Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6811403 Napisano: 28.09.2021 15:24:13 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "Kup Gerber i graj o najlepsze wózki"



https://loteriage...lock-block-zwyciezcy

Samochód Volvo XC 40 z fotelikiem Cybex wygrała Barbara P.    Biłgoraj Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

koniczynka123

#6811127 Napisano: 27.09.2021 17:04:50 w Smolar
ivanotta napisał(a):

czy loteria psi patrol już wyniki podpięte? Sprawdzał ktoś? 

Jeśli się trafiło (Psi Patrol w Biedronce) to od razu na stronie była informacja o wygranej, ja trafiłam jakąś marną zabawkę, dane odesłałam ale w Wynikach nie mam informacji o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6810194 Napisano: 23.09.2021 13:03:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy Columbit wysyłał kosmetyki Loreal z rossmana(tam gdzie była też biżuteria Pavoni) ?  Reklamacje składało się
do 14 wrzesnia emotka   https://www.e-kon...nn.html#.YUmtkX0wjYD Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6809874 Napisano: 22.09.2021 12:24:39 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

A ja mam takie pytanie do Was. W jaki sposób kontrolujecie/ pilnujecie te wszystkie konkursy, w których bierzecie udział? Macie notesy i kalendarze w których notujecie? Sprawdzacie w regulaminach kiedy powinny być jakie wyniki? Macie specjalną półkę na te paragony i wszelkie dokumenty? 

Mam terminarz(B5, każdy dzień na nowej stronie), konkursy wpisuje w nim w dniu w którym się kończy. Wpisuje nazwę sklepu, daty trwania konkursu, produkt jaki trzeba kupić,
organizatora i nagrody, ewentualnie jakieś ważne dane(treść sms czy dane jakie podaje się na stronie) a pod spodem wpisuje nr paragonu (czy też kod promo) i datę z godziną kiedy ślę.  Paragony mam w folii, każdy miesiąc osobno- lubię mieć porządek emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6809683 Napisano: 21.09.2021 14:01:36 w Pomocy!!!!
FBbeata7 napisał(a):

Przysłali maila ,że te nagrody  z Żywca( monety Allegro ) trzeba aktywować do końca września . Jak to zrobić, bo jakoś nie potradfię ich przypisać do mojego konta. Czy to przy zakupach trzeba, czy można je przypisać bez zakupów, bo rzekomo są rok ważne.
Pomocy!

https://allegro.p...y/kod/zywiec-loteria
  W tej ramce wpisujesz kod, zatwierdzasz a potem przy zakupach przy opcjach płatności możesz zapłacić (przez cały rok) tymi kodami zamienionymi na monety Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koniczynka123

#6809126 Napisano: 18.09.2021 17:47:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Być może gdzieś była kropka lub spacja na końcu. Pozostaje Ci zmienić emaila na inny, bo ciężko będzie dojść gdzie jest ten błąd Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6809105 Napisano: 18.09.2021 15:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

titinunu napisał(a):

barcza napisał(a):

witam, czy ktoś ma problem z konkursem regina , chce ponownie wysłać zgłoszenie wpisuje dobre dane i mam i formacje dane i @ nie zgadzają się. 

u mnie tak było i nie wysłałam ponownie. Nie wiem w czym jest problem

nic nie pomogło dalej mam problem

Musisz mieć wszystkie litery pisane tak samo jak przy rejestracji, jeśli np imię miałaś wpisane z małej to teraz też musi. Taki głupi skrypt, w poprzedniej edycji było tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

koniczynka123

#6808748 Napisano: 16.09.2021 17:19:03 w Kupię...
kejm napisał(a):

Kupię voucher 100 zł do Apartu.

Nie warto kupować vouchera, bo płacąc kasą 100 zł dostajesz rabat 16 zł(już nie pamiętam czy za newsleter czy za zapisanie się do klubu)- ale i tak na końcu to odjęło. Płacąc bonem nie odlicza tej promocji, no i w razie zwrotu również nie oddają kasy tylko bon emotka Wyświetl w wątku >>
2 kejm, atyde25 0

koniczynka123

#6808706 Napisano: 16.09.2021 14:36:17 w Informują
Informują z Loteria "od a do ż" - Żywiec 2021

Rodzaj powiadomienia: e-mail- ważne!!!
Dodatkowe informacje:
Drogi Uczestniku, W loterii "W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż" wygrałeś nagrodę w postaci kodu na zestaw 5 Monet Allegro. Jeżeli jeszcze jej nie aktywowałeś na swoim koncie Allegro, to pamiętaj, aby to zrobić do dnia 30.09.2021 r. Po tym terminie nie będziesz już mógł przypisać (aktywować) zestawu 5 Monet Allegro do swojego konta Allegro. Ważne – Monety możesz wykorzystać w terminie 365 dni od momentu ich aktywacji na koncie Allegro. Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6808505 Napisano: 15.09.2021 15:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

Hej, czy ktoś pomoże w takiej sytuacji: 

wygrałam voucher do sklepu internetowego Eastend w konkursie "Opłaca się opłacać kartą Visa". Zrobiłam zamówienie, zapłaciłam voucherem i dopłaciłam niewielką kwotę już za pomocą przelewu. Przyszło zamówienie - nie odpowiadał mi jeden z dwóch zamówionych produktów. Zwróciłam ten produkt, uprzednio pytając mailowo czy w przypadku opłaty zamówienia voucherem zwrot następuje na konto bankowe - dostałam odpowiedź, że owszem.

Teraz okazuje się że zwrócili mi tylko 10% kwoty jaką zapłaciłam za produkt (do wyliczenia została użyta ta niewielka nadwyżka którą musiałam nadpłacić) i sklep informuje, że nie mogą rozliczyć bonu.

Ktoś wie co w takiej sytuacji najlepiej zrobić?

Prawie wszystkie sklepy za wygrane vouchery czy kody nie zwracają gotówki tylko dają nowy bon lub generują kod(na nowe zakupy) na wartość oddanego towaru. Ewentualnie zgadzają się na wymianę na inny towar w tej cenie. Nic nie wywalczysz niestety, możesz im podsunąć te 3 propozycje, które powyżej napisałam ale zwykle to sam sklep powinien to zrobić. Akurat w tym Eastend są jacyś "niekumaci" o czym już wiesz emotka Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

koniczynka123

#6807491 Napisano: 10.09.2021 15:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakiego Lecha dostaliście, smakowe czy zwykłe- puszka, butelka? Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6806823 Napisano: 08.09.2021 11:39:59 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

azaflora napisał(a):

Już wróciło do normy emotka

Chamskimi komentarzami nie na temat przy kilku artykułach trzeba było zwrócić uwagę, bo nie reagowali na zgłoszenia, przesyłane od wczoraj na pw i FB.  emotka emotka  Ja wprawdzie nadal niczego usunąć drogą tradycyjną nie umiem, ale Spam już jest.  emotka

Masz rację, u mnie też tylko spam zaczął wpływać, pousuwałam ciasteczka, wyłączyłam kompa i dalej jak było tak jest emotka
W lipcu coś pisali na @ ,  że od 7 września nie będzie można korzystać ze starej poczty(reklamodawcy nie mogli na tą pocztę wciskać durnych reklam)-dlatego
ją mieli z tym dniem zlikwidować. Myślałam jednak, że z automatu zmieni
na się nowy interfejs, bo nie raz sam wskakiwał. Jeśli nie zareagują na
reklamacje to pozostaje zmienić na nowy- beznadziejny (pełny reklam) interfejs  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koniczynka123

#6806760 Napisano: 08.09.2021 00:32:03 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

azaflora napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

azaflora napisał(a):

Czy działa Wam prawidłowo poczta na interia.pl  /stary widok/?
Zniknęły mi foldery Spam i Kosz, zamiast tego mam 2 foldery Oferty  emotka


Mam dokładnie to samo

Dzięki.
Zgłosiłam im problem, odpowiedzi jeszcze nie mam.

Też mam ten problem od kilku godzin, co więcej - żadnej wiadomości nie da się usunąć.  emotka

Można usunąć ale trzeba ją wpierw otworzyć, za dużo nerwów, czekam aż naprawią Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koniczynka123

#6806759 Napisano: 08.09.2021 00:28:54 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Czy "muli" Wam dzisiaj formularz zgłoszeniowy HALLS? Zastanawiam się czy to od nich...czy mój internet ;/

Tak, mulił Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

koniczynka123

#6805008 Napisano: 31.08.2021 16:03:58 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Nie to,że podważam wiarygodność ale to nie mogłyście z siostrą pokazać organizatorowi oba paragony z takim samym numerem?Albo nawet oryginały mu wysłać obu.Akurat miałam przypadek przy Haribo,że kupiłam w 2 różnych sieciach żelki i  był  ten sam numer paragonu.Jedyny raz coś takiego mnie spotkało na 25 lat grania.

Moglam jakbym byla w domu. A bylismy z rodziną na wczasch. Jechac przez całą Pl po to żeby sprawdzic czemu numer sie powtórzył???  Ja nie pytam co dzien siostry czy innych członków rodziny jakie mają numery paragonów ina jakie konkursy. No bez przesady... Od tego jest organizator zeby nie dochodzilo do takich dubli. Przeciez jego nic nie kosztuje rozbudowany formularz a chyba powinien się z tym liczyc że jwdnak numer się powtorzy. Nie zrezygnuje tez ze wspolnej Neostrady bo IP sie powtarza... Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

koniczynka123

#6804925 Napisano: 31.08.2021 12:03:36 w Smolar
W każdym konkurs powinno się podawać wszystkie dane żeby paragon ponownie nie przechodzil. Mi nagroda  przepadla, bo taki sam NUMER juz byl zgłoszony na kogoś innego. Najlepsze jest to że z tego samego IP.    Po analuzie okazalo się że w tym samym sklepie tego samego dnia siostra miala rano taki sam nr jak ja a kupowalam wieczorem lecz na innej kasie. A wystarczyl tylko formularz z kasąemotka  i byłoby ok. I tak jedno IP z wielorodzinnego domu mnie zdyskwalifikowalo. Szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam. Jak organizator chce być uczciwy niech daje szczegółowy formularz a tak to nagroda zostaje jemu, bo rezerw na dzienne zwykle nie ma a na glowne zwykle 1 rezerwowy!!! W taki oto sposób u organizatora zostaje wiekszosc nagródemotka   No i co najwazniejsze nie będzie wtedy potrzebny ten ciężko wkurzajacy captchemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6804788 Napisano: 30.08.2021 17:45:05 w Smolar
slawsar2 napisał(a):

Czy Smolar wysyłał już karty do CENEO z Knorr ?

Wysyłał na emaila 1_3 dni po wygranej. Szukaj w  spamie Wyświetl w wątku >>
1 slawsar2 0

koniczynka123

#6803067 Napisano: 23.08.2021 13:44:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Poczta, polecony- bon do Selgros z Tefala Zasmakuj Polski  https://www.e-kon...ki.html#.YSOKDN8wjYA Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

koniczynka123

#6802385 Napisano: 19.08.2021 17:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Nie potrafię znaleźć zapisu ile ma zawierać znaków odpowiedź w konkursie Minutka  Lewiatan emotka Dziękuję z góry za odpowiedź 

W regulaminie nie ma zaoisu ale napisałam pod konkursem że nie przepuszcza więcej niż 250 zn- poczytaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6800117 Napisano: 08.08.2021 23:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

laureat napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Dostałam przed chwilką sms z nr 4321 od Albedo o przekazaniu zgloszenia do weryfikacji. To chyba z Fa Auchan- nie pokićkało im się coś? Ktos tez dostał taki sms?

Tak, ja teraz, ale grałem tylko w Men Promo u nich. 

Ja mam na FA biedronka- moze potwierdzaja, ze maile z danymi doszly.

W żadnym z nich nie wygrałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0