Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pancetta

pancetta

#6328828 Napisano: 05.03.2017 13:51:57 w Lay's
hehatka31 napisał(a):

pancetta napisał(a):

Witajcie  emotka
Czy moglibyście mi powiedzieć jak to jest na 100%, bo cofnęłam się do wcześniejszych postów i zdania są podzielone. Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? Z jednej strony to trochę dziwne, żebym nie mogła już wygrać telefonu, ale z drugiej strony niektórzy piszą, że telefony wybierają tylko spośród nagród dziennych z danego tygodnia.
Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam emotka  Z góry dzięki za odpowiedź  emotka

Teraz możesz wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina). Ja taką sytuację miałam emotka


Dziękuję, tak właśnie myślałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pancetta

#6328743 Napisano: 04.03.2017 19:49:16 w Lay's
cb656 napisał(a):

taak napisał(a):

potwierdzone zostało przykładem emotka  

No widzisz - typowy przykład konfrontacji - jedna strona mówi tak, druga mówi nie. Pozostaje po ostateczną wykładnię zgłosić się do Organizatora. Pani M., która podpisuje się pod każdym mailem wysłanym w sprawie tego konkursu, udziela chętnie i w miarę szybko bardzo rzetelnych informacji w sprawach organizacji i regulaminowych. emotka


Czyli jednak nie ma jednej wersji emotka Chociaż trochę prześledziłam wyniki i nie wszyscy zwycięzcy tygodniowi są w zwycięzcach dziennych z danego tygodnia. Więc mimo wszystko myślę, że można wygrać tygodniową nie wygrywając dziennej. Dzięki za wszystkie odpowiedzi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pancetta

#6328716 Napisano: 04.03.2017 17:38:15 w Lay's
Witajcie  emotka
Czy moglibyście mi powiedzieć jak to jest na 100%, bo cofnęłam się do wcześniejszych postów i zdania są podzielone. Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? Z jednej strony to trochę dziwne, żebym nie mogła już wygrać telefonu, ale z drugiej strony niektórzy piszą, że telefony wybierają tylko spośród nagród dziennych z danego tygodnia.
Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam emotka  Z góry dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0