Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atanerka

atanerka

#6473566 Napisano: 15.03.2018 23:08:48 w Czy informują/ informowali?
truskaweczka123 napisał(a):

prosze napiszcie czy zabka informowala?
https://www.e-kon...et.html#.Wqrj3XLJ_S5

Nie, jeszcze mają sporo czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6473434 Napisano: 15.03.2018 17:37:59 w Smolar
Gram u Smolara od ponad roku w większosci konkursów/loterii. Wygrałam 1 raz w loterii (głośnik). Także ze Smolarem nie lubimy sięemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6473331 Napisano: 15.03.2018 13:08:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka z Heineken, aż nie wierzę,  bo jedno zgłoszenie (od początku loterii 1 zgloszenie dziennie) Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6472706 Napisano: 13.03.2018 19:13:34 w Lay's
pokrzywa30 napisał(a):

Czyli jak miałam po zgłoszeniu biała stronę to kod przepadł dobrze rozumiem emotka

Ja tak mam rowniez, ale potwierdzenie przychodzi na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6472362 Napisano: 12.03.2018 20:46:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Mam problem z Laysami wysyłam kod i dane i zamiast potwierdzenia mam czystą białą stronę bez niczego czy ktoś też tak ma ?

Ja tak mam, ale przychodzi mi potwierdzenie na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6472111 Napisano: 12.03.2018 11:18:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

synk napisał(a):

jokan napisał(a):

synk napisał(a):

jak to możliwe że w Heinekenie, przy ograniczeniu 5 zgłoszeń na dzień, gość trafia 3 piłki?

znajomy królika

na to wygląda - bo właśnie mi odpisali że wygranie 3 piłek w ciągu dnia jest możliwe. Absurd totalny

Ale nie ma ograniczenia na osobę tylko na maila tak? No to co za problem emotka

faktycznie - można mieć bazę maili. W sumie do du*y ten regulamin. Nawet telefon może być ten sam na każdym mailu. Dobrze że nie grywam w takie loterie, tylko przypadkiem wszedłem w posiadanie kilkunastu kapsli. Ale przy takim działaniu to nie ma co liczyć na wygranie czegokolwiek. Ponoć te loterie to dobry dochód dla obrotnych właścicieli knajp.

https://www.faceb...mp;ft=1&__md__=1
i tyle w tej sprawie... Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

atanerka

#6471730 Napisano: 10.03.2018 14:54:56 w Wkurza mnie...
Też a propo wolnych niedziel, a mianowicie:
W czasie studiów w okresie wakacji pracowałam sezonowo w Belgii i jak dziś pamiętam moje zdziwienie, że jak to u nich w niedziele sklepy są zamkniete?! Wszystkie sklepy spożywcze czy z ubraniami są zamkniete. Wyjątki to np. w Brukseli jedną niedziele w miesiącu sklepy z ubraniami są otwarte. Taki mini sklepy spożywcze prowadzą imigranci (potrzebujesz kilograma cukru w sobotę o 21:30, jedziesz do prywatnego domu imigranta, który na dole ma taki mini sklep i po wyższej cenie kupujesz to czego nie kupisz w normalnym sklepie spożywczym,bo jest w tym monecie zamkniety) - ale nie wiem na jakiej zasadzie działają te sklepiki, w każdym razie legalnie.
Co ciekawe w tygodniu sklepy spożywcze są tam czynne maksymalnie do 21, nierzadko do 18-19:00. Jedynie w piątki są dłuższe (np.20:30 -21:00) godziny pracy, aby ludzie mogli zrobić zakupy na weekend.
Mojemu pracodawcy nie mieściło się w głowie, że w Polsce praktycznie każdy sklep spożywczy otwarty jest minimum do 22:00 - 7 dni w tygodniu, a że są sklepy 24-godzinne to już wogóle.
 Z dzisiejszej perspektywy wyobrażam sobie nie robić zakupów w niedziele, a nawet nie przeszkadza mi wprowadzenie zakazu handlu w ten dzień. I tak zawsze, zwłaszcza wśród nas Polaków, zawsze będą ludzie zadowoleni i wręcz przeciwnie.
Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Skoro

P.S. A propo pierwszego pobytu w Belgii - Moja mina kiedy zbliżam się do zebry (pasy na przejściu), a samochody zatrzymują się, abym mogła przejść----> emotka
W Polsce nieraz to można stać i stać, aż kierowca zlituje się żeby cię przepuścić, a tam wystarczyło zbliżyć się do pasów.

Także chyba wszystko przed namiemotka Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6471575 Napisano: 09.03.2018 18:53:43 w Lay's
luko922 napisał(a):

widziałem jakiś wpi o wygranym meczu z Lays - o czym dokładnie informowali już? emotka

Na stronie są wyniki (lista laureatow) do 7.03 Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

atanerka

#6471570 Napisano: 09.03.2018 18:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

Heinekeny mi się wdomu pokończyły a piłki nie widać...jestem blisko poddania się... ;(

 https://www.faceb...mp;ft=1&__md__=1
tutaj wiecej informacji na temat szans na wygrana w Heineken Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6471142 Napisano: 08.03.2018 16:36:57 w NA CO CZEKAMY?
18.04 - Dookoła świata z Crunchips (Żabka, Freshmarket) - 30dr od zakończenia konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6469816 Napisano: 05.03.2018 12:45:56 w Lay's
rufus napisał(a):

Dopisali abonamentow showmax..znow jest 14500.

No właśnie też na to zwróciłam uwagę. ..
Chyba po to żeby nas nie zniechęcać ile zgłoszeń dziennie dostają, a jest tylko 6 nagród  (dziennie) Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6468662 Napisano: 01.03.2018 15:42:48 w Lay's
ilonaxx5 napisał(a):

kto podpowie jak wysłać kod nie mogę ogarnąć tej strony


Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6466985 Napisano: 24.02.2018 12:31:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Na czekoladach wedel w środku opakowania są jakieś kody... czy ktoś wie po co one komu? Jakiś konkurs jest? 

Jesli Wawel to https://www.serce....com.pl/o-programie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6465503 Napisano: 20.02.2018 14:18:32 w Czy informują/ informowali?
Agnes napisał(a):

jak ktoś wczoraj wysłał zgłoszenie z heinekena to dziś powinien dostać @? ( oczywiście pod warunkiem ze wygrał)

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6465150 Napisano: 19.02.2018 16:07:34 w Czy informują/ informowali?
agniehaha89 napisał(a):

czy wedel c4 I etap już poinformowane?

W zeszłym tygodniu kilka osób pisało o wygranych biletach do kina Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6464364 Napisano: 16.02.2018 11:40:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

inter81 napisał(a):

ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka

już są na stronie wyniki

ale nie wszystkie nagrody dali
i dalej tak dziwnie, że te same osoby się powtarzają
no chyba że mają takie szczęście emotka  

wyniki w loteriach G3 zawsze mnie zastanawiały. Szczęście niektórych jest wprost niewiarygodne

i znowu podwójne wygrane 

i pierwszego dnia ten sam pan też miał piłkę. To się nazywa szczęście.


jeśli chodzi o playstation i piłke małgorzata J. Rybnik pierwszego dnia to wysłała 5 kodów słownie 5 od niechcenia bo uznała że nagrody sa do d... skoro nie ma kegów z piwem. fuks jak fortuna w 1972. w poprzednich edycjach na 1 sezon loterii 2 góra 3 beczki piwa

Ta pani tymi 5 kodami od niechcenia trafiła chyba również piłkę w tym dniu,no chyba że taka zbieżność danych.To nawet lepszy fuks niż jak fortuna w 1972. emotka  

Tak..a Pan z Torunia 3 dzień z rzędu wygrywa 4 piłkę - ten to ma szczęście  Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6463989 Napisano: 15.02.2018 12:37:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

ikropka napisał(a):

ale nie wszystkie nagrody dali
i dalej tak dziwnie, że te same osoby się powtarzają
no chyba że mają takie szczęście emotka  

wyniki w loteriach G3 zawsze mnie zastanawiały. Szczęście niektórych jest wprost niewiarygodne

i znowu podwójne wygrane 

W ciągu 2 dni jeden pan ma już 3 piłki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6463974 Napisano: 15.02.2018 11:54:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jaki sposób powiadamiaja z Heineken? 
Podczas zgłoszenia podajemy tylko mail i telefon, a w wynikach są dane osobowe wraz z miastem, już następnego dnia.

Mailowo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6463957 Napisano: 15.02.2018 11:36:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
zof83 napisał(a):

http://palcelizac...-ciescie-francuskim/
Zdjęcie, które wygrało jedną z głównych nagród w III etapie konkursu Henglein...

Błąd organizatora, że nie wymaga aby na zdjęciu jego produkt tzn. Henglein,ponieważ  to w dużej mierze ukrociloby tego typu przypadki! 
Czysto fizycznie nie jest możliwością sprawdzenie kilkuset/kilku tysięcy zdjęć czy to plagiat ściągnięty z netu, czy też co zdolniejsi robią zdjęcia z gazet , aby nie móc odkryć ich plagiatu w necie.
Poza tym, ktoś pisał już iż otrzymał foremke za 3 etap, a wyniki pojawiły się dopiero dziś, także zapewne Pan juz pije  smacznie kawę z ekspresu - i ma nauczkę na przyszłość : kraść zdjęcia z internetu i zgłaszać jako swoje bo można wygrać. .
Mimo wszystko uważam, ze należy zgłosić to organizatorów, bo należy pietnowac takie przypadki.

Podejrzewam, że może być podobnie w konkursach fotograficznych Auchan, a zwłaszcza www.deserzsercem.pl  Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6462648 Napisano: 12.02.2018 17:36:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Absolutnie nic..
Listerine  nic.
Passa nic
Smolar why?  Wyświetl w wątku >>
0 0