Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calineczka333

calineczka333

#6455765 Napisano: 24.01.2018 08:47:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Mam trochę głupie pytanie dotyczące konkursu kiory z Biedronki (postacie disneya na święta).
Muszę przyznac, że ten załącznik jest dla mnie trochę niejasny. Jestem pełnoletnia...
Czy powinnam wypełnić swoimi danymi wszystkie 3 strony czy tylko pierwszu punkt A i podpisy na koniec? 

Nie panikuj emotka Każdy ma prawo zadać głupie pytanie emotka
Masz wysłać podpisane oświadczenie, że nie jesteś swoją córką emotka Tylko tyle i nic więcej.
Moja rada: skopiuj sobie tekst załącznika do Worda (na przykład), USUŃ z treści to, co Cię NIE DOTYCZY, pozostałe wypełnij ZGODNIE Z PRAWDĄ, podpisz i postaraj się tak zmanipulować wielkością i krojem czcionki, by ze wszystkim* zmieścić się na JEDNEJ STRONIE.
* tylko z tym, co potrzebne.

OŚWIADCZENIE o danych osobowych i przeniesieniu majątkowych praw autorskich do nagrodzonego utworu w konkursie Biedronka - „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya”
A  (CZYTELNIEWYPEŁNIA PEŁNOLETNI AUTOR PRACY)
Dane autora pracy: ...
Imię i Nazwisko:  ...
Wiek: ...
Adres do wysłania nagrody ...
 
Mając na uwadze, że:
- Agencja Promocyjno Reklamowa Kiora („Organizator”)przeprowadziła konkurs pt.: „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya” („Konkurs”);
- ... jest autorem pracy konkursowej i przysługuje mu/jej pełnia praw autorskich osobistych i majątkowych do zgłaszanej pracy konkursowej;
Ja niżej podpisany/podpisana ... oświadczam, że Nominowany Utwór jest utworem oryginalnym, nie narusza ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i praw pokrewnych ani jakichkolwiek praw osób trzecich oraz nie jest obciążony prawami osób trzecich. Nagrodzony Utwór może być wykorzystywany zarówno w całości, jak i w części.
 
Wyrażam zgodę na udział w niniejszym konkursie oraz akceptuję warunki niniejszego Regulaminu. Potwierdzam również, iż zgadzam się, aby doszło do cesji praw i udzielenia upoważnień określonych w niniejszym dokumencie. Jako dane kontaktowe z Autorem w sprawach związanych z konkursem ustalam
Imię i Nazwisko: ...
adres e-mail kontaktowego: ...
nr telefonu kontaktowego: ...
Uczestnik niniejszym przenosi na Organizatora całość autorskich praw majątkowych do wszystkich utworów stworzonych przez Uczestnika (tzw. prawa własne), powstałych w związku z udziałem w Konkursie („Utwór”). Organizator, bez dodatkowego wynagrodzenia, nabywa całość majątkowych praw autorskich do Utworu, na wszelkich znanych w dniu zawarcia niniejszej umowy polach eksploatacji, a w szczególności na następujących polach eksploatacji w zakresie: (i) wykorzystywania Utworu w pełnym zakresie, w tym m.in. do korzystania z Utworu w dowolny sposób, włączania go w całości lub w części do innych utworów, wykorzystywania jako wzorca do opracowywania innych utworów, a także wykorzystania w charakterze znaku towarowego; (ii)utrwalania i zwielokrotniania Utworu - wytwarzanie dowolną techniką egzemplarzy Utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową; (iii) obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału alboegzemplarzy; (iv) rozpowszechniania Utworu w sposób inny niż określony powyżej - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie,odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie Utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym; (v) udostępniania w sieci Internet oraz innych sieciach
komputerowych oraz platformach cyfrowych. Ponadto Organizator uprawniony jest do dokonywania wszelkich modyfikacji (w szczególności zmian lub ulepszeń) Utworów, według potrzeb i uznania Organizatora.
 
Przeczytałem i Akceptuję zasady Konkursu opisane wRegulaminie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celach związanych z obsługą konkursu „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya” na zasadach wskazanych w Regulaminie.
Imię i nazwisko Autora ...
Podpis Autora ...
data ...

Dziękuję bardzo za pomoc! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6455741 Napisano: 24.01.2018 00:09:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam trochę głupie pytanie dotyczące konkursu kiory z Biedronki (postacie disneya na święta). Otrzymałam dziś maila z prośba o przesłanie załącznika z regulaminu. Praca jest mojego autorstwa i już od dawna jestem pełnoletnia emotka Muszę przyznac, że ten załącznik jest dla mnie trochę niejasny. Czy powinnam wypełnić swoimi danymi wszystkie 3 strony czy tylko pierwszu punkt A i podpisy na koniec?(wg reszta to dalsza część podpunktu B i odnosi się do przedstawicieli ustawowych, ale nie jest to jasno napisane). Przepraszam za spam emotka  I być może dla niektórych oczywiste pytania. To moja pierwsza nagroda z kiory i pierwsze dla nich oświadczenie emotka  Będę wdzięczna za wskazówkę ! Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6454429 Napisano: 19.01.2018 14:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

A co ze Smolarem SOMERSBY w Tesco? emotka  
Datę wyników regulaminie mają raczej błędną...chyba już czas?

Też czekam...narazie nikt się jeszcze nie chwalił  Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6454424 Napisano: 19.01.2018 14:18:01 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z Kiora z konkursu z jaką postacią disneya chciałbyś spędzić Święta? Nikt się chyba nie przyznawał narazie do wygranych? Wyświetl w wątku >>
1 ania0000 0

calineczka333

#6453872 Napisano: 18.01.2018 11:42:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też wódka Amundsen emotka  Cieszę się, bo ostatnio nic nie chciało wpaśćemotka Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6445590 Napisano: 23.12.2017 20:20:11 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś może wie na jakim dniu stanęli w informowaniu z Hoopcoli ? emotka  nie wiem czy mam się łudzić, że moje zgłoszenie z poprzedniego weekendu nie zostało jeszcze przeczytane Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6437199 Napisano: 05.12.2017 12:16:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda III stopnia w Słodkiej Chwili emotka Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6437198 Napisano: 05.12.2017 12:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej emotka  nie wiem czy ktoś już się pytał, ale nie mogę znaleźć informacji czy zgłoszenia które wygrywają w Allegro są pisane prozą czy to rymowanki? Niestety pracuję w godzinach kiedy ogłaszają wyniki a do tej pory nie udało się zdobyć ani jednej karty mimo usilnej próby w każdym etapie i zaraz skonczy się lista potrzebnych rzeczy do kupienia hahha Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6354672 Napisano: 10.05.2017 15:00:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon do konkursu Avon25 na wartość minimum 50zl zakupiony w regulaminowym czasie. Trochę się spóźniłam a zdjęcie już zrobione emotka  proszę o kontakt priv i podanie ceny  Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6336088 Napisano: 21.03.2017 17:47:04 w Lay's
april napisał(a):

Główne wyniki  konkursu z uśmiechami mają być do 23.03, tak? emotka  
Coś dziwnie że na stronie z laureatami przy etapie I i V jest napisane, że etap nie został jeszcze rozstrzygnięty emotka

Nie ma hak narazie wyników ostatniego dnia (73.) i ostatniego tygodnia (XI) więc nie sadze żeby wyrobili się z rozdaniem nagrody głównej do 23.03 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6330041 Napisano: 07.03.2017 23:36:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiecie może ile można dodać zdjęć do Red band fight na imstagramie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6328447 Napisano: 03.03.2017 17:29:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Pani Kaja C. na kinder bueno nie poznałem, taka laska z niej wyszła na foto emotka  :P

A która zdjęcie było tej słynnej pani? Duzo mozna ty o niej poczytać a ja nawdal nie wiem jak wyglada U mnie wpadły bilety do kina emotka

Każde nagrodzone zdjęcie jest podpisane, więc żaden problem znaleźć Kaję C.  emotka  Winszuję  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6328442 Napisano: 03.03.2017 17:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Pani Kaja C. na kinder bueno nie poznałem, taka laska z niej wyszła na foto emotka  :P

A która zdjęcie było tej słynnej pani? Duzo mozna ty o niej poczytać a ja nawdal nie wiem jak wyglada U mnie wpadły bilety do kina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6328439 Napisano: 03.03.2017 17:09:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też bilety do kina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0