Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madlette

madlette

#6326601 Napisano: 28.02.2017 08:45:35 w Kaufland konkursy
harnas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

monisss napisał(a):

infatne napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy w tym konkursie ze Spa jest jakiś limit znaków? Czytam i czytam i doszukać się nie mogę tej informacji...

Chyba nie ale pisza o hasle wiec ja napisalam 1 zdanie

Ja napisalam 2 zdania ... potem do mnie dotarko ze to haslo:(

Irytuje mnie podanie wszystkich danych łącznie z peselem,bo uważam,że pesel powinnam podać dopiero,gdy wygram nagrodę.Skąd mogę wiedzieć,czy nie zrobią z tego użytku,gdy nie wygram? Dosyć,że do tego nie chcą jeszcze numeru dowodu osobistego wrrrr emotka

jak były audi do wygrania to też trzeba było napisać hasło a wygrywały poematy na kilka stron A4 i filmiki, także luz emotka

Też się właśnie zastanawiałam, jak to rozkminić. Jak widać- regulamin swoje, sposób nagradzania swoje. Hasło=poemat, filmik, zdjęcie, może jeszcze przedstawienie na żywo- NORMA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6325821 Napisano: 25.02.2017 10:12:19 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam 2 kody Lay's za 3,50zł bądź wymienię na paragon Lajkonik ITM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6325483 Napisano: 24.02.2017 10:52:46 w Paragony na trwające konkursy
Dwa kody Lay's wymienię na paragon Lajkonik ITM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6324788 Napisano: 22.02.2017 17:59:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pakowa napisał(a):

tyle stojaków na przyprawy i ani jeden nie dla mnie  emotka

Łączę się z Tobą w bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6324194 Napisano: 21.02.2017 14:13:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

madlette

#6324102 Napisano: 21.02.2017 12:03:37 w Paragony na trwające konkursy

madlette

#6320814 Napisano: 10.02.2017 13:19:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też rękawiczki Lay's emotka  Obejdzie się bez odmrożonych dłoni podczas pisania smsów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6320718 Napisano: 10.02.2017 10:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

mczarna napisał(a):

rudawka napisał(a):

mczarna napisał(a):

glena napisał(a):

luna341 napisał(a):

A tu mamy historii z kartonami ciąg dalszy  emotka https://www.faceb...p;type=3&theater

bardzo smutny ten poemat - ona go kocha, on woli szynkę... ech... życie....

O nie!Widzę,że dyskusje o niej na ta tym forum ją nakręcają do dalszych działań,bo pojawiło się kilku obrońców...

Oni coś wygrywają na te kartony czy to takie hobby przebieranki?

Niestety tak. Tu się pojawiają dyskusje na ten temat.

Ja pierdziu...  emotka  Czy ktoś może mnie oświecić, jaki gatunek literacki reprezentuje ta Pani ???  O fotce nawet nie wspominam...
PS. Ile to człowiek się dowie na forum bez śledzenia galerii konkursowych /nie lookam, nie chce mi się/...  emotka

Reprezentuje gatunek: bezprzecinkomania- nie da się tego czytać;) Wyświetl w wątku >>

madlette

#6318972 Napisano: 06.02.2017 09:13:21 w Auchan
paula9891 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

helcia85 napisał(a): Czy w tej mojej dziurze zabitej dechami jest aż taka konkurencja, żebym nie mogła nic wygrać? ;/ Nic na nich nie działa, ani śmieszne anegdotki, ani nietypowe hobby, ani branie na litość, ani wierszyki, nawet rzeczy wymyślone na potrzeby konkursu czy też historie z Auchan w tle emotka

Ja tez probowalam wszystkiego, wiersze, proza, ciekawe historie, sentymenty, zabawne, z Auchan i bez.
Wysylalam codziennie po kilka zgloszen i nic.
Czekam az ktos nareszcie doceni moje wypociny emotka  Nie musi to byc Auchan, bo juz nie wierze, zeby mnie docenil...

u mnie to samo, ale już się przyzwycziłam, że za nic nie mogę wygrać w auchan, czy to 50 zł czy 600zł - bony auchan nie są mi pisane

Mnie tym bardziej boli to, że wcześniej udało mi się wygrać bony kilka razy emotka  A teraz jak dali wyższą wartość, to nic...
Złapałam doła konkursowego emotka

Jestem z Wami dziewczyny...w kupie siła emotka Wyświetl w wątku >>

madlette

#6318822 Napisano: 05.02.2017 20:27:38 w Auchan
pioge7 napisał(a):

madlette napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

maryam napisał(a):

malenka89 napisał(a):

olivia92 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja również dostałam maila, więc wygląda na to, że posłali z 3, a wyników jeszcze nie ma.

maila o wygranej z 3'go dostałaś?


nie wiem czy z 3, bo grałam każdego dnia, ale nie ma mnie na liście w poprzednich dniach, więc podejrzewam, że to jednak 3.
mam nadzieję, że nie żadna pomyłka emotka  

Fajnie, ja nie mam maila, popsuliście całe czekanie na wyniki z 3 emotka

i u mnie czar 3 lutego prysł emotka  czekam na te wyniki z 3. jak dziecko na Św.Mikołaja emotka   

U mnie też nic...chyba skoczę z parapetu emotka

Chyba sie wezmę z tobą emotka  które piętro emotka  ? 

Trzecie emotka  ale można ewentualnie z parapetu na podłogę pokoju emotka Wyświetl w wątku >>

madlette

#6318818 Napisano: 05.02.2017 20:24:16 w Auchan
szejknaftowy napisał(a):

maryam napisał(a):

malenka89 napisał(a):

olivia92 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja również dostałam maila, więc wygląda na to, że posłali z 3, a wyników jeszcze nie ma.

maila o wygranej z 3'go dostałaś?


nie wiem czy z 3, bo grałam każdego dnia, ale nie ma mnie na liście w poprzednich dniach, więc podejrzewam, że to jednak 3.
mam nadzieję, że nie żadna pomyłka emotka  

Fajnie, ja nie mam maila, popsuliście całe czekanie na wyniki z 3 emotka

i u mnie czar 3 lutego prysł emotka  czekam na te wyniki z 3. jak dziecko na Św.Mikołaja emotka   

U mnie też nic...chyba skoczę z parapetu emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

madlette

#6318406 Napisano: 04.02.2017 11:43:19 w Lay's
synk napisał(a):

1mariusz napisał(a):

kammaro napisał(a):

Ja jestem jakaś dziwna chyba, bo mi się ten kolor podoba emotka  Idealnie pasuje do moich musztardowych traperków  emotka

Ja mam portki takie trochę pomarańczowe +czarna kurtka+laysikowy kominek i szpan ,że ho ho! Wszyscy się oglądają! Zaczęłam się zastanawiać ,czy nie nosić go CAŁY rok... emotka

dla szczupłej osoby może być w cieplejszym okresie jako top, bluzka bez rękawów emotka emotka

hahahahahahaemotka  To ja zostawie na lato emotka  Żeby był nowiutki i "przeżył szałową premierę" emotka Wyświetl w wątku >>

madlette

#6318082 Napisano: 03.02.2017 12:54:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier DPD przywiózł dzisiaj zestaw Żołądkowej Gorzkiej z konkursu "Sezon grzewczy" FB  emotka  Bardzo fajny, szczególnie tabliczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6318064 Napisano: 03.02.2017 12:33:23 w Auchan
mmika26 napisał(a):

Napiszcie czym wygraliście lepiej emotka emotka wiem, wiem... większość tych co wygrali grają dalej pewnie, więc nie zdradzą patentu na sukces w Auchanie, ale zawsze warto pomarzyć, że ktoś się podzieli tym jak pisać, żeby u nich wygrać emotka  

Napiszę tak, myślałam, że znam patent na sukces u nich, bo w ostatnich dwóch konkursach udało mi się wygrać te najwyższe wartości, najpierw 100, poźniej 50, ale...chyba się przeliczyłam emotka  Do tej pory bieda emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

madlette

#6318038 Napisano: 03.02.2017 11:55:11 w Lay's
monisss napisał(a):

83huda napisał(a):

monisss napisał(a):

co ty... no to ja nie mogę puścić.. kurczę blaszka napisałam do nich ciekawe co odpiszą..

u mnie ze Slimjeta idzie. Fajna i szybka przeglądarka tak w ogóle emotka

W temacie komina: o tak, jest milusi i cieplusi. Tylko trochę w nim wyglądam, jak ABS = Absolutny brak szyi

u mnie w slimjecie nie działa ;((( z komóki też nie idzie.. póki co nie odpisują. też mnie to już irytuje...

W takim razie jak zacznie działać, to niezła konkurencja będzie w pierwszych dniach, wszystko pójdzie hurtem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6317984 Napisano: 03.02.2017 10:44:56 w Lay's
lola.lola napisał(a):

Dziś defiladowałam sobie przez Warszawę w wygranym kominie (założyłam go do intensywnie zielonej kurtki i jak dla mnie jest spoko), w metrze na trasie Marymont - Pole Mokotowskie kilka osób dziwnie mi się przyglądało przez co zastanawiałam się czy rozpoznają ten komin emotka  czy po prostu jego kolor przykuwa uwagę   emotka  

Muszę przyznać, że mimo wszystkim hejtom jestem z niego zadowolona  emotka

 Ja widziałam wczoraj Panią w centrum Krakowa w tym uroczym kominie, 100% Lay'sowy, bo wystawała metka emotka  Nie mogłam się nie uśmiechnąć emotka Wyświetl w wątku >>

madlette

#6317519 Napisano: 02.02.2017 11:38:20 w Auchan
nataszka napisał(a):

madlette napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

xpac napisał(a):

nataszka napisał(a):

Wysłałam 1 zgłoszenie i nie wybrałam miasta ,wskoczyło pewno pierwsze z listy.Napisałam na  e- mailz regulaminu ,czy mogą zmienić miasto?Miał ktoś taką sytuację ?

Tak ! i Znowu robisz niepotrzebną konkurencję w Białymstoku, a potem wygrasz i bon przepadnie ! ehhh że tez nie mogli ustawić sklepów od końca emotka

Nie musi przepaść emotka  Dla tych 600zł warto podjechać emotka

pisałam już wcześniej o pendolino emotka bo warto !

Albo samolot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6317514 Napisano: 02.02.2017 11:29:44 w Auchan
bzowapani napisał(a):

nataszka napisał(a):

xpac napisał(a):

nataszka napisał(a):

Wysłałam 1 zgłoszenie i nie wybrałam miasta ,wskoczyło pewno pierwsze z listy.Napisałam na  e- mailz regulaminu ,czy mogą zmienić miasto?Miał ktoś taką sytuację ?

Tak ! i Znowu robisz niepotrzebną konkurencję w Białymstoku, a potem wygrasz i bon przepadnie ! ehhh że tez nie mogli ustawić sklepów od końca emotka

Nie musi przepaść emotka  Dla tych 600zł warto podjechać emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

madlette

#6317449 Napisano: 02.02.2017 09:47:56 w Auchan
yreks napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jak grałam wczoraj -kiedy można spodziewać się wyników ? Ja atakuję Krasne emotka

ja tez wczoraj Krasne, ciekawy jestem jakie oblozenie

DUŻE, na całe podkarpacie jeden sklep, na pewno łatwo Wam tam nie będzie, wiem co piszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madlette

#6316966 Napisano: 01.02.2017 14:10:54 w Lay's
A moja skuteczność to 100% aż 2/2 zgłoszenia od początku konkursu w rodzinie emotka  Pierwszy raz taki szał u Lidki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0