Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika irysek

irysek

#6381164 Napisano: 20.07.2017 13:56:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystkie agencje omijają mnie ostatnio szerokim łukiem. Dobrze, że chociaż w miłości mam szczęście. Wyświetl w wątku >>

irysek

#6376536 Napisano: 06.07.2017 11:21:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

irysek napisał(a):

Załamka, Wyrzuciłam wszystkie dotychczas zgłoszone  paragony na Nestle porusza. Dwa dni temu pospiesznie sprzątałam bo okazało się, że zaraz będę miała gości. Zgarnęłam plik starych pomazanych przez dzieci kartek i wyrzuciłam do kosza. Między nimi musiał być pliczek moich paragonów (11 zgłoszonych). Mam tylko teraz nadzieję, że nie wylosują mnie w losowaniu głównym bo się zapłaczę.

Ojojoj, może jeszcze są gdzieś w koszu? My raz szukaliśmy naszego paragonu w śmietniku... emotka A kiedy mają powiadamiać o głównych? emotka

niestety pech goni pecha.
2 razy w miesiącu mamy odbiór segregowanych śmieci. Akurat jeden wypadł wczoraj. Wszystkie papiery pojechały już sobie gdzieś śmieciarą.  Podnoszę się powoli z podłogi i naucza na przyszłość Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6376515 Napisano: 06.07.2017 10:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Załamka,
Wyrzuciłam wszystkie dotychczas zgłoszone  paragony na Nestle porusza. Dwa dni temu pospiesznie sprzątałam bo okazało się, że zaraz będę miała gości. Zgarnęłam plik starych pomazanych przez dzieci kartek i wyrzuciłam do kosza.
Między nimi musiał być pliczek moich paragonów (11 zgłoszonych). Mam tylko teraz nadzieję, że nie wylosują mnie w losowaniu głównym bo się zapłaczę. Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6375504 Napisano: 03.07.2017 22:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

bruce napisał(a):

jankowska napisał(a):

mia napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Konkurs wakacje z Viscoplast Biedronka, dziwne, że nie trzeba podawać numeru paragonu...:p

Co w tym dziwnego? Przecież to Albedo... emotka

a jest tam ograniczenie znaków, bo regulamin mi się nie otwiera...

Podany w bazie link nie działa, mnie otwarł się pod tym:http://cdn.biedro...42187.1494590998Jest mowa o 160 znakach.

eee tam, gadasz farmazony moja droga - nie ma ograniczeń  emotka

 No właśnie chyba można więcej niż 160 znaków tylko płaci się więcej za dodatkowe smsy Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6375466 Napisano: 03.07.2017 20:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
irysek napisał(a):

irysek napisał(a):

Nie wiem czy powiadamiają wg kolejności zgłoszeń ale mogę powiedzieć, że mój zwycięski paragon  nestle zgłosiłam pierwszego dnia ostatniego etapu czyli 21 czerwca.(etap21-27 czerwca)

Już nic nie rozumiem. dziś  dostałam info, że mój paragon Nestle został wylosowany w dniu 28 czerwca.
Byłam przekonana, że to paragon zgłoszony 21 czerwca ale w mailu podają nr zwycięski paragonu, który zgłosiłam w tę niedzielę. Data zakupu jest 1.lipca więc nawet fizycznie nie mogłam go zgłosić do poprzedniego etapu bo zakup był już po losowaniu 28 czerwca. To zgłoszenie powinno brać udział w losowaniu ale 5 lipca.

Dostałam przed chwilą maila, że nastąpił błąd systemu i jednak nie wygrałam a zgłoszenie będzie brało udział w losowaniu 5 lipca. Smuteczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6375460 Napisano: 03.07.2017 20:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
irysek napisał(a):

Nie wiem czy powiadamiają wg kolejności zgłoszeń ale mogę powiedzieć, że mój zwycięski paragon  nestle zgłosiłam pierwszego dnia ostatniego etapu czyli 21 czerwca.(etap21-27 czerwca)

Już nic nie rozumiem.
dziś  dostałam info, że mój paragon Nestle został wylosowany w dniu 28 czerwca.
Byłam przekonana, że to paragon zgłoszony 21 czerwca ale w mailu podają nr zwycięski paragonu, który zgłosiłam w tę niedzielę. Data zakupu jest 1.lipca więc nawet fizycznie nie mogłam go zgłosić do poprzedniego etapu bo zakup był już po losowaniu 28 czerwca. To zgłoszenie powinno brać udział w losowaniu ale 5 lipca. Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6375381 Napisano: 03.07.2017 17:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy powiadamiają wg kolejności zgłoszeń ale mogę powiedzieć, że mój zwycięski paragon  nestle zgłosiłam pierwszego dnia ostatniego etapu czyli 21 czerwca.(etap21-27 czerwca) Wyświetl w wątku >>
1 jofe8484 0

irysek

irysek

#6375356 Napisano: 03.07.2017 16:33:25 w Informują
Nestle z bonami Decathlonu wysyła maile za ostatnie losowanie Wyświetl w wątku >>

irysek

#6375079 Napisano: 03.07.2017 00:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jasnoska napisał(a):

Poirysek napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy po wysłaniu zgłoszenia na Pudliszki przez stronkę jest jakieś info potwierdzające?

Mam takie samo pytanie. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila a w regulaminie jest zapis:Uczestnik Konkursu poprzez fakt przystąpienia do Konkursu, wyraża zgodę na otrzymywanie bezpłatnej wiadomości tekstowej SMS lub e-mail informującej o przyjęciu do Konkursu ZgłoszeniaI teraz nie wiem, czy po prostu nie wysyłają czy jednak moje zgłoszenie nie zostało przyjęte?

Tylko na stronie dziękują

uff, dziękuje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6375065 Napisano: 02.07.2017 23:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

czy po wysłaniu zgłoszenia na Pudliszki przez stronkę jest jakieś info potwierdzające?

Mam takie samo pytanie. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila a w regulaminie jest zapis:
Uczestnik Konkursu poprzez fakt przystąpienia do Konkursu, wyraża zgodę na otrzymywanie bezpłatnej wiadomości tekstowej SMS lub e-mail informującej o przyjęciu do Konkursu Zgłoszenia
I teraz nie wiem, czy po prostu nie wysyłają czy jednak moje zgłoszenie nie zostało przyjęte? Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6374072 Napisano: 29.06.2017 20:41:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

magie1982 napisał(a):

irysek napisał(a):

Czy kupowaliście durexy do konkursu biedronkowego. Czy na paragonie macie wyszczególnione durex jeans?Mąż  dziś kupił ale jest opisane po prostu jako durex.

U mnie też

Ale czy to ma znaczenie? Zakup objemuje 2 DOWOLNE produkty emotka ważne że jest durex emotka

W regulaminie jest napisane Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie produkty marki Durex ("Produkt”, „Produkty”).tj:, prezerwatywy Durex Jeans 3szt

a dalej Uczestnik przesyłający Zgłoszenie jest zobowiązany do zachowania oryginalnego paragonu fiskalnego poświadczającego zakup Produktu Promocyjnego w celu potwierdzenia uprawnień do nagrody w razie wygranej.

Jeśli w czasie trwania konkursu tylko durex jeans jest dostępny w sieci biedronka to rzeczywiście nie ma znaczenia ale jeśli dostępne są również inne rodzaje to nie wiem czy potem nie zakwestionują takiego paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6374048 Napisano: 29.06.2017 19:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kupowaliście durexy do konkursu biedronkowego. Czy na paragonie macie wyszczególnione durex jeans?
Mąż  dziś kupił ale jest opisane po prostu jako durex. Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6373381 Napisano: 28.06.2017 15:43:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak liczyłam na Wedla w Lewiatanie i nicemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6372634 Napisano: 27.06.2017 14:15:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

irysek napisał(a):

Chciałam zgłosić się do konkursu Kaufland The World Games (...)

Spróbuj nie zaznaczać tego pola, może przejdzie. Chyba tylko Wizaż / Polki itp. żądają bezwarunkowo tego rodzaju zgód.

Tak czy siak: Kauf od dłuższego czasu organizuje konki, a do nikogo nie dzwonią, nie wysyłają smsów + z mailingu można się wypisać. Jakby co.

niestety nie przeszło z innego powodu. Mam paragon z 18 czerwca a teraz system przyjmuje tylko paragony wystawione w okresie 22-30 czerwca.  Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6372625 Napisano: 27.06.2017 14:01:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam zgłosić się do konkursu Kaufland The World Games

Jest tam check pole:

Zgoda wynikająca z Prawa telekomunikacyjnego:Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i
automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
wszelkich produktów lub usług oferowanych przez Kaufland Polska Markety
sp. z o. o. sp. .......

Czy aby wziąć udział w konkursie muszę się na to zgodzić? Czy w razie wygranej i barku zgody organizator nie będzie mógł się ze mną kontaktować telefonicznie i mailowo?

Pierwszy raz widzę taki zapis. chcę wziąć udział w konkursie ale nie chce później tysiąca smsów i maili o promocjach kiełbasy Wyświetl w wątku >>
0 0

irysek

#6371613 Napisano: 25.06.2017 10:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Nestle porusza trzeba wysłać tylko zwycięski paragon czy wszystkie zgłoszone? Wyświetl w wątku >>
0 0