Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#7177822 Napisano: 23.05.2024 17:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

Dzięks. Ale chyba mamy na forum 2 iPhonki wygrane emotka   Więc niezła skuteczność... mega jestem ciekaw co generator pokazał. Ale trzeba pamiętać że nie sama fotka była oceniana ale chyba głównie treść instrukcji (bo bo generator to jest jakaś tam wypadkowa zgłoszenia na którą uczestnik nie miał wprost wpływu).Dlaczego odrzucany jest paragon z Delfina z dnia 1 maja? Przecież konkurs trwa od kwietnia a na paragonie jest produkt Winiary

Potwierdzam, liczył się raczej tekst. Nawet nie miejsce ale OPIS. U mnie na 4 zgłoszenia wpadł głośnik. Zwycięski był w tym stylu ale też nie przyszło mi do głowy go zapisać. Wygrało coś podobnego Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7177751 Napisano: 23.05.2024 14:31:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPostem zestaw Finish z Columbita u siostry. Nie miała informacji na @ o wygranej, ani sms z inpostu o paczce- fajna niespodzianka. Szkoda że mnie taka niespodzianka nie spotkała emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

koniczynka123

#7176669 Napisano: 19.05.2024 23:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry21 napisał(a):

Loteria Sephora to jakaś kpina. Na 4 zgłoszenia miałem tylko 1 maskarę na tak liczną ilość nagród i drogie zakupy. Wygląda na to że rezerwy też brak. Unique One zawsze uważałem za bardzo porządną agencję.  Na forum widziałem parę wpisów o kartach 100 zł,  czy komuś tam się udało z zestawem lub Iphonem? Może być na priv  emotka

Robiłam zakupy 3 z w ciągu godziny i numery zamówienia (w nocy) różniły się o kilkanaście numerów. Wiele osób pewnie nawet nie odbierało zamówień jeśli nie trafiło od razu bramki. Zgłoszeń jak i w innych konkursach tysiące więc ten co trafił nawet głupią maskarę był szczęśliwcem. Mi na 7 zgłoszeń nic nie wpadło. Jedyny plus jest taki, że bratowe zadowolone z prezentów urodzinowych  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cherry21 0

koniczynka123

#7176304 Napisano: 17.05.2024 14:24:28 w Smolar
gregory napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W dino kasztelan jest ograniczenie na gospodarstwo i osobę. Dobrze przeczytałam czy pomieszałam regulaminy

Na jedne dane jeden bon.

4.10. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania,odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych),
jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego
gospodarstwa domowego (
przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania uczestników konkursu) może otrzymać w ramach całego konkursu tylko
jedną nagrodę w konkursie.
Jeden bon na 1 adres!
Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7176277 Napisano: 17.05.2024 13:28:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
doode napisał(a):

Dino Kasztelan 
3/7 emotka
Ktoś wygrał więcej niż raz na jeden nr?

Tam jest 1 nagroda na 1 adres więc jakbyś miał więcej smsów na 1 nr to by przepadło.
U mnie też wpadł bon z Dino emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7174449 Napisano: 09.05.2024 15:45:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
E-maili z info o iPhone z orange, liczyłam na cud bo dzwonili 23 kwietnia w 1 dzień informowania... Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7173240 Napisano: 02.05.2024 13:02:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

O co chodzi z tą loterią winiary? 
Zarejestrowałam 2 paragony, a nadal mam 0 szans. Może źle to robię?

Czasem też mam zero szans ale klikam "historie transakcji" i wskakują szanse Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7171810 Napisano: 23.04.2024 23:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aliszka napisał(a):

agicho napisał(a):

Jak długo czekaliście na blka z chupa chups?

Też właśnie czekam na maila z kodem do bankomatu a papiery wysłane były do nich 2.04 ! Mieli 10 dni na wysłanie kodu…🧐

Mają 10 dni ROBOCZYCH od dnia otrzymania paragonu od Ciebie, zerknij tu: https://emonitoring.poczta-polska.pl/  kiedy odebrali list . Wyświetl w wątku >>
1 Aliszka 0

koniczynka123

koniczynka123

#7171352 Napisano: 22.04.2024 12:13:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wizaż Tolpa z Włocławka Pocztexem, waga 5 kg z uwagą "ostrożnie" Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

koniczynka123

#7171165 Napisano: 20.04.2024 23:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nightman napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

nightman napisał(a):

Pilna sprawa. Nie mogę wysłać SMS-a na konkurs Eduscho, kontaktowałem się z obsługą klienta, technicy badają sprawę. Czy mógłby ktoś wysłać moją odpowiedź ze swojego numeru? Najlepiej z numeru, z którego nie było wcześniej wysyłane zgłoszenie na ten konkurs przez tę osobę. Oczywiście zapłacę. Proszę o kontakt na priv - trzeba wysłać przed północą, może ktoś się znajdzie...

Może wpisujesz błędny prefiks? Ma być napisane EDUSCHO. nr. odp 7055 na stronie jest błąd w słowie "eNduscho"

Niestety, wszystko wpisuję poprawnie, ale mimo to nie da się wysłać. Pieniądze na koncie są, klikam "wyślij", pobiera pieniądze z konta, a później wyskakuje błąd i informacja o tym, że SMS nie został wysłany...

Zmienia ci w MMSa, też tak mam(nie wysyła) dlatego wole krótkie hasła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7170997 Napisano: 19.04.2024 23:02:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Jak długo czekaliście na blka z chupa chups?

Sąsiadka wygrała 10 IV, paragon mieli dzień później a blika jeszcze nie ma. Ale mają 10 dni roboczych na wysłanie od dnia otrzymania dokumentów. Widziałam, że poprzednio ktoś się chwalił e-mailem z kodem w tamtą środę Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

koniczynka123

koniczynka123

koniczynka123

#7169882 Napisano: 15.04.2024 14:34:21 w SZUKAM....
byekitty napisał(a):

gdzie znajdę poczekalnię? tj. miejsce, gdzie konkursy czekają na akceptację admina? jest jakiś link prowadzący do tych oczekujących?

Chyba nie ma, już dawno szukałam. Np ten jest w "akceptacji" https://www.e-kon...wa-rzadza-w-kwietniu   ale z linku nie da się nic wywnioskować. W tamtym tygodniu dodałam kilka i nawet nie są w akceptacji. Musimy czekać aż Pionas do nas wróci emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

koniczynka123

#7169678 Napisano: 14.04.2024 14:40:30 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

zebry napisał(a):

Mnie wkurza, ze tyle czekalam na loterie Visy z wyjazdami na olimpiade, a ilosc glownych nagrod to totalna zenada emotka
I jak to porownac do Rosji 2018.

A mnie wkurza jak ktoś na odwal opisuje konkursy, tak jak ten Visa. Nagród jest więcej niż to co w opisie

Kiedy wpisywałam konkurs  strona działała(teraz nie działa) i nagrody były inaczej zapisane więc nie ma się co stresować. Nie jestem nowicjuszką i wiem jak się dodaje konkursy. Nie pierwszy już raz organizator miał niedopracowany regulamin i poprawiał. Ale faktycznie chyba przestane dodawać konkursy skoro was wkurza. Potem wielkie zdziwienie, że nikt już nie chce pisać o wygranych ani dodawać konkursów emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7169595 Napisano: 13.04.2024 19:38:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

Nowa loteria desperados zaczyna się literą Y? I czy butelka jest oznaczona informacja o loterii? Kupiłem desperados bez oznaczen i jest Y

Moja butelka jest oznaczona, na szyjce pisze "wygrywaj co chcesz" Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7169521 Napisano: 13.04.2024 11:22:53 w Czy informują/ informowali?
taak napisał(a):

Z Faktorii Win informowali też inne stopnie czy tylko thermomixy?

Podbijam pytanieemotka choć sądząc po ilości nagród i czasu na poinformowanie to może nie poinformowali Wyświetl w wątku >>
2 simonapp, taak 0

koniczynka123

#7169403 Napisano: 12.04.2024 18:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z faktorii win ktoś dostał e-maila o wygranej innej niż thermomix, o którym pochwaliła się tylko 1 osoba? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7169175 Napisano: 11.04.2024 17:55:05 w Żegnamy zmarłych
Mówią że motocykliści to dawcy nerek z własnej winy. Niestety bywa różnie, właśnie dowiedziałam się że w kolegę z klasy (jadącego główną drogą) uderzył samochód wyjeżdżający z podporządkowanej. Grzegorz zmarł na miejscu emotka W piątek to mogłam być ja ale cudem umknęłam śmierci. To już 3 osoba z mojej klasy- wszystkie "zginęły tragicznie". Anię śmierć dopadła w Niemczech. Piorun uderzył w wiatę przystankową i odłamek szyby rozciął jej gardło. Uważajcie na siebie emotka Wyświetl w wątku >>