyniki mają być podane w dniu 8 czerwca o godzinie 12.00


to z forum rossnetu odnosnie Dove emotka


emotka emotka emotka to ja juz nic nie rozumie... miały być o 10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2425033 Napisano: 08.06.2009 07:56:01 w Rossmann
Kochani dzisiaj o 10 z Dove a jutro o 12 ze Skarbu (tzn. na 99% emotka ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422526 Napisano: 06.06.2009 05:46:05 w Rossmann
questsa napisał(a):

mam pytanko czy rossman otwarty jest w niedziele??


Mój tak emotka ale to zależy od miejsca, sprawdz sobie na stronce:
http://www.rossnet.pl/drogerie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422459 Napisano: 06.06.2009 04:53:05 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Reni napisał(a):

aerdna napisał(a):

Już zadziałało i mam 2 kupon emotka A czy często są takie prezenty ?


Średnio co 2 m-ce emotka


To jeszcze o jedno zapytam, wiem, że to głupie, ale czy jeżeli sie zapisze np. do newslettera o promocjach, to czy będa mi przychodziły potem powiadomienia, że znowu jest jakaś akcja z prezentami, czy czeba po prostu na strone zaglądac co jakiś czas ?


Tego to nie wiem, bo zawsze maile od nich od razu kasuje emotka Ale jak masz dostep do gazetek rossmanna to tam jest info o nowej akcji a gazetka zawsze pojawia sie pare dni wczesniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422425 Napisano: 06.06.2009 04:35:36 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Już zadziałało i mam 2 kupon emotka A czy często są takie prezenty ?


Średnio co 2 m-ce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422353 Napisano: 06.06.2009 03:43:37 w Rossmann
kajeczka napisał(a):

ania napisał(a):

kajeczka napisał(a):

a mam pytanko do Krakusów emotka odnośnie gratisowych zestawików: czy był wogóle do wyboru Rossmann na Pawiej? emotka


w Plazie już były więc na pawiej też


Plazę,to widziałam,ale czaiłam się na Rossmana z Pawiej...i Zonk emotka Myślałam,że zapomnieli dodać... emotka


Szok, ze tak szybko te prezenty tam poszly emotka
kajeczka na szczescie koło Rynku jest mnostwo Rossmanów, wiec na pewno gdzieś sie załapiesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422329 Napisano: 06.06.2009 03:29:35 w Rossmann
bmacieja napisał(a):

ksantypa napisał(a):

bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


a ja podalam tylko nick i @ -spisala moje dane z dowodu i dala wygrana


ale tu nawet o wygraną nie chodziło tylko o ten prezencik darmowy emotka


emotka ja myślałam, że chodzi o nagrode ze Skarbu o dziecku emotka
Co do tych prezencików to nie wiem jak to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422288 Napisano: 06.06.2009 03:05:43 w Rossmann
bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


emotka Trzeba było powiedzieć, że można i koniec. Ja też nie mogłam ostatnio odebrać napisałam maila do rossnetu czy jest możliwość odbioru przez inna osobą i odp. mi że jak najbardziej! Nawet przez przypadek odpisali mi dwa razy na ten sam mail.
Cyt.:nagrodę w Pani imieniu może odebrać inna osoba musi jednak posiadać napisane przez Panią upoważnienie wraz z numerem dowodu osobistego zarówno swoim jak i Pani, abyśmy mieli pewność, że nagroda trafi do właściwej osoby.
Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja rossnet.pl
Też nie chcieli wydać osobie która odbierała w moim imieniu, ale ta powiedziała tylko, że kontaktowałam się z osobą organizującą konkurs i zostałam poinformowana, że wystarczy oświadczenie. Prezent został od razu wydany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422055 Napisano: 06.06.2009 12:45:44 w Dziś cieszę się z.....
przemxx napisał(a):

Reni napisał(a):

A ja dziś ciesze sie ze wygrałam długą walkę ze streetcomem emotka
Poszło o pierdołe ale tak mnie wkurw...emotka nio i pokazałam im, że nie mają do czynienia z pierwszą lepszą naiwną istotką emotka a wszystko poszło o zasady... emotka


Pendrive'a wygrałaś, jak ja? emotka



Nie emotka Tutaj chodziło o coś całkiem innego. Przesyłka, która niby do mnie dotarła, później że niby było pozostawione avizo, następnie niby zaginęła, później niby wróciła do nadawcy, a w ostateczności okazało się, że cały czas była u kuriera emotka
W każdym bądź razie pani ze streetcomu do końca wmawiała mi, że to moja wina emotka tylko ciekawe dlaczego centrala od kuriera dzwoniła do mnie z przeprosinami.... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2422012 Napisano: 06.06.2009 12:19:17 w Dziś cieszę się z.....
A ja dziś ciesze sie ze wygrałam długą walkę ze streetcomem emotka
Poszło o pierdołe ale tak mnie wkurw...emotka nio i pokazałam im, że nie mają do czynienia z pierwszą lepszą naiwną istotką emotka a wszystko poszło o zasady... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421886 Napisano: 06.06.2009 11:15:09 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a jeszcze pytanie co do konk. urodzinowego odbieral ktos nagrode juz??


tak, ktos wczoraj odbierał-podobny do tego ze Skarbu emotka




muzulmanka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a jeszcze pytanie co do konk. urodzinowego odbieral ktos nagrode juz??


ja odbierałam- rzeczywiście podobny do Skarbu, pisałam wczoraj co zawiera emotka


onnn21 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a jeszcze pytanie co do konk. urodzinowego odbieral ktos nagrode juz??


Tak ja odebralem, tak jak inni. Sklad zestawo juz wczoraj byl podawany w temacie emotka

I przestańcie wkońcu cenzuraić o tych mailach z colaget. Co wy paly w szkole z polaka mieliscie?? Ze czytac nie potraficie emotka emotka emotka emotka




dzieki, faktycznie bylo ale mialam zaleglosci, bo tyle stron naprodukowalo sie od wczoraj:)

jak dla mnie te zestawy b. fajne sa i chyba sa warte 150zl

a to ze jest naklejka prezent czy tester to mi wcale nie przeszkadza emotka

szkoda tylko , ze w tym zestawie ze skarbu nie dali raz jeszcze tego wiosiorka 'cudnego' z sercem;) mojej mlodszej siostrze bardzo sie podobal ostatnio, no ale sie zerwal juz emotka


Oszzz, szkoda ze wczesniej tego nie napisalaś bo wczoraj robiłam porządki i wywaliłam ów serce do kontenera... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421840 Napisano: 06.06.2009 10:53:33 w Rossmann
kajeczka napisał(a):

sydariameki napisał(a):

kajeczka napisał(a):

były już wyniki konkursu Dove Heat Defence?bo coś znaleźć go na stronce nie mogę emotka


nie było


dzięki emotka


Kajeczka z dove beda wyniki w poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421720 Napisano: 06.06.2009 09:58:16 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

a jeszcze pytanie co do konk. urodzinowego odbieral ktos nagrode juz??


tak, ktos wczoraj odbierał-podobny do tego ze Skarbu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421556 Napisano: 06.06.2009 08:30:29 w Rossmann
asiam napisał(a):

Do kiedy można odbierać prezenty Z Rossmana?Chodzi mi o obecne prezenty,nie nagrody.


Pisałam kilka postów wyżej emotka do dnia 26.06.2009 r Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421540 Napisano: 06.06.2009 08:18:21 w Rossmann
malutka456 napisał(a):

Reni napisał(a):

malutka456 napisał(a):

czy ktos odebral juz magrody z lirene, urodzinowego lub dermiki w Gliwicach? Nie wiem, czy pojechac czy nie emotka


Z urodzinowego na 100% byly odbierane z Dermiki chyba tez ktos sie chwalił emotka


dzięki, pojadę odebrać nagrody emotka myślę,że upoważnienie wystarczy...mamie nie chce się jej odebrać emotka emotka


Wystarczy emotka Tylko niech w upowaznieniu beda wpisane Wasze numery dowodow (bo moga tego czepiac sie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421519 Napisano: 06.06.2009 08:07:26 w Rossmann
malutka456 napisał(a):

czy ktos odebral juz magrody z lirene, urodzinowego lub dermiki w Gliwicach? Nie wiem, czy pojechac czy nie emotka


Z urodzinowego na 100% byly odbierane z Dermiki chyba tez ktos sie chwalił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421504 Napisano: 06.06.2009 08:02:11 w Rossmann
ewiczek napisał(a):

mam kupon z rossmanna i niestety nie bedzie mnie przez tydzien czy to trzeba odebrac od razu czy mozna np za tydzien albo i pozniej? dzieki


Czytaj regulamin:
# Przepadek prezentu następuje jeśli Uczestnik nie odbierze go w wybranej drogerii Rossmann SDP sp. z o.o. znajdującej się na terytorium RP w terminie od 05.06.2009 r. do dnia 26.06.2009 r. lub nie spełni innych warunków określonych poniżej.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421116 Napisano: 05.06.2009 08:55:54 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

powiedzcie mi czy tez mieliscie w paczuszce Raid na mole emotka mama odebrala nowy zestaw i tam byl Dove x2, pantene, pilka i wlasnie Raid


tak, ktos pisal wczesniej ze wlasnie dostal taka paczuszke. Raid na mole spozywcze czy cos w tym stylu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2421073 Napisano: 05.06.2009 08:40:47 w Rossmann
maciejka napisał(a):

baxter napisał(a):

ania napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

czy ktoś mi powie, dlaczego nie mam opcji odbierz prezent ?? Sprawdzałem na różnych przeglądarkach, na 3 różnych komputerach.

Bardzo prosze o pomoc - plizzzzz


uzupełnij wszystkie dane w profilu, zapisz sie na wszystkie newslettery, wyloguj i zalgouj się


u mnie wystarczy jak wpisze date urodzin i mam 1 newsletter


a ja klikam w pobierz kupon i nic, zadnego kuponu nie wykręca emotka


masz uzupelniona date urodzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2419678 Napisano: 05.06.2009 10:31:08 w Rossmann
Moge jeszcze komus pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0