Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti99

avanti99

#6646176 Napisano: 06.10.2019 21:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

mocny komentarz, ale niestety prawdziwy. dopoki te konkursy beda sie cieszyly powodzeniem dopoty stawki nie beda podnosic.

dlatego serio, apeluje, masz dzieciaka i chcesz dla niego krowe? super! ale nie uprawiaj zbieractwa maniakalnego, to powazna choroba.

Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6646173 Napisano: 06.10.2019 21:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

mocny komentarz, ale niestety prawdziwy. dopoki te konkursy beda sie cieszyly powodzeniem dopoty stawki nie beda podnosic. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6646161 Napisano: 06.10.2019 20:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

avanti99

#6642442 Napisano: 23.09.2019 21:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=tak. ja mam
margobb] Macie zwrotki w Mexx/Bruno Hebe? Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

avanti99

#6630237 Napisano: 14.08.2019 18:32:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
wygralam tylko sluchawki, ehh, no nic...:(( dobre i to bo nie mam ostatnio szczescia. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6567704 Napisano: 31.01.2019 20:50:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

undefined

Odnosnie czapek, koszulek itd itp. Według mnie te akcje są przeprowadzane w oparciu o dane. I tutaj drodzy konkursowicze, bardzo przykro mi, ze to napisze, sami naważyliśmy sobie tego piwa. Nie powiem, tez czasami zagram o jakies takie, ale nie hurtowo i nie na całe miasteczko. Jak wklikujecie dane calego miasta, byle by tylko MIEC bo tanio, cos daja za DARMO (umowmy sie -latwa linia) to wiekszosc ludzi rzuca sie jak szczerbaty na suchary. Niektorych te nagrody ciesza, ok, daja dzieciakom - i widze w tym sens, sa czasami przydatne. Ale watpie, ze potrzebujecie tego w tych kosmicznych ilosciach. I potem widac jaka to byla udana akcja! Rzeczywiscie, gratuluje, wszyscy wygralismy tę pule. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

avanti99

#6560588 Napisano: 03.01.2019 11:22:30 w Czy informują/ informowali?
hej, jeśli chodzi o konkurs Kamis w PoloMarket to ja nic nie wygrałam, dziwię się też trochę bo 1 wpis był o porcelanie. No ale cóż, może inni się nie pochwalili. O głównych nic nie czytałam. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

avanti99

#6559350 Napisano: 28.12.2018 10:05:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

a czy ze stocka przychodzi jakieś potwierdzenie, bo wysłałam zgłoszenie i przywróciło mnie na stronę główną od razu...?

ja nie dostałam, to samo. Ktoś dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6556651 Napisano: 14.12.2018 15:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a Kamis PoloMarket tylko jedna osoba z forum wygrala? w informuja bylo, ze sms rano... Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6527566 Napisano: 11.09.2018 20:12:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

Nie dość że Sheba do najtańszych nie należy to jeszcze na paragonie jest napisane "Karma dla kota" i tyle  emotka

tez tak mam, wiec luz Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6525709 Napisano: 05.09.2018 10:45:44 w Żegnamy zmarłych
bardzo Ci współczuje. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

avanti99

#6521241 Napisano: 22.08.2018 15:17:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
agnike napisał(a):

luckymen napisał(a):

agnike napisał(a):

kermit napisał(a):

agnike napisał(a):

Jakaś Małgośka wygrała hasłem,prawie słowo w słowo jak moje..:/ ..
Ciekawe jak wytłumaczą że jej nagrodzili a moje nie ?

Twoje było wcześniej zgłoszone?



Tak,3 dni wcześniej.. emotka

Witaj w klubie, moje też splagiatowane, co wysłałem w poprzednim etapie...



Warto się bawić w reklamacje z nimi emotka   ? 

wiesz, jak masz miec rower lub kamere i przy okazji dac nauczke plagiatorowi to why not? Jesli nie zareagujesz to ta osoba zgarnie nagrode za Ciebie (i to nie sa mydelka). Aha, no i agencja ma luz. Ja bym nie podarowala. Niech pracuja. Ktos im za to placi ciezka kase, btw my kupujac produkty i biorac udzial w konkursie tez. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6521236 Napisano: 22.08.2018 15:09:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Z Red Bulla zupa, bedzie niezla kupa. Ja niedlugo zupe na Red Bullu ugotuje, bo tyle mam go w lodowce a nic nie wygrywam...  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6520832 Napisano: 21.08.2018 15:28:44 w Czy informują/ informowali?
bajdeq napisał(a):

Gillette 4Frame nadal emotka ?

tez czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6519605 Napisano: 16.08.2018 19:23:01 w Czy informują/ informowali?
norweska20 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy kogoś poinformowali o grillach elektrycznych lub o głównej z konkursu Auchan Francuskie Inspiracje...? Było dość sporo nagród a jeden wpis ;/

To samo mialam pytać .....

bralam udzial w tym konkursie, ale nikt sie dzisiaj ze mna nie kontaktowal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6518684 Napisano: 13.08.2018 13:01:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
lukasz6 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Oak View garnki Tefal Ingenio + karta RtvAgd na 200 zł - UPS
zestaw od krówki Wawel - ostatni etap - DPD

Wina z oak view tez ktoś już dostał?

ja czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6517104 Napisano: 07.08.2018 13:56:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ondine napisał(a):

Czy ktoś może korzystał z gwarancji produktu, który został mu po testowaniu?
Właśnie padła mi szczoteczka soniczna emotka

ile czasu minelo? jak 2 lata to zapomnij o gwarancji. jesli nie bierzesz papier przekazania nagrody i szukasz blisko siebie serwisu Philips. Te szczoteczki chociaz fantastyczne, czesto sie psuja po kilku latach (u mnie po 2 wlasnie)- ot zmeczenie materialu. tez mialam ten problem. kupilam nowa bo jestem od niej uzalezniona. 

Nie, w październiku mija 2 lata. Właśnie z nimi wymieniam maile. Właśnie moja zaczęła tak wariować, że na wakacjach musiałam trzymać ją pod poduszką, bo się sama co pół godziny włączała! emotka emotka
Facet mi pisze, że obawia się, że stan urządzenia może być przyczyną odmowy naprawy gwarancyjnej, co za ściema! Czyściłam i konserwowałam zgodnie z zaleceniami producenta, po co piszą takie zalecenia, które okazują się niewystarczające. I idąc tym tokiem i czyszczeniem według zaleceń to szczoteczka po pół roku traci gwarancję, bo po pół roku takiej wody jak mamy to ona wygląda jak wygląda.... I przecieranie ściereczką jest na nic.

czesc, ja na Twoim miejscu z ogolnym serwisem nie wymienialabym e-maili, strata czasu. Udaj sie do najblizszego/autoryzowanego! serwisu( liste znajdziesz na stronie) Philips z protokolem - na protokole przekazania nagrody musi byc data. Rzeczywiscie serwis moze odmowic naprawy jesli sprzet nie byl odpowiednio uzytkowany, potrafia to precyzyjnie sprawdzic (co niestety mi sie zdarzylo juz w innym przypadku z Philipsem) Bylam w szoku bo oczywiscie mowilam, ze przestrzegam wszystkich zasad, wstydu sie najadlam (matko!) gdy dostalam szczegolowe pytania oraz osoba z serwisu spojrzala na sprzet i z predkoscia blyskawicy ocenila jego stan. Moja kolezanka miala podobne doswiadczenia z inna firma. Tak czy inaczej naprawili, bo cos innego tam sie jeszcze popsulo ale mialam przezycie i teraz troche bardziej uwazam na wszelki sprzet w domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6517065 Napisano: 07.08.2018 12:31:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

Czy ktoś może korzystał z gwarancji produktu, który został mu po testowaniu?
Właśnie padła mi szczoteczka soniczna emotka

ile czasu minelo? jak 2 lata to zapomnij o gwarancji. jesli nie bierzesz papier przekazania nagrody i szukasz blisko siebie serwisu Philips. Te szczoteczki chociaz fantastyczne, czesto sie psuja po kilku latach (u mnie po 2 wlasnie)- ot zmeczenie materialu. tez mialam ten problem. kupilam nowa bo jestem od niej uzalezniona.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6511722 Napisano: 21.07.2018 10:40:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szlak mnie trafi z biedra i red bullem ciagle blad. czy ktos tak mial? odswiez, strona nie jest aktywna bo za dlugo siedzialam wypelniam szybko a tu takie cus Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6511507 Napisano: 20.07.2018 13:36:38 w Czy informują/ informowali?
kinzao napisał(a):

Czy somersby tesco informowali?

czekam Wyświetl w wątku >>
0 0