Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kachakacha

kachakacha

#6300891 Napisano: 15.12.2016 15:54:11 w WC - rozmowy o wszystkim
83huda napisał(a):

cb656 napisał(a):

83huda napisał(a):

Prośba do majsterkowiczów ogólnych/elektroników: polećcie jakiś fajny gadżet z branzy pod choinkę. Lutownicę Dremel Versatip już mam emotka

A ze wzrokiem wszystko w porządku, czy już elektronik musi się posiłkować lupą? emotka
Są takie fajne gadżety - podświetlana lupa z chwytakami.

Jeszcze widzący. Wzrok sokoli, rzekłabym emotka

A może jakieś elementy z arduino lub raspberry? Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6300870 Napisano: 15.12.2016 15:24:11 w GFK
Zakupy +54
Chodziło o baterie duracell Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6300664 Napisano: 15.12.2016 12:08:58 w Wygraj mi / Wygram za...
Może mnie ktoś nakierować, jak trzeba przyozdobić trybunę lub jakie hasło napiszć, żeby wygrać piłkę? Mam kilka kodów z coli i sprite, którymi się odwdzięczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6300662 Napisano: 15.12.2016 12:05:56 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

ziolko napisał(a):

u mnie endo na NFZ ma terminy za 2 lata...  emotka emotka

Ja też chodze co dwa lata na kontrolę, bo mam haschimoto w "uśpieniu", ale mam też niedoczynność, która jest tylko w czasie ciąży (tarczyca da radę produkować hormony dla jednej osoby. Dla dwóch już nie).
Więc...jeżeli przy pierwszych badaniach TSH, które zleci Ci gin wynik będzie wskazywał na leczenie u endokrynologa to w ciąży ma obowiązek Cię wcisnać między pacjentów.

Obowiązek może nie, ale pilny przypadek powinien zostać przyjęty poza kolejnością emotka
Ale koleżanka efka napisała, że może iść na NFZ, ale nie opłaca jej się, bo jest za daleko i dlatego musi zapłacić.


Moje TSH w 9tc wynosiło <0.0005. Ginekolog się tym bardzo przejął i zapytał czy nie chcę skierowania na oddział endokrynologiczny w trybie pilnym, żeby tam od razu zrobić wszystkie badania. Skierowanie wzięłam, ale udało mi się wtedy tego samego dnia umówić do endokrynologa. Może to jest jakieś wyjście na początek i uda Ci się to załatwić z ginekologiem? Później pewnie będzie gorzej (ja musiałam mieć całą ciążę wizyty co 2-4 tygodnie. Teraz termin porodu mam na 20.12, a kolejna wizyta już 03.01). Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6300414 Napisano: 14.12.2016 20:06:17 w Wkurza mnie...
efka napisał(a):

Mnie wkurza służba zdrowia! Od ok 10lat jestem stałe zatrudniona, uczciwie płacę podatki i wszelkie składki, a teraz kiedy jestem w ciąży te składki mogę sobie wsadzić w nos, bo większość lekarzy w moim mieście przyjmuje prywatnie. O specjalistach takich jak endokrynolog mogę w ogóle zapomnieć. Więc bulę za prywatne wizyty, za badania, może niech jeszcze szpital sprywatyzują, żebym za poród mogła sobie zapłacić, przecież nie mam lepszych wydatków, przecież dziecko, które niedługo przyjdzie na świat nic nie kosztuje  emotka


Niektórzy robią tak, że chodzą do dwóch lekarzy - do jednego prywatnie, a do drugiego na NFZ. Do tego na NFZ głównie po to, żeby dostawać skierowania na badania. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to może warto raz na jakiś czas chodzić do rodzinnego - skierowania na podstawowe badania, typu mocz, morfologia, TSH, HIV czy grupa krwi może Ci wystawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6299936 Napisano: 13.12.2016 21:09:02 w GFK
madzia34 napisał(a):

dostał juz ktos kase z gfk za skanowanie produktów??(nagrody pieniezne po 50 zł)

Jeszcze nie dostałam. W zeszłym roku przelew od nich przyszedł 21.12, więc myślę, że w tym roku też może tak późno dotrzeć. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6298506 Napisano: 09.12.2016 16:49:10 w GFK
Mam stałą pracę, do 3 lat, wykształcenie wyższe, zajmuję się analizami finansowymi i doradztwem, później pytali czy znam dane firmy (zaznaczyłam wszystkie), Następnie zaznaczyłam, że chciałabym pracować w bankowości i finansach.
Kolejne pytania dotyczyły czy chciałabym pracować w PZU, Mars oraz Prudential, a także z jakiego powodu chciałabym zmienić pracę i co musiałby mi zaoferować nowy pracodawca. Później pytali co sądzę o reklamie PZU. Na samym końcu było kilka pytań metryczkowych (rok urodzenia, wielkość miasta, kod pocztowy, województwo).

Po zakończonej ankiecie się pojawił komunikat, że z danego kompa można uzupełnić jedną ankietę i dają mi 10pkt... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6297962 Napisano: 08.12.2016 15:52:06 w Pomocy!!!!
O swoich zainteresowaniach konkursowych napisałam raz, jeszcze na początku studiów, gdy szukałam pracy dorywczej, żeby sobie dorobić. Brzmiało to chyba "układanie haseł reklamowych/konkursowych" oraz "szarady", a starałam się wtedy o pracę w sieci restauracji.

90% rozmowy dotyczyło konkursów, pozostała reszta dlaczego chcę u nich pracować. Miałam wrażenie, że osoba prowadząca rozmowę ma za zadanie mnie wyśmiać... Padały pytania m.in. co wygrałam, jaka wartość nagród, po co mi praca, skoro mogę się utrzymywać z konkursów (!!!) i na koniec jedno z moich ulubionych - "Czy podczas wolnej chwili w pracy również będzie Pani tworzyła prace na konkurs?". Odburknęłam, że patrząc na ilość klientów w restauracji, zapewne tego czasu wolnego nie ma  emotka
Za każdym razem, gdy ta kobieta drążyła temat, ja starałam się go nieudolnie zmienić. Pracy oczywiście nie dostałam. Od tej pory staram się o tym nie wspominać. Nawet w obecnej pracy niewiele osób wie o moich zainteresowaniach. Wyświetl w wątku >>

kachakacha

#6294934 Napisano: 02.12.2016 12:35:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

kachakacha

#6294103 Napisano: 01.12.2016 12:49:49 w GFK
kamuun napisał(a):

dużo osób jeszcze czeka na nagrody, które miały być wysłane do 15.11 ? na jaki adres można do nich pisać? napisałam już 2 wiadomości i zero odzewu emotka  a miałam mieć taki fajny czajnik emotka

Wysyłałam im wiadomości w poprzednim miesiącu. Na maila nie odpisywali, odpisali natomiast już następnego dnia jak wysłałam im wiadomości przez formularz na stronie. Tylko, że u mnie chodziło o doładowania telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6294098 Napisano: 01.12.2016 12:45:40 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że została mi przyznana nagroda z gfk. Może mnie to zmotywuje, żeby znów brać udział w konkursach (może takie powinno być moje  postanowienie noworoczne?) emotka Wyświetl w wątku >>

kachakacha

#6275922 Napisano: 27.10.2016 12:28:33 w GFK
cudaczek121 napisał(a):

Dziś zamówiłam doładowanie Heyah 20 zł z panelu GFK.Ile się teraz czeka tak orientacyjnie na to doładowanie pocztą emotka

Cudaczku, to jest dobre pytanie. Jakieś 2-3 miesiące temu przyszło szybko, a teraz zamawiałam doładowania (z mamy konta i ze swojego, na dwa różne adresy) między 16.09 a 30.09. Dostałyśmy maila, że do dnia 14.10 wyślą nasze doładowania. Do tej pory ich nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6251426 Napisano: 08.09.2016 10:54:47 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

Nie otwiera mi się poczta na Onecie emotka  Też tak macie?

Też mi się nie otwiera Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6243036 Napisano: 19.08.2016 11:15:52 w SZUKAM....
Zaczynam kompletować wyprawkę dla noworodka (właściwie to planować, bo jeszcze nic nie mam). Jeżeli komuś rzucił się w oko jakiś konkurs, gdzie trzeba coś kupić dla niemowlaka lub można coś wygrać, to proszę o info. Zniżki czy info o promocjach też chętnie przygarnę, bo póki co przeczesuję konkursową bazę w poszukiwaniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 bonitta

kachakacha

#6242223 Napisano: 18.08.2016 10:29:17 w SZUKAM....
blackana napisał(a):

monia676 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Szukam co wozi Inpost (paczka od firmy Artfol)  :)

też dostałam takiego eska, może to kubki z Liptona?

Tak to kubki, już było o tym na forum 

Dzięki za odpowiedź, ale teraz mam inną sprawę emotka

Nie było nas wczoraj w domu, a paczka z kubkiem została odebrana, o czym dostałam powiadomienie mailem. Problem w tym, że nie znam sąsiadów, więc nikt by mojej paczki raczej nie odebrał. Co powinnam teraz zrobić? Ten kubek jest warty pisania/dzwonienia do Inpostu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6241752 Napisano: 17.08.2016 09:41:29 w SZUKAM....
Szukam co wozi Inpost (paczka od firmy Artfol)  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6237156 Napisano: 04.08.2016 08:37:40 w SZUKAM....
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Szukam osób, które kiedykolwiek jechały Polskim Busem. Mam kilka pytań, ponieważ mam zamiar wybrać się z nimi po raz pierwszy.
Bardzo proszę o priv. z opinią odnośnie tego przewoźnika. W necie jest wiele rozbieżnych, więc chętnie zapoznam się z Waszą oceną.
Z góry dziękuję! 

Również polecam. Mam za sobą kilka tras, m.in. Wrocław-Kraków, Wrocław-Łódź, Wrocław-Warszawa, Poznań-Wrocław. Chociaż wyższe osoby mogą narzekać na brak miejsca w autobusie na nogi.
Raz mi się zdarzyło, że kiedy w lutym wracałam z Warszawy, a temperatury wynosiły wtedy poniżej -20stopni, to nie mogliśmy korzystać z toalet, bo zamarzły. I ze słyszenia wiem, że znajomy w busie ładował telefon i spaliła mu się ładowarka.
Natomiast zupełnym zaskoczeniem było dla mnie, że kupując bilet do Krakowa za 1zł mogłam liczyć na darmowy poczęstunek w autobusie - kawka/herbatka, soczek, muffinka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6193847 Napisano: 09.05.2016 17:06:25 w Połączenia nieodebrane
A ten 537 516 475? Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6189698 Napisano: 28.04.2016 07:04:56 w SZUKAM....
Co wozi DHL? Somersby? Dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#6185533 Napisano: 19.04.2016 08:40:45 w GFK
Dziękuję, pomogło!!! <3 Wyświetl w wątku >>
0 0