Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika primaballerina

primaballerina

#6464259 Napisano: 16.02.2018 08:34:47 w Lay's
kumulacja napisał(a):

monisss napisał(a):

czy wy też macie wrażenie, że Lidka zmieniła gust ? czy to tylko moje subiektywne odczucie?

A skąd takie przypuszczenie? Nie wiemy, jakie teksty nagrodziła.

Wydaje mi się, że przy jednej nagrodzie dziennej trzeba bardziej pójść na ilość, a nie jakość. Bo ileż można wymyślać kreatywnych odpowiedzi na to samo zadanie konkursowe. Myślałam że co dzień zmienią rymowankę, a tu ciągle to samo. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

primaballerina

primaballerina

#6463077 Napisano: 13.02.2018 14:00:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
shineoff napisał(a):

I ja. Somat mnie załamał, a Listerine dobił. Luty - nędza jakich mało. Tyle zachodu, biegania po sklepach i kupowania produktów promocyjnych na nic. Dziś znów inni się cieszą z wygranej, a ja sprawdzam telefon i czuję rozczarowanie. Konki promo w formie sms są nie dla mnie najwidoczniej, a jako posiadaczka maleńkiego dziecka w nich upatrywałam jeszcze szanse. 

A co ma dziecko do konkursów? Chyba najłatwiej jest w loteriach, jeśli nie masz czasu emotka   Jak ja się cieszę, żę nie brałam udziału w somat i listerine - przynajmniej mogę powiedzieć, że ja vs te konkursy to 0:0 emotka  no, ale tak w temacie, to na te głupie minionki liczyłam, a tu ..... 

Co ma dziecko do konkursów? To, że gdy próbowałam zrobić zdjęcie i powycinałam z papieru jakieś pierdołki, to chciało mi to wszystko zeżreć. emotka  A potem i tak rozerwało w cholerę całe "dekoracje". Zdjęcia nie było. Upatrywałam szansy w smsowych, ale i to nie poszło. Zostały loterie. Lub krzyżówki. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6463002 Napisano: 13.02.2018 12:35:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Luty już za chwilę będzie zmierzał ku końcowi a ja nadal nic nie wygrałam..jak mi smutno,wszystkie konkursy klapa.Loterie rozumie ale na hasła? Jestem beznadziejna, gdzie moje nagrody? Nawet głupiego zestawu somat nie wygrałam...Az nie chce mi się wymyślać haseł kolejnych bo czuję kolejną klęskę. 

jak ja ciebie doskonale rozumiem, mam to samo emotka

I ja. Somat mnie załamał, a Listerine dobił. Luty - nędza jakich mało. Tyle zachodu, biegania po sklepach i kupowania produktów promocyjnych na nic. Dziś znów inni się cieszą z wygranej, a ja sprawdzam telefon i czuję rozczarowanie. Konki promo w formie sms są nie dla mnie najwidoczniej, a jako posiadaczka maleńkiego dziecka w nich upatrywałam jeszcze szanse.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6462747 Napisano: 12.02.2018 20:21:33 w Lay's
calineczka354 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Teoretycznie mają chyba czas do jutra ze zgłoszeń z poniedziałku(5.02) ale jak jest jedna nagroda to niestety ciężko zweryfikować czy już informowali czy nie emotka

łatwo, bo najpierw dają wyniki na stronie, a dopiero potem informują 

W takim razie super emotka  nie doczytałam. A działa Wam strona?  emotka  

Różnie. Często jednak po wpisaniu odpowiedzi, podaniu danych i numeru paragonu kilka razy wyskakuje komunikat, że albo zły numer NIP sklepu, albo nie taki kod zabezpieczający. Próbuję kilka razy aż do skutku. Mózg mam jak te chrupki od wymyślania rymowanek o zabawie i chrupaniu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6462716 Napisano: 12.02.2018 19:34:59 w Lay's
Czy nie powinno być już jakichś pierwszych wyników w konkursie Star? Bo nikt się nie chwali tysiączkiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 pablo75 0

primaballerina

#6461032 Napisano: 08.02.2018 10:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pogrążona w smutku po kolejnej przegranej w konkursie smsmowym (bye, bye zmywarko) zapytam laureatów tego konkursu - ile zgłoszeń wysłaliście, by trafić zmywarkę? Wiem, że jakość się liczy, nie ilość, ale zaczynam przygodę z tego typu konkursami i nie mam pojęcia, czy jeden paragon, który zwykle zgłaszam, to dobre rozwiązanie. 

No i serdecznie gratuluję tak zacnej nagrody! Jesteście gigantami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 1 anula18

primaballerina

#6460997 Napisano: 08.02.2018 10:21:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chlip, chlip... a tak marzyłam o zmywarce. emotka  Nie umiem zachwycić w smsie. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6460011 Napisano: 05.02.2018 16:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Nie wiem, czemu uznałam, że zadzwonią do mnie z Albedo i poinformują w sprawie wygranej w Kaufie. Nie powinnam się już łudzić, co? Damn, nie rozgryzę Albedo. 

Taka moja rada.
Zasada trzech Z
Zakupić Zagrać Zapomnieć emotka
Nie myśleć.Nie czekać.Nie napalac się.
Nie gwarantuje to sukcesu,ale porażka mniej boli emotka

Tak zrobię. emotka  I smutki zagryzę Milką, która dała mi termos emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

primaballerina

#6459991 Napisano: 05.02.2018 16:25:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czemu uznałam, że zadzwonią do mnie z Albedo i poinformują w sprawie wygranej w Kaufie. Nie powinnam się już łudzić, co? Damn, nie rozgryzę Albedo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6456779 Napisano: 26.01.2018 19:18:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Z jednej strony rozumiem pasję, chęć przełamywania barier i zdobywania szczytów... tych rzeczywistych i tych własnych. Z drugiej - zastanawiam się, czy ktoś realizując własne marzenia ma prawo narażać zdrowie czy życie kogoś innego. Ale w tej chwili to wszystko dla mnie tak mało ważne. Serce mi pęka, gdy oglądam relacje z tv, czy czytam doniesienia w internecie. Patrzę w oczy na zdjęciu polskiego himalaisty i Francuzki i jest mi tak żal tych ludzi, że aż trudno to wyrazić. Tak bardzo chciałabym, by im się udało i by przeżyli. Już nieważne, czy są zdobywcami, czy szaleńcami... Chciałabym, by po prostu im się udało.  Wyświetl w wątku >>

primaballerina

#6455519 Napisano: 23.01.2018 13:24:19 w Czy informują/ informowali?
Dzwonili z konkursu czekoladek Solidarność?  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6455315 Napisano: 22.01.2018 19:53:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
dwaburekoty napisał(a):

Bardziej zastanawia mnie czy faktycznie o to tu chodzi, czy to trochę nie "zabija przyjemności" z grania i nie zaburza całej idei grania w konkursach.

Zależy czy się gra dla przyjemności, czy dla podratowania budżetu emotka

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszej odpowiedzi, czyli najlepszego "zawodnika". Jeśli ktoś gra własną głową, nie kradnie cudzych zdjęć/tekstów, to czemu nie miałby zgarnąć kilka nagród?  emotka  Tak naprawdę każdy ma szansę czymś zabłysnąć, a że częściej błyszczą niektórzy? Konkurs to zawody - zawsze istnieje szansa na zwycięstwo, ale i też szansa na przegraną. Uważam, że skoro zapracowane, to może być sprzedane i tych kilka dodatkowych nagród z jakiegoś konkursu po prostu zasili domowy budżet.  Wyświetl w wątku >>
2 joan, shineoff 0

primaballerina

#6454431 Napisano: 19.01.2018 14:24:11 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie rosnące jak grzyby po deszczu anonimowe konta na FB, które powstają tylko po to, by komuś dowalić pod zgłoszeniem. Ostatnio widzę to nagminnie. Zarzuty są czasem absurdalne. Byleby tylko organizator zobaczył i odpowiedź pominął.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

primaballerina

#6439513 Napisano: 09.12.2017 13:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rat napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6439359 Napisano: 08.12.2017 21:29:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica.  Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6431610 Napisano: 22.11.2017 11:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Russel Hobbs... Fajny konkurs na zdjęcia z równie fajnymi nagrodami, a w komentarzach pod ostatnimi wynikami po raz kolejny atak mega sfrustrowanego "pana", który kolekcjonuje zdjęcia wszystkich konkursowiczów z sieci i próbuje zbawić konkursowy świat przed grzechem i plugastwem. Mesjasz konkursów... Czy ludzie naprawdę nie mają co robić?   Wyświetl w wątku >>
0 0

primaballerina

#6385366 Napisano: 02.08.2017 11:26:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
cc_investigator napisał(a):

primaballerina napisał(a):

A w Hellenie na zdjęciu nie miało być widoczne opakowanie promocyjne? U części nagrodzonych nie widać tego napisu "naj", który był na promocyjnych butelkach i puszkach. Pomijam już fakt odgrzewanych kotletów.  "Uczestnik oświadcza i zapewnia, że żaden z elementów Zgłoszenia Konkursowego nie był w przeszłości i nie będzie w przyszłości wykorzystany na potrzeby żadnego innego konkursu, organizowanego przez Organizatora lub podmioty trzecie"

Ja się w konkursach foto nie specjalizuję, galerie oglądam sporadycznie, ze względów estetycznych i by sobie udowodnić, że za wysokie progi dla mnie i  nie ma co marnować czasu, ale jeśli to jest zapis z regulaminu, to co najmniej jedno zdjęcie jest do dyskwalifikacji... Już to widziałam. I nawet nie chodzi mi o koncepcję zdjęcia (bo kotlety odgrzewane z jogobelli są mocno), ale konkretnie o główny element.


Tak, taki zapis widniał od początku konkursu i chyba każdy go widział przeglądając zasady gry. To naprawdę nie tak, że zazdrość mnie zżera, bo nie wygrałam. Dodałam tylko jedno zdjęcie, w dodatku bardzo słabe (mam oczy i widzę bardzo wysoki poziom "konkurencji"), ale czuję, że coś poszło mocno nie fair. Swoją fotkę tworzyłam wraz z całym majdanem specjalnie pod konkurs, powtarzałam już zrobione zdjęcie, bo odwróciłam butelkę i nie widać było napisu "naj". A tu ktoś łamie regulamin w dwóch punktach i ma nagrodę. Takich osób jak ja jest wiele. Robią coś według zasad, dostosowują się, wkładają wysiłek, a organizator ma to w nosie. Nie będę na nikogo donosić, ale jako początkujący konkursowicz zniechęcam się coraz bardziej.  Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

primaballerina

#6385082 Napisano: 01.08.2017 17:28:50 w Lay's
Są maile dziennych z 31.07 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

primaballerina

#6384983 Napisano: 01.08.2017 13:44:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
A w Hellenie na zdjęciu nie miało być widoczne opakowanie promocyjne? U części nagrodzonych nie widać tego napisu "naj", który był na promocyjnych butelkach i puszkach. Pomijam już fakt odgrzewanych kotletów.  "Uczestnik oświadcza i zapewnia, że żaden z elementów Zgłoszenia Konkursowego nie był w przeszłości i nie będzie w przyszłości wykorzystany na potrzeby żadnego innego konkursu, organizowanego przez Organizatora lub podmioty trzecie" Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mdepfs 0