Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika primaballerina

primaballerina

#6340574 Napisano: 31.03.2017 12:02:23 w Lay's
Gratulacje dla zwycięzców! Fajnie, że forumowiczom się udaje. emotka  Kurde, ja próbuję i same pudła (jeśli w tematyce meczowej się poruszać). No ale może w końcu trafię do bramki i Lidia wręczy mi puchar. Lub telewizor. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 FBpawel4 0

primaballerina

#6340028 Napisano: 30.03.2017 11:43:25 w Czy informują/ informowali?
minionek napisał(a):

emotka  ah ten PUR...... emotka no ja wyjdę z siebie zanim ogłoszą jakiekolwiek wyniki... Z poprzedniego tygodnia mają czas do jutra, więc może jutro poinformują wszystkich? Kilka dni po terminie dodali jeszcze do galerii kolejne zdjęcia więc wszystko wskazuje na to,że mają tam niezły burdel emotka  Znów robią kolejny konkurs dla Kamisa - agencja wzięła na siebie więcej niż może przerobić, stąd te rozbierzności w trzymaniu się terminów określonych regulaminem. Ja tam wolę konkursy, gdzie wszystko odbywa się regulaminowo i na czas, przynajmniej bezstresowo na wyniki czekam emotka  

To jest jakiś konkurs widmo. emotka  Zasady są, galeria jest, ale jakichkolwiek oznak życia agencji brak. No poza uzupełnieniem galerii. Wyniki już powinny być. A tu nic, zero. Może jakieś smsy wysyłają, informują telefonicznie, ale nikt z forum nie chwalił się nawet wygranym gadżetem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6337401 Napisano: 23.03.2017 21:21:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja dziś kupiłam odżywkę Garniera w Biedrze, ale na paragonie nie ma nazwy "Garnier". Do kitu taki paragon?  Wyświetl w wątku >>
0 0