Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atanerka

atanerka

#6570679 Napisano: 12.02.2019 13:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

czy oprócz maila o wysyłce captainów z 5 etapu dostał ktoś też maila od fedexu?

Ja nie Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

atanerka

#6568825 Napisano: 04.02.2019 17:00:28 w Lay's
katake napisał(a):

Tu opisy mi się podobają  emotka
https://muzeumche.../g-details/index/344

https://muzeumche.../g-details/index/342

Z pierwszym się zgodzę, ale w drugim delfina nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6568764 Napisano: 04.02.2019 14:14:11 w Lay's
Ogladnelam galerie zdjęć Cheetos i ziewam...może ze 3 dobre prace, reszta NUDY. Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6568439 Napisano: 03.02.2019 12:33:54 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
alicie2570 napisał(a):

kinder bueno od pon za 1,99za sztuke jak sie dwa kupi w biedrze ktos widzial za  mniej  emotka  ?????

W Tesco taka sama cena, przy czym nie ma wymogu zakupu 2 szt. Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6568311 Napisano: 02.02.2019 15:46:54 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Andzik napisał(a):

Gdzie mogę kupić promocyjne Tic Tac.

Tesco 1,79zł Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6568138 Napisano: 01.02.2019 20:24:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wreszcie za czwartym razem Captain Jack emotka Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6567357 Napisano: 28.01.2019 19:36:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Dałabym im linka do gugla z frazą "krążek WC marine duo" . Wyniki tam są jednoznaczne. Ale obawiam się, że niestety bez pieczątki się nie obejdzie. 
Co to za agencja? Co to za promocja bo nie ma w bazie? 

www.duckrazem.pl.

Loyalty Point

mksmichal spróbuj przesłać zdjęcie paragonu w tle z zakupionymi produktami Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6566072 Napisano: 23.01.2019 14:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

onka37 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aleks1983] Dzwoniłam do albedo w sprawie zwrotek silana i okazało się że zwrotki powinny przychodzić pani wpisała mój numer do bazy i okazało się że nie ma zgłoszenia.
Pani zasugerowała żeby spróbować wysłać smsem Jeśli do dwóch trzech godzin nie dojdzie to kontaktować się z nimi żeby sprawdzić czy zgłoszenie doszło. także zwrotki w tym konkursie na pewno dochodzą

A jak wygląda kwestia potwierdzenia poprzez formularz na stronie internetowej? Ponieważ nie wyświetlił się żaden komunikat typu "wysłane" czy "zgłoszenie przyjęte"

Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6563012 Napisano: 11.01.2019 20:46:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

katake napisał(a):

Grający w Starsach..Dużo wysyłacie zgłoszeń?

Po 1 dziennie. Ale szansa na wygrana myśle bardzo niska

ja także 1 dziennie Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6562467 Napisano: 10.01.2019 12:19:36 w Smolar
izak1000 napisał(a):

faworek napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mojego telefonu też nie usłyszałam

ja tez spalam spokojnie po ogladnieciu filmu...emocji nie bylo, a szkoda.... emotka

ja o mało nie spadłam z krzesła jak zobaczyłam początek mojego numeru... pierwszy raz w historii, ale niestety koniec się nie zgadzał emotka  

miałam tą samą sytuację, dostałam palpitacji serca emotka

A co ja mam powiedzieć  jak zobaczylam,  że mój nr tel i paragonu to rezerwa do czerwonego autka...

ale jest nadzieja jeszcze! Trzymamy kciuki! Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6562122 Napisano: 09.01.2019 13:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

nswe69 napisał(a):

jokan napisał(a):

nswe69 napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Czy w delikatesaxh centrum karte ta po 60 roku wydania się w sklepie ?

tak, tam podaje się nr tel i potem weryfikuje sms wysyłając imię

a to sa karty plastikowe? bo ja mam taka zwykla papierowa jeszcze, jak sklep powstal tylko takie dawali

tak, plastik. identyczne jak np. biedronka jedna duża wymiarami jak kredytowa i dodatkowo takie malutkie.

zastanawiam się, czy tam podawało się datę urodzenia ?? moja 2.połówka mówi, że chyba tak ?

ja mam delikartę mini z numerem i kodem kreskowym (papier, nie plastik), ale raczej sie nie podawalo zadanych danych bo pamietam, ze te karty lezaly normalnie kolo kasy i mozna bylo brac...ktos ma regulamin do tego konkursu? czy beda tam wiek sprawdzac?

Musimy wstrzymać się do jutra, kiedy będzie dostępny regulamin na stronie delikatesy.pl Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

atanerka

#6562009 Napisano: 09.01.2019 09:32:51 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

marfiusza napisał(a):

zubi napisał(a):

gdzie można kupić konkursowego Captain Jacka?

W Tesco!

ktos tez pisal, ze w Dino

Także Delikatesy Centrum  Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6561034 Napisano: 04.01.2019 16:54:57 w SZUKAM....
agusiamajusia napisał(a):

Gdzie kupujecie piwo Jack z kodami?? Ja pół miasta swojego już objechałam i nie znalazłam. 

Tesco, Intermarche Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6556889 Napisano: 15.12.2018 15:41:17 w SZUKAM....
Frama napisał(a):

aasta napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

aasta napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ile kosztuje najtanszy produkt na loterie mk cafe w c4?

5,25zł małe opakowanie mk cafe premium

to drogo....w polo i ITM kosztuje 3,99zł

U mnie w Carrefour Market jeszcze droższa ta mała kawa po 5,89 zł

A w Auchan ile kosztuje najtańsza mk cafe? 

Nie znalazłam małej, najtańsza była 9,81 zł. 

To samo u mnie, bardzo mały wybór, albo wybrane już albo nie było dostawy.
11,00zł kawa mielona - 250g Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6555654 Napisano: 11.12.2018 17:22:58 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy ktoś może wie gdzie kupię Chocosticki? Coś na wzór tego:

https://chocoliss...Czekolada-mleczna-do

(tutaj jest dostawa na 21 grudnia a ja potrzebuję to wcześniej)

tutaj: https://kawa365.p...patyczek-z-czekolada

tutaj można wygrać https://oslodzimy-ci-swieta.stopcafe.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6553599 Napisano: 04.12.2018 20:59:31 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

W jakich sklepach jest loteria MK Cafe (nie ta ogolnopolska)
- Carrefour
- Mila
- Auchan

cos jeszcze?

Polomarket Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

atanerka

#6552878 Napisano: 02.12.2018 17:48:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czytam i nie wierze, firma dała Wam praktycznie za darmo bilety a Wy marudzicie, że dali? Kiedyś takie akcje były w topie teraz, na zasadzie bierzcie bo zaraz nie będzie i wszyscy byli happy a teraz jeden zgrywa uczciwszego id drugiego a na mailach po 50 kodów  emotka

Nie przejmuj się isiulka, sfrustrowani są ci, którzy po prostu nie zdążyli nachapać biletów bo nie weszli w odpowiednim czasie na forum emotka
Dawajcie łapki w dół - ulży wam może...

Ból d** py to akurat Ty masz od pewnego czasu zważywszy na Twoje komentarze dotyczące osób, które wygrywają więcej (jak Edzia czy Natalia). Różnica jest tylko taka, że one grają uczciwie (z paragonami), po prostu intensywniej niż inni i wygrywają. Ładnie to określiłaś "nachapać się Biletów". Przeciętny użytkownik jest na forum kilka razy dziennie. Ale nie każdy chciał się "nachapać". Może wczoraj trochę Ci ulżyło...


A ja mam nadzieje, że LOTERYJNI JANUSZE, którzy wykombinowali jak się "nachapać" bez paragonów się jeszcze zdziwią! Bo mam nadzieję, że jutro Albedo dostanie po łbie i kody z wydanej puli biletów zostanie po prostu anulowana, dezaktywowana i zaczną wydawać nowe - aktywne - dopiero po weryfikacji emotka Więc macie jeszcze dziś czas na maraton filmowy w Heliosie emotka hahaha,

PS A ja nie wierzyłem, że ludzie potrafią na inne loterie posyłać 100 razy ten sam numer paragonu. Teraz we wszystko uwierzę!

Ale ty jestes zabawny  emotka
Nestle chciało ROZDAĆ bilety bez wgrania paragonu to IMPREZA sie skończyła w 24godziny.

Widać, że bieda w kraju. Ludzie tu juz sprzedają te bilety 2 za 15zl.

Jeśli Albedo ANULUJE kody to dostanie karę od UOKIK za oszukanie konsumentów, tak jak LIDL dostał. (BY później rozdawać BONY 25zl, trzodzie co do KORYTA dopadła).

Po co mają się stresować? Sami się podkładać, że niby źle, że ludzie do kina sobie pójdą?

Lidl TEŻ powinien anulować bony po 25zl, i kazać je z Dowodem Osobistym w wybranym przez Uczestnika sklepie odebrać. A nie listownie.

Biedne społeczeństwo leci z termosami do MACA po darmową kawę albo z reklamówką po kiełbaski na otwarcie sklepu.
Koszty stałe produkcji poszły w górę, zamiast w Promocje to firmy inwestują we własne przetrwanie. 2019 rok zapowiada się jeszcze gorzej.

Więc,daj się TYM co nie mają matury z polskiego ani dobrej kamery, cieszyć GŁUPIMI Biletami.  emotka   Może WINIARY przyniosą uśmiech TYM, którzy do kina jadą raz na rok. 

Odebranie biletów, to publiczne przyznanie się do braku profesjonalizmu ze strony ALBEDO.

Smutne... ale prawdziwe.

A propo, wczoraj w jednym ze sklepów klientka płacąc za zakupy poprosiła, aby do owoców/warzyw dołożono reklamówki, ponieważ już się skończyły i nie ma do czego pakować. Po czym sprzedawczyni poinformowała, że ludzie kradną te reklamówki, bo rano ( 2 godziny temu) położyła tam 2 rulony, a już nie ma...
Bieda biedą, ale to nie ona skłania człowieka do kradzieży reklamówek, no bo po co biednemu taki zwój?! Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6552209 Napisano: 30.11.2018 12:46:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znowu Heineken zawiódł:( Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6551832 Napisano: 29.11.2018 11:23:23 w Informują
Wyniki z Heineken na stronie z 26.11 Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6551710 Napisano: 28.11.2018 21:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

lager napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W loterii lotto na święta wytłumaczcie mi jak się kupuje emotka  
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daję 4 zł i dokupię np. Zdrapkę za 1 zł i mam kupon na loterie
czy 
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daje 4 zł i dokupuję np. Zdrapkę za 2 zł zdrapkę za 3 zł (czyli w sumie 5 zł za dodatki) ?
 Bo nie Kapuje emotka
kupiłem lotto za 3 zł i zdrapkę za 3 zł i nie dostałem i nie wiem czy pan w kolekturze mi se go wziął czy rzeczywiście sie dokupuje dodatkowo za 5 zł  

 ci se go wziął  emotka

Nie da się "go wziąć" bo nie jest drukowany osobno tylko razem z kuponem lotka

dwa razy kupowałam i nie był drukowany razem z kuponem lotka tylko oddzielnie

Ja kupuje lotto plus + zdrapki za 1zl , po czym dostaje kupon na osobnym wydruku. Potwierdzone kilkukrotnie  Wyświetl w wątku >>
0 0