Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7182751 Napisano: 13.06.2024 10:33:49 w Smolar
Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Smolar informuje, że podpiął zły formularz pod knor żabka i żeby poczekac z wypełnianiem aż przyślą prawidłowy

a wyniki informują mailowo czy sms?

Mailowo

a oni mają nowy formularz przysłać? Ja dostałam @ że formularz już jest poprawiony

Nie, trzeba wypełnić z tego linka co wysłali na początku  emotka  teraz pokazuje się poprawny. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

pusheen

pusheen

#7182741 Napisano: 13.06.2024 10:27:07 w Smolar
agakaz2 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Smolar informuje, że podpiął zły formularz pod knor żabka i żeby poczekac z wypełnianiem aż przyślą prawidłowy

a wyniki informują mailowo czy sms?

Mailowo Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

pusheen

#7182443 Napisano: 12.06.2024 13:07:31 w Żabka
Morti84 napisał(a):

pusheen napisał(a):

W Red Bullu to akurat im gorzej tym lepiej, bo oni lubią zbyt dobre (według nich) czasy usuwać. emotka

Nawet mi nie mów, bo godzinami siedziałem, żeby wykręcić najlepszy czas... ogólnie konkurs skończył (powinien) się o północy, ale nadal widnieje na red bull i dalej można grać i wykręcać czasy. Ciekaw jestem jak też podejdą do tego, bo jest też konkurs główny na red bull ze znacznie lepszymi wynikami niż na dziale od żabki. A ten główny konkurs trwa do 30 czerwca. Nie ma też osobnego regulaminu dla żabki tylko jest jeden ogólny i ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Pewnie pozostaje czekać.

Polecam poczytać. emotka  afera Redbull - e-Konkursy.info Wyświetl w wątku >>
1 Morti84 0

pusheen

#7182233 Napisano: 11.06.2024 15:36:10 w Smolar
Catcat napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Magnum Żabka podpięty? emotka

Podpiety emotka

czy ktoś mógłby mi pomóc jak mogę sprawdzić? emotka  na stronie Smolar laureaci którą promocję wybrać?

Wyniki Smolar Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

pusheen

#7182210 Napisano: 11.06.2024 14:52:17 w Smolar
Magnum Żabka podpięty? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7182143 Napisano: 11.06.2024 12:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karolaaajn napisał(a):

Mam pytanko, 
z jakich programów korzystacie montując filmiki? Próbowałam korzystać z kilku bezpłatnych ale efekty nie są zbyt zadowalające. Możecie coś polecić? Dla kogoś kto nie jest w tym specjalistą emotka  może być płatne emotka

CapCut  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7182039 Napisano: 10.06.2024 22:26:02 w Żabka
W Red Bullu to akurat im gorzej tym lepiej, bo oni lubią zbyt dobre (według nich) czasy usuwać. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7181970 Napisano: 10.06.2024 17:49:12 w Czy informują/ informowali?
Lilithien napisał(a):

Pepsi żabka dalej nic?

W piątek było rozwiązane Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7181513 Napisano: 08.06.2024 20:28:42 w Czy informują/ informowali?
Nie wysłali jeszcze nawet nagród z tego konkursu, który skończył się w lutym. emotka   Konkurs ''Drużyna Heinza'' Lidl - e-Konkursy.info Ciągle pojawiają się nowe, a starych nawet nie potrafią ogarnąć. Wyświetl w wątku >>
2 darog, ReneK 0

pusheen

#7181510 Napisano: 08.06.2024 20:23:40 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

pusheen napisał(a):

darog napisał(a):

Hej, czy powiadamiali z Heinz LIDL
https://www.e-kon...a-ft-tingly-ted-lidl

Dzięki za odp.

Nikt się jeszcze nie chwalił

nic nie rozumiem. regulamin na stronie "zamieniony" inne daty, inne pytanie. Inny konkurs. mi chodzi o ten.

Konkurs "Drużyna Heinza - FT. TINGLY TED" Lidl
  • Opublikowano 2024-04-10 13:21:14
  • Konkurs trwa od 2024-04-02
  • Konkurs trwa do 2024-05-04
  • Organizator: Lidl Sp. z o. o. Sp. k.


  • Kup w Lidlu dwa produkty promocyjne Heinz lub Tingly Ted’s i zachowaj paragon
  • Odpowiedz na pytanie:
    Możesz wystąpić gościnnie z najgorętszym artystą lub zespołem, kogo wybierasz i dlaczego?

Tak, ja też piszę o tym konkursie. U nich opóźnienia we wszystkim to niestety norma. Ostatnio ogłosili wyniki jakoś tydzień czy dwa po terminie, teraz trwa to nawet dłużej. Wyświetl w wątku >>
2 darog, silvia8 0

pusheen

#7181503 Napisano: 08.06.2024 19:44:01 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Hej, czy powiadamiali z Heinz LIDL
https://www.e-kon...a-ft-tingly-ted-lidl

Dzięki za odp.

Nikt się jeszcze nie chwalił Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

pusheen

#7181466 Napisano: 08.06.2024 15:34:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Tak jak lubię konkursy Avanti ze względu na fajne nagrody, tak średnio pasują mi produkty, które trzeba kupować (ileż można jeść chipsów?! I popijać Pepsi emotka ). A teraz w tym nowym konku w Auchan trzeba kupić aż 3 paki i to hot. Czy te smaki są naprawdę ostre?

 Są mocno ostre niestety. Jadłam Cheetosy i Doritosy i te drugie były lekko mniej ostre, ale wciąż ciężkie do jedzenia.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

pusheen

#7181342 Napisano: 07.06.2024 20:40:03 w Czy informują/ informowali?
nataliii napisał(a):

Informowali z bonami z Warki Biedronka?
Czy tylko główne poleciały?

Mają czas do połowy lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

#7180658 Napisano: 05.06.2024 17:58:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

pusheen napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Karolaaajn napisał(a):

Ja nie wiem jak to jest możliwe że prawie nic nie mogę wygrać, już dobrych kilka lat się w to bawię i zawsze wypadałam na spory plus, a teraz to po prostu jakaś katastrofa 🫠 ten rok to jedna wielka porażka, a ja wcale nie piszę inaczej czy gorzej, wręcz wydaje mi się że mam lepsze pióro 🥲 nie wiem o co tu chodzi emotka

Moim zdaniem przede wszystkim konkurencja - np. W Tiger Żabka brałem udział na dwa numery - 320 nagród i 1 wygrana, gdzie w takich konkursach dawniej zawsze było 2/2 przy 50-100 nagrodach :P Znacznie więcej ludzi bierze udział.

Nawet 370 emotka  Dziwne, że pochwaliło się tylko 5 osób. U mnie 0/1.

Bo zapewne nie ma się czym chwalić emotka
Sam w to nie grałem, ale myślałem, że jednak chętnych nie będzie więcej niż nagród

Nie lubię takiego podejścia. emotka  Napisanie dwóch słów w wątku to parę sekund, a przynajmniej wiadomo, że nagrody są uczciwie rozdawane. I nikt później nie musi dopytywać tak jak na przykład w przypadku blika. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

pusheen

#7180648 Napisano: 05.06.2024 17:27:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wojteke-konkursy napisał(a):

Karolaaajn napisał(a):

Ja nie wiem jak to jest możliwe że prawie nic nie mogę wygrać, już dobrych kilka lat się w to bawię i zawsze wypadałam na spory plus, a teraz to po prostu jakaś katastrofa 🫠 ten rok to jedna wielka porażka, a ja wcale nie piszę inaczej czy gorzej, wręcz wydaje mi się że mam lepsze pióro 🥲 nie wiem o co tu chodzi emotka

Moim zdaniem przede wszystkim konkurencja - np. W Tiger Żabka brałem udział na dwa numery - 320 nagród i 1 wygrana, gdzie w takich konkursach dawniej zawsze było 2/2 przy 50-100 nagrodach :P Znacznie więcej ludzi bierze udział.

Nawet 370 emotka  Dziwne, że pochwaliło się tylko 5 osób. U mnie 0/1. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7180567 Napisano: 05.06.2024 13:12:01 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

A Pepsi z Żabki?

Jeszcze nie było emotka Wyświetl w wątku >>
1 mixik 0

pusheen

#7180548 Napisano: 05.06.2024 12:29:08 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Blikomania ostatnio informuje czy nie?
Może miał ktoś ostatnio info?

Cisza od 3 tygodni. Może urlop/choroba wysyłacza


napisałam meila do Organizatora blika i columbit

Columbit widzę że smsy wysyła a blikomania na moje pytanie czy na bieżąco informują odpisali

Dzień dobry,Zwycięzcy informowani są mailowo oraz telefonicznie.   PozdrawiamyZespół BLIKOMANII

Więc wychodzi na to że nikt się nie chwali... Szkoda, mi to już się tym blikiem płacić nie chce. 3 razy widziałam siebie na ich listach i ani razu to nie byłam ja...

Ja "byłam" już pewnie 50 razy, ostatnio nawet 4 razy w ciągu jednego dnia. I nie wygrałam nic. emotka  Więc nie ma się co nastawiać, bo tam konkurencja jest ogromna.

W 2023 roku co miesiąc w Polsce wykonano średnio ponad 30 mln transakcji Blikiem. Oczywiście nie każdy zapisał się do loterii, ale chyba śmiało możemy przyjąć, że codziennie w loterii bierze udział kilka/kilkanaście tysięcy transakcji.

Bardziej bym stawiała na kilkaset tysięcy zgłoszeń dziennie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7180535 Napisano: 05.06.2024 12:13:27 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Blikomania ostatnio informuje czy nie?
Może miał ktoś ostatnio info?

Cisza od 3 tygodni. Może urlop/choroba wysyłacza


napisałam meila do Organizatora blika i columbit

Columbit widzę że smsy wysyła a blikomania na moje pytanie czy na bieżąco informują odpisali

Dzień dobry,Zwycięzcy informowani są mailowo oraz telefonicznie.   PozdrawiamyZespół BLIKOMANII

Więc wychodzi na to że nikt się nie chwali... Szkoda, mi to już się tym blikiem płacić nie chce. 3 razy widziałam siebie na ich listach i ani razu to nie byłam ja...

Ja "byłam" już pewnie 50 razy, ostatnio nawet 4 razy w ciągu jednego dnia. I nie wygrałam nic. emotka  Więc nie ma się co nastawiać, bo tam konkurencja jest ogromna. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0