Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madlette

madlette

#6246266 Napisano: 26.08.2016 08:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

Wysyłał ktoś może wczoraj lub dziś formularz z fotoandlove? Bo mam problem, uzupełniam, klikam wyślij i d..A, cały czas stoi , nie zmienia się w podziękowanie za wypełnienie formularza.  A już nie pierwszy raz tam wygrałam. Pisałam do nich to mi odpisali aby wyczyścić cookies albo skorzystać z łączą stałego.  Nie wiem co robić a zaraz minie czas na odesłanie tegoż formularza emotka

Ja miałam tak samo, wkurzyłam sie strasznie, bo odpisali, że to problem łącza internetowego... jakoś wcześniej działał, jak wysyłałam emotka  Odpuściłam, a niech sobie zjedzą te dwa słoiki za 10 złotych. Siostra też miała problemy, to raczej ich wina. Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6245945 Napisano: 25.08.2016 14:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

madlette napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Orientujecie się, czy w krzyżówce Auchan można dostać dwa bony na to samo nazwisko jednego dnia? Bo nie wiem, czy opłaca się pisać na mamę i siostrę.

Ja wygrałam trochę , ale powtarzające się nazwiska tylko w różnych sklepach.  Inaczej lipa. 

To co powiecie na to, że niejaka Pani Adriana W. wygrała w Auchanie Krasne 4 bony...w tym 3 po 100zł. Nie sądzę by był to przypadek emotka  a w regulaminie wyraźnie napisane jest, że można wygrać tylko jeden bon emotka

Kwestia czy juz odebrała wszystkie bony bo może spotkać ją niemiła niespodzianka.

Racja emotka  Ale tak czy inaczej, nie powinni jej nagradzać po raz kolejny, bo sami łamią swój regulamin emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6245938 Napisano: 25.08.2016 13:53:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@-Violka- napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Orientujecie się, czy w krzyżówce Auchan można dostać dwa bony na to samo nazwisko jednego dnia? Bo nie wiem, czy opłaca się pisać na mamę i siostrę.

Ja wygrałam trochę , ale powtarzające się nazwiska tylko w różnych sklepach.  Inaczej lipa. 

To co powiecie na to, że niejaka Pani Adriana W. wygrała w Auchanie Krasne 4 bony...w tym 3 po 100zł. Nie sądzę by był to przypadek emotka  a w regulaminie wyraźnie napisane jest, że można wygrać tylko jeden bon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6245634 Napisano: 24.08.2016 20:36:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

madlette napisał(a):

Czy ktoś, kto wygrał voucher na okulary ROOKIE z konkursu belvity, zamawiał okulary na inną osobę? Chciałabym zrobić prezent przyjaciółce i podarować jej voucher, żeby zamówiła sobie okulary na swój adres, lecz nie wiem czy to przejdzie...

Wydaje mi się, że przejdzie i to bez problemu.
Tym bardziej, że wysyłka jest tylko do Paczkomatu. Tam podaje się swoje imię, nazwisko + nr telefonu i wybrany paczkomat. Jak się boicie możecie podać Twoje dane, a jej nr telefonu. Ale myślę, że nie ma co kombinować  emotka   A numery vocuherów nie są imiennie przyporządkowane.

Tak właśnie myślałam, dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>

madlette

#6245626 Napisano: 24.08.2016 20:29:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś, kto wygrał voucher na okulary ROOKIE z konkursu belvity, zamawiał okulary na inną osobę? Chciałabym zrobić prezent przyjaciółce i podarować jej voucher, żeby zamówiła sobie okulary na swój adres, lecz nie wiem czy to przejdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6240747 Napisano: 13.08.2016 09:48:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
u mnie przedwczoraj dwa słoiki lipton  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6239973 Napisano: 11.08.2016 13:11:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
sylzab2294 napisał(a):

nóż Gerlach - mail od Albedo, bez wcześniejszego telefonu.

Ja zgubiłam paragon, pisałam im to wczoraj więc może nagroda przeszła na Ciebie emotka  Dzisiaj też dostałam zwrot Dove z 2 dnia  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0