Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika natamore

natamore

#6333944 Napisano: 16.03.2017 14:23:41 w Czy informują/ informowali?
kinzao napisał(a):

natamore napisał(a):

kinzao napisał(a):

Czy ktoś dostał jakiegoś maila od Kinder Bueno za ostatni etap? Żona dostała tylko info o tym, że jest na liście laureatów i dalej cisza...

 za który etap, za III czy II? 

No za II etap emotka za III nie było jeszcze wyników emotka Dostała tylko maila, że jest na liście laureatów i że 'wkrótce' otrzyma 'maila ze swoją nagrodą'. Cokolwiek znaczy 'wkrótce' emotka Dlatego pytam, czy ktoś dostał już jakieś bardzie szczegółowe info odnośnie przekazania nagrody.
 


Aaa emotka  Ja jeszcze za I etap nie dostałam "wiadomości ze swoją nagrodą" także trzeba czekać  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brenda89 0

natamore

#6333924 Napisano: 16.03.2017 13:43:45 w Czy informują/ informowali?
kinzao napisał(a):

Czy ktoś dostał jakiegoś maila od Kinder Bueno za ostatni etap? Żona dostała tylko info o tym, że jest na liście laureatów i dalej cisza...

 za który etap, za III czy II?  Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6333654 Napisano: 15.03.2017 22:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Masza86 napisał(a):

http://zaprojektujetykiete.pl   KARTON  w "w czystym wydaniu"  emotka , z takim płynem każdy facet pokocha zmywanie emotka emotka

Twoje zdj??:D

nie no co ty ,taka odważna to ja nie jestem emotka  


mi się to zdjęcie meeega podoba emotka  Super pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

natamore

#6333487 Napisano: 15.03.2017 16:25:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś dostal kosmetyki z RMF chyba do dzisiaj miała być wysyłka ? emotka


nie, u mnie cisza  Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6333323 Napisano: 15.03.2017 12:51:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natamore napisał(a):

natamore napisał(a):

Jak zamawialiście coś z wygranej Monte z tego sklepu Toys4Boys to też Wam przychodziło powiadomienie, że macie przygotować normalną kwotę pobrania,zamiast tylko tej za wysyłkę? Czy przy moim zamówieniu się pomylili... ?


jak ktoś już zamawiał to dajcie znać, bo trochę mnie to martwi.. Choć mam nadzieję, że automatycznie wygenerowali wiadomość emotka


Sprawa się rozwiązała. Pomylili się i nie uwzględnili vouchera od Monte i wysłali normalną kwotę za pobraniem.. izak1000 widzę, że nie można już o nic zapytać, ale jak Ty pytasz to nie daję Ci łapki w dół.. Cóż..  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

natamore

#6333116 Napisano: 14.03.2017 22:43:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natamore napisał(a):

Jak zamawialiście coś z wygranej Monte z tego sklepu Toys4Boys to też Wam przychodziło powiadomienie, że macie przygotować normalną kwotę pobrania,zamiast tylko tej za wysyłkę? Czy przy moim zamówieniu się pomylili... ?


jak ktoś już zamawiał to dajcie znać, bo trochę mnie to martwi.. Choć mam nadzieję, że automatycznie wygenerowali wiadomość emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 izak1000

natamore

#6332999 Napisano: 14.03.2017 18:57:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak zamawialiście coś z wygranej Monte z tego sklepu Toys4Boys to też Wam przychodziło powiadomienie, że macie przygotować normalną kwotę pobrania,zamiast tylko tej za wysyłkę? Czy przy moim zamówieniu się pomylili... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332942 Napisano: 14.03.2017 17:18:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

natamore napisał(a):

Do kiedy trwa konkurs z Jogobelli? Bo właśnie idę do sklepu po słodycze dla bratanicy, a wiem, że lubi też Jogobellę, wiec czemu nie  emotka

https://jogobella.pl/#rules

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332937 Napisano: 14.03.2017 17:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do kiedy trwa konkurs z Jogobelli? Bo właśnie idę do sklepu po słodycze dla bratanicy, a wiem, że lubi też Jogobellę, wiec czemu nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332872 Napisano: 14.03.2017 15:57:29 w Wkurza mnie...
xooxooxoo napisał(a):

natamore napisał(a):

wkurza mnie to, że moje zamówienie z allegro zostało wysłane kurierem InPost mimo, że wybrałam Paczkę 24 Priorytetową droższą o całe 4 zł tylko po to bo nie lubię tej "Firmy", bo ZAWSZE są z nią problemy.. Dzisiaj również. Pani raczyła przyjechać do domu po mojej prośbie, bo mnie nie było a mama była i zawsze odbiera moje paczki i żaden kurier nie robi z tego problemu, że musi podejść dwa kroki do domu. Ta Pani jednakże zawsze ma z tym problem, ale dziś o dziwo przyszła, mimo, że z wielką łaską, ale jednak..Tyle, że nie miała wydać 10 zł i paczkę zabrała z powrotem.  Pani jest KURIEREM i nie rozumiem jak może nie mieć przy sobie 10-ciu złotych, no nie ośmieszajmy się.. W dodatku powiedziała mamie, że jeszcze jutro JEŚLI BĘDZIE W POBLIŻU podjedzie a jak nie to paczka do odebrania w paczkomacie Inposta, oddalonego o 20 km, bo w tym miescie jest najblizszy.. No k.. mać 


Rozumiem, że pani mogła nie mieć jak wydać. Warto też sprawdzić regulamin, bo tak jak ondine pisze, może być o tym zapis tak samo jak w firmach kurierskich. Ja mam takie sytuacje jak przychodzi do mnie ktoś z OLX. Przeważnie nie mam w domu drobnych, nie jestem sklepem, żeby mieć pudełko pieniędzy do wydawania. Niestety często się tak zdarza, że mam np całe 20/50 zł i nie mam po prostu jak wydać. Warto spojrzeć z drugiej strony (chociaż pani dziwnie się zachowuje, więc może niekoniecznie w odniesieniu do niej emotka  ). Jeżeli rzeczywiście nie przywiezie paczki to napisz, zgłoś na nią skargę, bo tak nie powinna się zachowywać. To jej obowiązek, żeby dostarczyła paczkę pod podany adres. Taka jej praca. 
Koniecznie też napisz do sprzedawcy, że wysłał nie tym co powinien.


napisałam do Sprzedawcy, wyświetlili i nie odpisali.. 
No tak to prawda nikt nie jest skarbonką, a teraz o drobne to ciężko nawet w Delikatesach emotka  ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że 10 zł przy sobie nie miała.. Mimo wszystko dam jej jeszcze jedną szansę, jeśli jutro dowiezie tą paczkę (w co wątpię) to zapomnę o sprawie, a jeśli nie to będę musiała zgłosić skargę, bo nie jest kurierem po to żeby sobie tylko jeździć, a kasa sama poleci, taka jej praca, jej wybór...   Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332822 Napisano: 14.03.2017 15:02:54 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

natamore napisał(a):

wkurza mnie to, że moje zamówienie z allegro zostało wysłane kurierem InPost mimo, że wybrałam Paczkę 24 Priorytetową droższą o całe 4 zł tylko po to bo nie lubię tej "Firmy", bo ZAWSZE są z nią problemy.. Dzisiaj również. Pani raczyła przyjechać do domu po mojej prośbie, bo mnie nie było a mama była i zawsze odbiera moje paczki i żaden kurier nie robi z tego problemu, że musi podejść dwa kroki do domu. Ta Pani jednakże zawsze ma z tym problem, ale dziś o dziwo przyszła, mimo, że z wielką łaską, ale jednak..Tyle, że nie miała wydać 10 zł i paczkę zabrała z powrotem.  Pani jest KURIEREM i nie rozumiem jak może nie mieć przy sobie 10-ciu złotych, no nie ośmieszajmy się.. W dodatku powiedziała mamie, że jeszcze jutro JEŚLI BĘDZIE W POBLIŻU podjedzie a jak nie to paczka do odebrania w paczkomacie Inposta, oddalonego o 20 km, bo w tym miescie jest najblizszy.. No k.. mać 

Podzielam Twoje uczucia do Inpostu emotka Dziadostwo to mało powiedziane emotka Oczywiście w moim przypadku...


no i to nie jest pierwszy raz.. Kiedyś szwagierka była sama w domu z pięciomiesięcznym dzieckiem, a była zima, więc jak mogłaby wyjść przed dom, na drogę.. No i jej powiedziała, że gdyby mogła to żeby przyszła do domu a ona, że spoko. No i szwagierka w oknie stała godzinę i nie przyszła..A potem awizo, że musi odebrać w paczkomacie bo kurier nikogo nie zastał w domu.. Co za baba Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

natamore

#6332809 Napisano: 14.03.2017 14:45:45 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że moje zamówienie z allegro zostało wysłane kurierem InPost mimo, że wybrałam Paczkę 24 Priorytetową droższą o całe 4 zł tylko po to bo nie lubię tej "Firmy", bo ZAWSZE są z nią problemy.. Dzisiaj również. Pani raczyła przyjechać do domu po mojej prośbie, bo mnie nie było a mama była i zawsze odbiera moje paczki i żaden kurier nie robi z tego problemu, że musi podejść dwa kroki do domu. Ta Pani jednakże zawsze ma z tym problem, ale dziś o dziwo przyszła, mimo, że z wielką łaską, ale jednak..Tyle, że nie miała wydać 10 zł i paczkę zabrała z powrotem.  Pani jest KURIEREM i nie rozumiem jak może nie mieć przy sobie 10-ciu złotych, no nie ośmieszajmy się.. W dodatku powiedziała mamie, że jeszcze jutro JEŚLI BĘDZIE W POBLIŻU podjedzie a jak nie to paczka do odebrania w paczkomacie Inposta, oddalonego o 20 km, bo w tym miescie jest najblizszy.. No k.. mać  Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332793 Napisano: 14.03.2017 13:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

xpac napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Jak myślicie czy w tym nowym konkursie Pepsi/Lay's te koszulki do wygrania są z oryginalnym autografem czy raczej z nadrukiem? Piłkarz podpisałby ponad 600 koszulek na potrzeby konkursu? 

"Nagroda II stopnia w postaci białej koszulki T-shirt w rozmiarze L z odręcznym podpisem Jakuba Błaszczykowskiego"

Więc zapewne ręka zaboli emotka

moim zdaniem odreczny podpis ale nadrukowany na koszulke emotka


Piłkarz też człowiek, co mu szkodzi podpisać.. I tak mu za to zapłacą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332748 Napisano: 14.03.2017 12:39:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon do Toys4Boys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6332531 Napisano: 13.03.2017 21:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

dyskusja w tym wątku nas tak natchnęła, że nawet my dodaliśmy swoje zdjęcia  emotka . Będzie duża konkurencja w tym etapie  emotka


rzeczywiście w tym etapie duuużo ciekawych fotek  emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

natamore

#6331949 Napisano: 12.03.2017 15:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

akaska napisał(a):

Proszę bardzo. Dla mnie " podobieństwo" jest aż nadto widoczne( o Pana mi chodzi)
http://wizaz.pl/a...lery.php?w=3&p=8
Co do tych wyuzdanych, faktycznie źle to sformulowalam. Chodzilo mi o oblesne. Po prostu wyraziłam swoje zdanie, osoby patrzącej z boku. I nie ma tu krzty zawiści, broń Boże! Tylko lekki emotka niesmak


Nie widzę podobieństwa.


Nadal mnie nie przekonałaś co do tego podobieństwa.. 
A co do tych fotek, o których pisał wyżej Luko to jednak muszę Wam przyznać rację.. Kilka takich widziałam i rzeczywiście niezbyt smacznie to wygląda  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

natamore

#6331885 Napisano: 12.03.2017 08:39:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natamore napisał(a):

akaska napisał(a):

Czego to ludzie nie zrobią dla biletów.... Masakra. Przeglądam galerię, śmieję się i przecieram oczy ze zdumienia. Fotka w kiblu - oryginalne. Z pewnością nikt na to by nie wpadł! A gość parodiujacy Luko to po prostu żenada. Nie wspominając o tych wyuzdanych, po których odechciewa się batonika. Od razu mówię, że udziału nie biorę - nie ma czego pokazać;)


a kto niby "parodiuje Luko"?  emotka  Serio nie widzę nic takiego  emotka  A co dopiero wyuzdanych.. No chyba, że ślepa jestem..


dodam, że nie ma tu nic do parodiowania.. Luko zrobił tylko selfie z batonem, spoko fotka ale nie przesadzajmy, bo naprawdę nie wiem jak można napisać, że ktoś go parodiuje.. Wrzućcie na luz kobieto emotka Wyświetl w wątku >>

natamore

#6331875 Napisano: 12.03.2017 00:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akaska napisał(a):

Czego to ludzie nie zrobią dla biletów.... Masakra. Przeglądam galerię, śmieję się i przecieram oczy ze zdumienia. Fotka w kiblu - oryginalne. Z pewnością nikt na to by nie wpadł! A gość parodiujacy Luko to po prostu żenada. Nie wspominając o tych wyuzdanych, po których odechciewa się batonika. Od razu mówię, że udziału nie biorę - nie ma czego pokazać;)


a kto niby "parodiuje Luko"? emotka  Serio nie widzę nic takiego  emotka  A co dopiero wyuzdanych.. No chyba, że ślepa jestem.. Wyświetl w wątku >>

natamore

#6331874 Napisano: 12.03.2017 00:45:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Tak się zastanawiam te kobitki z poprzedniej sesji Kinder bueno to były nasze forumowiczki? ...jak dla mnie taka sesja to super przygoda -i piękna pamiatka emotka


a jak wyglądała poprzednia edycja konkursu? Tak samo, czy jakaś inna forma?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natamore

#6331819 Napisano: 11.03.2017 20:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

paula9891 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

mczarna napisał(a):

edith napisał(a):

mczarna napisał(a):

edith napisał(a):

Czy w Kinder Bueno można wygrać kilka razy w różnych etapach? emotka

cofnij się o stronę, poczytaj,proste... Wystarczyło napisac tak lub nie...proste  emotka

Wystarczy poczytać, proste

3. Jeden Uczestnik może wziąć udział w Konkursie wiele razy, jednak może zostać laureatem tylkojednej nagrody głównej oraz jednej nagrody I, II lub III stopnia. 

Niby nie mozna, co wynika z regulaminu, ale w MDW sa wpisy o wygranej bonu i biletow. Czy jest ktoś, kto wygral oba stopnie, na jedno imie i nazwisko?


Tak, ja. Pisałam już o tym. Mam i bon do Douglasa i bilety.



ja też już o tym pisałam, też mam bon do Douglasa i bilety.. Wyświetl w wątku >>
0 0