Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calineczka333

calineczka333

#6695287 Napisano: 06.04.2020 22:48:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przychodzą Wam zwrotki z Balcka? Wysłałam kilka minut temu smsa i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6695281 Napisano: 06.04.2020 22:14:28 w SZUKAM....
joan napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Kochani w Blacku który numer paragonu wpisujecie? Jak nie jest dokładnie wskazane to ja zawsze wpisuje ten w górnym prawym rogu ale on jest jakiś bardzo długi na tym paragonie i do tego z ukośnikiem emotka


Właśnie ten, zwrotka przychodzi prawidłowa emotka

Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6695278 Napisano: 06.04.2020 22:05:14 w SZUKAM....
Kochani w Blacku który numer paragonu wpisujecie? Jak nie jest dokładnie wskazane to ja zawsze wpisuje ten w górnym prawym rogu ale on jest jakiś bardzo długi na tym paragonie i do tego z ukośnikiememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6694341 Napisano: 02.04.2020 11:42:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Ktoś pamieta może czy podawało soe imię i nazwisko w zgłoszeniu z Lecha? Dzwonili do mnie, a mam jakoś z tylu głowy ze zgłaszaliśmy na męża i teraz nie wiem czy z rozpędu  daliśmy moje dane emotka   Napomknę że wysłaliśmy tylko jedni zgłoszenie.

Nie podawało się emotka

Dziękuję bardzo! To chyba ten wiek że pora zapisywać co się robi. Niedługo zacznę zapominać że w ogóle coś zglszalam hahah Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6694339 Napisano: 02.04.2020 11:35:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś pamieta może czy podawało soe imię i nazwisko w zgłoszeniu z Lecha? Dzwonili do mnie, a mam jakoś z tylu głowy ze zgłaszaliśmy na męża i teraz nie wiem czy z rozpędu  daliśmy moje daneemotka   Napomknę że wysłaliśmy tylko jedni zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6694334 Napisano: 02.04.2020 11:24:03 w moje dzisiejsze wygrane :)

calineczka333

#6692604 Napisano: 26.03.2020 12:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do osob, które wygrały bon w BIC -wszystko poszło o tej samej godzinie czy jest jeszcze szansa ? emotka Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6692347 Napisano: 25.03.2020 09:04:01 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Colgate Carrefour? Mam zapisane, że mieli czas na i formowanie do wczoraj emotka

Nie było. Serio? To masz źle zapisane emotka

Dziękuję za informację. istnieje taka szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6692343 Napisano: 25.03.2020 08:48:57 w Czy informują/ informowali?
Colgate Carrefour? Mam zapisane, że mieli czas na i formowanie do wczorajemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6691558 Napisano: 21.03.2020 19:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

czy ktoś wie, w jakim programie można zmniejszyć filmik do wymaganych 5MB w BIC-u? Te 5 MB to jest rozmiar dobry dla zdjęć, ale filmik w takiej wielkości wydaje się niemożliwy emotka  

Mam film na 15 Mb, za nic nie wiem jak to zrobić. Żeby miał 5 musiałabym wyciac 2/3 filmu, ale co poradzic jak organizator nie pomyślał. Daje limit 3 min, to mógłby wspomnieć w regulaminie że 5mb zanim się człowiek wrzucając obudzi, że to może konkurs na film, ale film zrobiony w formie gifa na 3 zdjęcia, albo taki co ma 15 sekund  emotka  szkoda pracy

Hmm... Na konkurs walentynkowy zrobiłam animację 36-sekundową i zajęła 3,2MB. Nie zmniejszałam w żadnym programie, po prostu tyle wyszło emotka Tak więc musi się dać, próbujcie!

No to pewnie zależy od tego czym, jaki format, czy muzyka i jaka, gorzej ze ja się na tym nie znam emotka  No nic probuje dalej może coś wymyślę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6691554 Napisano: 21.03.2020 19:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs-mg napisał(a):

czy ktoś wie, w jakim programie można zmniejszyć filmik do wymaganych 5MB w BIC-u? Te 5 MB to jest rozmiar dobry dla zdjęć, ale filmik w takiej wielkości wydaje się niemożliwy emotka  

Mam film na 15 Mb, za nic nie wiem jak to zrobić. Żeby miał 5 musiałabym wyciac 2/3 filmu, ale co poradzic jak organizator nie pomyślał. Daje limit 3 min, to mógłby wspomnieć w regulaminie że 5mb zanim się człowiek wrzucając obudzi, że to może konkurs na film, ale film zrobiony w formie gifa na 3 zdjęcia, albo taki co ma 15 sekund emotka  szkoda pracy Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6691422 Napisano: 20.03.2020 22:38:20 w SZUKAM....
Kochani, nie biorę normalnie udziału w konkursach gdzie trzeba zrobić film - zebrałam się i zrobiłam film do Bic. Żadne cuda-niewidy,, bez efektów specjalnych, taki prosto z serca. Mimo że był robiony z telefonu ma rozmiar 15 Mb. Chciałam go zglosic, ale wyswietla mi się limit 5 Mb. Znacie może jakiś sposób jak zmniejszyć film, ale by i tak słaba telefonowa jakoś  nie zmieniła się  na coś co wyglada jakby było kręcone mikrofalówką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6690846 Napisano: 18.03.2020 14:20:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plecak z góralków u siostry emotka  wczoraj u mnie bon z Kubusia. 
niestety brak wygranej z Rossmana.

I to już któryś konkurs tego wizaza gdzie się nie udaje wygrać nic emotka  pewnie niechętnie dzielicie się taką wiedzą, ale jakby ktoś chociaż dał znać chociaż priv czy proza czy wiersz to bym była wdzięczna! Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6690139 Napisano: 15.03.2020 12:23:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Dostajecie info o przyjęciu zgłoszenia na maila z Góralków? U mnie nic nie dochodzi mimo komunikatu na stronie, że zgłoszenie poszło. Z tego co widzę tydzień temu mail był  emotka

tak mail jest

Dzięki. Mi to teraz nawet strona nie działa wiec nie wiem co jest nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6690131 Napisano: 15.03.2020 12:00:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostajecie info o przyjęciu zgłoszenia na maila z Góralków? U mnie nic nie dochodzi mimo komunikatu na stronie, że zgłoszenie poszło. Z tego co widzę tydzień temu mail był emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6689958 Napisano: 13.03.2020 18:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

[quote=zdjęcie jest w małej rozdzielczości a widać niestety niedoskonałości w obróbce  proszę podesłać w większej rozdzielczości to udowodnię, że jest ich więcej   i proszę nie robić z nas tutaj w bambuko
   
bagietkoweniebo]

wioaaszy napisał(a):

[quote=Niektórzy sa pazerni emotka i za wszelka cene musza, ahhh nie pierwszy raz widze ta pania i zdjecie ktore gdzies ju wygralo dawala gdie indziej nic nowego



sylwek2015]

masza napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

W góralkach wygrało foto, na którym wafelki są wklejone emotka
a drugie: "Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami", zwyciezca: leżę na kanapie...

Żeby to w jednym - baton jest wklejony na kilku zdjęciach. Nie mnie oceniać czy zdjęcia są dobre, bo wiadomo że ktoś w komisji może mieć inne poczucie estetyki, ale już to czy się dokleiło batona czy nie mogliby brać pod uwagę...

W dodatku zdjęcia są poprzerabiane z innych konkow 

dokładnie, nie trzeba być grafikiem bo to dostrzec, światło i cień w dwóch batonikach różni się, tak samo wystarczy też spojrzeć na te dwie poduszki po prawej stronie, ułożone są dokładnie w taki sam sposób jak na zdjęciu z konkursu organizowanym na stronie komfort.pl;D a konkurs ten odbył się ponad 38 tygodni temu emotka


akurat to moje zdjęcie i tak, pomysł jest wykorzystany ponownie ale nic nie było wklejane. musisz być niezłym grafikiem żeby widzieć rzeczy których nie ma...Bo różne rzeczy można zarzucić ale akurat tutaj nic nie było doklejone




Spokojnie. Po co te “rozdzielczosci”
Hulajnoga zmieniła włascicielke ... ot i tyle. Hmmm...trochę nie rozumiem komisji w tym wypadku - jeśli zabrali nagrodę za „doklejenie batonika” to co robi połowa zgłoszeń nadal w nagrodzonych plecakach? Czemu nie zabrali plecaka latającemu w powietrzu batonowi i innym tego typu „wklejkom”. Jak już komuś się zabiera nagrodę co uważam za krzywdzące, bo o tym się powinno myśleć zanim się ja przyzna, to konsekwentnie wszystkim a nie jednej osobie, Pomijam już fakt, że nagle nagrodę główna ma ktoś kto wcześniej nawet nie zasłużył na plecak. Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6689241 Napisano: 11.03.2020 15:25:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

W góralkach wygrało foto, na którym wafelki są wklejone emotka
a drugie: "Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami", zwyciezca: leżę na kanapie...

Żeby to w jednym - baton jest wklejony na kilku zdjęciach. Nie mnie oceniać czy zdjęcia są dobre, bo wiadomo że ktoś w komisji może mieć inne poczucie estetyki, ale już to czy się dokleiło batona czy nie mogliby brać pod uwagę...

Komisja jak w Fantasii emotka

Pora zapomnieć o kreatywności l, wyciągnąć stare fotki i pobawić się w paintcie wtedy może się coś ugra emotka Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6689237 Napisano: 11.03.2020 15:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

W góralkach wygrało foto, na którym wafelki są wklejone emotka
a drugie: "Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami", zwyciezca: leżę na kanapie...

Żeby to w jednym - baton jest wklejony na kilku zdjęciach. Nie mnie oceniać czy zdjęcia są dobre, bo wiadomo że ktoś w komisji może mieć inne poczucie estetyki, ale już to czy się dokleiło batona czy nie mogliby brać pod uwagę... Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6678306 Napisano: 29.01.2020 19:48:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rufus napisał(a):

Z Jacka poszlo dzis wszystko? emotka

liczę na to, że nikt nie cieszył się jeszcze (?) z aparatów - może dziś poszły tylko piweczka? (jaka ja jestem NAIWNA, coooooo? emotka )

nikt się instaxem nie pochwalił:)

Ostatnio instaxy były na drugi dzień,  więc żyjmy dalej nadzieją  emotka

w zeszłym etapie chyba w ten sam dzień emotka

Zgadza się były 23 w czwartek, chyba, że ktoś dostał info w piątek

Instaxy już powiadomione - a przynajmniej jeden. Koleżanka miała info jakieś pół godziny temu. Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6677031 Napisano: 24.01.2020 21:49:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

magisterek napisał(a):

rufus napisał(a):

Ciekawe czy da się polecieć na Karaiby za zdjęcie..  emotka


Ciekawe czy da się polecieć na Karaiby za tekst... hmmm

Trzeba poczekać na kolejnych zwycięzców. emotka

Znajoma wygrała instaxa tekstem w pierwszym etapie i zdjęciem w drugim, wiec myślę, że są na wszystko otwarci i Karaiby tez się tak daemotka Wyświetl w wątku >>