Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maverick

maverick

#7182459 Napisano: 12.06.2024 13:52:58 w Smolar
anaesth napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

maverick napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Dużo osób gra w harnasiu?emotka

Wg mnie zdecydowanie mniej wiedząc, że jest 1 nagroda na tydzień niż jakby było np 50x500 emotka
W lipcu będzie więcej emotka

No pewnie sporo gra, skoro w sklepie do którego ja jeżdżę na konkursowe zakupy od czasu do czasu ponad 60 km, to śladowe ilości Harnasia już drugi raz są...

W moim Dino na patodzielnicy cała lodówka pełna Harnasia. Może socjal pozwala im na zakup czegoś lepszego emotka

Ja w Dino robiąc zakupy zauważyłem, że tych koncerniaków nie ma tak wiele, np. był problem żeby kupić Kasztelana tego "zwykłego", same niepasteryzowane były. Jest dużo różnych takich zagranicznych, kraftowych i smakowych emotka
Z lepsiejszych w smaku i SKŁADZIE IMO jest Amber, ale to nie na loterie niestety.
A co do lokalsów, to oni kupują masowo takie w butelkach plastikowych, nie wiem litr, może 1.5l schodzi to paletami, pewnie moc i cena w 1, stąd Harnasia może schodzić mniej. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

maverick

#7182437 Napisano: 12.06.2024 12:52:23 w Smolar
malgosia74 napisał(a):

maverick napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Dużo osób gra w harnasiu?emotka

Wg mnie zdecydowanie mniej wiedząc, że jest 1 nagroda na tydzień niż jakby było np 50x500 emotka
W lipcu będzie więcej emotka

No pewnie sporo gra, skoro w sklepie do którego ja jeżdżę na konkursowe zakupy od czasu do czasu ponad 60 km, to śladowe ilości Harnasia już drugi raz są...

To przez miejscowych smakoszy emotka oni dokupują po 1 co chwila emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7182434 Napisano: 12.06.2024 12:44:45 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Dużo osób gra w harnasiu?emotka

Wg mnie zdecydowanie mniej wiedząc, że jest 1 nagroda na tydzień niż jakby było np 50x500 emotka
W lipcu będzie więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7182114 Napisano: 11.06.2024 11:01:04 w Czy informują/ informowali?
kubabogdan napisał(a):

Czy informowali o nagrodach niższego stopnia z Żubrówki FreshŻu Żabka? Widziałem wpisy o wygranych karnetach na Audioriver, ale było do wygrania też 10x karta przedpłacona 1000 oraz 50 zestawów Żubrówki. Mieli czas do 6 czerwca. Może być na priv.

Informowali 07.06 emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7181794 Napisano: 10.06.2024 12:20:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wstyd się wpisywać po takich Poprzednikach, ale dyszka od Dudyemotka Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

#7180503 Napisano: 05.06.2024 11:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

U mnie twierdzą ,że formularz źle wypełniłam a na 100 % zrobiłam to dobrze . Znaczy pani z agencji tak przypuszcza ale nie będzie sprawdzać bo nie ma czasu . Żenada ta cała agencja .

Ale co to znaczy, że źle wypełniłaś? W sensie, że oni go nie mają, bo tak jakby nie został wysłany i o to chodzi czy wpisałaś złe dane czy co?

Może podane były dane nieletniego? nie mam pomysłu co może być nie tak emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

#7179811 Napisano: 02.06.2024 16:52:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
kamil17 napisał(a):

ktoś wie jak rozróżnić ktore piwa zywiec są z kodami do loteri?? kupilem ostatnio i były bez emotka

kamil17]ktoś wie jak rozróżnić ktore piwa zywiec są z kodami do loteri?? kupilem ostatnio i były bez emotka  

1.info z tyłu na etykiecie butelki o loterii
2. Z przodu na górnej etykiecie, jak wspomniałam Aga obwoluta czerwona Wygraj codziennie 10.000zl
3. Data do spożycia długa, najlepiej połowa 2025
To jeśli chodzi o butelki 😎
W puszkach zawleczka bez dziurki i info o loterii emotka Wyświetl w wątku >>
1 kamil17 0

maverick

maverick

#7179430 Napisano: 31.05.2024 13:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katoda1 napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi mail z formularzem dla laureata z klubu Winiary?

ok 2 DNI ROBOCZE Wyświetl w wątku >>
1 katoda1 0

maverick

maverick

#7178964 Napisano: 29.05.2024 08:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.

Jeden skuter zaklepany dla Mavericka emotka , a tu proszę widzę kto się również włączył do walki o 2 pozostałe emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7178433 Napisano: 26.05.2024 20:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Czy w Prince Polo w Lewiatanie nie ma potwierdzeń na maila? W milce były 🥲

 Są z opóźnieniem emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

maverick

maverick

#7178089 Napisano: 24.05.2024 16:16:00 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
cb656 napisał(a):

Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić żelki z sokiem? emotka

...bo bardzo je lubię, ale uważam że sam apetyt to zbyt słaba motywacja, by je kupić i potrzebuję silniejszego bodźca - wiadomo, że konkursy to już uzależnienie! emotka

Loteria może być i Nimm2?
https://www.slodkaloteria.pl/#home Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

maverick

maverick

#7177553 Napisano: 23.05.2024 07:30:02 w WC - rozmowy o wszystkim
wiolka252 napisał(a):

Nie wiecie dlaczego mnie ciągle wylogowuje stąd? Wyjdę na chwilę i już zaś zaloguj się 😔

zapytaj pionas Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

maverick

#7177530 Napisano: 22.05.2024 23:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Jak masz dane to wypełnij sam, jak nie prześlij komuś, ale i tak przyjdą na @ Twojego emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7177527 Napisano: 22.05.2024 23:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat Wyświetl w wątku >>
0 0