Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annnusss

annnusss

annnusss

#7102445 Napisano: 21.06.2023 15:51:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
8igora9 napisał(a):

Pojawił się drugi konkurs Nuii w Lewiatanie, więc skusiłam się na te lody dzisiaj, a teraz zajrzałam na ich fb, żeby podejrzeć co tam nagrodzili w tym fotograficznym i chyba spasuję... 
te wklejone w paincie lody 😭 
Totalnie zwyczajne zdjęcia z lodem w ręku i jeszcze nagrodzili w tym samym etapie dwie osoby o tym samym nazwisku i z podobnymi do siebie, zrobionymi na szybko zwykłymi fotami.
Jakbym chciała rozdać nagrody znajomym... to w godzinę bym ogarnęła fejkowe konta na FB i jakieś chociaż odrobinę przyzwoite zdjęcia. A im nie chciało się zrobić nawet tego. 🤦  Szczyt lenistwa i bezczelności. 🤷



NUII znowu 2 osoby o tym samym nazwisku... zdjęcia nie powalają - 8 z facebooka i 2 z instagrama 0  0 Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#7102429 Napisano: 21.06.2023 15:16:08 w Informują
Informują z Konkurs "Przenieś się do świata Nuii"

Rodzaj powiadomienia: facebook/instagram
Dodatkowe informacje:
info pod zdjęciem o wygranej z ostatniego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6873397 Napisano: 01.08.2022 12:14:39 w Czy informują/ informowali?
Basniowa napisał(a):

[quote=Raczej nie.

annnusss]Czy informowali z Twoj moment z Prosecco I etap?

I co z tymi wynikami? Ktoś dostał maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6872598 Napisano: 27.07.2022 15:48:12 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z Twoj moment z Prosecco I etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6872597 Napisano: 27.07.2022 15:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pannajaska napisał(a):

Czy z
konkursu Twoj moment z Prosecco przychodzi jakies potwierdzenie wysłania zgłoszenia? W formularzu zgłoszeniowym nie widac nawet że zdjęcia się załadowały 

Nie przychodzi Wyświetl w wątku >>

annnusss

#6515082 Napisano: 01.08.2018 00:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy na ten konkurs co dzisiaj się  kończy  z maszynami bic to może  być zwykła maszynka czy tylko  miss Soleil?

Pisałam do nich już dawno z tym zapytaniem i cisza.. mam właśnie inną i chyba oleje ten konkurs emotka


W regulaminie jest jasno napisane, że dowolną maszynkę 3 lub 4 ostrzową. Nie musi być Bic Solei.  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

annnusss

#6508717 Napisano: 12.07.2018 13:06:08 w Czy informują/ informowali?
FBsylwia14 napisał(a):

SCHWARZKOPF&HENKEL męski styl?

Tak informują teraz telefonicznie  Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6479661 Napisano: 05.04.2018 15:08:32 w Czy informują/ informowali?
Czy wysyłali maile z wiosennego konkursu Nescafe 3in1 na Facebooku ? Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6479413 Napisano: 04.04.2018 15:42:40 w Czy informują/ informowali?
wrrrryyy napisał(a):

monkakk napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Magnum biedronka?

Ponawiam pytanie poprostuanette, czy ktoś dostał informację, czy jeszcze warto się łudzić? Wczoraj mieli wybierać.

Jedna osoba napisała w informują, że ma wygraną.  Prac mało, trochę ludzi z forum tam brało udział i o ile się nie chwalą w mdw, to jak ktoś się zapyta to zazwyczaj piszą że mają coś z danego konka. A tu cisza...

Rok temu w konkursie z rowerami i kartami informowali 3 dn.  Ludzie zaczęli dowiadywać się na własną rękę ile faktycznie nagród rozdali i zrobili aferę, że coś ich brakuje. Smolar twierdził uparcie, że wszystko rozdał. A raptem reszta nagród się posypała. CUD! 

Głowne dostały PW i info pod zdjęciem, ale jak było z II stopniem, to nie wiem.

Mi odpisali ze 25 osób poinformowali już - widziałam ze lajkowali tez niektóre zgłoszenia. Cos czuje ze wyniki jeśli były to wybierane na odwal  Wyświetl w wątku >>

annnusss

#6479397 Napisano: 04.04.2018 15:20:23 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

Magnum biedronka?

Podobno wszyscy dostali już wiadomość  Wyświetl w wątku >>

annnusss

#6475761 Napisano: 22.03.2018 13:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

izkak napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy ktoś z was wygrał w konkursie leclerk gdzie trzeba było przygotować potrawę kojarzącą się z francją ? http://e-leclerc.pl/paryz/
Jestem na liście laureatów ale nie dostałam, żadnego maila z potwierdzeniem wygranej i co dalej. Mail po rejestracji zgłoszenia przyszedł normalnie więc nie wiem co jest nie tak... Może ktoś też ma ten problem ?

Chyba nikt nie dostał jeszcze maila, czekamy  emotka  

Dzieki za info. W sumie nie wiem kiedy pojawily sie wyniki ale w regulaminie wyczytalam, ze do 18 marca mieli informowac. Jest 22 i nic...


wyniki były już w niedzielę 18.03. Może ktoś do nich pisał i coś wie ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6474928 Napisano: 20.03.2018 17:38:53 w SZUKAM....
sosnina1 napisał(a):

Dzis dotarła do mnie paczka, nagroda z konkursu Omega Smacznie http://omegasmacznie.wp.pl/konkurs Jakże się zdziwiłam otwierając ją, ze zamiast nagrody o wartości 2604zł, któa do mnie miala dotrzeć otrzymałam nagrode, która w mojej ocenie kosztuje jakieś 200zl a nie regulaminowych 2604zł. W zwiazku  z powyższym mam pytanie czy ktoś z Was zapisła sobie regulamin tego konkursu, i mógłby mi go przysłac, bo będe szykowała odwołanie i bede sie domagała od organizatora wyjaśnienia tej sytuacji. 

 
REGULAMIN OMEGA
Łapcie regulamin emotka
fakt, nagrody nie zgadzają się z tym co w regulaminie ... jeszcze na paczce było napisane :  próby ryby .... Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6460422 Napisano: 06.02.2018 17:22:55 w Czy informują/ informowali?
kosmonia napisał(a):

katrin1 napisał(a):

kosmonia napisał(a):

Czy dostał ktoś może @ z informacją o wygranej z konkursu omega smacznie http://omegasmacznie.wp.pl/konkurs ?
Wyniki na stronie były w piątek, mieli wysyłać @. Mam silne przeczucie, że jedno z wyróżnień jest moje i zżera mnie niepewność  emotka

Prace są opublikowane tu http://omegasmacz...nie-zwycieskie-prace

o dzięki  emotka emotka

 a ja dostałam dzisiaj odpowiedź na maila:
Dzień dobry,prosze jeszcze o chwilę cierpliwości. Fundator będzie się kontaktować ze wszystkimi laureatami. Pozdrawiamy  Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6459255 Napisano: 02.02.2018 22:51:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Ja tam widzę też moje inicjały a maila nie otrzymałam emotka   Zobaczymy, napisali, że będą się kontaktować więc może w poniedziałek wszystko będzie jasne emotka


werty]
bzowapani napisał(a):

maverick napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Czy dostał ktoś już wiadomość mailową z konkursu Omega? 

tak, od razu przyszła

Czyli jednak nie moje inicjały emotka  dziękuję za odpowiedź 

czy chodziło o konkurs Omega smacznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6408505 Napisano: 27.09.2017 18:17:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

darxxx napisał(a):

Watter ...  emotka  a może to jeszcze nie koniec...  emotka

no wlasnie, dwie osoby sie tylko chwalily , czy to nie za malo na ponad 190 nagrod? jak myslicie?

Ja myślę, że informują na kilka tur i jutro oraz w piątek będzie wszystko jasne emotka    Wyświetl w wątku >>
1 andzia65 0

annnusss

#6300239 Napisano: 14.12.2016 14:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
saba44 napisał(a):

do ktorego etapu informował La Roche Posay konkurs powiedznietradzikowi ?

Wydaje mi się, że za 1 etap dopiero chociaż już za 4 powinny być dzisiaj ale nie ma tak dużo zgłoszeń - poinformują wszystkich na raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6297773 Napisano: 08.12.2016 11:22:22 w SZUKAM....
skeasy04 napisał(a):

ambi_9 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

annnusss napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

czy kalendarz winiary informują na bieżąco ?

dziś będą informować o konsolach z 6 grudnia

dziękuję emotka

ktoś już pisał, że telefony też poinformowane - więc bardzo na bieżąco informują  emotka

W regulaminie jest napisane że telefony losować będą dziś o 12:00

losować a na informowanie mają 2 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6297747 Napisano: 08.12.2016 10:50:51 w SZUKAM....
ilonaxx5 napisał(a):

czy kalendarz winiary informują na bieżąco ?

dziś będą informować o konsolach z 6 grudnia Wyświetl w wątku >>
0 0

annnusss

#6297382 Napisano: 07.12.2016 15:20:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

czy jest ograniczenie ilości wygranych na uczestnika lub adres w konkursie winiary kalendarz inspiracji?

Jedna osoba i przypisany do niej adres e-mailowy może wygrać nie więcej niż po jednej nagrodzie dziennej  Wyświetl w wątku >>
0 0