Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti99

avanti99

#6470760 Napisano: 07.03.2018 14:59:34 w Smolar

avanti99

#6468564 Napisano: 01.03.2018 12:19:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja gralam i nico. wiec nie ma reguly. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6467221 Napisano: 25.02.2018 20:56:58 w Popraw sobie humor...
nie wiem czy to jest smieszne, ze ktos dzwoni do agencji aby dowiedziec sie czy wygral. raczej rozsadne. sms moze nie dojsc, a to sie zdarza. nie kazdy wie o spr. na stronie wyników, zreszta jest to od jakiegos czasu. ja kiedys napisałam i okazało się, że wygrałam recznik. byłam nowicjuszka i kazda rzecz bardzo cieszyla. Nie zawsze poczatkujacy ma szczescie i ja rozumiem, ze jesli ktos nie wie jak dziala ta cala konkursomania, kupil duzo produktow, siedzi kilka dni nad haslem i nie wygrywa to sie dziwi. Tez bylam zaskoczona, tyle prob podejmowalam i nic. Rowniez, zdarzalo sie tlumaczenie porazek losowaniem.  Nie dzwonilam do agencji, ale szczerze podziwiam tych ludzi za odwage, bo z pewnoscia uslyszec, ze sie nie wygralo nie jest latwo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6467115 Napisano: 25.02.2018 11:08:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
termin promocji mogl minac, a Ty pozniej sie zarejestrowalas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6467108 Napisano: 25.02.2018 10:11:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
charmed napisał(a):

Kochani czy ktoś wie co zrobic jeśli wygrany na aukcji sprzęt się zepsuł?

Tak, szukasz autoryzowanego serwisu Philips w okolicy. Spis jest na stronie. Bierzesz sprzet i najwazniejsze: protokół przekazania nagrody. Z data. (była drukowana z tego co pamietam) Gwarancja to 2 lata. Jeśli produkt przekroczył ten okres sprzet nie jest reperowany. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6464405 Napisano: 16.02.2018 12:08:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Laysami samymi pewnie nie mozna handlowac bo nie ma umowy z dystrybutorami. chyba, ze nadgryziesz kazdego lays'a i sprzedasz jako uzywany po 5 latach. yummy. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6461322 Napisano: 08.02.2018 16:01:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
przygarnijcie kropka co nie ma nic Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6459086 Napisano: 02.02.2018 16:28:22 w Smolar
cb656 napisał(a):

cayenne napisał(a):

Pisałem do Smolara...
formularz i paragon do nas dotarł ale jest weryfikowany przez system kasowy w Biedronce.

emotka
Podoba mi się to. Na pohybel drukarzom emotka

a jak. zaraz inne agencje sciagna ten plan. i dobrze. Smolara nie lubie, tyle razy tam gralam i same pudla, ale jesli tak robia - brawo. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6452391 Napisano: 14.01.2018 13:04:02 w Smolar
loteryjny napisał(a):

simsonowa napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

dzięki za odpowiedzi, przepraszam za moje może "głupie" pytania, ale mam pewne wątpliwości
czy nie sądzicie, że byłoby bardziej wiarygodnie gdyby takie listy były publikowane? (mam tu na myśli głównie loterie)

Zgadzam się z Tobą i myślę, że takich głosów powinno być więcej.
Dobre by były również większe zabezpieczenia. Żeby konkursy były bardziej uczciwe powinno się podawać  więcej danych z paragonu np. datę. Myślę, że Agencja powinna sama zadbać o większą przejrzystość.

Ale Smolar nie zabezpieczy raczej, przynajmniej na razie, bardziej loterii ponieważ tego nie chce, bo chcą aby było jak najwięcej zgłoszeń aby móc się potem chwalić przed sponsorami i mieć kolejne zlecenia emotka i je będą mieć. I tyle w temacie.

jasne, ze tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6452381 Napisano: 14.01.2018 10:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

avanti99 napisał(a): ja tego nie daje i wiekszosc ludzi tak robi. decyzja nalezy do Ciebie. jak znajomy wygral 5 w lotto to tez mu powiedzieli, ze oni sie rozliczaja z urzedem i on nic nie musi robic. Iles tam procent od razu potracono. agencje placa za Ciebie podatki od nagrody wiec szafa gra. Natomiast gdy umiescisz te dane,jakims cudem mozesz trafic na urzednika, ktory zechce skontrolowac czy zaplacilas podatek. Wtedy bedziesz sie uzerala z agencja o wydanie stosownej dokumentacji i nerwy skonsumujesz na niepotrzebne rzeczy. nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. W przypadku wygranej w lotto, tak jak i w przypadku większości naszych wygranych to organizator odprowadza rzeczywiście 10% zryczałtowany podatek dochodowy od wygranej. Rozliczają się z urzędem, płacą podatki ale właśnie z tytułu tego pod

oczywiscie masz racje. ja po prostu nie sprzedaje nagrod wiec nie umieszczam tego.  Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

avanti99

#6452378 Napisano: 14.01.2018 10:31:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

marcooo napisał(a):

rufus napisał(a):

Tak piszecie o tych podatkach.. i mnie troche to zmartwilo.. jesli wygrywacie cos i sprzedajecie na allegro czy w ogole to zglaszacie to potem do us jako dochod??

Nie chcesz płacić PODATKÓW,przetrzymaj nagrodę 6-mcy kalendarzowych a nie na ąllegro,olx-y ha,ha,ha
Konkursy to "BIZNES poważny" nie zabawa.Gdy Was US dopadnie "posracie się makaronem" !!!

Przepraszam,że to powiedziałem.

Z tego co poczytałam tu na forum i w Internecie to piszesz bzdury. To, że ktoś sprzeda nagrodę przed upływem 6 m-cy nie spowoduje automatycznie, że zapłaci podatek, bo właściwie nie ma możliwości żeby przychód był większy niż koszt (a kosztem jest wartość przyjęta do obliczenia 10% podatku od wygranej czyli regulaminowa). Więc nie wiem czemu US miałby nas dopadać. Kwestia tylko właściwego wykazania tego w zeznaniu. Jeśli ktoś ma w tym temacie doświadczenie to bardzo prosiłabym o info (może być na PW). U mnie to kwestia kilku tys., ale wolałabym to wykazać i spać spokojnie. Mam złożyć PIT 36 (tak czytam...), czy dać to normalnie w 37? Pomocy emotka .

ja tego nie daje i wiekszosc ludzi tak robi. decyzja nalezy do Ciebie. jak znajomy wygral 5 w lotto to tez mu powiedzieli, ze oni sie rozliczaja z urzedem i on nic nie musi robic. Iles tam procent od razu potracono. agencje placa za Ciebie podatki od nagrody wiec szafa gra. Natomiast gdy umiescisz te dane,jakims cudem mozesz trafic na urzednika, ktory zechce skontrolowac czy zaplacilas podatek. Wtedy bedziesz sie uzerala z agencja o wydanie stosownej dokumentacji i nerwy skonsumujesz na niepotrzebne rzeczy. nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

avanti99

#6452375 Napisano: 14.01.2018 10:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki z konkursu fortis na circle k? Loteria coli bony do euro agd do wygrania..

nie, czekaj spokojnie kilka dni Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

avanti99

#6452371 Napisano: 14.01.2018 09:29:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

stellasz napisał(a): harnas napisał(a): taalvikki napisał(a): kameleon1982 napisał(a): przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)  oj, bo to całe mafie grają. ktoś wyżej napisał, że jeżeli ktoś inwestuje wuj kasy w loterie to jest to ok, ale ja mam inne zdanie. bo żadna to zabawa i żadna kreatywność być hurtownikiem. także i z tego względu loteriami GARDZĘ I TO SAMO POLECAM. 
Tak jak ktoś już napisał - zgłoszenia szły w tysiące z naszej strony i mimo to ktoś wygrywa wszystkie TV? Wygląda to na przekręt z agencją, a może to sama agencja "sprzedaje" nierozdane nagrody.
Trzeba zaangażować w tę sprawę fundatorów w dziś dotarła nagroda , na stronie 3479 ktoś pisze że dostał - TV ze sprzątaczki - to chyba to? Więc oszust wszystkiego nie zagarnął. Tylko "prawie" wszystko . Ale bardzo się dziwię że sponsorzy nie reagują na jawne oszustwa. Odechciewa się grać może to on 

ta jedna wygrana to czysta statystyka. w lotto tez ktos ta 6 trafia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6452193 Napisano: 13.01.2018 13:13:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ode mnie, kupilam 25 past kiwi. Nic nie wygralam. Nic Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6440300 Napisano: 11.12.2017 15:32:18 w Smolar
Kozunia1982 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

Pisze w tym wątku, bo może tutaj ktoś coś będzie wiedział
Henkel - konkurs w Eclerc Wrocław.
Czy ktoś grał/ma wyniki/wie co się stało z tym konkursem?
Nie ma wyników na www smolara, na maila nie odpisują. A konkurs miał być rozwiązany jeszcze w listopadzie.

hej. tez czekam na wiesci.

Dzwoniłam do smolara i ponoć konkurs już rozwiązany. Parę osób nas stąd grało. Ale jak widać nikt nie wygrał emotka  

albo smsy nie dotarly...chociaz w sumie malo nagrod wiec moze poszlo poza forum emotka / Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6440289 Napisano: 11.12.2017 15:12:12 w Smolar
Kozunia1982 napisał(a):

Pisze w tym wątku, bo może tutaj ktoś coś będzie wiedział
Henkel - konkurs w Eclerc Wrocław.
Czy ktoś grał/ma wyniki/wie co się stało z tym konkursem?
Nie ma wyników na www smolara, na maila nie odpisują. A konkurs miał być rozwiązany jeszcze w listopadzie.

hej. tez czekam na wiesci. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6407386 Napisano: 25.09.2017 15:44:40 w Lay's
Kiciunia21 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

jak ja tej avanti nienawidze. wpadlam w krag uzaleznienia. nic nie wygrywam a dalej gram. czy ktos mial problem z odeslaniem formularza z zabki????? musialam sie tam wystac razem z pijusami. OHYDA. a teraz jeszcze zgloszenia nie moge wyslac. ratujcie bo zwariuje albo zmienie nick.

Ale jaki problem z odesłaniem zgłoszenia? Stoisz na poczcie i czekasz emotka A zgłoszenie na jaki konkurs? U mnie moment temu poszło na luzaku emotka

dzieki, dzisiaj poszlo. wczoraj nie moglam odeslac, no nic. dziekuje za info. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6407086 Napisano: 24.09.2017 17:18:42 w Lay's
jak ja tej avanti nienawidze. wpadlam w krag uzaleznienia. nic nie wygrywam a dalej gram. czy ktos mial problem z odeslaniem formularza z zabki????? musialam sie tam wystac razem z pijusami. OHYDA. a teraz jeszcze zgloszenia nie moge wyslac. ratujcie bo zwariuje albo zmienie nick. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6405831 Napisano: 20.09.2017 21:48:00 w Zjazd e-konkursowiczów
chetna na Wroclaw.  Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6404405 Napisano: 17.09.2017 19:50:37 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

Heej ostatnio jestem wyjęta z forum, czy informowali z cocio w dc? Znalazlam w reg ze maja 2 dni na powiadomienie od rozstrzygniecia ale nie napisane jest kiedy jest posiedzenie komisji..

poinformuje, jak mnie poinformuja. poinformuj jak Cię poinformuja...wciaz czekam na mejla... Wyświetl w wątku >>
0 0