Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7178085 Napisano: 24.05.2024 16:03:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojteke-konkursy napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wie ktoś może jak odebrać ten kod? W tej grze nie ma czatu, więc chyba czegoś nie rozumiem emotka  Konkurs "Wyzwanie Pepsi dla graczy" - e-Konkursy.info

W
 tej grze czar jest i zawsze był. Na komputerze/konsoli z prawej strony na dole.

Taki w trakcie gry owszem, ale musiałabym przecież grać z tym użytkownikiem, żeby mógł mi wtedy wysłać wiadomość. Myślałam, że jest coś w stylu wiadomości prywatnych. W takim razie szkoda czasu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7178076 Napisano: 24.05.2024 15:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może jak odebrać ten kod? W tej grze nie ma czatu, więc chyba czegoś nie rozumiem emotka  Konkurs "Wyzwanie Pepsi dla graczy" - e-Konkursy.info

Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7177965 Napisano: 24.05.2024 10:40:46 w Czy informują/ informowali?
Wredota napisał(a):

 rufus napisał(a):

Wredota napisał(a):

Czy informowali juz o nagrodach z 2 etapu z Danio? emotka

Tak

Tygodniowe również?

A miałaś czas poniżej 10 sekund? emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

pusheen

#7177671 Napisano: 23.05.2024 11:57:20 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Danio, 2-3 sztuki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7177184 Napisano: 21.05.2024 18:13:06 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

WW? Dzisiaj echo czy opóźnienie?

Są wyniki. Ale mam wrażenie, że wyjątkowo słabe odpowiedzi wybrali tym razem. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7177132 Napisano: 21.05.2024 14:57:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
illillilllia napisał(a):

Czy wszyscy dostali już Oyakate?

Do mnie jeszcze nie dotarła. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7176960 Napisano: 20.05.2024 22:47:21 w Żabka
FBmagdalena17 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

androm napisał(a):

Justintime napisał(a):

Na paragonie za Gibka mam napisane ze 45 ml. Bo zobaczymy. Informatycy z Żaby niech maja troche pod gorke

pod górkę to my mamy, oni jak zwykle nic nie zrobią, ani nawet nie odpiszą pewnie do jutra

Tragedia, u mnie lody regulaminowe kupione a kodu jak nie było to nie ma emotka

U mnie pierwszego dnia kupione i kod był od razu, dziś znów te same kupione i kodu brak ;//

Cyrk na kółkach... W apce, gdzie kupowane były lody po raz pierwszy pojawił się tylko kod na Katusa za żabska, a kod do konkursu już nie... A w innej apce, tam gdzie już wcześniej kupowałam lody przyszło powiadomienie o ukończonym wyzwaniu itd, ale po wejściu w nie nastąpił błąd serwer i kodów ani widu, ani słychu...

Masakra jakaś, dołączam do grona Kaktus kupiony regulaminowy kodu brak. Wczoraj kupiony i kod był od razu. Czy tam zawsze muszą być jakieś cyrki. emotka pewnie do jutra nie przyślą.

Zgłaszać się można do piątku. Wyświetl w wątku >>

pusheen

pusheen

#7176838 Napisano: 20.05.2024 15:42:53 w Żabka
monisss napisał(a):

a właśnie da się podczepić tego loda za żappsa plus loda za punkty żeby dostać kod?

Nie da się. Ten lód za żappsa się nie liczy do konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

#7176672 Napisano: 19.05.2024 23:46:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry21 napisał(a):

Loteria Sephora to jakaś kpina. Na 4 zgłoszenia miałem tylko 1 maskarę na tak liczną ilość nagród i drogie zakupy. Wygląda na to że rezerwy też brak. Unique One zawsze uważałem za bardzo porządną agencję.  Na forum widziałem parę wpisów o kartach 100 zł,  czy komuś tam się udało z zestawem lub Iphonem? Może być na priv  emotka

Ktoś się chwalił iPhonem na ich Instagramie. Dziwi mnie te 5 zwycięzców, skoro mieli rozdać aż 25 telefonów. Od dwóch tygodni ta liczba się nie zmienia, więc raczej tak długo nie weryfikują. U mnie na 6 czy 7 zgłoszeń 0 nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7176640 Napisano: 19.05.2024 18:44:18 w Smolar
cudaczek121 napisał(a):

Czy Smolar ma jakiś dziś problem z mailami? Dostałam info o wygranej z kosmetykami Perfekta i potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia do tej loterii. Tyle, że ja tam dzisiaj nie wysyłałam zgłoszenia. Ponadto nie zglaszalam  paragonu o danym numerze.Dostałam też potwierdzania zgłoszenia z Tolpy i Maxymslnej loterii, a też tam dzisiaj nie grałam.

Może ktoś Ci robi na złość, bo w jednym z ostatnich konkursów udostepniłaś całego swojego maila. Warto jednak bardziej uważać, zważając na to jakie pojawiają się tutaj osoby. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7176268 Napisano: 17.05.2024 13:14:01 w Avanti
Cynamon28 napisał(a):

Już wszytko poszło lays & Kubota ? 3 zgłoszenia i zero wygranej ?

Wątpię, żeby wszystko poszło. Nie brałam co prawda udziału, ale patrząc na ilość zestawów to będą jeszcze długo słać maile, albo podzielili sobie wysyłkę na dwa dni. emotka Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

pusheen

pusheen

#7175840 Napisano: 16.05.2024 10:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KuntaKinte napisał(a):

Czy ktoś wie dlaczego nie działa u mnie str.Biedronka+Tyskie ,wyskakuje błąd 403,na dodatek nie otwiera mi linku do wypełnienia danych na mecz....
Zaczęło się tak  w ten weekend -wypełniam dane z paragonu -dodaję fotkę paragonu-mieli i mieli-i wyskoczył błąd 404 i tak mam od weekendu....
Chętnie na priv

Masz blokadę na IP, sama niestety nie zniknie Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7175630 Napisano: 15.05.2024 15:13:32 w Czy informują/ informowali?
Danio - bilety za początkowe dni? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7175348 Napisano: 14.05.2024 13:56:46 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Bourjois? Nie znalazłam pod żadnym zgłoszeniem informacji o wygranej, a według strony konkursowej laureaci właśnie tak zostali powiadomieni. Zgłoszeń było chyba mniej niż nagród, więc dziwna sprawa.  emotka

Widziałam komentarz tylko pod jednym zgłoszeniem. Agencja ma w obserwowanych dosyć sporo kont na których są dodane posty konkursowe. Domyślam się, że kontaktowała się przez wiadomości prywatne. Może był jakiś problem z dodaniem komentarza lub jego ukrywaniem itp. 
Przy informowaniu mogli przeoczyć też jakieś zgłoszenia, bo TT często nie wyświetla wszystkich filmów pod danymi #. Jak masz dobrze dodany post, a nie odezwali się - napisz na e-mail.

Oni obserwują tylko 30 profili i nawet nie wszystkie z nich brały udział w konkursie, więc nie wiem czy to o czymś świadczy. Ale napiszę w takim razie, dzięki. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7175328 Napisano: 14.05.2024 13:22:59 w Czy informują/ informowali?
Wygrał ktoś w konkursie Bourjois? Nie znalazłam pod żadnym zgłoszeniem informacji o wygranej, a według strony konkursowej laureaci właśnie tak zostali powiadomieni. Zgłoszeń było chyba mniej niż nagród, więc dziwna sprawa.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7174707 Napisano: 10.05.2024 16:02:53 w Czy informują/ informowali?
ReneK napisał(a):

A Lay's NETTO z końcowych dni informowali ?bo na liscie tylko za pierwszych siedem!emotka 🤔

Jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, darog 0

pusheen

#7174641 Napisano: 10.05.2024 11:38:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Żabki + produkty Oyakata Wyświetl w wątku >>