Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika primaballerina

primaballerina

#6371905 Napisano: 26.06.2017 10:27:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystko przegrywam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6367974 Napisano: 14.06.2017 17:52:59 w PLAGIATY
astronautka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Pan Paweł i Pani Agnieszka pousuwali swoje nagrodzone zdjęcia z Somersby. Były to oczywiście wersje wersji...
Ciekawe jak to ma sie do zapisu w regulaminie: "Serwis użytkownika powinien być publiczny, nie prywatny co najmniej od czasu opublikowania Pracy Konkursowej do 19.06.2017 r."

w regulaminach brakuje zapisu, że praca powinna być stworzona specjalnie na dany konkurs i nigdy wcześniej nie publikowana (nie tylko jako praca nagrodzona)....chociaż i tak nie braknie spragnionych nagród łamiących regulamin a gorzej z organizatorami, którzy sami tworzą regulamin a później go łamią (nagradzanie filmików gdzie odpowiedzią winno być zdjęcie bądź tekst)....zawsze znajdzie się ktoś nieuczciwy, chcący pójść na łatwiznę....jak nagroda cenna to niektórzy sądzą że wszystkie chwyty dozwolone, a to psuje fajną i zdrową rywalizację zniechęcając często uczestników do grania....

Ale to nie jest tak, że ponad regulaminem jest po prostu polskie prawo, które nie zezwala na podszywanie się pod inne osoby, plagiaty i autoplagiaty?  Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

primaballerina

#6367965 Napisano: 14.06.2017 17:37:20 w PLAGIATY
Czy tylko mnie się wydaje, że te produkty mogą być doklejane w PS? Dwa pierwsze zdjęcia są identyczne! Jeśli tak, to już jest słabe... Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6367455 Napisano: 13.06.2017 17:11:28 w Lay's
Wciąż nie widzę listy laureatów nagród dziennych. Oni mailem powiadamiają, jak rozumiem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6367366 Napisano: 13.06.2017 13:17:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No naprawę. Tyle przegrać? Szczęście powróć!  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6366849 Napisano: 12.06.2017 11:36:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic! Nagrodowa pustynia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6363412 Napisano: 02.06.2017 19:20:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Halszka napisał(a):

Kinder Bueno opublikowało zdjęcia z sesji "Zostań twarzą.."
http://www.kinder...d1_cpm_contestreveal

Bardzo ładnie, gratuluję! emotka
Tylko te batoniki wyglądają sztucznie vemots/tongue.gif

O, rany! JAKIE super twarze! emotka Gratuluję serdecznie, normalnie, jakbym Galę Oskarową oglądała! emotka emotka emotka  Teraz to już tylko Hollywoooood! emotka emotka

Kurcze, faktycznie! Ale mieli oko przy wyborze zwycięzców. Ostatnia pani wygląda jak Candice Swanepoel. Genialna sesja i ładni ludzie.  Wyświetl w wątku >>

primaballerina

#6359737 Napisano: 24.05.2017 19:48:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic, nic. Wielkie zero od tak dawna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6345695 Napisano: 12.04.2017 18:26:29 w Dyskusje o wynikach konkursu

Tyle prawicie tu o zwykłych selfie i o wyszukanych fotografiach, a nikt nie zauważył, że sporo dziewczyn dodało zdjęcia, na których mają pełny makijaż. Nie budzę się z wściekłoczerwonymi ustami czy wymalowanymi brwiami. Tego rodzaju konkursy zawsze będą wywoływać dyskusję, a wybór zwycięzców okaże się subiektywny. To prawie jak podejście ludzi do kręconych włosów - w szkole wrzucali mi do nich gumy, a teraz jestem zachęcana do zupełnego odstawienia prostownicy. Może warto podejść do takich rywalizacji jak do zabawy?


Otóż to! Gram w sumie od niedawna, nie kojarzę zbyt wielu osób stale biorących udział w konkursach, ale czasem mam wrażenie, że dla niektórych to walka na śmierć i życie. Ci ludzie żyją konkursami i wynikami. Gdy nie wygrają, to szukają dziury w całym, krytykują wybory jury, obrażają się na organizatora,  bo śmiał ich nie docenić, a tak się napracowali. Konkursy to dla mnie wciąż forma czystej zabawy i oby mi się nigdy nie odmieniło.  Wyświetl w wątku >>

primaballerina

#6345453 Napisano: 12.04.2017 12:53:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
izkak napisał(a):

Bo wiem kto wygrał karty:) Naprawde ZWYKŁE selfie. A prace z pomysłem, w które ktoś włożył więcej wysiłku - nawet karty nie zgarnęły...Szkoda, bo to jakaś niesprawiedliwość jest. Nie rozumiem co Smolar miał na myśli, bo po tym konkursie nie kupię już nigdy vitamini. dla mnie to oni robia Tymbarkowi krecią robotę


Ja akurat żadnej kreciej roboty tutaj nie dostrzegam. Zauważyłam za to, że wielu uczestników nie przeczytało dokładnie regulaminu. 
Zgodnie z nim:
- praca musi być wykonana na zadany temat
- zdjęcie musi być typu selfie
- nie może... zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Tymbark Vitamini 

Ja widziałam zdjęcia z "Żabką", zdjęcia zrobione przez kogoś, które z selfie nie mają nic wspólnego oraz prace, w których ciężko połapać się, że jest to hasło "pokaż swoje naturalne piękno". 

Nie wiem jakie zdjęcia wygrały, ale czasami warto po prostu zrobić coś mniej przekombinowanego. Nie widziałam, żeby w reklamie Vitamini modelki otaczały się marchewkami, owocami, kwiatami... I bez tych dodatków są "naturalnie piękne"  emotka   lubiemakaron głowa do góry, nie ma co się obrażać na Smolara i Vitamini (no chyba, że na jego przesłodzony skład  emotka ). W tym się nie udało? Będzie następny! Powodzenia w innych konkursach! emotka  

Ja w ogóle nie rozumiem OBRAŻANIA się na markę. To strasznie dziecinne. Nie wygrałam więc rzucę fochem i nie kupię. Tak jakby ktoś żył tylko konkursami i postrzegał świat przez ich pryzmat.  Wyświetl w wątku >>

primaballerina

#6344662 Napisano: 10.04.2017 21:41:04 w Smolar
marta_1234 napisał(a):

Wiadomo co z tym konkursem https://www.e-kon...et.html#.WOvfAvmLTIU  ? Na stronie wyników brak, na instagramie też... Wiem, że był organizowany przez Smolara i cisza do tej pory.

Zwycięzcy dostawali wiadomość na priv na Insta Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6343511 Napisano: 07.04.2017 12:31:54 w Lay's
andzi18 napisał(a):

A mnie teraz dopadł kryzys wiary... wiary w zwycięstwo emotka

Ja też tak miałam. emotka  Postanowiłam wysyłać jedno hasło dziennie, z myślą, że co będzie, to będzie.  I poszło. Powodzenia życzę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6343505 Napisano: 07.04.2017 12:22:22 w Lay's
Jest koszulka! Nareszcie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0

primaballerina

#6343402 Napisano: 07.04.2017 10:39:26 w Lay's
Jak ja kocham to towarzystwo! Czasem człowiek chodzi wkurzony przegranym spektakularnie konkursem, wchodzi tu, czyta posty i jest radosny. Dzięki, dobrzy ludzie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6342740 Napisano: 05.04.2017 19:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viola787 napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat Pura czy się coś ruszyło?? Bo płyny miały przyjść w ciągu 2 tygodni ja jeszcze nie otrzymałam, a jak próbowała siostra kupić na tą "zniżkę" co przesłali płyny to w Rossmanie się nie dało...

Wkurza mnie ten konkurs. Żadnej listy zwycięzców. Nawet nie chodzi mi o to, by wygrać główną nagrodę (to niemożliwe przy mojej fotce), ale chciałabym wiedzieć, że konkurs został oficjalnie zakończony, lista laureatów jest. Ze mną, czy beze mnie na liście. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6341893 Napisano: 04.04.2017 12:16:39 w Lay's
FBpawel4 napisał(a):

synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka

bardzo dobra średnia, myślę że jedna z wyższych wśród grających

Dla nas to lekka ...porażka. W sumie to dużo "efortu" nie kosztuje, ale jednak trzeba kupić te Laysy, Pepsi a potem, chcąc nie chcąc, zjeść a to niezbyt zdrowa żywność (nie jest to choćby sławetne sushi:) ). Poza tym (pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie. I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka

Jesteście moimi bohaterami! Ja nadal nic, ale ciągle w grze. W tych potyczkach piłkarsko-chipsowych czuję się tak mocna jak drużyna z Wysp Owczych. Gratulacje wielkie! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6341617 Napisano: 03.04.2017 18:56:51 w Lay's
infatne napisał(a):

cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

cb656 napisał(a):

olivia92 napisał(a):

Powiedzcie mi piszecie na tych szalikach teksty dopingujące? czy jakieś inne? bo ja już mam w głowie burdel od tego konkursu..

Drobna inspiracja 

inspirując się Twoimi zdjęciami stworzymy szaliki z napisem PEPSI I LAY'S które będą się różnić jedynie kolorami i znaczkami po bokach emotka  

Ej, Misiu emotka ja tylko się nabijam z tematu przewodniego jakim jest "SZALIK Kibica" emotka
Typowy szalik kibica wygląda tak, jak na zdjęciach, to wszystko.
Czego oczekuje Organizator - to jedna wielka niewiadoma emotka

Zgadzam się. Pewnie wypadalo by coś z nuta ma lays i pepsi napisać ale serio taki napisz na szaliku kibica vemots/tongue.gif  

Osoby, które wygrały, wiedzą, jak zaczarować Lidię. Ja póki co strzelam ślepakami. emotka  Z Lay's i Pepsi w nazwie, bez ich udziału - i tak porażki. Zasób słownictwa mi się wyczerpuje w tym konkursie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6341520 Napisano: 03.04.2017 16:03:12 w Czy informują/ informowali?
sylwika76 napisał(a):

czy Garnier Biedronka informował już za weekend?

Też mnie to ciekawi, ale póki co nikt się nie pochwalił.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6341483 Napisano: 03.04.2017 14:34:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coś tam wygrywam, drobnicę, ale wciąż czekam na jakieś wielkie COŚ. Nawet nie wielkie, ale takie konkretniejsze. Super, że ludzie z forum zgarniają super nagrody, ja też bym choć raz chciała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6340720 Napisano: 31.03.2017 16:44:49 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

nie wiem co mam myśleć ale to było zdecydowanie moje najlepsze hasło więc możliwe że jednak wybierają te dobre  
albo zbieg okoliczności emotka  

Gratulacje! emotka   Przywróciłaś mi nadzieję, że może się uda pojedynczym strzałem. Kiedyś. emotka  Tylko trzeba jeszcze poczekać na przebłysk kreatywności. emotka Wyświetl w wątku >>