Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika petarda

petarda

#6443888 Napisano: 19.12.2017 11:43:10 w Smolar
loteryjny napisał(a):

delvitto napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

To niefajnie. Znając życie w mojej biedronce nikomu sie nie będzie chciało nic szukać i powiedzą że nie ma.... a tak czekam na tego xboxa...

wydaje mi się, że za sprawdzenie dokumentu jakim jest paragon, sklep odpowiada, i nie można tak sobie na pałę strzelić, że nie było takiego paragonu. Klient może dysponuje wydrukiem niefiskalnym jeśli płacił kartą. Do lepszych nagród robię zdjęcia paragonów przed wysłaniem. Klient jak się uprze często może udowodnić zakup produktu.

uważasz, że jesli Smolar może chciec sprawdzic to jedno a sklep nie musi się na to zgodzić bo im się np. nie chce?

Raczej nie będzie tego sprawdzał w sklepach . Biedronka to sieć co ma centralną ewidencję. Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6441715 Napisano: 13.12.2017 20:09:49 w Smolar
beata28 napisał(a):

Darog nie tyle może blokują te numery telefonów co np. ustalają sobie, że w danym dniu wygra np. numer z którego wysłano tylko 1 zgłoszenie, często miałem tak, że jak wyslalem 1 to wygrałem a jak więcej niż np. 3 to już nie. A ja myślałam, że tylko ja mam takie jazdy z obrazkami, albo mi znikają albo zaznaczam zaznaczam a nic nie jest dobrze... aż ostatecznie wyskakuje  mi białe okienko, że mam spróbować póżniej, tzn. za kilka godzin i często jest tak, że danego dnia nie umiem posłać nic wrrr...

Smolar nic nie ma do tych obrazków tylko google. Wszystko zależy od komputera czy jesteś zalogowany do google, jak był komputer użytkowany i do czego. Ja na jednym laptopie praktycznie nie muszę nic klikać od razu zielony ptaszek a na dwóch pozostałych same wolno znikające i w nieskończoność karze powtarzać.  Wyświetl w wątku >>
1 beata28 0

petarda

petarda

#6436663 Napisano: 04.12.2017 12:17:32 w Smolar
Dlatego na loterie smolara kupuje się na oddzielne paragony. Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

petarda

#6436640 Napisano: 04.12.2017 11:51:46 w Smolar
slavek napisał(a):

Smolar w regulaminie konkursu prosi o oryginał paragonu, wysyłam kopię bo potrzebuję do konkursu Develey. Myślicie, że przyślą nagrodę?

Nie przyślą Wyświetl w wątku >>
2 slavek, nkba 0

petarda

#6423582 Napisano: 02.11.2017 18:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

loteryjki napisał(a):

iszhara napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jak jest z tą loteria Winiary sam numer paragonu na numer i nic nie przychodzi zwrotnego?

W południe zwrotki przychodziły normalnie - teraz się coś zawiesiło i jest problem. emotka

Na 5 wysłanych tylko 2 zwrotki przyszły. Kaskę z konta pobiera. Trzeba dzwonić wtedy sprawdzą czy coś było wygrane.

beznadzieja

Coś jest nie tak. Wysyłam raz nie ma zwrotki, drugi raz ten sam nr paragonu nie ma zwrotki, za trzecim razem przyszła zwrotka. Nie ma informacji że paragon został już zgłoszony czyli dopiero za trzecim razem do nich zgłoszenie dotarło. Opłata za sms jest pobierana za każdym razem. Albo mają przeciążony serwer albo jakaś amatorszczyzna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6417632 Napisano: 18.10.2017 09:20:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
jankowska napisał(a):

Trzecia pralka z Calgona. emotka Telefon przed chwilą  emotka

A tam nie było ograniczenia na osobę? 

W temacie 500 od crunchipsów ze zgłoszenia 16.10 Wyświetl w wątku >>

petarda

#6412780 Napisano: 06.10.2017 14:28:39 w Dyskusje o loteriach
nanajka81 napisał(a):

Nie ty jeden choc ja akurat gram od prawie początku (bo z forum osoba mnie oświeciła że w każdym opakowaniu kod) i jakoś losować mnie nie chcą więc grać zaprzestaje choć kinder bardzo ale to bardzo mi smakuje niestety.... A czy ktos wygral juz w najnowszej loterii bramkowej Prince Polo?

Jedna 100 była na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6412534 Napisano: 06.10.2017 09:50:48 w SZUKAM....
Była jakaś loteria z orange za doładowanie konta przez internet?  Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6410027 Napisano: 02.10.2017 07:25:47 w Smolar
mayteq napisał(a):

superloser napisał(a):

mayteq napisał(a):

Ja już od pewnego czasu widzę trend utrudniania na maxa osobom grającym. I nie chodzi tutaj tylko o smolara. Jako, że konkursowicz jest świadomy niektórych sytuacji to jak te sytuacje mają się dla zwykłego "kowalskiego" ? Już niewiele agencji staje na wysokości zadania, praktycznie wszystkie "stare" agencje posiadające kontrakty z dużymi firmami mają w d...e nas i osoby grające. 

Skoro Smolar tak chetnie przez telefon informacji udzial. To TELEFONY w dlonie, paragony z loterii - niech KAŻDEMU SPRAWDZA.  emotka

Ja zawsze jak potrzebowałem coś się dowiedzieć to zawsze trafiałem na ktorąś z tych opcji:
1. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na urlopie.
2. Pani odpowiedzialna za konkurs musiała wcześniej wyjść.
3. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na szkoleniu.
4. Pani odpowiedzialna za konkurs aktualnie jest zajęta - proszę zadzwonić później
5. Proszę zadzwonić jutro.

Powiedzcie mi czy tylko ja tak mam, czy tylko ja mam wrażenie żejak chcę się czegoś dowiedzieć to wiecznie Pani na urlopie? Boże ile oni mają tych urlopów - czas zmienić pracę.

To bardzo ciekawe ja jak dzwonie może z raz na dziesięć telefonów wykonanych do nich zdarzyło się żeby poprosili o telefon później. Chyba masz strasznego pecha a z takim pechem to chyba bym się nie brał za loterie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mayteq 0

petarda

#6409678 Napisano: 30.09.2017 18:23:35 w Smolar
bridget napisał(a):

superloser napisał(a):

bridget napisał(a):

a mnie intryguje  DC z Pringlesami tam chyba tez było 200 miseczek:D w ogole nie kojarze wpisów z tego konkursu:D nie zebym chciała i miseczkę emotka   mimo ze na stronie  u nich w wynikach rozwiazany:)

Mnie zastanawia sens tego szukania paragonu. Jakby zrobienie listy Laureatów z numerem paragonu oraz numerem tel 123xxx456 - było niemożliwe.Pomijajac już te smieciowe nagrody, które kosztują wiecej w przesłaniu.Oplaty pocztowe sa wyższe od tych "nagród".
Smolar robi sie śmieciowiskiem. Dlatego nie wyrabia z terminami.

sprawdzac wygodniej by było po numerze paragonu lub telefonu, szczegolnie ze po 1 wpisaniu wynikow , wyszukiwarka ustawia się na innym konkursie, poza tym to bardzo żmudne a mi np  sie tego ni chce robic,  byc moze cos wygralam i nawet o tym nie wiem:).

Pitolicie jak potłuczeni. Żadna agencja oprócz smolara nie pozwala sprawdzać wyników i nr paragonów. Czy to albedo lidka fortis unique i inne dzwonią wysyłają sms lub meile. Nigdzie indziej nie ma czegoś takiego jak listy z wygranymi nr i paragonami. Listy laureatów które wszyscy publikują to potwierdzeni laureaci i jak wam nie przyjdzie meil sms czy nie dodzwonią się to macie pozamiatane. Tylko w smolarze można sprawdzić czy się coś wygrało i sprawdzenie 1 czy 10 a nawet 100 zgłoszeń przez ich stronę to żaden problem. Jeśli ktoś puszcza ilości których nie ma możliwości sprawdzić to jego problem. Dodać do tego trzeba że praktycznie tylko smolar podaje nr zwycięskiego paragonu większość agencji tego nie robi karze wysłać wszystkie zgłoszone. Wyświetl w wątku >>

petarda

#6408024 Napisano: 26.09.2017 21:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

WitamCzy ktoś z Was brał udział w konkursach na portalu najlepszenarynku ? Jakiś czas temu brałam udział tam w konkursie Wygraj 2x opaskę fitness ZeFit, i po tygodniu zgłoszenia mialam telefon z propozycja abonamanetu itp, ale odmówiłam. Powiedziałam, zę ejżeli to jest warunek odebrania nagrody to rezygnuję. Jednak dzisiaj zadzwoniła domnie Pani i powiedziała, zę wygrłam ową opaskę i mam wysłac dane adresowe i PESEL, aby mogłi odprowadzić podatek iwyslać angrodę. Nie wiem co o tym myśleć czy to aby nie jest kolejne naciaganie?Miał ktoś moze podobnie i okazło sie ze jednak to wygrana bez konieczności podpisywania umowy? Dziekuje z góry za pomoc!

To jest zwykłe wyłudzanie danych pesel. Agencje płacą podatek zryczałtowany 10% od nagród powyżej pewnej kwoty nie pamiętam teraz ile to było ale 500-700zł. Do niczego im nie jest potrzebny pesel bo nie wpłacają podatku jako np laureat Jaś Kowalski tylko jako organizator. Nie mają prawa wydać nagrody przed odprowadzeniem podatku jeśli taki jest wymagany.   Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

petarda

#6408012 Napisano: 26.09.2017 20:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

czy ktoś się orientuje z którego dnia z crunchipsów skończyli powiadamianie laureatów???? czy z 21 i 22 września 500zł zostały rozdane ? emotka czy pozostała jeszcze iskierka nadziei bo zbieram na kupno organów dla mojej córeczki emotka

Do zgłoszeń z 24 tego zostały sms wysłane dzisiaj. Nie wiem jak za wczorajszy dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6400000 Napisano: 06.09.2017 12:34:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD wozi głośniki JBL Xtreme od Smolara c coca-coli. Wyświetl w wątku >>
0 0

petarda

#6390891 Napisano: 17.08.2017 15:07:41 w Informują
Smolar smsy loteria coca-cola biedronka zgłoszenie z 12.08.2017 Wyświetl w wątku >>

petarda

#6382995 Napisano: 26.07.2017 14:14:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kumulacja drugim zgłoszeniem Black 100$ Wyświetl w wątku >>

petarda

#6382981 Napisano: 26.07.2017 13:19:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

petarda

petarda

petarda

#6377435 Napisano: 09.07.2017 09:26:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

delvitto napisał(a):

chciałam dodać zgłoszenie do nałęczowianki (dodajgazupasjom.pl), kupione w kauflandzie, i patrzę, mam napisane tylko NałęczowiankaWoda1,5 . Do kauflanda mam daleko, bywam rzadko, jak myślicie, czy w razie czego uwzględnią mi ten opis, skoro brak info że delikatnie gazowana?

tam chyba jest Albedo, a oni wymagają jasno sprecyzowanych paragonów, ja też mam taki i wzięłam pieczątkę ze sklepu w razie "W"

To gdzie kupowac zeby paragon byl dobrze opisany ?

W większych sieciach handlowych tam zawsze jest dobry opis. Wyświetl w wątku >>
0 0