Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika deva

deva

#6449996 Napisano: 08.01.2018 11:29:53 w Czy informują/ informowali?
nkba napisał(a):

deva napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Duracell za IV etap już skończył informować?

mam nadzieję, że nie, robotami nikt jeszcze się nie chwalił

Niestety były wpisy emotka

emotka może jeszcze 150 osób nie poinformowali... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, aurorcia 0

deva

#6449993 Napisano: 08.01.2018 11:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o to chodzi: stać ich a robią dziadostwo Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6449984 Napisano: 08.01.2018 11:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

kinzao napisał(a):

Znaczy, nie mi oceniać kto i po co idzie w takie konkursy emotka Jak komuś się tego typu nagrody podobają to spoko, niech gra emotka Mam tylko przeczucie, że takie nieproporcjonalne zainteresowanie konkursami w których są dość tanie nagrody z czasem zmieni politykę sponsorów nagród emotka bo po co sponsorować 10 telefonów jak za te pieniądze można kupić 200 parawanów z wielkim napisem firmy, które już w lipcu wylądują na naszych karaibskich plażach? emotka a ludzie i tak to kupią...

ta polityka istnieje już od dłuższego czasu, niestety
i tylko ignorowanie takich konkursów może to zmienić 

ja nie gram, może jak bedzie małe zainteresowanie to im sie odechce wciskać badziewia... Wyświetl w wątku >>

deva

#6449983 Napisano: 08.01.2018 11:04:17 w Czy informują/ informowali?
cherry_coke napisał(a):

Duracell za IV etap już skończył informować?

mam nadzieję, że nie, robotami nikt jeszcze się nie chwalił Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6448745 Napisano: 04.01.2018 13:09:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku działajemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6448341 Napisano: 03.01.2018 15:45:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

deva

#6446802 Napisano: 29.12.2017 12:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

deva napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Za moich czasów to były konkursy w gazetach! Od kilku lat już prawie ich nie organizują, kiedyś to w większości gazet konkursy były. I to różne, nie tak jak w przykładzie powyższym, jedna pula nagród w kilkudziesięciu tytułach...

to prawda: konkursy walentynkowe, świąteczne, walentynkowe, urodziny czasopism, nagle urwało się. Jakby się wszyscy umówili:  nic nie organizujemy. Teraz raz na rok w  jednej, dwóch gazetach jakiś konkursik, eh.....szkoda.

ja też pamietam konkursy w Przyjaciólce, Rewii, Takie jest życie, smsy za 1,23, praktycznie w każdym numerze cos wygrałam:)

Wydaje mi się, że wszędzie takie pustki się robią. W promocyjnych też. I coraz więcej loterii. Taki Smolar na przykład. Kiedyś robili fajne konkursy opisowe z fajnymi nagrodami, a teraz losowania emotka , a i nagrody przeciętne, np. wszędzie te głośniki JBL itp.

tylko dlaczego? Czy redakcje czasopism nagle zrezygnowały z konkursów opisowych, bo:
- nie było sponsorów nagród?
-nie chciało się o to zabiegać?
-szkoda miejsca na łamach i lepiej zyskać stronę dwie na reklamy?

rubryki: listy do redakcji też w  większości gazet poznikały na rzecz chyba reklam

A kto teraz czyta gazety? emotka  Coraz mniej osób...

też prawda, tylko gazety się ukazują, ale bez konkursów... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6446787 Napisano: 29.12.2017 12:12:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Za moich czasów to były konkursy w gazetach! Od kilku lat już prawie ich nie organizują, kiedyś to w większości gazet konkursy były. I to różne, nie tak jak w przykładzie powyższym, jedna pula nagród w kilkudziesięciu tytułach...

to prawda: konkursy walentynkowe, świąteczne, walentynkowe, urodziny czasopism, nagle urwało się. Jakby się wszyscy umówili:  nic nie organizujemy. Teraz raz na rok w  jednej, dwóch gazetach jakiś konkursik, eh.....szkoda.

ja też pamietam konkursy w Przyjaciólce, Rewii, Takie jest życie, smsy za 1,23, praktycznie w każdym numerze cos wygrałam:)

Wydaje mi się, że wszędzie takie pustki się robią. W promocyjnych też. I coraz więcej loterii. Taki Smolar na przykład. Kiedyś robili fajne konkursy opisowe z fajnymi nagrodami, a teraz losowania emotka , a i nagrody przeciętne, np. wszędzie te głośniki JBL itp.

tylko dlaczego? Czy redakcje czasopism nagle zrezygnowały z konkursów opisowych, bo:
- nie było sponsorów nagród?
-nie chciało się o to zabiegać?
-szkoda miejsca na łamach i lepiej zyskać stronę dwie na reklamy?

rubryki: listy do redakcji też w  większości gazet poznikały na rzecz chyba reklam Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6446770 Napisano: 29.12.2017 11:49:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi323raf napisał(a):

Za moich czasów to były konkursy w gazetach! Od kilku lat już prawie ich nie organizują, kiedyś to w większości gazet konkursy były. I to różne, nie tak jak w przykładzie powyższym, jedna pula nagród w kilkudziesięciu tytułach...

to prawda: konkursy walentynkowe, świąteczne, walentynkowe, urodziny czasopism, nagle urwało się. Jakby się wszyscy umówili:  nic nie organizujemy. Teraz raz na rok w  jednej, dwóch gazetach jakiś konkursik, eh.....szkoda. Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6446749 Napisano: 29.12.2017 11:21:11 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

deva napisał(a):

czy Karlsbad Intermarche Milka juz zakończył informowanie 300 osób? Widzę, że dziś cisza? Pani ma wolne? Ktos cos wie?

Około 13 ma być w biurze dziś .Może wtedy zacznie dzwonić ,tego już nie wiem .

to czekamyemotka dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6446740 Napisano: 29.12.2017 11:16:27 w Czy informują/ informowali?
czy Karlsbad Intermarche Milka juz zakończył informowanie 300 osób? Widzę, że dziś cisza? Pani ma wolne? Ktos cos wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6443454 Napisano: 18.12.2017 14:01:49 w Informują
cherry_coke napisał(a):

wakacje z orange wysyłają maile, że jeszcze poczekamy 14 dni emotka

ale ja juz w zeszłym tygodniu miałam doładowany telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6439496 Napisano: 09.12.2017 11:11:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy do wszystkich dotarły głośniki z delikatesow centrum, bo u mnie nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6437629 Napisano: 06.12.2017 11:15:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
luko922 napisał(a):

Oh, miałem cichą nadzieję na zakupy z Tymbarkiem emotka  

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6437316 Napisano: 05.12.2017 14:31:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dziś ani nic nie wygrałam, ani co gorsza, z tego co wygrałam kiedyś nic nie przychodzi. Przydałby się nowy wątek:
dziś nic nie dotarło... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6435590 Napisano: 01.12.2017 09:30:33 w SZUKAM....
szukam kogoś z Sosnowca lub okolic kto ma z kropki tv kalafiora i chciałby wymienic na rzodkiewkę albo groszka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6435107 Napisano: 30.11.2017 11:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kto poda mi link do konkursu Velvet w C4 ???

dzięki już mam emotka

ja nie mam, poratuje ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6433724 Napisano: 27.11.2017 18:43:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

deva napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nescafe zabka byla juz rezerwa?

rezerwa juz dawno była, bonu do empiku nie mam, ponoc ktoś dostał maila, czy moga wysłac na maila a u mnie cisza...

To odezwij się do nich, bo raczej wszystkie mejle rozesłali.

czy ma ktos do nich telefon do nich? ZEG? bo na mailu oczywiście cisza...

Oni chyba nie podają nigdy telefonu do siebie. Może spróbuj przez formularz na ich stronie: https://www.addicters.com/

ok, dzieki emotka bo teraz nie wiem, czy nie uznali paragonu, czy nie zauważyłam maila np w spamie, czy co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6433715 Napisano: 27.11.2017 18:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nescafe zabka byla juz rezerwa?

rezerwa juz dawno była, bonu do empiku nie mam, ponoc ktoś dostał maila, czy moga wysłac na maila a u mnie cisza...

To odezwij się do nich, bo raczej wszystkie mejle rozesłali.

czy ma ktos do nich telefon do nich? ZEG? bo na mailu oczywiście cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#6433590 Napisano: 27.11.2017 14:19:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nescafe zabka byla juz rezerwa?

rezerwa juz dawno była, bonu do empiku nie mam, ponoc ktoś dostał maila, czy moga wysłac na maila a u mnie cisza...

To odezwij się do nich, bo raczej wszystkie mejle rozesłali.

dzięki, napisałam, ciekawe czy odpowiedzą Wyświetl w wątku >>
0 0