Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malwinaur

malwinaur

#6374194 Napisano: 30.06.2017 08:17:14 w Oddam za darmo
Bezinteresowne oddawanie to super sprawa! Ja polecam wszystkim oddanie niepotrzebnych ubrań w akcji Pomaganie przez ubranie, gdzie można w ten sposób wesprzeć wybraną fundację charytatywną. Zamiast wyrzucać dobre ubrania, przekażcie je na dobry cel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malwinaur

#6320410 Napisano: 09.02.2017 13:13:36 w Pomoc potrzebującym!
joan napisał(a):

Super! Szczególnie, że idzie wiosna i lada moment wiele osób zrobi przegląd szafy Mam tylko dwa pytania
1) Czy istnieje jakiś regulamin tej akcji?
2) Jak pojemny jest worek? I czy można dostać kilka sztuk worków?

Myślę że takich informacji najlepiej szukać na stronie akcji http://pomaganieprzezubranie.pl/ lub ewentualnie pytać na Facebooku emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

malwinaur

#6319245 Napisano: 06.02.2017 15:23:31 w Pomoc potrzebującym!
Wszystkie osoby, które posiadają niepotrzebne ubrania i chcą pomóc potrzebującym zachęcam do wzięcia udziału w akcji „Pomaganie przez Ubranie”. Przekazując odzież i obuwie, które nadają się do ponownego użytku można wesprzeć wybraną fundację charytatywną. Wystarczy zapakować rzeczy do przesłanych przez nas worków i odesłać je (kurier jest darmowy). Zbiórka rusza za 2 tygodnie. Osoby
zainteresowane zapraszam stronę www.pomaganieprzezubranie.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji. Wyświetl w wątku >>