Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7177671 Napisano: 23.05.2024 11:57:20 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Danio, 2-3 sztuki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7177184 Napisano: 21.05.2024 18:13:06 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

WW? Dzisiaj echo czy opóźnienie?

Są wyniki. Ale mam wrażenie, że wyjątkowo słabe odpowiedzi wybrali tym razem. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7177132 Napisano: 21.05.2024 14:57:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
illillilllia napisał(a):

Czy wszyscy dostali już Oyakate?

Do mnie jeszcze nie dotarła. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7176960 Napisano: 20.05.2024 22:47:21 w Żabka
FBmagdalena17 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

androm napisał(a):

Justintime napisał(a):

Na paragonie za Gibka mam napisane ze 45 ml. Bo zobaczymy. Informatycy z Żaby niech maja troche pod gorke

pod górkę to my mamy, oni jak zwykle nic nie zrobią, ani nawet nie odpiszą pewnie do jutra

Tragedia, u mnie lody regulaminowe kupione a kodu jak nie było to nie ma emotka

U mnie pierwszego dnia kupione i kod był od razu, dziś znów te same kupione i kodu brak ;//

Cyrk na kółkach... W apce, gdzie kupowane były lody po raz pierwszy pojawił się tylko kod na Katusa za żabska, a kod do konkursu już nie... A w innej apce, tam gdzie już wcześniej kupowałam lody przyszło powiadomienie o ukończonym wyzwaniu itd, ale po wejściu w nie nastąpił błąd serwer i kodów ani widu, ani słychu...

Masakra jakaś, dołączam do grona Kaktus kupiony regulaminowy kodu brak. Wczoraj kupiony i kod był od razu. Czy tam zawsze muszą być jakieś cyrki. emotka pewnie do jutra nie przyślą.

Zgłaszać się można do piątku. Wyświetl w wątku >>

pusheen

pusheen

#7176838 Napisano: 20.05.2024 15:42:53 w Żabka
monisss napisał(a):

a właśnie da się podczepić tego loda za żappsa plus loda za punkty żeby dostać kod?

Nie da się. Ten lód za żappsa się nie liczy do konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

#7176672 Napisano: 19.05.2024 23:46:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry21 napisał(a):

Loteria Sephora to jakaś kpina. Na 4 zgłoszenia miałem tylko 1 maskarę na tak liczną ilość nagród i drogie zakupy. Wygląda na to że rezerwy też brak. Unique One zawsze uważałem za bardzo porządną agencję.  Na forum widziałem parę wpisów o kartach 100 zł,  czy komuś tam się udało z zestawem lub Iphonem? Może być na priv  emotka

Ktoś się chwalił iPhonem na ich Instagramie. Dziwi mnie te 5 zwycięzców, skoro mieli rozdać aż 25 telefonów. Od dwóch tygodni ta liczba się nie zmienia, więc raczej tak długo nie weryfikują. U mnie na 6 czy 7 zgłoszeń 0 nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7176640 Napisano: 19.05.2024 18:44:18 w Smolar
cudaczek121 napisał(a):

Czy Smolar ma jakiś dziś problem z mailami? Dostałam info o wygranej z kosmetykami Perfekta i potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia do tej loterii. Tyle, że ja tam dzisiaj nie wysyłałam zgłoszenia. Ponadto nie zglaszalam  paragonu o danym numerze.Dostałam też potwierdzania zgłoszenia z Tolpy i Maxymslnej loterii, a też tam dzisiaj nie grałam.

Może ktoś Ci robi na złość, bo w jednym z ostatnich konkursów udostepniłaś całego swojego maila. Warto jednak bardziej uważać, zważając na to jakie pojawiają się tutaj osoby. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7176268 Napisano: 17.05.2024 13:14:01 w Avanti
Cynamon28 napisał(a):

Już wszytko poszło lays & Kubota ? 3 zgłoszenia i zero wygranej ?

Wątpię, żeby wszystko poszło. Nie brałam co prawda udziału, ale patrząc na ilość zestawów to będą jeszcze długo słać maile, albo podzielili sobie wysyłkę na dwa dni. emotka Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

pusheen

pusheen

#7175840 Napisano: 16.05.2024 10:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KuntaKinte napisał(a):

Czy ktoś wie dlaczego nie działa u mnie str.Biedronka+Tyskie ,wyskakuje błąd 403,na dodatek nie otwiera mi linku do wypełnienia danych na mecz....
Zaczęło się tak  w ten weekend -wypełniam dane z paragonu -dodaję fotkę paragonu-mieli i mieli-i wyskoczył błąd 404 i tak mam od weekendu....
Chętnie na priv

Masz blokadę na IP, sama niestety nie zniknie Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7175630 Napisano: 15.05.2024 15:13:32 w Czy informują/ informowali?
Danio - bilety za początkowe dni? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7175348 Napisano: 14.05.2024 13:56:46 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Bourjois? Nie znalazłam pod żadnym zgłoszeniem informacji o wygranej, a według strony konkursowej laureaci właśnie tak zostali powiadomieni. Zgłoszeń było chyba mniej niż nagród, więc dziwna sprawa.  emotka

Widziałam komentarz tylko pod jednym zgłoszeniem. Agencja ma w obserwowanych dosyć sporo kont na których są dodane posty konkursowe. Domyślam się, że kontaktowała się przez wiadomości prywatne. Może był jakiś problem z dodaniem komentarza lub jego ukrywaniem itp. 
Przy informowaniu mogli przeoczyć też jakieś zgłoszenia, bo TT często nie wyświetla wszystkich filmów pod danymi #. Jak masz dobrze dodany post, a nie odezwali się - napisz na e-mail.

Oni obserwują tylko 30 profili i nawet nie wszystkie z nich brały udział w konkursie, więc nie wiem czy to o czymś świadczy. Ale napiszę w takim razie, dzięki. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7175328 Napisano: 14.05.2024 13:22:59 w Czy informują/ informowali?
Wygrał ktoś w konkursie Bourjois? Nie znalazłam pod żadnym zgłoszeniem informacji o wygranej, a według strony konkursowej laureaci właśnie tak zostali powiadomieni. Zgłoszeń było chyba mniej niż nagród, więc dziwna sprawa.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7174707 Napisano: 10.05.2024 16:02:53 w Czy informują/ informowali?
ReneK napisał(a):

A Lay's NETTO z końcowych dni informowali ?bo na liscie tylko za pierwszych siedem!emotka 🤔

Jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, darog 0

pusheen

#7174641 Napisano: 10.05.2024 11:38:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Żabki + produkty Oyakata Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7174502 Napisano: 09.05.2024 19:28:45 w Konkursy z grami
Cynamon28 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Po odzewie na priv widze ze wiele osob mialo bardzo dobre wyniki w drugim etapie, bez nagrod natomiast glowne nagrody zgarnialja te gorsze czasy.. 

I po co "inwestowac" w to kase jak Aspe zrobilo dziurawa gre i nie wiadomo na jakiejs zasadzie tworza ranking do nagrod, ktory jest niejawny. Wyniki gier tam się nie zapisuja, badz oni sami banują wg swojego widzimisie. emotka

Lepsze niż "konkurs" lindt co usuwali ludzi z listy jak ktoś im się nie spodobał emotka

Tak jak Red Bull i ostatnio Amooco w konkursie z Donutami. emotka

A co jest nie tak z donutami ?

Wygrywały osoby z gorszymi czasami. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7174463 Napisano: 09.05.2024 16:53:06 w Konkursy z grami
Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Po odzewie na priv widze ze wiele osob mialo bardzo dobre wyniki w drugim etapie, bez nagrod natomiast glowne nagrody zgarnialja te gorsze czasy.. 

I po co "inwestowac" w to kase jak Aspe zrobilo dziurawa gre i nie wiadomo na jakiejs zasadzie tworza ranking do nagrod, ktory jest niejawny. Wyniki gier tam się nie zapisuja, badz oni sami banują wg swojego widzimisie. emotka

Lepsze niż "konkurs" lindt co usuwali ludzi z listy jak ktoś im się nie spodobał emotka

Tak jak Red Bull i ostatnio Amooco w konkursie z Donutami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen