Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takasamajak

takasamajak

#6324069 Napisano: 21.02.2017 11:12:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

takasamajak

#6323755 Napisano: 20.02.2017 15:08:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
powieść i dvd 50 twarzy... z wizaz.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6323648 Napisano: 20.02.2017 10:56:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wypasiony kubek. Sądząc, że to jakiś kosmetyk kazałam przerzucić kurierowi przez płot, bo nikogo w domu nie było emotka Wyświetl w wątku >>

takasamajak

#6323578 Napisano: 19.02.2017 23:38:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
kolacja w domu z konkursu Lindor, wyniki były tydzień temu Wyświetl w wątku >>

takasamajak

#6320763 Napisano: 10.02.2017 11:58:00 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

bc14 napisał(a):

jestem masochistka i robilam bez znieczulenia i choc ani raz niewzdryglam z bolu to chyba mojego lekarza  przeroslo plombowanie bez znieczulenia , ciagle dopytywal czy boli ja mowilam.ze jest ok ale on chyba sie bal.... czekam do poniedziałku

A tak z ciekawości, to czemu robisz bez znieczulenia? Boisz się zastrzyku? Wiesz jak teraz robią to dentyści? Najpierw smarują dziąsło żelem znieczulającym (takim fajnym o owocowym smaku). Potem wbijają igłę (ale tego wcale nie czuć bo dziąsło jest znieczulone żelem!), wpuszczają odrobinkę znieczulenia i czekają aż znieczuli jeszcze bardziej dziąsło (mój nawet wtedy masuje dziąsło, żeby się szybciej rozeszło) i dopiero wbijają igłę ponownie (czego znowu wcale nie czuć) i wpuszczają resztę znieczulenia i wcale nie czuć jak ono się rozchodzi (kiedyś było to mało przyjemne), bo dziąsło jest już znieczulone i nic nie czuć  emotka

też robię bez znieczulenia, bo moja dentystka twierdzi, że ze znieczuleniem boruje się zbyt głęboko, bo nie ma kontaktu z pacjentem. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6309523 Napisano: 10.01.2017 15:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
znajomość cudzego peselu nie wystarczy, by wziąć na kogoś kredyt czy pożyczkę Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6307951 Napisano: 05.01.2017 11:42:54 w Wkurza mnie...
cleopatra napisał(a):

Słuzba Zdrowia w Polsce....babcia jest osobą po udarze, jest leżąca, ma pieluchy i cewnik,  trafiła do szpitala z zapaleniem płuc i w szpitalu nabawiła się takiej odleżyny, że musieli ją usuwać chirurgicznie (zrobiła się praktycznie czarna, doszło do martwicy),  opiekujemy się babcią w szpitalu jak możemy, zaraz po pracy biegnę tam, przekładam z boku na bok, oklepuje, myje, przebieram, masuje itp)....pielęgniarkom współczuję i wiem, że to praca nie zapłacona i ciężka, ale jest mi przykro jak widzę, jak babcia cierpi, wkurza mnie jak poproszona pielęgniarka o zmianę kroplówki reaguje fochem, niby twierdzą, że babcia ma zmienianą pozycję, ale widzę, że nie ma....płakać mi się chce....

moja babcia też ostatnio była w szpitalu i po kilku dniach oburzona pielęgniarka powiedziała nam, jak my to sobie wyobrażamy, że nie siedzimy z babcią cały dzień, bo ona wymaga całodobowej opieki. Fakt, byliśmy tylko 5 razy w tygodniu, bo mamy coś około 60 km do tego szpitala i prace zawodowe plus ja 3latkę w domu, której na oddział nie wolno wchodzić z uwagi na zarazki. z drugiej strony byłam przekonana, że w szpitalu całodobową opiekę ma zapewnioną. Jednej nocy dzwoniła biedna, by pielęgniarka pomogła jej iść do toalety. Nie doczekała się (wg relacji pani z sąsiedniego łóżka przez jakieś 20 min) więc poszła sama, nie doszła nawet do drzwi sali i znaleźli ją leżącą z guzem na głowie. Przy czym znaleźli, bo pani z łóżka obok, chociaż sama po operacji poszła jednak odciągnąć panią pielęgniarkę od kawy i chociaż ta stwierdziła, że jest namolna, to jednak poszła. Szczęśliwie pielęgniarz oświecił nas w kwestii nieoficjalnego cennika: po 20 zł dla każdej salowej, 50 zł dla każdej pielęgniarki plus 100 dla tej z dyplomem magistra i przychodzą, gdy dzwoni dzwonek. Cud? jak one czas znajdują, skoro takie zapracowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6307062 Napisano: 03.01.2017 10:14:06 w Oddam za darmo
oddam voucher do GB English:
VOUCHER obejmuje 4 godziny zajęć języka angielskiego Metodą Callana (2 x 2 godziny) – dla dziecka i dwóch opiekunów. Razem aż 12 godzin zajęć Metodą Callana, by przekonać się jak dużo można nauczyć się podczas naszych zajęć!
Pierwszym krokiem przed zapisaniem się na lekcje próbne jest odbycie rozmowy poziomującej z lektorem, dzięki której będziemy mogli wybrać odpowiednią grupę (w Metodzie Callana mamy 12 poziomów znajomości języka). Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6305980 Napisano: 30.12.2016 14:13:06 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

aurorcia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wkurza mnie grypa, która przyplątała się w Święta...najpierw córka, później syn i ja, na szczęście tylko ja miałam 41 stop., dzieci gorączkowały trochę mniej emotka  dziś jestem w stanie logicznie coś napisać, ale poniedziałek i wtorek bardzo szybko mi upłynęły, nawet nie wiem dokładnie co się działo  emotka emotka   

Ja całe święta gorączka i angina ropna, nic nie jadłam, bo poważne problemy z połykaniem, piłam niewiele, a zamiast sernika twaróg w zamrażarkę wsadzony żeby się nie zepsuł i dopiero dzisiaj piekłam świąteczny sernik emotka

Mi dowala żołądek. Od 5 lat mam problemy, jestem ciągle na diecie lekkostrawnej, ale znowu jest gorzej emotka non stop mnie mdli, nie mam ochoty się ruszać z łóżka.

sprawdziłabym stan nerek. Choroby nerek rozwijają się czasem bardzo powoli, a jednym z objawów są mdłości. U nas w rodzinie mamy problemy z nerkami i mdłości były jedynym zauważalnym objawem u trojga z nas. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6305962 Napisano: 30.12.2016 13:27:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
dołączyłyśmy z córcią do Programu Rodziny Lipikar emotka cudnie, po prostu cudnie Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

takasamajak

#6299640 Napisano: 13.12.2016 09:57:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
mam pytanie do szczęśliwych posiadaczek ekspresów Philips. Czego używacie do odkamieniania? te firmowe zestawy serwisowe sprawiają, że czuję się jakbym w systemie ratalnym kupiła ten ekspres, tyle w sumie kosztuje jego użytkowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6298206 Napisano: 09.12.2016 00:40:55 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Moja córcia rok temu (miała dwa lata) dostała walizeczkę Peppy sanitariuszki. Niedroga zabawka, trwała (do dziś nic się tam nie zepsuło) i jedyna, którą bawi się od roku codziennie. Drugim trafionym prezentem była drewniana kuchnia. Prawie codziennie gotuje na niej misiom obiady Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6297509 Napisano: 07.12.2016 19:45:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
kawa za marzenie i laktator Ardo Calypso do testów Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6295708 Napisano: 04.12.2016 15:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mariolakal napisał(a):

pakowa napisał(a):

pakowa napisał(a):

Może mnie ktoś oświecić bo nie mogę się doczytać co zrobić w przypadku wygranej tuby z mąki szymanowskiej - powiadomienie sms ? Przesłać kawałek opakowania wraz z kodem i coś jeszcze?

nikt nie wie ? emotka

"Promocyjne opakowanie produktu z kodem lub fragment opakowania z kodem, o których mowa w pkt 2.1.
oraz pisemnego oświadczenia, że jest osobą która ukończyła 18 rok życia i nie
należy do grona osób wykluczonych z udziału w Loterii zgodnie z pkt 1.9.
Regulaminu mowa jest w punkcie 5.6 Regulaminu. Punkt 5.6 Regulaminu określa
także sposób dotrzymania przez Laureatów 7 dniowego terminu dostarczenia." pod adresem i360 Sp. z o.o.,ul. Sarmacka 12/2, 02-972 Warszawa,
+ o3wiście swoje dane...  emotka
PS. Ten Regulamin jest bardzo zawiły... Masło maślane... Poza tym odesłanie tego kodu listownie dla tuby wartej 6,90 zł. jest trochę nie teges...  emotka

i chyba paragon? bo po co w formularzu konkursowym : data zakupu?

trzeba odesłać wszystkie fragmenty opakowań kodów, które się zarejestrowało w danym etapie, a przynajmniej takiej odpowiedzi udzielił mi ich bok. Paragonu nie trzeba Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6291217 Napisano: 26.11.2016 15:20:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
ewelina10 napisał(a):

Witam serdecznie . Jestem tu nowa . Udało mi się dostać do testów ekspresu . Kto jeszcze jest ze mną w gronie szczęśliwców ? Mam pytanie : Czy ktoś z was posiada regulamin do Saeco Incanto Deluxe HD8922/09  ? Jestem ciekawa ile ekspresów zostaje , po zakończeniu testów . Pozdrawiam .

Ekspresy zostają u 5 osób z 18 wybranych do testów Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6275639 Napisano: 26.10.2016 22:45:58 w Oddam za darmo
kinder 50g:
DELHAB5WP1
ACJ6LS6SW1 Wyświetl w wątku >>
1 kgst 0