Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jarek2

jarek2

#6275809 Napisano: 27.10.2016 10:51:40 w Lay's
Jak Wy to robicie? Ja w tych lay'sach druga promocję próbuję wygrać konsole i lipa. Pierwsze zgłoszenie - piłka. Potem z 7 i nic, zero konsoli emotka W tym konkursie po 50 zł wygrałem chyba 9x i też nie wygrałem konsoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jarek2

#6275350 Napisano: 26.10.2016 13:30:25 w Lay's
Z innej beczki - piszecie pod kątem chipsów, Laysów, jedzenia itp., czy też typowo uniwersalne, dopingowe hasła?Nie pisałem ogólnych haseł typu, "Do boju nasi" czy coś w ten deseń.  Wygrałem piłkę nawiązując w tekście do dobrego smaku. Nie przywołuję nigdy Lay's. I na kilka zgłoszeń, jedynie owa piłka.  Trudny ten konkurs, ciężko coś solidnego zmotać. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

jarek2

#6275269 Napisano: 26.10.2016 11:57:30 w Lay's
Teraz Twoja wypowiedź ma sens emotka Wcześniej trzeba było zgadywać o co Ci chodzi.

donia7 napisał(a):

bibeck napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

przestańcie doszukiwać się nazwisk a zacznijcie wymyślać dobre hasła emotka  

tylko, że wyślijcie je na nazwisko którego nie ma jeszcze na liście laureatów emotka  - wysyłałem naprawdę niezłe hasła, wygrałem, a później nic. Dopiero jak wysłałem parę zgłoszeń na nazwisko, którego jeszcze nie było (hasła te same) to znowu magicznie stałem się laureatem...

Niestety, ale coś w tym jest emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

jarek2

#6275233 Napisano: 26.10.2016 11:19:32 w Lay's
Przecież można wygrać tylko jedną nagrodę na dane nazwisko (każdego stopnia oczywiscie). Zatem sprecyzuj, co Cie dziwi, bo mało z powyzszego wynika.
bibeck napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

przestańcie doszukiwać się nazwisk a zacznijcie wymyślać dobre hasła emotka  

tylko, że wyślijcie je na nazwisko którego nie ma jeszcze na liście laureatów emotka  - wysyłałem naprawdę niezłe hasła, wygrałem, a później nic. Dopiero jak wysłałem parę zgłoszeń na nazwisko, którego jeszcze nie było (hasła te same) to znowu magicznie stałem się laureatem...

Wyświetl w wątku >>

jarek2

#6265788 Napisano: 07.10.2016 14:53:07 w SZUKAM....
Szukam najtańszych paczek Lays. Ktos wie jakie wchodzą? Czy np. w bieronce sa też małe? Bo kupiłem ostatnio duze. Pozdrawiam! Wyświetl w wątku >>
0 0