Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBpawel4

FBpawel4

#6336970 Napisano: 23.03.2017 09:51:20 w Lay's
kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336965 Napisano: 23.03.2017 09:47:57 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Zonk na całej linii a takie fajne hasełko mam emotka

emotka To jest "ZNAK", że i tak nie wygra emotka To się zawsze autorowi wydaje, że jest genialny, a Jury i tak brutalnie rozwiewa marzenia emotka wybierając według własnego gustu, albo losując emotka emotka według teorii spiskowych.

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi. Padło kilkadziesiąt propozycji a wybraliśmy najgenialniejsze. Nie może nie wygrać, bo wtedy zwątpię w jakiekolwiek konkursy.Szkoda, że zżarlismy tylko dwie paczki chipsów i nie mamy więcej kodów, bo wysłalibyśmy jeszcze więcej. Chyba pogonimy Kubę (chłopak na posyłki-goniec, zawsze nam biega po sushi) po jakieś Pepsi, wychłeptamy i zdobędziemy jeszcze ze dwa kody. No, chyba, że ktoś ma na zbyciu, udostępni, to podzielimy się wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336963 Napisano: 23.03.2017 09:42:42 w Lay's
kwadracik napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bandit napisał(a):

u mnie nadal nic nie dziala emotka

Działa bez problemu

U mnie nie działa.Przed chwilką próbowałam wysłać i lipa

Znów jakieś problemy techniczne, albo wrzucają info o wygranych tygodniowych i telewizory wypasione blokują neta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336958 Napisano: 23.03.2017 09:35:08 w Lay's
bzowapani napisał(a):

bandit napisał(a):

u mnie nadal nic nie dziala emotka

Działa bez problemu

9.34 Nie działa. Zonk na całej linii a takie fajne hasełko mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0