Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ladylisa

ladylisa

#257961 Napisano: 02.09.2006 04:38:40 w Dowcipy
Facet jedzie autem wzdłuż muru z niezłą predkością uderza w faceta. Wysiada patrzy facet nie żyje co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie!! patrzy obok jest mur przerzuca więc trupa. Po drugiej stronie jednostka wojskowa żołnierz: stój bo strzelam , trup spada dalej zołnierz strzela podchodzi facet nie żyje co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie!! Patrzy mur no to przerzuca trupa. po drugiej stronie jedzie rowerzysta nie zdążył zahamować przejeżdża trupa facet nie żyje co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie co ja tearaz zrobie!! nie wiele myśląc bierze trupa na bagażnik jedzie na ostry dyżur. Operacja. Po 7 godzinach wychodzi lekarz cały we krwi : ma pan szczęście ,że trafił pan na mnie bedzie żył........ Wyświetl w wątku >>
0 0

ladylisa

#257957 Napisano: 02.09.2006 04:33:11 w Dowcipy
klasówka z polaka, wypracowanie... Jaś wstaje i podciąga nogawki. Nauczycielka zdumiona pyta Jasiu co robisz?
eeeeee wie pani ja teraz bede strasznie wode lał i nie chce się pomoczyć Wyświetl w wątku >>
0 0

ladylisa

#213430 Napisano: 06.08.2006 12:41:24 w www.onet.pl
ja mam maila na o2 i też autoryzacja przychodzi baaardzo późno lub wcale Wyświetl w wątku >>
0 0

ladylisa

#205755 Napisano: 29.07.2006 02:17:32 w www.onet.pl
a ja ostatnio dostałam z onet muzyka film dvd przyszlo poleconym i jestem zadowolona Wyświetl w wątku >>
0 0