Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewikewikk

ewikewikk

#6377918 Napisano: 10.07.2017 22:43:11 w SZUKAM....


SZUKAM KSIĄŻKI: GDYBY KTOŚ WYGRAŁ I NIE POTRZEBOWAŁ - ZAPRASZAM NA PW.
Szukam voucherów do Cinema City,  punktów Wawel, preparatu Magne-B6, jedzenia dla kotka Purina One. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6376113 Napisano: 05.07.2017 12:08:25 w SZUKAM....


SZUKAM: GDYBY KTOŚ WYGRAŁ I NIE POTRZEBOWAŁ - ZAPRASZAM NA PW.Szukam
voucherów do Cinema City,  punktów Wawel, preparatu Magne-B6, jedzenia
dla kotka Purina One. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6376111 Napisano: 05.07.2017 12:07:37 w Paragony na trwające konkursy
Za paragony na trwające konkursy w oferuję wygrane z topu wymian/sprzedaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6376107 Napisano: 05.07.2017 12:02:21 w Kaufland konkursy
Zdarzyło się, żeby Kauf dał wyniki wcześniej niż w ostatecznym terminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6374919 Napisano: 02.07.2017 14:11:03 w Kaufland konkursy
Masza86 napisał(a):

pocieszcie mnie ze ktoś jeszcze jest na liście a maila nie dostał ?! emotka

Rok temu? wygrałam w kaufie 2 telefony. Na liście imię i pierwsza litera nazwiska plus miejscowość. Na, wg mnie, 2 wygrane tylko jeden mail. Na wydrę napisałam maila, że widzę siebie na liście a nie mam maila więc przesyłam wszystkie wymagane dane plus skan. I telefon, ten drugi, też doszedł. Moja rada: wyślij dane ze zgłoszonego maila i czekaj. Jak wygrałaś to nagrodę dostaniesz. Jak nic nie zrobisz to przepadnie. Wyświetl w wątku >>
2 kalka, Masza86 0

ewikewikk

#6373677 Napisano: 29.06.2017 07:20:49 w Oddam za darmo
burza64 napisał(a):

kod do zalando ważny do 30 czerwca 2017. 40 zł przy zak. min. 200 zł Priv

Też mam, zapraszam na PW. Do wieczora odpowiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6373076 Napisano: 28.06.2017 10:33:41 w Paragony na trwające konkursy
Za paragony na trwające konkursy w oferuję wygrane z topu wymian/sprzedaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6373073 Napisano: 28.06.2017 10:33:04 w SZUKAM....
wioleczka83 napisał(a):

może ktoś się orientuje w jakim konkursie pod zawleczką jest kod 12cyfrowy - czerwona zawleczka (dostałam dużo zawleczek od znajomego ale nie pamięta z jakich piw) część udało mi się odgadnąć, tylko te z 12cyframi sa mi nie znane

Żywiec?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6373069 Napisano: 28.06.2017 10:29:23 w SZUKAM....


SZUKAM: GDYBY KTOŚ WYGRAŁ I NIE POTRZEBOWAŁ - ZAPRASZAM NA PW.Szukam voucherów do Cinema City,  punktów Wawel, preparatu Magne-B6, jedzenia dla kotka Purina One. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6373034 Napisano: 28.06.2017 09:30:07 w Czy informują/ informowali?
Czy Brico jeszcze obdzwania laureatów czy już skończyli? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6372239 Napisano: 26.06.2017 19:00:27 w Albedo Marketing
lukasz6 napisał(a):

"zionąc nienawiścią" - cb656

Nie pochlebiaj sobie. Kłania się gramatyka polska: dwa "przecinki" z jednej strony i z drugiej wypowiedzi oznaczają cytat, myślnik wskazuje autora... Nie podniecaj się bo nie ma czym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6371730 Napisano: 25.06.2017 17:39:33 w Albedo Marketing
Pomyliłam promocje, fakt. Sypię głowę popiołem. Już nigdy nic złego nie powiem na Albedo - Najuczciwszą z Najuczciwszych i na czwartego po wieszczach Henryka z Olsztyna. Teraz widzę, że żal, po niewygranym choćby raz autem - lukasz6 - mnie zaślepił, "zionąc nienawiścią" - cb656 - obrzuciłam kłamstwami i pomówieniami ZAWSZE NIEWINNYCH. Tym bardziej przepraszam. Od dziś jestem piewcą wszelakich zalet Najuczciwszej z Najuczciwszych i z niecierpliwością czekam na "Hasła zebrane" Henryka z Olsztyna w 8 tomach z Epilogiem, które to staną się hitem wydawniczym wszech czasów. W międzyczasie dam się spacyfikować szpiegowi  Albedo, szukającego "sprzymierzeńców" na stronie by mogli się wykazać choć jednym wyrokiem skazującym dla tych co ich od lat opluwają. A teraz zajmę się przełykaniem łez zawiści, goryczy konkursowego niespełnienia i modlitwami żarliwymi o deszcz nagród dla lukasz6.
Amen!  
Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6371594 Napisano: 25.06.2017 07:55:22 w Albedo Marketing
I przez przypadek trafiłam na mój ulubiony duet - ALBEDO I HENRYK Z OLSZTYNA. Po koszeniu przez parę lat we wszystkich promocjach Henkela w Albedo wielu samochodów, gotówy, fantów pomniejszych - a były to czasy gdy auta Fundowane przez Henkel miały wartość po 80 tyś, nagrody gotówkowe szły w dziesiątki tysięcy - znów mój idol się objawił. Ciekawe, że w promocjach innych agencji nie jest tak błyskotliwy, by zgarniać główne i pomniejsze nagrody w każdej promocji na siebie i rodzinę. Choć, jak niezmordowanie przekonuje nasza Forumowiczka "jego talent literacki jest bezsprzeczny i zostawia w tyle maluczkich" takich jak wszyscy forumowicze tutaj. Ciekawe, że tylko Albedo widzi jego wyjątkowy talent. I jego rodziny, którą stadami obstawiał i wygrywał... I wygrywa znów, jak widać... To musi być wyjątkowy geniusz i Albedo nie ma z tym nic wspólnego!
http://www.grosze...o-nowych-wlascicieli Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6371338 Napisano: 23.06.2017 23:15:09 w WC - rozmowy o wszystkim
razdwatrzycztery napisał(a):

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka

Dziś w Polsat News program A.Gozdyry poświęcony p.Markowi. Gościem Gen.Dukaczewski .21.30.

Jaki los? powieszenie się? Jeśli ten człowiek faktycznie powiesił się przez obniżenie emerytury to znaczy że było z nim coś bardzo nie tak. Czy reszta emerytów (którzy zapewne dostają o wiele mniej niż ten pan) też ma się powiesić? Moi dziadkowie pracowali ciężko całe życie i dostają niecałe 1000 zł podczas gdy grupy uprzywilejowane, które często działały na szkode obywateli mają o wiele więcej. 
Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana emotka

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. Jak się nie pije i nie pali emotka "Tylko" 2 tysiące to nadal pułap ZAROBKOWY  dla ludzi spłacających hipoteki i wychowujących dzieci często nie do osiągnięcia... Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6371235 Napisano: 23.06.2017 19:40:51 w Intermarche
Czy to jest lista urodzinowego Brico?
* Białogard
* Bolesławiec
* Braniewo
* Brzeg Dolny
* Brzeszcze
* Giżycko
* Golub-Dobrzyn
* Grójec
* Kętrzyn
* Kluczbork
* Knurów
* Kołobrzeg
* Malbork
* Morąg
* Oława
* Ostróda
* Piotrków Trybunalski
* Pleszew
* Polkowice
* Przemyśl
* Pszczyna
* Rawa Mazowiecka
* Siemianowice Śl.
* Skierniewice
* Strzelce Opolskie 
* Środa Wielkopolska
* Świętochłowice
* Wieluń
* Wodzisław Śląski
* Zawiercie
* Zielona Góra
Bo dziewczyna na forum pisała, że z tego samego sklepu miała powiadomienia w odstępie parodniowym, więc nie ma co się załamywać. Ja sobie kombinuję tak, że wpierw obdzwaniali termosy emotka , potem następne najmniej warte nagrody a teraz obdzwaniają te droższe. To moja teoria, mam do niej prawa autorskie emotka więc proszę mi nie psuć przyjemności z takiego myślenia! No i to by tłumaczyło, że znów dzwonią po paru dniach z tej samej miejscowości, nie? TV obdzwonią... w czwartek jest ostatni dzień na powiadamianie? Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

ewikewikk

#6370911 Napisano: 23.06.2017 07:36:53 w PODZIĘKOWANIA

ewikewikk

#6370910 Napisano: 23.06.2017 07:35:15 w PODZIĘKOWANIA
omuzu
Dziekuję za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6370906 Napisano: 23.06.2017 06:48:11 w SZUKAM....
Szukam voucherów do Cinema City,  punktów Wawel, preparatu Magne-B6. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6370668 Napisano: 22.06.2017 16:16:09 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

matys  ale właśnie o to chodzi... z jednej strony jeśli faktycznie jest tym, za kogo się podaje, czyli chce złożyć doniesienia do prokuratury na agencję, to ok. Ale jeśli pracuje w agencji i podając się za wilka w owczej skórze, chce dowiedzieć się, jakie są dowody przeciwko agencji, to może być niewesoło... Wcale nie dziwię się, że ludzie są ostrożni i podejrzliwi

Jeśli to ktoś z Albedo to może liczą, że osoby, które pisały do sponsorów w sprawie cudów z wynikami się im wyspowiadają, prześlą całą dokumentację i jeszcze pozwolą się na deser oskarżyć "o działanie na szkodę najuczciwszej agencji w Polsce" emotka  W każdym razie najbogatszej biorąc pod uwagę ile mienia przez lata zagarnęli, bo nierozgarnięci konkursowicze nie potrafią przesłać w terminie wymaganych dokumentów i paragonów. Ja to im normalnie współczuję jak laureaci samochodów czy gotówki przesyłają puste koperty, tak samo jak laureaci rezerwowi a oni w żalu i rozpaczy - Z MUSU - PATRZ ZAPISY KAŻDEGO REGULAMINU - PO PROSTU SĄ ZMUSZENI TE FANTY SOBIE ZOSTAWIĆ. Ktoś ma wątpliwości jak bardzo każdorazowo tego nie chcą??? emotka Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6370276 Napisano: 21.06.2017 16:43:43 w SZUKAM....
Szukam 30 punktów Wawel bo brakuje mi do biletu - warunki do ustalenia.
Będę wieczorem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0