Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calineczka333

calineczka333

#6575133 Napisano: 26.02.2019 13:10:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy maile z konkursu Fantasia z łyżeczkami są wysyłane od razu gdy wyniki są na stronie? Nie dostałam maila a dane by się zgadzały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6575121 Napisano: 26.02.2019 12:34:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też łyżeczka (o ile dane ze strony są moje bo nie mam mailaemotka ). Grałam pierwszy raz i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa na fotel? 
anaesth napisał(a):

anaesth napisał(a):

U mnie też "unikatowa łyżeczka"  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6570766 Napisano: 12.02.2019 18:21:41 w Czy informują/ informowali?
Fairy z Carrefour?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6569725 Napisano: 07.02.2019 17:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wawel z ostatnich dni były smsy?

ja z ostatniego dnia nie dostałam emotka

Ja z ostatniego tygodnia też nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6569714 Napisano: 07.02.2019 16:45:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
helcia85 napisał(a):

100 wawel

A wiesz może z jakiego dnia? Ja wysyłałam kilka zgłoszen pod koniec i nie wiem czy jeszcze się łudzić emotka  

w temacie Oreo bluza z wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6567177 Napisano: 28.01.2019 09:47:28 w SZUKAM....
magdalena1020 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Fedex (artfol) woził captain Jacka? Dostałam dziś info że jakimś cudem nie mogli dostarczyć paczki (mimo mojej całodobowej obecności w tym tygodniu) i mam się kontaktowaćz nadawcą. emotka

U mnie był DHL  emotka

Teraz widzę, że ten ARTFOL to jakaś forma produkująca opakowania...to już nie mam pojęcia co to mogłoby być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6567173 Napisano: 28.01.2019 09:42:08 w SZUKAM....
Fedex (artfol) woził captain Jacka? Dostałam dziś info że jakimś cudem nie mogli dostarczyć paczki (mimo mojej całodobowej obecności w tym tygodniu) i mam się kontaktowaćz nadawcą.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6566504 Napisano: 25.01.2019 10:08:22 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

iszhara napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś pisał reklamację do Kropki Bordo w sprawie tyskiego z biedry i otrzymał pozytywną lub negatywną odpowiedź ? 

Tak - ja pisałam w ubiegły piątek ( wysłałam na @). Wczoraj dostałam pozytywną odpowiedź wraz z kodami na telefon do odbioru nagrody.

ja dzwoniłam  też smsa dostałam

Czyli nie wysyłaliscie tej reklamacji listownie? emotka

Na tego maila: przejdzzzygmuntemnaty@kropkabordo.pl

Tak dokładnie na tego @.

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

calineczka333

#6566501 Napisano: 25.01.2019 10:00:47 w SZUKAM....
calineczka354 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

iszhara napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś pisał reklamację do Kropki Bordo w sprawie tyskiego z biedry i otrzymał pozytywną lub negatywną odpowiedź ? 

Tak - ja pisałam w ubiegły piątek ( wysłałam na @). Wczoraj dostałam pozytywną odpowiedź wraz z kodami na telefon do odbioru nagrody.

ja dzwoniłam  też smsa dostałam

Czyli nie wysyłaliscie tej reklamacji listownie? emotka

Na tego maila: przejdzzzygmuntemnaty@kropkabordo.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6566499 Napisano: 25.01.2019 09:51:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBjolanta7 napisał(a):

Konkurs Star troche mbie zastanawia bo w biedronce chrupki maczugi 110 g , kupione,udzial wziety a w regulaminie wymienione sa o mniejszej wadze a te nie. A nad tym jest zdanie ze wszystkie produkty Star biora udzial, to nie wiem juz sama czy sie zakwalifikowały emotka

Dzownilam do agencji- wszystkie biorą udział  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6566496 Napisano: 25.01.2019 09:49:20 w SZUKAM....
wiesia30 napisał(a):

iszhara napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś pisał reklamację do Kropki Bordo w sprawie tyskiego z biedry i otrzymał pozytywną lub negatywną odpowiedź ? 

Tak - ja pisałam w ubiegły piątek ( wysłałam na @). Wczoraj dostałam pozytywną odpowiedź wraz z kodami na telefon do odbioru nagrody.

ja dzwoniłam  też smsa dostałam

Czyli nie wysyłaliscie tej reklamacji listownie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6566495 Napisano: 25.01.2019 09:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukunamuniu napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam pytanie, czy na https://duzodobrego.com.pl/ są jakieś ograniczenia znakowe?
Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.. 

Mam informacje od agencji, że limitu znaków nie ma. emotka

A jeśli chodzi o bony to informują na bieżąco czy po zakończeniu? Nie widziałam jeszcze wpisów w MDW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6565041 Napisano: 19.01.2019 11:08:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Gratulacje emotka emotka No to naprawdę masz wyjątkowy talent no i szczęście  emotka   emotka  Bo na FB AVONU w dalszym ciągu cisza a i tu w MDW nikt z pozostałych 102 osób się nie pochwalił. Dziwne, nie? (nie kwestionuję w żadnym wypadku Twojej wygranej, tylko serio się dziwię.

A ja się nie dziwię,Z Tyskiego,co była loteria nikt chyba się nie chwalił, z Loyd też nie kojarzę wpisów,pełno takich loterii/konkursów ostatnio.Z EB też mało wpisów,a wygranych tyle dziennie.


z Loyd akurat pudełka promocyjne pojawiły się w sklepach późno i mało, a wygrywać miały określone kody, nawet nie bramki - więc nie wiadomo nawet czy kody wygrane nie siedzą jeszcze na półkach - a tu i w MDW cisza - poza jednym wpisem  Ja wiem, ze nie wszyscy się w MDW wpisują, ale żel i szampon Frozen by tak nagle utajnili wszyscy? emotka  Wczoraj na 50 opasek Garmin na konkurs chyba 20 wyskoczyło w MDW emotka  

Dokładnie... Ludzie się autami chwalą, a szampon z Elsą by zataili nagle wszyscy? A jeśli chodzi o wiadomości, to one się pojawiają w momencie kiedy konkurs trwa (tak jak np. w Milce), a nie w przypadku konkursu, który nie dość że się skończył to jeszcze organizował go Avon (więc odpada - co ta agencja lubi?)

Ja tam ciągle się łudzę, że jednak nie wszyscy jeszcze poinformowani. Ile było już takich konkursów że niby info już poleciało a za kilka dni dostawało się maila emotka  ale jeśli się mylę to faktycznie dziwne-103 nagrody i jeden wpis...to już nawet głośniczków z Kiory była połowa mniej a wpisów trochę jednak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564726 Napisano: 18.01.2019 09:34:46 w Czy informują/ informowali?
kreatia napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

soulfly napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Co z AVON? Czy już informowali?

Pisali na Facebooku, że będą informować dzisiaj  emotka

Z wycieczkami?

Tak, pod postem w którym ogłaszali konkurs napisali, że w związku z tym że ostatecznie konkurs trwał do 16.01(błąd na tych kuponach z kodami) zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 18.01 emotka  

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj powiadomią. Oni mają problem, żeby regulamin zmienić na zgodny z rzeczywistością. Kiedyś był konkurs foto z wycieczkami to powiadomili zwycięzców długo, długo po tym, jak powiedzieli, że już poinformowali wszystkich. Regulaminy dla nich mogą nie istnieć, tam panuje wielki bajzel. Ale fajnie by było, gdybym się myliła emotka

No na szczęście oprócz wycieczek są jeszcze te kosmetyki to pewnie  będzie info w MDW. Oby jednak informowali dzisiaj - jestem osobą bardzo niecierpliwą i już wolę wiedzieć, że czeka na mnie ten zestaw kosmetyków z Krainy Lodu niż czekać niewiadomo ile.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564720 Napisano: 18.01.2019 09:28:17 w Czy informują/ informowali?
soulfly napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Co z AVON? Czy już informowali?

Pisali na Facebooku, że będą informować dzisiaj  emotka

Z wycieczkami?

Tak, pod postem w którym ogłaszali konkurs napisali, że w związku z tym że ostatecznie konkurs trwał do 16.01(błąd na tych kuponach z kodami) zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 18.01 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564706 Napisano: 18.01.2019 09:08:45 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

Co z AVON? Czy już informowali?

Pisali na Facebooku, że będą informować dzisiaj  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564208 Napisano: 16.01.2019 14:33:41 w Lay's
bagietkoweniebo napisał(a):

rufus napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

andii napisał(a):

kate87 napisał(a):

czy może mnie ktoś oświecić co to za nowy konkurs lay's

albo cheetos, albo star! z laysów  nic nie ma emotka

.. co z cheetos?  emotka

https://www.e-kon...os.html#.XD8kVGlCeHs

Dzieki. emotka
Woow glowna nagroda na wypasie. emotka

I bardzo podoba mi się ten punkt regulaminu:
zdjęcie zawiera wizerunek jedynie chrupka Cheetos Crunchos, na zdjęciu nie jest przedstawiony wizerunek osoby, zwierzęcia lub obiektów architektury należących do osób trzecich; 

emotka

A mi nie. Bo jesli to zwykle zdjecia chrupkow będą to po prostu będzie losowanie...

Niestety pewnie będą patrzeć głównie na opisy, a z opisem to może być tak ciężko jak w Star- przynajmniej dla mnie  emotka  ale nagrody trzeba przyznać bardzo sympatyczne! Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564151 Napisano: 16.01.2019 11:46:55 w Lay's
assal napisał(a):

Katake: Jak jest jedna nagroda na dzień, emocji nie ma. Temat szybko robi się nudny.
Czekam na coś ciekawszego emotka

Ja próbowałam na początku konkursu, ale zapał skończył się tak szybko jak zakupione paczki chipsów emotka  może jeszcze sprobuje, ale chyba za jakiś czas. Liczę na to, że konkurencja osłabnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6564012 Napisano: 15.01.2019 20:45:12 w Informują
Kiora informuje mailowo (xbox) Świąteczne życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6563955 Napisano: 15.01.2019 18:01:53 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

tak do jutra. swoją drogą dali sobie maleńko czasu na czytanie zgłoszeń.obawiam się loteryji.

Też się tego obawiam  emotka  Chyba że czytali na bieżąco. Wyświetl w wątku >>
0 0