Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kachakacha

kachakacha

#7051437 Napisano: 06.10.2022 12:29:14 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag napisał(a):

rozmawiałam ostatnio z dzieckiem tłumacząc że coś takiego jak pech nie istnieje. To my sami tak tłumaczymy swoją nieudolność, lenistwo, nieuwagę. Aby nie mieć tak przysłowiowego pecha trzeba pracować nad sobą, starać się i po prostu CHCIEĆ !
Tak samo jak mi mówi : Nie potrafię. To ja: Potrafisz, tylko musisz się postarać !

Dlaczego to piszę ? Zbyt często tu czytam: mam pecha, agencja do d..., czas zmienić maila itd, itp.
A może warto się zastanowić kto jest podpalaczem tych pożarów które płoną wokół nas ? może my sami ?
Więcej optymizmu i samokrytycyzmu życzę. Łatwiej się żyje i każdy dzień jest fajny a ludzie wokół są OK emotka
Miłego dnia i wielu wygranych życzę !


Firma, w której pracuję, złożyła wniosek do sądu o upadłość. Mieliśmy taką kadrę zarządzającą, która twierdziła podobnie. Trzeba myśleć o dobrych rzeczach, bo wtedy je przyciągamy. Zamiast ograniczać koszty i zatrudnienie, wychodzili z założenia, że aby coś wyciągnąć, najpierw trzeba coś wsadzić. A jak zaczęło się robić gorąco, to jako pierwsi złożyli wypowiedzenia. Chyba skończyło się ich pozytywne myślenie 😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7051338 Napisano: 05.10.2022 20:59:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

kachakacha

#7050735 Napisano: 03.10.2022 12:11:20 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Czy informowali z tego? https://www.e-kon...radosci#.YzquSUzP2Uk

Ja dostałam Info aby napisać od nowa zgłoszenie bo ich system nie zarejestrował pierwszego które wysyłałam…;( wiec u mnie nic więcej nie bylo i nie sadze ze będzie 

Też to dostałam. Odpisałam i się zastanawiam co z wynikami. Dziwna sprawa, że kazali nam te odpowiedzi podawać jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

kachakacha

kachakacha

#7050444 Napisano: 01.10.2022 16:13:23 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

A i chyba jestem mega stara (tak ludzie tyle nie żyją):P Jaki teraz jest wyglądowy postęp.Faceci tlenione kłaki ,tatuaże wielkie i nawet na szyji ? Jak u Quebo.W sensie takie znaki zapytania na całej szyji jak ok ma:P Tak stanowczo mnie wkurza,że jestem stara.Moja babcia by się nogą przeżegnała dobrze ,że pożegnała ten świat na początku lat 90 tych.


Mnie za to dziwi ubiór nastolatek - wielkie, luźne spodnie, koszule w kratę, wyciągnięte swetry. Za "moich czasów" to wstyd by było po domu chodzić w czymś takim 😅 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

kachakacha

#7050173 Napisano: 30.09.2022 12:41:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Paluszki Lajkonik za 1gr w aplikacji Delikatesy Centrum emotka Wyświetl w wątku >>

kachakacha

#7049721 Napisano: 28.09.2022 14:31:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

kachakacha

#7049635 Napisano: 28.09.2022 08:54:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale posucha... Dare, Góralki, Kubuś, Burn, Ziaja, Haribo, Żywiec, Almette, itd.
Kiedyś nie grałam w konkursach promocyjnych, a nagród było sporo. Chyba sobie trzeba je odpuścić emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

kachakacha

#7049321 Napisano: 26.09.2022 21:48:21 w SZUKAM....
vickichelm napisał(a):

Informacji w jaki sposób można skorzystać z nagród: kuponów na jedzenie w konkursu wakacje stop cafe ? Byłam przed chwilą Pan ze stacji zeskanował kupon i w dalszym ciągu była kwota do zapłaty. Czy trzeba podać numer karty lub coś takiego ? 


My korzystaliśmy podczas tankowania, dawaliśmy też kartę Vitay. Pani zeskanowała kod i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7049320 Napisano: 26.09.2022 21:43:41 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Bon turystyczny podobno wydłużyli do końca marca - może komuś się przyda takie info 😊

do wszystkich biur turystycznych czy tylko do jednego konkretnego i z jakiego powodu to zrobili?

Chyba chodzi o te rządowe bony turystyczne.


tak, rządowe
https://www.prawo...ystyczny,515033.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7049279 Napisano: 26.09.2022 18:04:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Bon turystyczny podobno wydłużyli do końca marca - może komuś się przyda takie info 😊 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kachakacha

#7048728 Napisano: 23.09.2022 12:43:43 w NA CO CZEKAMY?
do 20.09/21.09 - konkurs  "Płać mobilnie Visa i bądź ekomobilny" Empik (13.09./14.09.+7 dni) sms/tel.
do 23.09 (16.09 + 7 dni) - Konkurs "Naturalne wygrywanie" Carrefour
do 28.09 - Loteria "Kubusiowi Pasjonauci – strefa odkrywcy" Carrefour
30.09 - wyniki  będą na stronie https://www.ekspe...czeniaran.pl/konkurs
do 03.10 (19.09 + 10 d.r.) - Konkurs "Witaj szkoło" Milka, Oreo, PrincePolo, Lubisie" Carrefour
do 03.10 (28.09 + 3 d.r.) - Konkurs "Ruszaj po piątkę" Intermarche
do 05.10 (01.10 + 3 d.r.) - Konkurs "Zostań baohaterem szkoły" E.Leclerc
do 05.10 - Konkurs "Czas na przyjemność" Carrefour
do 05.10 - Konkurs "Nic nie budzi lepiej niż..." Tchibo Intermarche
do 06.10 (22.09 + 10 d.r.) - Konkurs "Odkryj Milka na nowo" Intermarche
do 17.10 (wyłonienie laureatów bez info o terminie informowania -
25.07 + 60dr) - Konkurs "T-Mobile - Łap wakacje marzeń!" - telefon/mail
do 19.10 - Konkurs "250 nagród na 250-lecie Wilkinson"
do 19.10 Konkurs "Zgarnij nagrodę na drogę" Orlen
do 09.12 (60 dr wybór + 10 dr inf) Wakacje z Orange 9 (tel/e-mail/sms) Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

kachakacha

#7048697 Napisano: 23.09.2022 10:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

przyherbacie napisał(a):

Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?

Rzeczywiście, wczoraj kurier dostarczył mi czapkę a nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz sprawdziłem regulamin i w III etapie za który przyznano mi nagrodę, czapka bez autografu (taką dostałem) była nagrodą w III stopniu i regulaminowo powinna być w towarzystwie kuponów. Chyba możemy się czuć oszukani, trzeba będzie skrobnąć maila z reklamacją.

Spokojnie! Ja wygrałam w pierwszym etapie bilety. Bilety przyszły pocztą, a kupony wysłali na messengera. Też się bałam, że mnie oszukali, bo mieli prawie 2 tygodnie poślizgu z wysyłką biletów emotka Napiszcie do nich na messengerze emotka Wyświetl w wątku >>

kachakacha

#7048683 Napisano: 23.09.2022 09:53:38 w WC - rozmowy o wszystkim
malenka89 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

ale to przecież chyba widać? emotka  miałam znajomą, której dziecko miało właśnie owsiki i to ciągle ciągle się drapało po tyłku, to odrazu było widać, że coś jest nie tak.

Widać. Nawet widać, jak się ruszają emotka Zaczęłam sprawdzać, bo się zaczęła drapać, źle spać i zmniejszył się jej apetyt. Dosłownie tydzień czy dwa tygodnie wcześniej alergolog pytała czy się odrobaczamy, bo córka ma sińce pod oczami.
Minęło pół roku, kontrolna wizyta u alergologa i znowu padło to pytanie. Pomyślałam, że jakaś nawiedzona baba, bo przecież pół roku wcześniej wszyscy braliśmy leki. Minął tydzień i faktycznie...znowu robale. Jakiś radar pani doktor miała chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7048681 Napisano: 23.09.2022 09:45:56 w WC - rozmowy o wszystkim
malenka89 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka

My nie mieliśmy, ale co roku w klasie i w szkole sporo osób ma. Owsików jeszcze na szczęście nie było emotka  

Mnie inne matki uświadomiły - owsików nie ma, bo nikt normalny nie zagląda do "dwójki" i ich nie szuka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7048677 Napisano: 23.09.2022 09:39:52 w WC - rozmowy o wszystkim

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7048642 Napisano: 22.09.2022 21:58:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie wiem czy widzieliście, ale w aplikacji Rossmann jest kod rabatowy 50% na sporą ilość produktów.
Wiem, że niektórzy kosmetyków mają aż za dużo, ale może komuś się przyda takie info 😁 Wyświetl w wątku >>

kachakacha

#7048084 Napisano: 20.09.2022 17:08:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka. Tyle konkursów, zero wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

kachakacha

#7047804 Napisano: 19.09.2022 12:37:40 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

olivkap napisał(a):

maryjane napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w ostatnim etapie Somersby? Wiem, że termin informowania był do 15.09, ale poprzednio mieli poślizg... emotka

Nikt się nie chwalił, mam nadzieję, że nie informowali i dziś do nas zadzwonią emotka

Ktoś już w ubiegłym tygodniu chwalił się bonem.

Wydaje mi się, że na forum ktoś chwalił się bonem z Orlenu... Tutaj pytają raczej o "Graj w kolory"....


oni dzwonią czy ślą maile? Wyświetl w wątku >>
0 0