Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#7193463 Napisano: dzisiaj o 15:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

danaaa napisał(a):

awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Oficjalnie obwieszczam ze od paru miesiecy NIE DA SIE KORZYSTAC Z EKONKURSOW.

co 2 dni musze kombinowac jak sie zalogowac, to samo jest na laptopie, to samo na komorce.

az sie naprawde szczerze odechciewa wchodzic tutaj….


co sie dzieje z ta strona? Czy ja jestem cofnieta technicznie?

Ja nie mam żadnych problemów. Loguje się na telefonie i komputerze i wszystko mi działa poprawnie.

No ja też nie miałam żadnych problemów wcześniej, ani przez moment, a teraz notorycznie mam to samo. Dosłownie codziennie po paru godzinach. Na komórce, na pececie, na WI-fi swoim, na cudzym. Masakra.
Nie mogę usuwać ciasteczek co wejście na forum, bo wywala mnie dosłownie z każdej strony, gdzie jestem zalogowana.

Same, zmieniam tylko przeglądarki bo w kazdej po jakimś czasie jest error 400. Niech ktoś się za to weźmie plis

Tez mam ten problem od jakiegoś czasu  emotka

mi pomogło czyszczenie ciasteczek ale na bardzo niedługi czas emotka Na kompie jest okej, aplikacja też okej ale wchodząc na telefonie na stronę przez przeglądarkę jest ten błąd "400".

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7158718 Napisano: 11.02.2024 21:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory04 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały kartę podarunkową 100zł do Lidla z Heinz: czy podajecie swój PESEL?

Ja odpuszczam. Niech się bujają. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7153695 Napisano: 18.01.2024 14:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jak myślicie kiedy z piniatami  od Kinder będą informować ?

dzisiejsze informacje od nich o zawał mnie prawie doprowadziły. a oni zachęcają do gry

czekanie na info o wygraniu paczki słodyczy aż takie emocje wywołuje, że potrzebujesz kardiologa??:P Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

lukasz6

#7153119 Napisano: 15.01.2024 21:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

gregory napisał(a):

Czy wy też macie wrażenie, że.konkursow jest znacząco mniej? Nigdy nie było tak słabego grudnia i stycznia... Nie ma w co grać. Chyba przerzuce się na lotto

Straszna nędza, same loterie. Fajnie konkursy na palcach u ręki można policzyć.

teraz tak będzie, ludzi coraz więcej gra, więc nagrody mogą być marniejsze. bramki, zakupy, do wygrania pluszaki, albo jakieś bony za 50 zł. Masz kupić produkty i grać, nawet o byle co. A że agencje wyczuły i zobaczyły, że ludzie grają o byle co, to po co fundatorzy mają dawać kasę na 10 aut, jak mogą sypnąć na przykład 1000 bonów po 20 zł i efekt sprzedażowy będzie ten sam... niestety, wg mnie lepiej już nie będzie. dawne czasy nie wrócą. Wyświetl w wątku >>
2 Catcat, sabaka 0

lukasz6

#7151015 Napisano: 03.01.2024 21:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-naturalnie-proste

było rozwiązanie tego? oczywiście strona się już nawet nie otwiera, ani regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7125782 Napisano: 23.09.2023 07:42:54 w Czy informują/ informowali?
Konkurs Olewnik rowery? Czy nas zwyczajnie olał...? :) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7115109 Napisano: 07.08.2023 22:22:53 w afera Redbull
ja bym walczył dalej z nimi. Uokik, sąd, jeśli nie umieją zorganizować rzetelnie konkursu, nie przestrzegają regulaminu, który sami ustalili, wprowadzają świadomie konsumenta w błąd. To podobna sytuacja jak z kredytami frankowymi. Zmiana reguł nie w trakcie gry, ale po jej ukończeniu. Trzymam kciuki za walczących. Niech redbull beknie, a Wam niech doda skrzydeł 💪🏻 w walce z nimi. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7114677 Napisano: 05.08.2023 23:04:48 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie loteria Kinder. Tyle paragonów wklepanyvh i nic. Wielkie 0

O to właśnie chodzi. Żebyś to kupowała na potęgę i jadła. Kiedyś były konkursy z fajnymi nagrodami za wykazanie się jakąś wiedzą, twórczością. Dziś tylko wklepywanie paragonów, kodów z kapsli i zawleczek. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7114568 Napisano: 05.08.2023 10:47:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=gdzieś przeczytałem, że organizator złożył wniosek o upadłość, więc możliwość odzyskania środów za bilety będzie prawnie ograniczona. W zasadzie duże prawdopodobieństwo, że tych środków się nie odzyska, a jeśli nawet będą zgłoszone wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, to w zależności od majątku, zaspokojeniu mogą podlegać w jakimś małym procencie (jeśli w ogóle okaże się, że jest jakikolwiek majątek do spieniężenia). Także ciekawa prawnie sprawa.

atlantydek]
agata1221 napisał(a):

agusia369 napisał(a):

Odwołany Fest Festival. Bilety z Oreo? Pytanie do tych co wygrali. Czy piszecie do organizatora jaki ma na to pomysł, czy czekacie na info z ich strony? W niektórych konkursach jest zapis, ze organizator nie ponosi odpowiedzialności za odwołany koncert, tu takiego nie znalazłam.

Hej, przyznam szczerze, że jestem zielona w temacie reklamacji konkursów. Może znajdzie się jakaś osoba która najpierw napisze maila do organizatora ?

Już napisałem z sugestia, żeby zaczęli rozmawiać z Oreo w sprawie godnej rekompensaty emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata1221 0

lukasz6

#7091751 Napisano: 06.05.2023 20:44:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiem, że była o tym gdzieś na forum już mowa, ale proszę dajcie znać, jak można rozwiązać problem ze zgłoszeniem paragonu kujawskiego? Cały czas mam błąd, że nie uzupełniłem wszystkich pól formularza, mimo że je uzupełniłem, zdjęcie też ma właściwy format. Nie przechodzi ani na laptopie, a na telefonie i to nie tylko dziś, ale od kilku dni. Streetcom olewa i nie odpisuje na maila. Ilość paragonów do zgłoszenia na stronie ubywa, więc jak ludzie to zgłaszają?
Dzięki za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7087842 Napisano: 12.04.2023 12:55:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Ktoś wie jak działa ta loteria Black żabka ? Ponad 23 k nagród w tydzień i nie wgrałem, znowu jakaś szemrana akcja jak z milką.

Ja zniżkę trafiłem, ale to marniutkie nagrody jak na tą markę i dużą sieć

To czemu wspieracie ten biznes i gracie o takie badziewie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7074427 Napisano: 13.01.2023 23:19:21 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

simonapp napisał(a):

rare85 napisał(a):

Szukam pomocy w sprawie drukarki Canon. Drukowałam przez Wi-Fi, i z telefonu, i z komputera. I wczoraj nagle komunikat, że brak połączenia z drukarką. Kombinowałam z tym Wi-fi, ale w końcu zdecydowałam, że podłączę ją przez kabel. I tu też zonk - komunikat: drukarka nie odpowiada. Zastosowałam już chyba każde rozwiązanie z netu, i nic. Dodam, że drukarka kseruje normalnie, ale nie drukuje. Czy ktoś miał może styczność z takim problemem? Instalowałam sterowniki, ale to nic nie dało.

Syn miał podobny problem, z drukowaniem z telefonu. 
Twierdzi, że winna jest jego najnowsza aktualizacja. 
Zainstalował aplikację PRINTER SHARE za 16 zł. ale twierdzi, że możesz spróbować na wersji darmowej. 
Nie wiem, czy pomogłam, ale chęci były.  emotka

Po pewnej ilości wydrukowanych stron drukarki Canon mają wbudowaną funkcję blokowania, po to by użytkownik kupił nową lub zaniósł do serwisu. Trzeba zresetować do ustawień fabrycznych. U mnie też tak było. Link https://artjet.pl...ejszych-producentow/

Mój problem był taki sam i się okazało, ze winny był ruter. Bo było na nim stare oprogramowanie i nie wykrywał drukarki. Po uaktualnieniu oprogramowania na ruterze wszystko zadziałało. Mam ruter Asus. Wiec jeśli tez taki masz, to możliwe, ze to jest powodem. Powodzenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7073734 Napisano: 11.01.2023 11:14:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glamlady88 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

https://skoczpowygrana.pl/
Milka za min. 30zł emotka

Badają nasze granice emotka

Jak dla mnie nawet 15zł za cukier + tłuszcz to zbędny wydatek a tu takie kwiatki...

Oszaleli. Gdyby jeszcze było więcej nagród, to może.... 

i tak masa osób kupi i zagra Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

lukasz6

#7073288 Napisano: 09.01.2023 13:55:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy karty z coca cola Lidl fortis wysyłał? bo ani nie ma weryfikacji od nich, ani nic... a termin mieli na wysyłkę do Świąt... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7072915 Napisano: 06.01.2023 12:43:50 w Moje konkursowe początki...
Moja historia jest chyba rodzinna. Jak byłem w podstawówce, wspólnie z dziadkiem mieliśmy podział ról. Dziadek rozwiązywał krzyżówki, a ja pisałem kartki z tymi rozwiązaniami i wysyłałem na poczcie. Któregoś razu jak wróciłem ze szkoły, dziadek powiedział, że ma coś dla mnie i wyciągnął z kredensu spory plik banknotów. Listonosz przyniósł przekaz pocztowy z główną nagrodą z krzyżówek "Noc". Za całą kwotę kupiliśmy książki, albumy atlasy, encyklopedie - wykupiliśmy pół księgarni  emotka  Potem były różne nagrody: motocykl, dwie wycieczki, płyty, książki, gadżety. Moje marzenie o wygranym aucie się także spełniło. Dziś gram mniej, bo mam masę pracy, ale też poziom konkursów spadł nieco w porównaniu z tym sprzed 20 lat i nagrody też mniej atrakcyjne. Tęsknię za dawnymi czasami, jak człowiek czekał w napięciu na wyniki losowania w gazecie, albo w radiu, gdy słało się kartki pocztowe. Na 2023 rok życzę wszystkim fajnych wygranych, dużo pomyślności i spokoju ducha. Ps. Kupione za pierwszą wygraną książki mam do dziś i wciąż służą jako skarbnica wiedzy. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7061883 Napisano: 19.11.2022 14:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Jakie jest najlepsze rozwiązanie konkursowo-loteryjne przy zakupie kuchni elektrycznej?

Kupić i chodzić na obiady do sąsiadki, bo prąd taki drogi, że masakra 😂 Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7060964 Napisano: 16.11.2022 20:12:52 w Wkurza mnie...
większość to konkursy ze śmieciowym jedzeniem. chipsy, zupki chińskie i energetyki na topie. oni chcą nas wykończyć tym syfem. dodatkowo życzą sobie już nie jedną, czy 2 puszki, tylko z 10 jako przepustkę do bram konkursu. Wygląda na to, że sami mamy finansować te gadżety, które rozdają. Za tyle Monsterów w Żabce to z 50 zł... A kysz! Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7057644 Napisano: 03.11.2022 14:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

Kindle Paperwhite 4 32GB z reklamami

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 monnikk 0

lukasz6

#7057638 Napisano: 03.11.2022 14:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Agnes napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

https://konkurs.tyskie.pl

Dodany do bazy, rusza jutro niestety nagrody do bani .. emotka

Bilety i sweterki emotka  
Oj bida, bida..

gdzie Wy widzicie ten konkurs?
ja widze ten stary z pociągiem

To właśnie ten - znowu jest pociąg i bilety, a zamiast 10 tysięcy są sweterki emotka

inflacja, wszystko drogie, piwo w górę, a nagrody od czapy. ale może to i lepiej, nie będzie zapasów piwska po kątach w tym roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

lukasz6

#7057636 Napisano: 03.11.2022 14:08:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi pomoże napisać jaki to dokładnie model te czytniki z loterii Kinley? i czy to z reklamami czy bez? Bo na opakowaniu nie mogę znaleźć info emotka  dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0