Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjki

loteryjki

#6446091 Napisano: 27.12.2017 16:30:02 w Smolar
monkakk napisał(a):

Nie do końca się zgodzę z tym listem gratulacyjnym (a przynajmniej tym gdzie jest podana nagroda), bo z autopsji wiem, że serwis przyjmuje sprzęty na podstawie takiego listu. Zresztą mam na nim stwierdzenie : że poniższe oświadczenie jest równoważne z dowodem zakupu w/w sprzętu i na jego podstawie należy egzekwować prawo do reklamacji.... (nagroda warta ponad 2 tysie)
Więc lepiej do kosza tego nie wyrzucać

To jest List gratulacyjny standardowa xero które dostaje się do każdej nagrody a oprócz niego dostaje się oświadczenie "zawsze" przynajmniej ja zawsze dostaje a było tego sporo i nigdy nie brakło tego dokumentu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6446087 Napisano: 27.12.2017 16:22:25 w Smolar
monkakk napisał(a):

Mówisz o tym liście gratulacyjnym? Właśnie leżą koło mnie dwa, które niedawno przyszły ( i oba są na wartościowe nagrody) na jednym jest data + nazwa nagrody, na drugim nie ma dosłownie nic. Ani daty, ani nazwy produktu, ani jaki to był konkurs.

Nie o liście gratulacyjnym tylko o oświadczeniu o wydaniu nagrody to dwa różne dokumenty. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6446077 Napisano: 27.12.2017 16:05:48 w Smolar
monkakk napisał(a):

A to zależy raz jest list gratulacyjny, zwany protokołem odbioru i jest on bez danych czego dotyczy i nawet nie ma nazwy konkursu, a czasami jest list gratulacyjny z danymi co się wygrało itd.  O ile w tym przypadku większość serwisów przyjmuje taki protokół z danymi, to niestety przy tym"uniwersalnym"  bez danych zaczynają się problemy.

Od jakiegoś roku Smolar daje oświadczenia z datą wydania nagrody która jest niezbędna aby oświadczenie miało taką samą wartość jak dokument zakupu.
PS
Trochę mylisz tu pojęcia:
Protokół odbioru wypełniasz i oddajesz kurierowi
List gratulacyjny możesz sobie oprawić lub wrzucić do kosza
Oświadczenie o wydaniu nagrody jest dokumentem nabycia i tu masz datę wydania. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6446073 Napisano: 27.12.2017 15:57:03 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Wiadomo coś kiedy Smolar zacznie wysyłać xboxy?

Tego najstarsi górale nie wiedzą. Smolar zawsze jedno myśli drugie mówi a trzecie robi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6444191 Napisano: 19.12.2017 21:56:50 w Smolar
Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Oj tam.... oj tam -tyle wygranych u Smolara miałam  i takich akcji nigdy nie było -ktoś puścił plotę  i tyle -kto gra tyle lat to wie emotka  jaki jest Smolar- wie jak z paragonami jest -ale ,żeby sprawdzali -pierwsze słyszę emotka

Sprawdzali, sprawdzali...i nawet się z tym nie kryli. 2 lata temu była "akcja" z pralkami z PERSILA z loterii w Biedrze. Ponoć zweryfikowali kilka i wyszło, że drukowane.

12 lat na forum , 14 lat siedzę w konkursach -pracę magisterską bym napisała na temat Smolara emotka  

Jak na tyle lat to kiepska by ta magisterka była. Smolar sprawdza autentyczność paragonów i to bardzo dokładnie szczególnie po ostatnich wpadkach. Dlatego było tyle roszad na listach laureatów. Wyświetl w wątku >>

loteryjki

#6425065 Napisano: 06.11.2017 17:31:05 w Dyskusje o loteriach
wredzia napisał(a):

O co chodzi z Tym dzwonieniem i z Winiarami?Ma ktoś linka?

Przeczytaj sms o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6424872 Napisano: 06.11.2017 12:54:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyznać się kto dzisiaj tak ostro w winiary przycisnął ? Tak ładnie szło i się urwało 10 paragonów poszło000000 Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6423563 Napisano: 02.11.2017 17:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jak jest z tą loteria Winiary sam numer paragonu na numer i nic nie przychodzi zwrotnego?

W południe zwrotki przychodziły normalnie - teraz się coś zawiesiło i jest problem. emotka

Na 5 wysłanych tylko 2 zwrotki przyszły. Kaskę z konta pobiera. Trzeba dzwonić wtedy sprawdzą czy coś było wygrane. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6423478 Napisano: 02.11.2017 14:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z winiar przychodzą wam zwrotki sms? Wysłane kilka sms i ani jednego potwierdzenia nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6412147 Napisano: 05.10.2017 14:23:43 w Smolar
aga17 napisał(a):

  Może ktoś wie kiedy będzie rezerwa z Coca Coli w Biedronce? W regulaminie  jest napisane że będzie rezerwa, chyba że wszyscy odesłali paragony na głośniki w co wątpię.

Jeśli by miała być to już dawno by była. Pewnie ze 2 tygodnie temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6412081 Napisano: 05.10.2017 13:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

loteryjki napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dla mnie te maile świadczą o tym,że nawet agencja nie wie komu wysłała właściwie mail,a komu nie.Bo to jest oczywiste że mój mąż nie ma tego paragonu ,bo nie brał udziału i nie brak paragonu jest tutaj sednem,a to że on nie brał udziału w tym konkursie.

Czyż by trzymali dane których już nie powinno być w ich bazie?

Moim zdaniem, skoro z bransoletek idzie jeszcze rezerwa, to konkurs się nie zakończył, więc dane w ich bazie są jak najbardziej na miejscu. Po prostu jakaś awaria systemu lub ktoś zawalił.

Przeczytaj ze zrozumieniem gosia16 napisała "nie brał udziału" czyli jakim cudem dostał meila? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6411990 Napisano: 05.10.2017 11:07:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Dla mnie te maile świadczą o tym,że nawet agencja nie wie komu wysłała właściwie mail,a komu nie.Bo to jest oczywiste że mój mąż nie ma tego paragonu ,bo nie brał udziału i nie brak paragonu jest tutaj sednem,a to że on nie brał udziału w tym konkursie.

Czyż by trzymali dane których już nie powinno być w ich bazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6411888 Napisano: 05.10.2017 09:10:37 w Dyskusje o loteriach
bawik70 napisał(a):

W przypadku, gdy żaden Uczestnik nie dokona Zgłoszenia do Loterii pomiędzy otwarciem a zamknięciem bramki, nieprzyznana Nagroda Dodatkowa jest przypisywana do pierwszego Zgłoszenia, które dotrze do Organizatora jako pierwsze po otwarciu kolejnej bramki, zaś Nagroda Dodatkowa przypisana do tej kolejnej bramki przyznawana jest kolejnemu Zgłoszeniu, które dotrze do Organizatora po otwarciu tej bramki jako drugie; w przypadku gdy w okresie pomiędzy otwarciem a zamknięciem kolejnej bramki Zgłoszenia dokona wyłącznie jeden Uczestnik, zostanie mu przyznana Nagroda Dodatkowa z poprzedniej bramki, zaś Nagroda Dodatkowa właściwa dla tej bramki przypisana jest do kolejnej bramki według zasad opisanych powyżej, zaś w przypadku gdy w okresie pomiędzy otwarciem a zamknięciem bramki żaden Uczestnik nie dokona Zgłoszenia, Nagroda Dodatkowa z poprzedniej bramki pozostaje w dyspozycji Organizatora, zaś Nagroda Dodatkowa właściwa dla tej bramki przypisana jest do kolejnej bramki według zasad opisanych powyżej. Powyższe nie dotyczy ostatniej bramki. Nagrody Dodatkowe właściwe dla ostatniej bramki, które nie zostaną przyznane żadnemu Uczestnikowi pozostają w dyspozycji Organizatora.

....może tu jest coś na rzeczy

Całkiem możliwe IQ to bardzo dziwna agencja. Wyświetl w wątku >>
1 bawik70 0

loteryjki

#6411722 Napisano: 04.10.2017 20:01:45 w Dyskusje o loteriach
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Prince polo ktos wygrywa,czy jutro beda @,bo awaria byla?

Mi zamroziło stronę - zero info - a po odświeżeniu strony wyskakuje, ze kod użyty emotka

Coś może być na rzeczy. Raczej nie możliwe aby na tyle zgłoszeń na forum była tylko jedna 100 Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6411256 Napisano: 04.10.2017 10:59:34 w Dyskusje o loteriach
agakaz2 napisał(a):

dolly napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

edolly napisał(a):

i Ty tak zawsze klepiesz, co kto napisał/powiedział?

życie mnie tego nauczyło

emotka to współczuję, no ale tak powstają ploty.

no ale jak ktoś pisze że wklepal to czego się czepiać

Nie wiem co się tu czepiać. U mnie "wklepane" z 8 kartonów ponad 200 jednego dnia. Jak ktoś się bardzo nastawił to i 2000 możliwe Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6411145 Napisano: 04.10.2017 08:40:20 w Dyskusje o loteriach
Udało się wam coś ustrzelić w prince polo? U mnie kilkadziesiąt kodów poszło  i nic Wyświetl w wątku >>
1 bemkag 0

loteryjki

#6410374 Napisano: 02.10.2017 15:50:00 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
pchela napisał(a):

loteryjki napisał(a):

Gdzie najtaniej kupowaliście Prince polo i po ile?

 Teraz jest promocja w Kauflandzie - 0,88 zł

W dwóch nie było tylko ceny zostały Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6410280 Napisano: 02.10.2017 13:09:29 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie najtaniej kupowaliście Prince polo i po ile? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6393386 Napisano: 22.08.2017 15:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

jo-anna napisał(a):

Nikt się nie chwali wygranymi z MILKO? Czyżby nastąpiła "posucha" w tym konkursie?

nie ma żadnej postuchy, wręcz przeciwnie jest mnóstwo zgłoszeń i duża konkurencja. To, że nikt się nie chwali nie znaczy, ze nikt nie wygrywa. Wiele osób już się przekonało , że nie warto się chwalić wygranymi nagrodami, szczególnie tymi wartościowymi. 

Może wystarczyło by aby admin podziękował twórcą teorii spiskowych i forum wróciło by do dawnych łask użytkowników. Kiedyś naprawdę fajnie się je czytało i można było się sporo dowiedzieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjki

#6393155 Napisano: 22.08.2017 10:26:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj sms smolar głośnik cola biedronka emotka Wyświetl w wątku >>