Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zof83

zof83

#7201341 Napisano: 23.08.2024 21:53:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 2 karnety 3-dniowe na SBM Festival, 350 zł/ sztuka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7199802 Napisano: 19.08.2024 08:38:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Karta Decathlon o wartości 400 zł za 340 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7199138 Napisano: 14.08.2024 15:31:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

leniuszka napisał(a):

vixen napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiam napisał(a):

Czy ktokolwiek może się pochwalić .że udało mu się kupić Nuii w sieci Lewiatan na konkurs ?

Tak, udało mi się na początku konkursu w jednym z dwóch lewiatanów które mam. Trafiłam na świeżą dostawę. Ale od tamtego czasu w żadnym z Lewiatanów już nuii nie było.

Na stronie głównej jest, że należy dokonać zakupu z kartą Lewiatan. Widzę, że są chętni na zakup paragonów. W zgłoszeniu nie wymagają podania karty, ciekawe jak będzie po wyborze zwycięzcówemotka   Nie kojarzę czy był wcześniej taki wymóg w ich konkursach?

Ja zapłaciłam za 2 lody 12zł, a pani kasjerka powiedziała, że kartę lewiatan skanujemy za zakupy powyżej 15zł. Więc mam zakup bez karty. Ale ogólnie to na paragonie nie ma informacji o nr karty, tylko jest osobny wydruk

To mają niejednilite zasady, dziwne. Ja mam zakup tylko dwóch lodów, kwota 11,98 zl i na paragonie  wydrukowany numer karty

u mnie nie ma wydrukowanego nr karty a zeskanowałam przy zakupie.

Zapewne dużo zależy od systemu jaki jest na sklepie, bo Lewiatany to zarówno delikatesy z kasami samoobsługowymi, jak i małe osiedlowe sklepiki... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7198546 Napisano: 12.08.2024 08:23:16 w Kupię...
Kupię voucher ITAKA o wartości max 4500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7196936 Napisano: 05.08.2024 14:13:28 w WC - rozmowy o wszystkim
elmas napisał(a):

elemelex napisał(a):

Ktoś wie jak się płaci kartą podarunkową z biedronki? Inaczej niż e-kodem? Da się na samoobsługowej?

Jeśli chodzi Ci o plastikową kartę, nie udało mi się takiej użyć przy kasie samoobsługowej. Nie jestem pewna, bo to było jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że kasjerka musiała włożyć kartę do czytnika przy zwykłej kasie i dopiero wtedy płatność przeszła.

Z tego co kojarzę (chyba nawet płaciłam na kasie samoobsługowej), to trzeba przeciągnąć paskiem magnetycznym przez czytnik, a najpierw wybiera się płatność kartą. Wyświetl w wątku >>

zof83

#7196846 Napisano: 05.08.2024 08:47:59 w Kupię...
Kupię voucher ITAKA o wartości max 4500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7196794 Napisano: 04.08.2024 20:57:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Kujawski Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7196240 Napisano: 02.08.2024 09:45:49 w Kupię...
Kupię voucher Itaka o wartości max 4500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7191713 Napisano: 16.07.2024 02:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak ktoś czeka jeszcze na kartę z konkursu Dużego Bena, bodajże z kwietnia i wybrał odbiór w sklepie to wczoraj maiłam telefon, że jest w końcu do odbioru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7190316 Napisano: 10.07.2024 11:59:04 w SZUKAM....
androm napisał(a):

zof83 napisał(a):

escada napisał(a):

zof83 napisał(a):

androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon)

gdzieś kiedyś na forum było ładnie wytłumaczone jak wygenerowac ten kod ale nie umiem odnalezc tego postu.I  jak juz wygeneruję to mam go miec fizycznie wydrukowanego na kartce? bo nie mam  drukarki

Ja zawsze tutaj generuję : https://www.kreseczki.pl/, potem możesz pobrać zdjęcie, czy zrobić sobie screen i skanować, ja zawsze używam na kasie samoobsługowej, ale na normalnej tez pewnie nie będzie problemu jak kasjerka zeskanuje go z twojego telefonu

a co tam trzeba wybrać w tych ustawieniach? nic nie zmieniasz?

Wpisuję kod w ten prostokąt "Twój kod" i generuję Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7190302 Napisano: 10.07.2024 11:36:18 w SZUKAM....
escada napisał(a):

zof83 napisał(a):

androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon)

gdzieś kiedyś na forum było ładnie wytłumaczone jak wygenerowac ten kod ale nie umiem odnalezc tego postu.I  jak juz wygeneruję to mam go miec fizycznie wydrukowanego na kartce? bo nie mam  drukarki

Ja zawsze tutaj generuję : https://www.kreseczki.pl/, potem możesz pobrać zdjęcie, czy zrobić sobie screen i skanować, ja zawsze używam na kasie samoobsługowej, ale na normalnej tez pewnie nie będzie problemu jak kasjerka zeskanuje go z twojego telefonu Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

zof83

#7190292 Napisano: 10.07.2024 11:21:12 w SZUKAM....
androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon) Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

zof83

#7187706 Napisano: 01.07.2024 17:41:12 w Smolar
LejziDejzi napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

frodo napisał(a):

Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

zaczynam lipiec 4;0 dla Smolara emotka

O to tak samo jak ja emotka  bo wyniki już chyba są "wgrane"?

A ktoś wygrał w Kamis?

Są podpięte. Dolny nr paragonu trzeba wpisać

Dobrze wiedzieć, czyli pozamiatane jak podałam górny przy zgłaszaniu?😂

Tego niestety trzeba pilnowac emotka  i kilka x sprawdzac czy napewno dobry Sie podało przed dodaniem zgloszenia

Ale czy wyniki z kartami są podpięte, bo jakoś dziwnie na 100 wygranych nikt się nie chwalił?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7187502 Napisano: 01.07.2024 09:25:36 w Pomocy!!!!
Może ktoś miał taki sam problem i poratuje dobrą radąemotka
Chodzi o loterię Nivea, za każdym razem po wysłaniu zgłoszenia przekierowuje mnie na stronę logowania, próbowałam na rożnych przeglądarkach (Google, safari, jakies edge microsoft), na telefonie, na komputerze i w kółko to samo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7184279 Napisano: 18.06.2024 22:17:16 w Paragony na trwające konkursy
Kupię  Cin Cin z Żabki 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7184157 Napisano: 18.06.2024 14:16:04 w Czy informują/ informowali?
samdej napisał(a):

ashanti napisał(a):

pusheen napisał(a):

Z Heinza rozwiązują teraz ten stary konkurs? Konkurs "Drużyna Heinza - FT. TINGLY TED" Lidl - e-Konkursy.info
Czy ten nowszy? Konkurs "Drużyna Heinza, Heinz Pickle" - e-Konkursy.info

Wpis w mdw jest mylący, bo w Tingly Ted nie było bonów na 300 zł, a w tym drugim nie było w spisie produktów marki Tingly Ted. emotka

Dokładnie! Teraz ktoś się wpisał z wygranymi słuchawkami, które faktycznie były do wygrania w tym starszym Heinz Tingly Ted emotka  co oni biorą w tej agencji? emotka

Biorą kasę za zlecenia. A reszta to już hajla bajla, wolna amerykanka.

Pomieszali dwa konkursy i myśleli, że nikt się nie zorientujeemotka ... Chyba przyznali nagrody z poprzedniego konkursu dla zgłoszeń z tego późniejszego ... Wyświetl w wątku >>

zof83

#7183944 Napisano: 17.06.2024 18:08:58 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

olunka napisał(a):

Catcat napisał(a):

olunka napisał(a):

czy te" Fairy z Everydayme" w MDW  to znaczy - bony do Decathlonu z tego konkursu?
https://www.e-kon...wy-z-fairy-biedronka

Raczej chodzi o: Płyn do naczyń Fairy Mint 1350 ml

a ok emotka
a jeszcze druge pytanie - za jaki dzień poszła dzisiaj Stokrotka?

ja pisałam 10, i 12.06 więc za któryś z tych dni u mnie

dzięki

Mnie z kolei zastanawia, czemu 9 i 11 nie ma 8 zwycięzców... Grałam 11 i niestety nie ma mnie na liście... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180810 Napisano: 06.06.2024 10:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy dostal ktos informację, że jest do odbioru karta z Dużego Bena w sklepie?

Ja wybrałam taką formę dostawy, ale nadal cisza w tym temacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180277 Napisano: 04.06.2024 14:37:18 w Żabka
Napisałam do żabki ponownie, że kupione produkty sa na liscie z wyzwania to otrzymałam taką odp: najlepsze na końcu emotka

"Cześć,  dziękujemy za kontakt.  W odpowiedzi ponownie informujemy, że zakupione produkty: NAPÓJ TIGER KAKTUS JUICY LINE 0,5L i NAPÓJ TIGER
ARBUZI JUICY LINE 0,5L nie biorą udziału w wyzwaniu. Lista produktów
biorących udział w akcji promocyjnej, znajduje się
w opisie karty wyzwania. W związku z powyższym, nie mamy podstaw do
wydania nagrody. W przypadku braku poruszenia nowych wątków zgłoszenie może zostać pozostawione bez odpowiedzi.   Życzymy miłego dnia!     " Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180224 Napisano: 04.06.2024 12:10:00 w Żabka
U mnie to samo - brak kodu i ta sama odp, spr teraz na necie i te ich arbuzi maja rożne szaty graficzne, no ale to chyba nie do mnie należy,
żeby sprawdzać w sklepie, czy akurat to arbuzi i w tej szacie graficznej
wchodzi na promkę

A i tak na marginesie - obydwa arbuzi są sygnowane nazwiskiem Michalczewskiego, więc to ten sam produkt, tylko pewnie kod ean inny i
dlatego nie wchodzi Wyświetl w wątku >>
0 0