Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika razzthekid

razzthekid

#6392434 Napisano: 21.08.2017 10:21:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety do Energylandii i karta prepaid z "kieszonkowym" z Wedla "nagradzamy dzieci i mamy" - Inpost Wyświetl w wątku >>

razzthekid

#6391938 Napisano: 19.08.2017 20:35:10 w Platformy dla testerów- trnd itp.
androm napisał(a):

razzthekid napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy ktos z was tez ma problem z zalogowaniem sie na platformę do zwrotu kosztow --> TRND, projekt Zott primo?Kurcze zmienili strone i nie moge sie zalogowac, wczesniej nigdy nie miaam problemow, hasla nie zmienialam, co wiecej mam je zapisane na komputerze a caly czas wyskakuje blad ;/Jogurty kupione a wgrac paragonu nir moge....

Mam identycznie i napisałam już do nich maila w tej sprawie, poczekamy co odpiszą

ja też tak miałam, zmieniłam hasło, na to samo o ile pamiętam:)

Nie mogę zmienić hasła bo wyskakuje komunikat, że nowe hasło nie może być takie jak poprzednie. A jak wpisuję nowe, to wywala mi błędne hasło, powinno zawierać 8 znakow, litery i cyfry|. Spełniam wszystkie warunki a i tak mnie wywala, eh Wyświetl w wątku >>
0 0

razzthekid

#6391838 Napisano: 19.08.2017 14:46:18 w Platformy dla testerów- trnd itp.
madzia1-s napisał(a):

Czy ktos z was tez ma problem z zalogowaniem sie na platformę do zwrotu kosztow --> TRND, projekt Zott primo?Kurcze zmienili strone i nie moge sie zalogowac, wczesniej nigdy nie miaam problemow, hasla nie zmienialam, co wiecej mam je zapisane na komputerze a caly czas wyskakuje blad ;/
Jogurty kupione a wgrac paragonu nir moge....

Mam identycznie i napisałam już do nich maila w tej sprawie, poczekamy co odpiszą Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

razzthekid

#6379386 Napisano: 14.07.2017 18:49:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

FBviola napisał(a):

i znów nic emotka  najbardziej boli mnie brak wygranej z prince polo- tyle zgłoszeń poszło stosy wafelków w szafce i Zero wygranych emotka emotka

dokladnie u mnie to samo.jak bardzo zalezy na nagrodzir nigdy sie nie udaje emotka

i ja dołączam się do półki pełnej Prince Pola ..bez nagrodowca emotka

łączę się w żałobie - nawet lustrzanka byłaby super nagrodą... Wyświetl w wątku >>
0 0

razzthekid

#6377473 Napisano: 09.07.2017 11:26:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

infatne napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

delvitto napisał(a):

chciałam dodać zgłoszenie do nałęczowianki (dodajgazupasjom.pl), kupione w kauflandzie, i patrzę, mam napisane tylko NałęczowiankaWoda1,5 . Do kauflanda mam daleko, bywam rzadko, jak myślicie, czy w razie czego uwzględnią mi ten opis, skoro brak info że delikatnie gazowana?

tam chyba jest Albedo, a oni wymagają jasno sprecyzowanych paragonów, ja też mam taki i wzięłam pieczątkę ze sklepu w razie "W"

To gdzie kupowac zeby paragon byl dobrze opisany ?

ja miałam dobrze opisany w Lewiatanie...

ja kupilam w tesco gazowana 0,5 l - WOD NALEC GAZ_0,5A mam napisane na paragonie

potwierdzam - tesco ma super opisane Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

razzthekid

#6377269 Napisano: 08.07.2017 12:55:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria na facebooku - komiks Hellblazer  emotka   Dla mojego komiksomaniaka w sam raz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

razzthekid

#6373531 Napisano: 28.06.2017 19:31:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Główna z Wedla - wyjazd do Energylandii! emotka Wyświetl w wątku >>

razzthekid

#6358056 Napisano: 19.05.2017 18:24:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio wszelakie wygrane omijają mnie szerokim łukiem... Tyle loterii i tylko w jednej się udało, tyle że nagroda mi się nie przyda  emotka  Desperados do mnie napisał i prawie zawału dostałam, a tu tylko "wbij kolejne kody..." Wyświetl w wątku >>
0 0

razzthekid

#6356812 Napisano: 16.05.2017 15:27:09 w Czy informują/ informowali?
Czy informują z konkursu syoss (regeneracja przyszłości)? Jeśli tak, to który etap? Wyświetl w wątku >>

razzthekid

#6356800 Napisano: 16.05.2017 14:48:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzienna z Kubuś Play (Żabka) - Voucher do Steam
Słuchawki Skullcandy hesh2 wireless z loterii Halls WinAndPlay  emotka Wyświetl w wątku >>