Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika soulfly

soulfly

#6746646 Napisano: 23.11.2020 13:33:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak).

No właśnie.... ja gazetki nie widziałam, tylko regulamin czytałam. Dla mnie regulamin jest wiążący. Ale pomijając już te kwestie to czy można jednym paragonem na dwa konkursy u Smolara zagrać...? 

Nie wiem, najlepiej pytaj u źródła emotka  
Osobiście nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę nad graniem w La Chocolaterie - zagrałabym, bo jak najbardziej paragon spełnia zasady. Nie był on odpowiedni do konkursu Intermarche Bakalland/Delecta (natomiast tutaj pozostaje kwestia gazetka-regulamin). 

Były sytuacje gdzie w gazetkach były błędy,regulamin to podstawa. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

soulfly

#6746201 Napisano: 20.11.2020 20:28:38 w Paragony na trwające konkursy
Paradontax kupie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6746156 Napisano: 20.11.2020 17:37:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Po jakim czasie od pozytywnej weryfikacji paragonu Unique wysyła torby z Nałęczowianki? Czekam i czekam... emotka

Jeśli chodzi o tą agencje to lubią oryginał poczta dostać i później weryfikować 2 miesiące. Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6745990 Napisano: 20.11.2020 11:58:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

[quote=

nikos napisał(a):

ksantypa napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ma ktoś wykaz sklepów euro z choinkami? Nie otwiera mi się lista a w google pcha się eurortv emotka

https://www.eurosklep.eu/nasze-sklepy

Wg tej listy jest sklep, który został zlikwidowany 10 lat temu  emotka

nikos]
ksantypa napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ma ktoś wykaz sklepów euro z choinkami? Nie otwiera mi się lista a w google pcha się eurortv emotka

https://www.eurosklep.eu/nasze-sklepy

Wg tej listy jest sklep, który został zlikwidowany 10 lat temu  emotka

A może ktoś wie (jakimś cudem), czy te choinki będą naturalne? Tak głupio dzwonić do organizatora i pytać, bo o sztuczną nie każdy chce przecież grać, chyba, że o fajne ozdoby. Szkoda, że nie doprecyzowali, jak to np. w przypadku sprzętu bywa, zawsze można wcześniej sobie obejrzeć  nagrodę w internecie i postanowić, czy warto brać udział. A może organizator nas czyta i uchyli rąbka tajemnicy? emotka



Można ewentualnie zadzwonić do Smolara, Oni są raczej zawsze otwarci. Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6745654 Napisano: 19.11.2020 14:19:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

soulfly napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

beata28 napisał(a):

A Ty naprawdę nie rozumiesz co napisałam czy tylko tak udajesz dla zmyłki  z reszta swoich "króliczków?
Ja lubię pisać o konkretach, z własego doświadczenia a nie z przypuszczeń i gdybań jak robisz to Ty, dlatego nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy akurat w przypadku tej konkretnej loterii. Przykro mi...

Ja nie gdybam, ja wiem ile paragonów konkretna osoba wbija. Skoro jesteś taka obcykana, to pilnuj kiedy te króliczki pójdą siku i wygrywaj. Mi się nie chce, nie potrafię się w bić i nie wygrywam, więc emotka odpuściłam. Masz z jednym rację; nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo brakuje Ci argumentów. Skoro ty wygrałaś 2 x, moja koleżanka nie konkursowa wygrała raz, kilka osób na forum strzałem się  chwaliło to dosyć często króliczki chodzą siusiu. Korzystaj z okazji.

Idę siku  emotka emotka

Widzisz, poszedłeś siku i trafił inny forumowicz, który się nie pochwalił. I tym forumowiczem nie byłam niestety ja choć nakupowałam rano orzeszków i też gram, i gram, i gram...

No to przynajmniej w przyjemnej atmosferze: grasz I chrupiesz emotka Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6745649 Napisano: 19.11.2020 14:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

beata28 napisał(a):

A Ty naprawdę nie rozumiesz co napisałam czy tylko tak udajesz dla zmyłki  z reszta swoich "króliczków?
Ja lubię pisać o konkretach, z własego doświadczenia a nie z przypuszczeń i gdybań jak robisz to Ty, dlatego nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy akurat w przypadku tej konkretnej loterii. Przykro mi...

Ja nie gdybam, ja wiem ile paragonów konkretna osoba wbija. Skoro jesteś taka obcykana, to pilnuj kiedy te króliczki pójdą siku i wygrywaj. Mi się nie chce, nie potrafię się w bić i nie wygrywam, więc emotka odpuściłam. Masz z jednym rację; nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo brakuje Ci argumentów. Skoro ty wygrałaś 2 x, moja koleżanka nie konkursowa wygrała raz, kilka osób na forum strzałem się  chwaliło to dosyć często króliczki chodzą siusiu. Korzystaj z okazji.

Idę siku emotka emotka Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6745553 Napisano: 19.11.2020 11:17:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

z monstera w sprawie plecaczka to paragon trzeba pocztą czy można e-mail, Jeśli tak to jaki???
bo pomroczność mnie chyba dopadła
dzięki z góry

Na mail z ktorego było info o nagrodzie,skan. Wyświetl w wątku >>
1 szczupak 0

soulfly

#6745538 Napisano: 19.11.2020 10:38:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Paradontax,najtańszy produkt. Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6744727 Napisano: 16.11.2020 22:01:00 w Paragony na trwające konkursy
Paragony kabanosy Duda Arhelan po 5 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6744487 Napisano: 16.11.2020 10:55:33 w Paragony na trwające konkursy
Kabanosy Arhelan sprzedam w cenie zakupu,ok.5-6 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6744198 Napisano: 14.11.2020 21:07:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

soulfly napisał(a):

Te choinki z euro to są sztuczne  emotka ?

Obstawiam, że tak... nieźle wycenione wg regulaminu... aż strach pomyśleć co to za dekoracje czy bombki będą emotka

Fajny patent z choinkami,fajnie gdyby były naturalne Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6744164 Napisano: 14.11.2020 17:44:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te choinki z euro to są sztuczne  emotka ? Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

soulfly

#6743449 Napisano: 12.11.2020 08:35:54 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam lewiatan Kujawski za 5 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6743256 Napisano: 11.11.2020 00:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Monster energy wybrane sklepy. Nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki w jaki sposób będą informować. Ktoś się doczytał?

Tel.lub mail Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6743173 Napisano: 10.11.2020 17:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

W Loterii Dino Wygraj pełen koszyk są nagrody natychmiastowe? 

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6742875 Napisano: 09.11.2020 15:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Zawał! Maile z Femina. Sprawdź czy wygrałeś.....





a pod spodem info, sprawdzaj maila codziennie, jury niebawem wybierze zwycięzców  emotka

Taaa też dostałam  emotka

No co.....budują napięcie emotka Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6742789 Napisano: 09.11.2020 12:24:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

Proszę podeśle ktoś linka do konkursu Kujawski z Lewiatana bo się wybieram a nie wiem co to za konkurs. 

https://kujawski.pl/konkurs/ Wyświetl w wątku >>

soulfly

#6742312 Napisano: 07.11.2020 09:28:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Colgate Biedronka,dziś ostatni dzień promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6742292 Napisano: 06.11.2020 22:42:24 w Paragony na trwające konkursy




Wymienię na paragony z Intermarche  i innych sklepów, plus kw Wyświetl w wątku >>
0 0

soulfly

#6742192 Napisano: 06.11.2020 14:31:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY????

Przy kamerkach też miało być @ a po dłuższym czasie i tak chcieli paragon pocztą

Kamerki.....po 2 miesiące weryfikują. Wyświetl w wątku >>