Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calineczka333

calineczka333

#6484051 Napisano: 23.04.2018 14:31:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest dużo fajnych zgłoszeń, ja dodałam hasło i zdjęcie, ale uważam ze jednak wygra jakiś film, a niektóre są bardzo przyjemne dla oka emotka  ale głowy do filmow już zupełnie nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6481317 Napisano: 12.04.2018 08:57:47 w Czy informują/ informowali?
lale3ka napisał(a):

Dostał już ktoś info od Nestle- rowerowykonkurs ?

Chyba nikt się jeszcze nie chwalił emotka  tez czekam. Z tego co pamiętam to mają dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
1 lale3ka 0

calineczka333

#6480243 Napisano: 08.04.2018 18:27:50 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie kupię paragon do Vobro do konkursu fotograficznego. Zdjęcie już zrobione, wiec szkoda byłoby odkładać na następny tydzień, a zupełnie zapomniałam o zamkniętych sklepach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6477939 Napisano: 28.03.2018 16:54:58 w Paragony na trwające konkursy
Kochani szukam informacji gdzoe w Warszawie w sieci carrefour dostanę Akvo Active. Mam już zrobione zdkecie, ale nie zachowałam paragonu za produkt, a w najbliższym carrefour już ich nie ma emotka  Ewentualnie kupię paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6473749 Napisano: 16.03.2018 13:47:49 w Czy informują/ informowali?
katarynka-199 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

Czy z Vobro informowali za 5-ty tydzień?

Chyba teraz będą informować za 4. (Chyba, ze coś mi się już pomyliło emotka ). Zazwyczaj informują w piątki, więc liczę na to że dzisiaj poinformują emotka

Czwarty już dawno poinformowany emotka  

Macie rację emotka ! Coś mi się ubzdurało, że 5. trwa do niedzieli. W takim razie mam nadzieje, że jednak poinformują dzisiaj i nie będą czekać do poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6473725 Napisano: 16.03.2018 12:59:56 w Czy informują/ informowali?
gopablo1 napisał(a):

Czy z Vobro informowali za 5-ty tydzień?

Chyba teraz będą informować za 4. (Chyba, ze coś mi się już pomyliło emotka ). Zazwyczaj informują w piątki, więc liczę na to że dzisiaj poinformują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6473356 Napisano: 15.03.2018 13:58:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

joan napisał(a):

azaflora napisał(a):

joan - najlepsze dwa cytaty z ich odpowiedzi:
" Sami znamy kociaki, które zostały pokrzywdzone przez los i wiemy, że są to wciąż radosne, szczęśliwe zwierzaki, ponieważ właściciel o nie DBA. Tak jak napisaliśmy na początku, proszę czuć się swobodnie we wzięciu udziału w naszym konkursie.
Warto pokazać, że wszystkie koty mogą być szczęśliwe"
emotka


Wiadomo - kup produkt, wysil się przy zdjęciu, prześlij zgłoszenie (ale i tak nie wybierzemy Twojej pracy). Opiekun nawet zapomina czasami o różnych "niedoskonałościach" swojego kota, a tu taka postawa... eh.

W konkursach nie widziałam też aby wygrywały zdjęcia dzieci z niepełnosprawnościami (chociaż nie wiem czy ktoś takie dodaje?). A szkoda, bo zdjęcie kotka, który radośnie biega na 3 łapkach, albo niewidomego i super szczęśliwego dziecka są bardziej poruszające.

No też nie przesadzajmy. Ja jestem zdania, że każdy uczestnik powinien być traktowany tak samo. Z niepełnosprawnością czy bez powinien wygrać najlepszy. Nie kazdego niepełnosprawne dziecko czy zwierzątko porusza bardziej. Jeśli zdjęcie jest na prawdę najlepsze- Ok. Równe traktowanie wszystkich uczestników przede wszystkim. Wiec często denerwują mnie komentarze typu "nie wygrałam bo moje dziecko jest niepełnosprawne", a spotkałam się z takimi... Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6472790 Napisano: 14.03.2018 09:20:37 w SZUKAM....
bzowapani napisał(a):

assal napisał(a):

Bzowapani: Ja to odebrałam: o wartości 2604 zł całość.
I niejeden prawnik też tak to odczyta.
Gdyby było "każdy" przy podanej kwocie, to co innego. Możesz szukać kogoś, pisać do sponsora, że czujesz się pokrzywdzona, domagać się wyrównania, ale prawnicy doczepią się tu każdego pojedynczego słowa.
W drugiej części nie ma o łącznej wartości, ale też nie ma tego słowa "każda"  emotka  
Najszybciej ugrasz jedno: tej pani lepiej już nic nie dawać...  emotka

Usunięto zdjęcie na prośbę WP

Wg mnie z regulaminu jasno wynika, że to wartość jednej nagrody emotka  ale pewnie ciężko byłoby to wyegzekwować. Nawet jeśli popełnili błąd to nie przyznają się do tego. Zawsze można próbować szczególnie, że jest mail emotka  tylko żeby sobie tym nie utrudnić życia na późniejsze konkursy Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6469237 Napisano: 02.03.2018 23:12:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siasiolka napisał(a):

Czy z Radość Jogobelli w C4 przychodzi jakies potwierdzenie na maila? Konkurs juz sie zakonczył. Moja fotka jest w galerii... ale nie dostalam info na maila i zatanawiam się czy tak jest ok czy moze strzelilam babola w nazwie @

Też nie dostałam potwierdzenia, więc chyba tak powinno być emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

calineczka333

#6468274 Napisano: 28.02.2018 16:46:43 w Informują
assal napisał(a):

Vobro puścił maile, ale nie wiem, który tydzień teraz poszedł  emotka

Za drugi tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6466898 Napisano: 23.02.2018 19:59:00 w Czy informują/ informowali?
Ma ktoś może jakieś info z Vobro? Nie wiem czy się jeszcze łudzić emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6466740 Napisano: 23.02.2018 12:49:13 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Orientujecie się może czy wycieczki do Paryża ( Kaufland) już rozdane? Nie mam dostępu do wątku Kaufland emotka  Widziałam, ze na stronie nie ma zwycięzców, ale może informują wcześniej? emotka

Ktoś pisał że ma @

Dziękuję emotka  to chociaż przestaje już czekać Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6466724 Napisano: 23.02.2018 12:28:28 w Czy informują/ informowali?
Orientujecie się może czy wycieczki do Paryża ( Kaufland) już rozdane? Nie mam dostępu do wątku Kaufland emotka  Widziałam, ze na stronie nie ma zwycięzców, ale może informują wcześniej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6466721 Napisano: 23.02.2018 12:26:04 w Czy informują/ informowali?
primaballerina napisał(a):

katarynka-199 napisał(a):

Ponawiam pytanie. 
Czy Vobro kogoś poinformowało za poprzedni tydzień? 

Podpinam. Brałam udział w II etapie, ale póki co cisza. 

Tez czekam. Brałam udział w 2. etapie i narazie nic Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6464434 Napisano: 16.02.2018 12:43:22 w Lay's
rufus napisał(a):

Nowa loteria.. https://lays.pl/r...s-wybierasz-2018.pdf
W końcu.  emotka

Cieszycie się, podobają się Wam nagrody?  emotka

Jestem rozczarowana zarówno niektórymi nagrodami jak i formą emotka  liczyłam na konkurs na zdjęcia, albo chociaż coś w stylu trybun/szalików - było sporo nagród i duże szanse na wygraną. Przy ilości moich zgłoszen do loterii to pewnie będę sobie mogła poczytać na forum o wygranych emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

calineczka333

#6463463 Napisano: 14.02.2018 10:35:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Colgate narazie nie dało nawet pasty, ale powiem Wam , że u mnie jest jakoś dzownie. Ja nie wiem czy ja źle wysyłam te smsy czy co emotka  jak są zgłoszenia przez stronę bardzo często udaje mi się coś wygrać na teksty a jeśli chodzi o smsy...nie udało się NIGDY- nawet marnej nagrody pocieszenia emotka  to aż mnie dziwi, ale może po prostu brak szczescia Wyświetl w wątku >>
0 1 anula19

calineczka333

#6462741 Napisano: 12.02.2018 20:12:25 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Teoretycznie mają chyba czas do jutra ze zgłoszeń z poniedziałku(5.02) ale jak jest jedna nagroda to niestety ciężko zweryfikować czy już informowali czy nie emotka

łatwo, bo najpierw dają wyniki na stronie, a dopiero potem informują 

W takim razie super emotka  nie doczytałam. A działa Wam strona?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6462725 Napisano: 12.02.2018 19:54:21 w Lay's
Teoretycznie mają chyba czas do jutra ze zgłoszeń z poniedziałku(5.02) ale jak jest jedna nagroda to niestety ciężko zweryfikować czy już informowali czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6461203 Napisano: 08.02.2018 12:53:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

shineoff napisał(a):

rozinio napisał(a):

Wina Mołdawii wrzucili wyniki:
https://www.faceb.../?type=3&theater

Ludzie w komentarzach buntują się (i słusznie), bo nagrodzili za długą pracę i napisali, że w regulaminowych 250 znakach zdecydowali się nie wliczać spacji.

Wrzucam jako case study emotka

Widziałam sporo konkursów, gdzie ludzie niedokładnie przeczytali regulamin (i uczestnicy i organizatorzy) i wygrywały odpowiedzi niezgodne z regulaminem - za długie, ze zdjęciami itp. Słabe to jest emotka  

W tym przypadku jedyna wątpliwość jest taka, że organizator postanowił nie wliczać do liczby znaków spacji. Może i powinni to ująć w regulaminie, ale z drugiej strony, gdyby napisali, że zdyskwalifikowali prace mające ponad 250 znaków ze spacjami, to byłby raban, że w regulaminie nic nie było, że 250 "ze spacjami"  emotka  Nie została nagrodzona żadna praca niezgodna z regulaminem - nie było w nim napisane, że 250 znaków musi obejmować spacje - może i z reguły tak jest, i sami sobie strzelili w kolano, doszczegóławiając to dopiero po konkursie, ale tak czy inaczej nie ma tu złamania regulaminu, a skoro n ie sprecyzowali tego od razu - wątpliwość rostrzygnęli na korzyść uczestników. Nie wygrała żadna z długich prac, których chyba była połowa w tym konkursie  emotka
I powiem tak - róbcie raban dalej, jak drugi raz wpadną na to, żeby sobie robić dobry PR przez robienie konkursu na FB, to się palną w czoło z myślą "a na cholerę nam problemy, nie za to nam sponsor płaci, żeby mieć potem utrapienie, pozytywnie musi być, żadnych konkursów"! Jeszcze bym zrozumiała, gdyby nagrodzili którąś z tych długich prac - nieregulaminowych. Ok, trzeba protestować. Ale jakieś wypisywanie, że konkurs ustawiony, że mało kreatywne prace wybrali... Żenujące to jest.  emotka

I w sumie jak dla mnie ok, nie lubię facebookowych konkursów. emotka  Byle by tylko zaczęli robić konkursy poza FB, a nie zrezygnowali z nich całkiem. 

Ja nawet nie brałam udziału i nie widziałam prac, piszę więc generalnie nie konkretnie o tym konkursie. Regulamin to regulamin i wymyślanie nagle, że spacja to nie znak nie jest na miejscu. To trochę tak jakby w konkursie na zdjęcia wygrał film- w końcu film składa się z wielu poszczególnych zdjęć ? Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6461165 Napisano: 08.02.2018 12:12:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
rozinio napisał(a):

Wina Mołdawii wrzucili wyniki:
https://www.faceb.../?type=3&theater

Ludzie w komentarzach buntują się (i słusznie), bo nagrodzili za długą pracę i napisali, że w regulaminowych 250 znakach zdecydowali się nie wliczać spacji.

Wrzucam jako case study emotka

Dla mnie takie wyniki są zawsze nie do pomyślenia. Regulamin jest po to, żeby się do niego stosować. To chyba oczywiste, że łatwiej napisać długi tekst, niż ująć wszystko w dosłownie kilku zdaniach. W konkursie udziału bie brałam, ale to niestety nie poerwszy i prwnie nie ostatni raz, gdy organizator nie przestrzega własnego regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
1 rozinio 0