Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#6605135 Napisano: 31.05.2019 13:14:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czarna zawleczka z 8 znakowym kodem, co to? :P  Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6604161 Napisano: 28.05.2019 20:25:18 w Lay's
jokan napisał(a):

czy lays sie juz skonczyl czy znowu jest to samo pytanie o Kubę? przyznaję się, że nie ogarniam tego konkursu emotka

To samo. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

rufus

#6603958 Napisano: 28.05.2019 11:54:48 w Lay's
luko922 napisał(a):

anaesth - oni lubią pomysłowe odpowiedzi.  emotka

Czy zawsze? Raczej nie. Jak w każdym konkursie liczy się też szczęście (patrz cheetos) emotka
Idealny przykład, że wymuskana odpowiedź nie jest gwarancją wygranej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6603634 Napisano: 27.05.2019 13:37:38 w Lay's
Kiedy powinny być nowe wyniki? emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

rufus

#6603569 Napisano: 27.05.2019 11:31:08 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

czy nagrody z tic taca maja jakas gwarancje? U mnie nie ma żadnego papierka na to

Na podstawie numeru seryjnego. Musisz zarejestrowac go na stronie Bose. Wyświetl w wątku >>
1 asiatko 0

rufus

#6603464 Napisano: 27.05.2019 02:33:55 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

awi napisał(a):

Dzięki dziewczyny. Bałam się, że to żmija a chodzę po pobliskich chaszczach prawie codziennie. Ja się zupełnie nie znam na gadach a jednak okiem laika widzę tam zygzak a właściwie wzór, który się może przekształcić w zygzak gdy gad urośnie. Czyli mam się nie bać i chodzić.


Nie ma się co bać. Gady są wrażliwe na wibracje, jeśli będziesz normalnie szła, wyczują Twoją obecność i zwieją. Na pewno żaden polski pełzacz nie będzie Cię gonił, ani się na Ciebie nie rzuci. Człowiek to dla takich istot tylko zagrożenie, nic atrakcyjnego i posiłek również nie. Udanych obserwacji zwierząt Ci życzę - ja wczoraj widziałam w Parku Śląskim nietoperze, obłędne są! emotka

Mnie wczoraj sie snilo ze gonil mnie krokodyl..ale ucieklem. emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#6603036 Napisano: 24.05.2019 14:50:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kama.z napisał(a):

O której kończą się zwroty z belvity? Lubię pospać i nie wiem czy kupować

srednio 10 minut Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602797 Napisano: 23.05.2019 23:57:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

kto czeka na nowa pulę zwrotow Belvita? jestem ciekawa ile zwrotow juz wam przyznali?

Ja czekam. Zadnego zwrotu z wyslanych jeszcze nie dostalem. emotka

ja wysylam pierwszy raz dzisiaj, mam nadzieje, ze sie uda;-)

Spokojnie zdazysz. emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

rufus

#6602795 Napisano: 23.05.2019 23:54:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kto czeka na nowa pulę zwrotow Belvita? jestem ciekawa ile zwrotow juz wam przyznali?

Ja czekam. Zadnego zwrotu z wyslanych jeszcze nie dostalem. emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

rufus

#6602549 Napisano: 23.05.2019 11:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szesnaście napisał(a):

madllen napisał(a):

szesnaście napisał(a):

O nie, pierwszy paragon przepadł.  emotka

eh u mnie też akurat pierwszy  emotka

Napisze do organizatora czy paragon jest faktycznie u nich w bazie zapisany, bo ani maila potwierdzającego nie dostałam, a formułka wyskakująca o zapisaniu w bazie może być zapisana tylko technicznie.

A w ogole przychodza maile potwierdzajace? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602339 Napisano: 22.05.2019 19:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

yonex napisał(a):

W Blikomanii nie liczy się ilość, tylko systematyczność. Wystarczy jedna transakcja dziennie

właśnie ta systematyczność codziennie pilnuje by zrobić blik

Jak można najtaniej i systematycznie korzystać z blika, jakaś podpowiedź? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602280 Napisano: 22.05.2019 16:22:57 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

[quote=Jeszcze raz serdecznie dziękuję za cenne wskazówki emotka
ziolko]

rkvi napisał(a):

ziolko napisał(a):

rkvi napisał(a):

Szukam informacji,  czy jeżeli agencja nie odpowie na reklamację w sprawie konkursu w regulaminowym czasie, to skutkuje uznaniem tej reklamacji? emotka

Tak.. ja w ten sposób zyskałam blender Electrolux emotka  bo miałam najlepszy wynik w grze na czas a nagrodzili osobę, co miała czas gorszy o kilka sekund.
Jeśli masz możliwość, to trzeba wydrukować regulamin, powoływać się na konkretne punkty z niego, jeśli są potrzebne screeny to dołącz do reklamacji. Wyślij poleconym za potwierdzeniem odbioru. 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź,  reklamacja została wysłana mailowo i po upływie określonego w regulaminie  czasu na jej rozpatrzenie przyszła dopiero informacja, że reklamacja wpłynęła i trzeba czekać na jej rozpatrzenie.

Jak mailowo to też ważny jest czas.
Napisałaś w reklamacji, czego oczekujesz od agencji? czy miała to być wysyłka nagrody czy coś innego?
Możesz wysłac ponownego maila z wysokim priorytetem, że czas odpowiedzi na reklamację minął. Załącz odpowiedni punkt regulaminu i napisz, że skoro nie odpowiedzieli w terminie, który sami wyznaczyli w regulaminie, to znaczy, że uznali reklamację za zasadną i teraz czekasz na spełnienie Twoich żądań / oczekiwań, jakie zamieściłaś w reklamacji.
Tyle masz praw, ile ich znasz.
Termin na rozpatrzenie reklamacji obowiązuje wszędzie... czy w konkursach, czy w sklepie, jak buty się zepsują.
14 dni od dnia następnego od złożenia reklamacji, chyba, że w regulaminie jest inaczej zapisane.

To zalezy w ktorej. Kupilem w zabce i opisany byl "skyr owocowy 150g" Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602200 Napisano: 22.05.2019 12:38:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Eventim za 7 etap (chyba rezerwa) Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602022 Napisano: 21.05.2019 19:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

rufus napisał(a):

donia7 napisał(a):

rufus napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

Za empikowe bony można kupować wszystko na stronie empiku czy są jakieś ograniczenia?

Tylko produkty sprzedawane przez Empik

czyli perfum nie kupie? emotka  

kupisz, tylko sprzedawcą musi być Empik emotka  ja tak ostatnio kupiłam Chloe emotka

ok, już widze. Po najechaniu kursorem widać czy sprzedawcą jest empik. emotka

Pamiętam, że wyskakiwał mi filtr kto sprzedaje, ale już tego nie widzę emotka beznadziejnie to jest zrobione, ciężko tam coś znaleźć...

Właśnie po lewej stronie też nic takiego nie widzę, tylko przy danym produkcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602020 Napisano: 21.05.2019 19:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

rufus napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

Za empikowe bony można kupować wszystko na stronie empiku czy są jakieś ograniczenia?

Tylko produkty sprzedawane przez Empik

czyli perfum nie kupie? emotka  

kupisz, tylko sprzedawcą musi być Empik emotka  ja tak ostatnio kupiłam Chloe emotka

ok, już widze. Po najechaniu kursorem widać czy sprzedawcą jest empik. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602011 Napisano: 21.05.2019 19:04:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

Za empikowe bony można kupować wszystko na stronie empiku czy są jakieś ograniczenia?

Tylko produkty sprzedawane przez Empik

czyli perfum nie kupie? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6602009 Napisano: 21.05.2019 18:58:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Za empikowe bony można kupować wszystko na stronie empiku czy są jakieś ograniczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6601547 Napisano: 20.05.2019 13:11:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie dochodzą zwroty z Belvity? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6601533 Napisano: 20.05.2019 12:49:27 w Lay's
Pewnie będą do wygrania kolejne JBLy.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6600906 Napisano: 17.05.2019 13:39:18 w Dziś cieszę się z.....
Dziś ciesze się ze sprzedaży tiktakowych słuchawek.
A kupiła je ode mnie była mistrzyni Europy i Świata w pewnej dyscyplinie sportowej. emotka Wyświetl w wątku >>