Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atanerka

atanerka

#6589666 Napisano: 12.04.2019 20:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

basku napisał(a):

okrysia napisał(a):

zajączki Lindt, ktoś liczył dziś? jak zwykle wiele wątpliwości?

dobre pytanie emotka emotka 13?

 Ja zgłosiłam 13

Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589508 Napisano: 12.04.2019 12:49:27 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agusiac87 napisał(a):

atanerka napisał(a):

gdzie kupujecie Monte z kodami?

tesco

Niektóre biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589284 Napisano: 11.04.2019 16:57:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.loteria.princes.pl/
Są laureaci I etapu. Na forum chyba nikt się nie chwalił? Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589270 Napisano: 11.04.2019 16:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nadaję się tylko do liczenia pieniędzy. Czy ktoś podpowie ile jest tych zajączków z Linst? Czy te na narysowane i z faca też liczę? im mniej zajączków tym gorzej wychodzi mi liczenie

ja też się w tym gubię emotka Ja tu widzę 3 ale może rzeczywiście te narysowane też się liczą? Czytałam regulamin i nadal nie rozumiem co tu liczyć....

Do tej pory zawsze było w pytaniu:Ile widzisz czekoladowych zajaczków Lindt i takich jest 3, ale wszystkich (liczac narysowane 5). Także pytanie z cyklu o co chodziło autorowi/Co autor miał na myśli... Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589250 Napisano: 11.04.2019 15:56:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

jokan napisał(a):

czy w Farmio macie napisane FARMIO na paragonie? Kupowalam w tesco i nie mam emotka

jaja ściołkowe

ja mam Jaja sc/L Fa 10szt (to chyba mam nadzieje jasne ze jaja sciolkowe L farmio) Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

atanerka

#6588973 Napisano: 10.04.2019 20:13:13 w Czy informują/ informowali?
kiedywreszciewygram napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Fakt za krzyżówki 1 kwietnia? Pralki nikt nie wygrał z forum?

Podbijamy pytanie czy z Faktu informowali o pralkach?

mnie nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

atanerka

#6588609 Napisano: 09.04.2019 19:07:56 w SZUKAM....
joasiunia napisał(a):

atanerka napisał(a):

W jaki sposób informuje zwycięzców z Lindt  zajączek wielkanocny? 
Jestem na liście zwycięzców, ale nikt się ze mną nie kontaktowal.

W ubiegłym roku wysyłali maile do zwycięzców jakoś później, na drugi dzień emotka  na pewno mail dotrze, jak jesteś na liście emotka  

Dziękuję  Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6588605 Napisano: 09.04.2019 19:00:57 w SZUKAM....
W jaki sposób informuje zwycięzców z Lindt  zajączek wielkanocny? 
Jestem na liście zwycięzców, ale nikt się ze mną nie kontaktowal. Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

atanerka

#6587994 Napisano: 08.04.2019 12:35:35 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
gdzie kupujecie Monte z kodami? Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6587990 Napisano: 08.04.2019 12:33:14 w SZUKAM....
taktoja napisał(a):

Cześć, czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak odebrać nagrodę gwarantowaną z Gelwe biedronka? idę z paragonem do kiosku czy gdzieś zgłaszam?

Nagrody gwarantowane będą wydawane od 01.04.2019 r do 31.05.2019 r lub do wyczerpania zapasów. Aby odebrać nagrodę należy wraz z paragonem zgłosić się do wybrany salonów prasowych Relay lub Inmedio. Jednorazowo w salonach prasowych można odebrać nie więcej niż 5 nagród gwarantowanych. Wyświetl w wątku >>
1 taktoja 0

atanerka

#6587603 Napisano: 06.04.2019 10:44:18 w Czy informują/ informowali?
domika napisał(a):

alicie2570 napisał(a):

madlette napisał(a):

Barilla z ubiegłego tygodnia?

tez czekam emotka nie bylo ....

Była Barilla wczoraj ?

Jedna osoba pochwalił się masterboxem Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6586819 Napisano: 03.04.2019 18:24:34 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

Myślę, że nie wspomina się tu (i - ogólnie - w kraju, ilekroć dochodzi do "zaognienia" sytuacji i strajków nauczycieli) o dość ważnym aspekcie pracy nauczyciela - że tak go ujmę - PSYCHOLOGICZNYM. Pracowałam w tym zawodzie ponad 20 lat. Świadomie wybrałam go, naprawdę bardzo chcąc pracować jako nauczyciel i doskonale zdając sobie sprawę, że zarobki są fatalne. I, chociaż jako dziecko bardzo przeżywałam szkołę, nie miałam nigdy świadomości, jak potwornie "rozchwiana" jest psychika współczesnej młodzieży czy dzieci. Sprawdziany, żmudne przygotowywanie ciągle nowych lekcji (moje: historia i wos naprawdę zmieniają się kolosalnie!), wywiadówki, dyżury na wielogodzinnych dyskotekach bądź studniówkach czy konferencje do późnego wieczora, próbne matury, zwykłe matury, sprawdzanie ich potem w weekendy od rana do wieczora w ośrodku zamkniętym (wiem, to inna praca, ale dyrekcja bez takiego sprawdzania z reguły grozi zwolnieniem!), wakacyjne komisje rekrutacyjne, opieka nad praktykantami, obowiązkowe bezpłatne godziny, ocenianie, pretensje wychowawców, innych nauczycieli i dyrekcji, pretensje rodziców czy uczniów - to wszystko jest do przejścia, choć - nie powiem - nie należy do łatwych. Dla mnie prawdziwym problemem były... problemy osobiste uczniów. Im ich więcej się nawarstwiało, tym bardziej nauczyciel stawał się... zastępcą rodzica. "Na bok idą" klasówki czy promocje do następnej klasy, kiedy w grę wchodzą ... ciąże nieletnich, narkotyki, dopalacze, używki, alkohol spożywany litrami!, przemoc w rodzinie, w końcu - samobójstwa z powodów rodzinnych/osobistych... Być nauczycielem to znaczy także mieć naprawdę stalowe nerwy i całodobową pracę. I, żeby być uczciwą sama wobec siebie - nigdy nie poparłam strajku przeprowadzanego kosztem uczniów (choć były takie propozycje wielokrotnie i choć inne zawody tak robiły kosztem swoich podopiecznych), bo nie po to ten zawód wybierałam. emotka

Dodam tu jeszcze, że mówi się, że nauczyciele mają 2 m-ce wakacji, ale w sumie 2 tygodnie w lipcu i ostatni tydzień sierpnia, niestety też chodzi do pracy-tak jak napisałaś -konferencje, matury- poprawki, rekrutacja i dużo z tego co napisałaś należy do jej obowiązków.
Wkurza mnie, ze nie mogę dostać się do dobrego ortopedy, ponieważ terminy wizyt mają już do połowy października zajęte, a ja mam ze szpitala skierowanie do kontroli, na pierwszą połowę maja emotka

A jak to wygląda realnie, (tzn chodzi mi o te 2 tyg w lipcu i ostatni tydzień sierpnia, tj lacznie 3 tyg. ) ile godzin pracy dziennie, co się w tym czasie robi? Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6586614 Napisano: 03.04.2019 12:29:01 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Praca nauczyciela to nie tylko praca wykonywana w szkole- max 5 h. To przygotowanie się do zajęć, sprawdzanie testów, sprawdzianów, prac domowych. To też wywiadówki, rady pedagogiczne, uroczystości, wydarzenia, konkursy, wycieczki. To nie tylko "użeranie się" z dziećmi, ale tez z rodzicami. I właśnie te niskie pensje są po części powodem braku szacunku dla zawodu nauczyciela, bo wielu powie, że za takie marne pieniądze nikt normalny nie będzie pracował z dziećmi... 

Czy tylko nauczyciel zabiera pracę do domu? Myślę, że nie. Wielu pracowników innych branż zabiera pracę do domu, bądź siedzą po godzinach w pracy.
"przygotowywanie się do zajęć" - i w tym przypadku są zawody, prace do których należy się uprzednio przygotować, lub też przygotowywać czy doszkalać na bieżąco by nie wyjść z obiegu.
"wywiadówki, rady pedagogiczne" - zebrania z kierownikami/kolegia/ to chyba standard w większości prac?
"wycieczki" - chyba zazwyczaj odbywają się w godzinach pracy? Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

atanerka

#6586246 Napisano: 02.04.2019 14:32:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

Pytanie do osób, które wysyłały kupony z Faktu...co to jest kartka pocztowa? Kupon naklejaliście na koperte czy na widokówkę? U mnie na poczcie pani nie wie o co chodzi...

kartka pocztowa, na poczcie koszt 10 gr.
myślę, że nie jest istotne na czym się wyśle (kartka pocztowa/widokówka), w końcu liczy się kupon wycięty z Faktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6585959 Napisano: 01.04.2019 18:56:40 w Lay's
Do wygrania piłki(100), paczki chipsów Lays (100) oraz bilety na UEFA (10)... Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6585174 Napisano: 29.03.2019 17:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Jakie 300000 emotka  To jest domek bez działki, pozwoleń, wszystkich instalacji, uwaga: fundamentów! Do tego liczą sobie 2 tys. za dowóz materiałów i każą jeszcze zakwaterować ekipę. 


Jo żech już nad tym debatowała. Wychodzi na to, że domek będzie "rekreacyjny do 35 m2", czyli nie podchodzi pod standardowe procedury z pozwoleniami. Tylko działka musi być od samego początku o właściwym charakterze emotka

Ofkoz nadal uważam, że laureaci powinni dostać pełną wartość nagrody w gotówce. Tak, możecie mnie zlinczować emotka Cała ta sprawa z domem na pewno będzie czasochłonna i oprócz włosów siwych, mogą się zdarzyć łyse. Ale to i tak (jak na razie) najlepsza opcja, jaką konkursy oferują emotka

BTW -> kiedyś sprzedałam bardzo dużą koszulkę Ronaldo. Okazało się, że pani kupiła ją przyjaciółce właśnie jako koszulę nocną emotka

tak mnie zastanawia, zgodnie z regulaminem "wykonania domku letniskowego JUTRZENKA"
https://www.drewn...letniskowe/jutrzenka tutaj ma 64m2 i wykonanie go ze wszystkimi dodatkami to - Cena z dodatkami 122.000 PLN

A oni oferują jako wygraną "wykonanie domku letniskowego JUTRZENKA na zgłoszenie do 35 m2", czyli bez wykonania tarasu i balkonu za kwotę 162.852,00zł brutto. Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6582748 Napisano: 21.03.2019 16:25:28 w moje dzisiejsze wygrane :)

Wreszcie! Za 10-tym razem! Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6582714 Napisano: 21.03.2019 14:13:42 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

dzięki WAM juz mi się udało rozpracowac ten bidon
zastanawiam się z jakimi owocami będzie najlepsza ta woda

Cytryna,  truskawki, ogórek(plastry ogorka)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6582380 Napisano: 20.03.2019 14:39:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBilona napisał(a):

anus napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

651 dokładniej
1 autko, 50 kart 500 zł 
100 głośników, 500 kart po 50

Wczesciej wylosowsli 650 kodów...więc pewnie połowa z nich na półkach leży...

Niecałe 5% wydanych nagród- cóż, takie sa realia przy tym mechanizmie loterii emotka

Gdybym przeczytała regulamin dokładnie to odpuściłabym sobie ten konkurs i wszystkie podobne. Szansa jest tak mała,że nie warta wydania kasy. Tym bardziej,że nie wiadomo czy te opakowania w ogóle trafiły na półki, a autko to tylko "wypadek" przy pracy

Jest odpowiedź organizatora na Fb... także opakowania chyba można w kosz!

Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

atanerka

#6580971 Napisano: 15.03.2019 17:13:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka

YYYY... serio?? Może od początku mieli 31 nagród tylko na poczet konkursu naściemniali że jest ich 650? Trochę dziwnie krótka ta lista...

  • 1x samochód MINI Hatch 5dr One 75kW – 1/1 WYDANE
  • 100x głośniki JBL  - 6/100
  • 50x bon o wartości 500zł 2/50
  • 500x bon o wartości 50zł 22/500
Czyli z 651 nagród wydano 31 nagród!! MASAKARA Wyświetl w wątku >>