Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#6570145 Napisano: 09.02.2019 13:52:09 w Avanti
superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

Nie przyjął się pomysł ze zmianą nazwy tematu Lay's na Avanti, więc myślę że niezłym pomysłem będzie założenie nowego tematu dla tej agencji (co z resztą zostało zasugerowane przez admina).
Cheetos, Star chips, Pepsi i wiele innych, które pojawiają się coraz częściej.  emotka
To może być dobry temat odnośnie tych konkursów..  emotka

Trzeba był zmienić na Pepsico - Frito - Lay  emotka  Avanti nie ogarnia 100% akcji promocyjnych.

Zajrzyj w temat "segregacja konkursów" Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6570142 Napisano: 09.02.2019 13:39:48 w Avanti
Nie przyjął się pomysł ze zmianą nazwy tematu Lay's na Avanti, więc myślę że niezłym pomysłem będzie założenie nowego tematu dla tej agencji (co z resztą zostało zasugerowane przez admina).
Cheetos, Star chips, Pepsi i wiele innych, które pojawiają się coraz częściej. emotka
To może być dobry temat odnośnie tych konkursów.. emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#6569976 Napisano: 08.02.2019 15:57:39 w Segregacja konkursów.
maryam napisał(a):

carissma napisał(a):

Wnoszę o zmianę nazwy wątku z Lay's na Avanti emotka

Gorzej jak następny konkurs Lays, będzie organizowała inna agencja  emotka

A dlaczego nagle miałaby robić inna agencja? Avanti robi Lays od wielu lat na przemian z innymi: Star chips, Dortis teraz ruszył Cheetos. Na wiosne pewnie znów ruszy coś od Lays, ktore jest "flagową" marką + napoje jak pepsi i kilka innych.
Temat rzeczywiście powinien mieć nazwę Avanti - analogicznie do innych agencji, które mają swoje wątki.
I to o czym piszecie powinno właśnie zadziałać w drugą stronę.. czyli jeśli Lays się odłamie (w co wątpie - bo to w całości jest firma fritolay), to wtedy ewentualnie powinien zostać założony nowy temat Lays z całkiem odrębną historią. emotka

"Właśnie dlatego myślę, że lepiej o Laysach gadać w Laysach, a o innych konkursach w osobnych wątkach - jak nie ma, to założyć."

Czyli powinnismy się rozdrabniać  na nowe tematy: Cheetos, Star Chips, Pepsi i wiele innych?
Po co, jeśli robi to jedna agencja?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6569918 Napisano: 08.02.2019 13:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Odnośnie Cheetos:

W regulaminie jest tak
zawiera wizerunek jedynie chrupka Cheetos Crunchos, na zdjęciu nie jest przedstawiony wizerunek osoby, zwierzęcia lub obiektów architektury należących do osób trzecich;- nie zawiera treści reklamowych i znaków towarowych dotyczących jakichkolwiek innych podmiotów poza markąCheetos;- nie zawiera obcych logotypów, nazw zastrzeżonych, nazw postaci podlegających licencji, danych osobowych osób trzecich;- nie zawiera wulgaryzmó


Czyli na zdjeciu nie może byc zadnego innego przedmiotu?
Nie moge napisać ze to np.Garfield, Reksio?

W ogole mi ten kobkyrs nie podchodzi. A zerknieta galeria rozczarowala..

nie może być żadnego przedmiotu, nawet bardzo rozmyte  tło pokoju mi odrzucili, bo był zarys krzesła emotka
jeśli chodzi o garfielda czy reksia - oni i tak moderują każde zgłoszenie, więc możesz ich przetestować, ale ja bym omijała, bo w razie wygranej ludzie by się czepili emotka  (norma)

Twoje zdjęcie odrzucili, a takich zgłoszeń gdzie widać niejednolite tło jest wiele. emotka
Przykład:
https://muzeumche...g-details/index/1584 Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6568803 Napisano: 04.02.2019 16:06:42 w Lay's
Szkoda, ze nie potrzeba zadnego paragonu czy kodu z paczki. Zgloszen bedzie multum.. loteria. emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#6568770 Napisano: 04.02.2019 14:39:12 w Lay's
niunia-k napisał(a):

Głosowanie czy mnie oczy mylą ? emotka

Glosowanie na nagrode glowna, sposrod osob ktore wygraly po 10 tys zl. Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

rufus

#6568758 Napisano: 04.02.2019 14:01:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie fort. Jak to jest z nr paragonu? Odpiszą, który odeslac? Wyświetl w wątku >>

rufus

#6568362 Napisano: 02.02.2019 20:24:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie jest kod w kinder bueno? emotka

Ja miałam nadrukowany wewnątrz opakowania

Teraz juz widze. emotka Wyświetl w wątku >>
1 hakowal 0

rufus

#6568358 Napisano: 02.02.2019 20:12:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gdzie jest kod w kinder bueno? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6568308 Napisano: 02.02.2019 15:30:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

kokii napisał(a):

Czy ktoś ze zwycięzców może mi podpowiedzieć jak trafić w serce Captaina Jacka? 

emotka

Mi też

I mi.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6568220 Napisano: 02.02.2019 01:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

co myślicie o loterii rafaello? emotka

Trafienie graniczy z cudem. Wyświetl w wątku >>

rufus

#6568167 Napisano: 01.02.2019 21:31:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

Są już w sklepach promocyjne tic taci czy trzeba się naszukać?

naszukać emotka w tym tygodniu latałam po sklepach i w Auchan, kurlandzkie, delikatesach centrum, Carrefour ach dwóch nie było.

Kupione, w C4. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6567920 Napisano: 01.02.2019 13:07:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Są już w sklepach promocyjne tic taci czy trzeba się naszukać? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6567432 Napisano: 29.01.2019 02:21:33 w SZUKAM....
FBmichal14 napisał(a):

W jaki sposób mogę dowiedzieć się jakim paragonem wygrałem piłkę w konkursie NIVEA real madryt?
Wysłałem kilka zgłoszeń i nie wiem skan którego paragonu odesłać...agencja nie odpisuje na moje maile. Macie jakiś sprawdzony sposób?

Mi dosyć szybko odpisali. Podali numer paragonu jak i tekst, który wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6566840 Napisano: 26.01.2019 13:39:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

czy pink czasem nie jest w przezroczystej butelce? ktos taka butelke tu wrzucal...

Konkursowy to na pewno biały z różową naklejką. Na kartce z ceną jak pamiętam było napisane PINK & ALOE, więc to musi być ten. Wyświetl w wątku >>

rufus

#6566747 Napisano: 25.01.2019 21:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Na konkurs Fairy w  C4 kupiłam Fairy Platinum, ale nie tą nowość.
Paragon opisany " Fairy płyn do nacz". Przejdzie to ?


nie przejdzie, niestety nowości płynów nie ma,
a kapsułki sa po ok 37 zł

Dziś kupiłem płyn nowość za 10,64.

ja też kupiłam płyn nowość i co z tego? na paragonie napisane PŁYN FAIRY.... więc jaja emotka

A to z tego , że jak będą weryfikować paragon w C4 to masz nowość,pełna nazwa jest w systemie.Wiec lepiej mieć nowość.

aha emotka  no to fajnie, miałam właśnie nadzieję, że skoro to konkurs jednego sklepu to muszą jakoś sami to weryfikować, mój płyn kosztował 10.49 jaśmin i aloes, ale były też inne nowości

U mnie to samo, wziąłem od razu pieczątkę na wszelki wypadek. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6565555 Napisano: 21.01.2019 20:02:08 w Lay's
luko922 napisał(a):

assal napisał(a):

nswe69: Najpierw ktoś musi mieć nagrodę tygodnia emotka
"W etapie finałowego głosowania Prace Konkursowe LaureatówNagród I Stopnia każdego z pięciu Etapów zostaną poddane ocenie zarejestrowanych Uczestników Konkursu poprzez głosowanie".
Ludzie już prace przygotowują. Tam będzie mocne uderzenie osób uzdolnionych plastycznie  emotka

Jak to uzdolnionych plastycznie? A to nie jest tak, że trzeba ZNALEŹĆ chrupka w jakimś fajnym kształcie i go nazwać, a nie lepić sobie swoje kształty?  emotka  


Bo z tego co wiem, to lepienie odpada. I dobrze. Mam nadzieję, że będą się tego trzymać. Jak nie, to  emotka

Będzie lepienie śliną. emotka Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

rufus

#6565406 Napisano: 21.01.2019 13:04:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie piłka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6565007 Napisano: 19.01.2019 00:13:20 w Lay's
katake napisał(a):

maryam napisał(a):

Jednego nie rozumiem, czy w tych paczkach są kody? Nie ma nic o tym mowy, ani o paragonie. 

Chyba się dowiemy jak formularz zgłoszeniowy się uaktywni:-)

Informacja od źródła.
zgodnie z regulaminem należy dokonać zakupu Produktu Promocyjnego, nie ma zaś wymogu zachowania dowodu zakupu.

Szkoda, będzie masówka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6564520 Napisano: 17.01.2019 14:12:10 w Lay's
nanajka81 napisał(a):

gorzej jak sobie ludzie sami będą cheetosy pod kształt tworzyć - tu odłamią, tam odłamią i wyjdzie coś z niczego

Wydaje mi się ze w głównej mierze właśnie tak to będzie wyglądać.  Wyświetl w wątku >>
0 0