Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielona123

zielona123

#6317729 Napisano: 02.02.2017 18:29:50 w Auchan
agicho napisał(a):

kajeczka napisał(a):

agicho - to chyba jeden z nielicznych sklepów, gdzie to przeszło  emotka  mi powiedzieli, że choćby z łóżkiem, to tak mam mamę przywieźć z dowodem  emotka  bez komentarza...

Ale ja miałam ksero dowodu albo dowód w ręku emotka ale nie robili problemu.

też byłam świadkiem takiej sytuacji - dowód w ręku, upoważnienie, ale nie wydano, mimo tłumaczeń o strasznej chorobie itd. Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

zielona123

#6317719 Napisano: 02.02.2017 18:16:48 w Auchan
agicho napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

... Jak się odbiera te bony? Na dowód trzeba, czy wystarczy upoważnienie z podpisem? 

Wiesz, że to już zakrawa na recydywę?! emotka To wieczne pytanie o szczegóły, tłumaczenie się pośpiechem nie pozwalającym zapoznać z zasadami, dostarczanymi przecież do wglądu od samego początku emotka
https://www.konku...es/regulamin.pdf?18:

6.
Nagrodę Zwycięzca odbiera osobiście w wybranym przez siebie podczas zgłaszania Pracy Konkursowej sklepie Auchan w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania przez Organizatora informacji o zwycięstwie. (...) Nagrodę odebrać można najwcześniej po upłynięciu 24 godzin po otrzymaniu wiadomości e-mail informującej o zwycięstwie. Niezachowanie tego terminu, podanie nieprawidłowego adresu lub innych wymaganych danych, skutkują utratą prawa do Nagrody, która pozostaje wówczas do wyłącznej dyspozycji Organizatora. Nie jest możliwe przeniesienie prawa do Nagrody na rzecz osób trzecich. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody (rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody). W przypadku rezygnacji przez Zwycięzcę z Nagrody Organizator zastrzega sobie prawo przyznania Nagrody kolejnemu Uczestnikowi wskazanemu przez Komisję. Organizatorowi przysługuje prawo weryfikacji danych osobowych Zwycięzców w momencie wydania Nagrody, w celu identyfikacji Zwycięzcy, a także potwierdzenia jego pełnoletności. Przed wydaniem Nagrody zwycięzca może zostać zobligowany do okazania stosownego dokumentu tożsamości. Jednocześnie, aby odebrać nagrodę, laureat zobowiązany jest do wypełnienia protokołu wydania nagrody zwycięzcy...


Bez problemu w poprzednich konkursach Auchana odbierałam nagrodę "za kogoś" z upoważnieniem.

osobiście uważam, że skoro w regulaminie jest osobiście to powinno być osobiście, może Twój sklep nie był dobrze poinformowany, ciekawe ile chomików i rybek w ten sposób wygrało bony Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317509 Napisano: 02.02.2017 11:20:48 w Auchan
nataszka napisał(a):

Wysłałam 1 zgłoszenie i nie wybrałam miasta ,wskoczyło pewno pierwsze z listy.Napisałam na  e- mailz regulaminu ,czy mogą zmienić miasto?Miał ktoś taką sytuację ?

nie można zmienić, czytałam w internetach, że jedna dziewczyna tak wygrała i bon przepadnie... dobrze, że moje miasto nie jest na początku listy. CZYTAJCIE LUDZIE, bo ktoś, kto naprawdę by skorzystał ma konkurencję wśród takich gap Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317493 Napisano: 02.02.2017 10:55:20 w Auchan
eliza napisał(a):

olivia92 napisał(a):

eliza napisał(a):

Nie umiem trafić w ich gust,może jestem mało ciekawa? Zapewne nikt nie zdradzi jak pisze i co pisze,więc pozostaje mi tylko mieć nadzieję,że jednak uda mi się trafić w ich gusta  emotka

zawsze myślałam, że jestem dość ciekawą osobą.. teraz się dowiedziałam, że chyba nuda ze mnie paruje, a moje ciekawostki z życia wcale nie są ciekawe emotka

Dla jednych ciekawostki są ciekawe dla innych nudne,widocznie komisja konkursowa uważa że jesteśmy  mniej ciekawe od innych.Ciekawe czy pikantniejszy tekst by przeszedł  emotka

próbuj, przecież nie publikują odpowiedzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317329 Napisano: 01.02.2017 23:01:40 w Auchan

zielona123

#6317326 Napisano: 01.02.2017 22:57:45 w Auchan
Masza86 napisał(a):

zgłoszenia można dokonywać od 00:01 - do 23:59 każdego dnia, czy jak z wałkami i robotami w delikatesach,kto pierwszy ten lepszy ?? emotka

ja wysłałam wieczorem i wygrałam, dokładnej godziny nie pamiętam, ale pewnie 17 - 21  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317314 Napisano: 01.02.2017 22:27:48 w Auchan
Elzunia1946 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

eskel napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały. Czy w wygranym dniu słaliście na siebie tylko jedno zgłoszenie w jednym sklepie?
Bo chciałem puścić dwa na dwa sklepu (każde innej treści) i nie wiem czy to mnie od razu nie eliminuje.

W wygranym dniu puściłam zgłoszenia na trzy sklepy...dwa o tej samej treści i jedno inne emotka

Uważam to,za niesprawiedliwe ,że takie osoby dostają nagrodę!
Powinno się je od razu wyeliminować!!! emotka

Dlaczego wyeliminować? Regulamin dokładnie określa zasady, dlatego warto go przeczytać. Można wysłać zgłoszeń ile się chce, ale nagrodę otrzymać tylko raz. Jeśli ktoś ma ochotę to niech i po 100 zgłoszeń dziennie wysyła na każdy sklep, jeżeli ma tyle pomysłów. Sama nie mam tylu pomysłów i jedno dziennie dało mi nagrodę.

Nie chodzi o ilość zgłoszen !!!!Mnie wkurza ze jedno zgłoszenie na kilka sklepów!!!! emotka Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem.
Dla Mnie może i 1000 napisac ale siedzieć nad nimi godzinami,a nie jedno skopiować i wyslac do wielu !

Jeżeli agencja czyta to to wyłapie, a jeżeli tak Ci źle to też tak wysyłaj. Zresztą jak ktoś wyśle dobre zgłoszenie to i jedno wystarczy  emotka   Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6317301 Napisano: 01.02.2017 22:08:53 w Auchan
Elzunia1946 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

eskel napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały. Czy w wygranym dniu słaliście na siebie tylko jedno zgłoszenie w jednym sklepie?
Bo chciałem puścić dwa na dwa sklepu (każde innej treści) i nie wiem czy to mnie od razu nie eliminuje.

W wygranym dniu puściłam zgłoszenia na trzy sklepy...dwa o tej samej treści i jedno inne emotka

Uważam to,za niesprawiedliwe ,że takie osoby dostają nagrodę!
Powinno się je od razu wyeliminować!!! emotka

Dlaczego wyeliminować? Regulamin dokładnie określa zasady, dlatego warto go przeczytać. Można wysłać zgłoszeń ile się chce, ale nagrodę otrzymać tylko raz. Jeśli ktoś ma ochotę to niech i po 100 zgłoszeń dziennie wysyła na każdy sklep, jeżeli ma tyle pomysłów. Sama nie mam tylu pomysłów i jedno dziennie dało mi nagrodę. Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6317237 Napisano: 01.02.2017 21:07:47 w Auchan
sssylwiaaa napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

a procedura odbioru jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pokazać dowód. u mnie drukowanie bony na miejscu,bo odbierałem je pierwsza. Zajęło to kilka minut.

Ciekawe czy mając dowód osoby z rodziny można odebrać za nią bony,  jak myślicie?  Może pisemne upoważnienie do tego?  

raz byłam świadkiem, gdy pani przede mną chciała odebrać za mamę, miała jej dowód i oświadczenie - upoważnienie, ale pani powiedziała, że nie ma takiej opcji i musi być odebrane osobiście Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317155 Napisano: 01.02.2017 18:42:09 w Auchan
coccinelle napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

a procedura odbioru jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pokazać dowód. u mnie drukowanie bony na miejscu,bo odbierałem je pierwsza. Zajęło to kilka minut.

Jeśli mogę spytać, do kiedy ważność mają te bony? emotka

regulamin mówi, że do końca czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317152 Napisano: 01.02.2017 18:41:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
szaradzista1 napisał(a):

W sobote krotko po polnocy na Fb ukazala sie reklama konkursu Auchan, dopiero wtedy dowiedzialem sie o nowym konkursie. W niedziele wyslalem zgloszenie i bingo , sa z 29 stycznia bony za 600 zlotych.

Ponad 20 bonow padlo na forumowiczow. Moja pierwsza wygrana w tym roku, nie liczac spadow z zeszlego, ktore dostarczono w tym.

Nie każdy się chwali, np. ja, ale dodaj mnie śmiało do swoich obliczeń  emotka  w temacie - oprócz bonów Auchan, żel z wizażu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6317150 Napisano: 01.02.2017 18:39:09 w Auchan
bruce napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

 

Tylko proza, zabawne wydarzenia z przeszlosci, trudno czasami opisac, bo jest malo liter do dyspozycji.

O, serdeczne gratulacje emotka i wielkie dzięki za podpowiedź! emotka Nasunęły mi się pewne skojarzenia emotka , ale mam od razu pytanie - czy oni to potem będą gdziekolwiek publikować? emotka

myślę, że nie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielona123

#6316118 Napisano: 30.01.2017 22:57:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chyba czegoś nie rozumiem. Czemu rejestrować karty płatnicze skoro ustawa dotyczy kart sim? Może mi ktoś wytłumaczyć? Bo według mnie komuś się pomyliło przez to, że obie karty mają w nazwie "prepaid". Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6303363 Napisano: 21.12.2016 01:16:24 w Lay's
bibeck napisał(a):

a ja mam pytanie o to, czy otrzymujecie powiadomienia od DPD dotyczące wysyłek piłek. (chodzi o te automatyczne @ z podanym numerem paczki). Do mnie wysłali tylko raz, jak wygrałem konsolę, na piłkę nie otrzymałem ani razu. Jak z tym u Was?

U mnie po godzinie 20 był mail od dpd - piłka dzień 70 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6298818 Napisano: 10.12.2016 19:29:34 w Lay's
luko922 napisał(a):

A ja mam takie pytanie: Czy jest ktoś kto wygrał w jednym konkursie AVANTI, a następnie tym samym nazwiskiem wygrał w innym ich konkursie? Bo moja obsesja na temat ich blokowania nazwisk rozrosła się ostatnio i nie wiem czy w ogóle mam po co grać w PEPSI C4, jeśli wygrałem już w Laysach... emotka  

Ja wygrałam na siebie chyba trzy 50 i jedną konsolę, w tym samym czasie pufę i tv jedynym zgłoszeniem, teraz tylko raz zagrałam i wpadła piłka, w cheetosach i Tesco nic, ale dałam też po jednym zgłoszeniu, myślę, że spokojnie na to samo nazwisko można wygrać w różnych konkursach, trzeba tylko trafić w gust a to już trudniejsze, ale nie niemożliwe emotka   Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

zielona123

#6297850 Napisano: 08.12.2016 13:03:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
dolly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

U mnie przed chwilą kubek z Wypasionego.Czy ja mam im na tę nagrodę odsyłać fragment opakowania pocztą emotka

U mnie w tej chwili tez kubek emotka

U mnie właśnie 2 kubki, pierwsze wygrane na milion zgłoszeń.. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6292408 Napisano: 29.11.2016 12:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wowela napisał(a):

Wygrany Haineken - rymowanka przedszkolaka. A czy oni  podają które życzenia wygrały i komu wysłać karton (sąsiad lub teść emotka ??

W mailu z gratulacjami jest link do formularza i tam są zwycięskie życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6292396 Napisano: 29.11.2016 12:29:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Czy Heineken informuje w e-mail, które życzenia wygrały?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6292107 Napisano: 28.11.2016 19:59:02 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, że wyrzuciłam pare dni temu wieczka z almette,zapomniala mo losowaniu domu  emotka

Domek ma już właścicielkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6292105 Napisano: 28.11.2016 19:54:49 w co chcielibyście wygrać?
Ekspres do kawy, depitalor, telefon, komputer i tablet... Kazda rzecz dla kogoś z rodzinki emotka  A z takich większych nagród to samochod, domek i wycieczkę albo po prostu grube miliony  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0