Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielona123

zielona123

#6331109 Napisano: 09.03.2017 17:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

odnośnie kampania Activia: mam najpierw kupić, a później okaże się czy dostałam się do kampanii?  emotka

Tak. Źle opisane paragony skutkują tym, że je odrzucają. Niby to jasna sprawa, ale np.brak smaku na paragonie. I muszą być dokładnie takie smaki i gramatury jak podali, są wyjątkowo rygorystyczni, nie to co trnd. Trzeba bardzo uważać, by się nie pomylić. Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

zielona123

#6330890 Napisano: 09.03.2017 12:00:38 w Informują
Od 15 min spam od rmf z tym samym wygranym kodem na kosmetyki (link był wczoraj w teraz) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6330674 Napisano: 08.03.2017 20:41:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chyba jednak jeszcze nie koniec rmf, bo parę minut temu coś mówili  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6330600 Napisano: 08.03.2017 17:33:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Poważnie już się skończyło?

no właśnie się zastanawiam... ktoś coś wie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6323477 Napisano: 19.02.2017 14:38:44 w Auchan
scrabble napisał(a):

Uważasz, że wujek nie ucieszy się jak dostanie 3 stówki za wejście do sklepu? Już nie będzie taki biedny.  emotka

Wszystko co wygrywasz na rodziców zostaje u nich? Bez wyjątku? A gdybyś wygrała na nich domek Almette, też byś nie skorzystała? Każdy ma swoje zasady, tylko czasem nagina je, jak mu wygodnie. Jak mój tata, numeru PESEL nie poda, chyba, że za samochód emotka

nie do mnie pytanie, ale dokładnie tak, wysyłałam i swoje i mamy kody z wieczek, aby wygrać dla niej i jej oddać (choć sama o takim marzę) i oddaję mamie wszystkie nagrody wygrane na nią, bez wyjątków, a raczej to ona mi nie oddaje, gdy już nagroda dotrze... wiem, że zapis w regulaminie nakazuje granie osobiście, ale moja mama bardzo dużo pracuje i nie ma w domu komputera, dlatego to ja jej wysyłam zgłoszenia internetowe, smsy wysyła sama, czasem jej pomogę z odpowiedzią  emotka  ona też nie chce podawać nr pesel, dlatego zawsze informuję ją które dane będą potrzebne i wtedy dostaję odpowiedź czy jest zainteresowana czy nie. Do Auchan przeczytała sama regulamin (wysłałam jej na telefon), napisała mi "moja ciekawostka jest taka" wysłałam, akurat nie wygrała, ale bony byłyby całe jej gdyby się udało, sama by je odebrała i wydała  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

zielona123

#6323430 Napisano: 19.02.2017 00:04:12 w Auchan
scrabble napisał(a):

Umoralnianie innych kiedy robi się to samo jest zabawne. Granie na mamę i tatę jest ok i za to na forum mnie nie ochrzanią- jestem pół uczciwa. Ona zagrała na WUJKA  emotka  To jest niewybaczalne!
Dajcie spokój. To była głupota, że od razu go nie poinformowała, teraz bon pewnie przepadnie a ktoś skakałby ze szczęścia i to jest jasne. Wujek? Czasem może być bliższą osobą niż siostra czy nawet ojciec, różnie bywa, w to nie wnikam. 
Wykorzystywanie danych innych osób jest beee albo cacy. Każdy może mieć swoje zdanie ale takie dodatkowe podziały... nawet nie wiem co to jest? Wybielanie samych siebie? Po co?

wydaje mi się, że jest różnica pomiędzy graniem na kogoś, kto o tym wie, zgadza się, chce tego itp. itd., a graniem na kogo popadnie z rodziny i znajomych byle tylko zwiększyć szansę wygranej, a później szok, że ktoś nie chce podać dokładnych danych, a na dodatek tylko po to, by druga osoba zabrała nagrodę lub ewentualnie z dobroci serca dała jakąś część... przynajmniej ja to tak rozumiem, ale może za krótko w tym siedzę. Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6323374 Napisano: 18.02.2017 18:17:08 w SZUKAM....
Prad napisał(a):

ziolko napisał(a):

Prad napisał(a):

Czy da radę zgłosić zaginięcie przesyłki pozostawionej przez kuriera nie robiąc mu przy tym nieprzyjemności?

marne szanse.... zależy gdzie kurier zostawił przesyłkę. Jeśli pod drzwiami, jak nikogo nie było - jego wina. 
Jeśli zostawił u kogoś, nie informując adresata o tym fakcie - jego wina. Bo nie zawsze odbiorca odda paczkę właścicielowi. 

Może podasz więcej szczegółów? bo na razie można sobie pogdybać 

Wina jest ewidentnie moja bo pozwoliłam kurierowi zostawić ją w umówionym miejscu na podwórku i po powrocie do domu już jej nie było emotka Kuriera "znam" od dawna i jest to najporządniejszy chłopak jaki do mnie przywozi nagrody dlatego nie chcę żeby miał nieprzyjemności...

w takiej sytuacji zgłoszenie zainstniałej sytuacji będzie na pewno skutkowało jakąś karą dla kuriera Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6323369 Napisano: 18.02.2017 17:49:52 w Auchan
stokrotka238 napisał(a):

   Problemem nie było granie samo w sobie, wujek już zgodził się pojechać ze mną po bony, tylko potem nagle zadzwonił i zapytał czy będzie potrzebny pesel bo jeśli tak to w żadnym razie on go nie poda...i żadne argumenty do niego nie docierały, mój przyjaciel był z nim porozmawiać na spokojnie, bo ja podchodzę do tego zbyt emocjonalnie... I w poniedziałek mamy jechać, mam nadzieję, ze wujek nie odwali nam tam jakiejś akcji...Coś tam chciałam mu odpalić, ale nawet nie chciał...A grałam na niego bo chciałam mieć większą szansę na wygraną...
   Co do oddawania nagród osobom na które graliście, to ciekawa jestem czy też mówilibyście tak gdyby były to nagrody większego kalibru np telefon czy tv? W końcu oni i tak by nie zagrali, a ja poświęcam czas, czasem pieniądze, żeby coś fajnego stworzyć! A to że chce mieć więcej szans, to chyba nic złego...Znajomym z moich nagród i tak zwykle im coś skapnie...

wysyłam czasem na mamę albo siostrę, bo one nie mają pomysłów a same przysyłają mi paragony pocztą albo skany, bo zobaczą promocję w sklepie i kupią co trzeba, ja czytam wtedy dokładnie regulamin, wysyłam wtedy na ich dane i nagrody są ich jeśli się uda, ewentualnie czasem to one mi coś odpalą, ale zazwyczaj nie chcę, bo "na swoje konto" gram za swoje paragony, wygrałam raz telewizor za swój paragon wysłany na mamę, grałam za jej pozwoleniem i nagroda jest jej  emotka   Wyświetl w wątku >>
2 Agnes, mia 0

zielona123

#6319411 Napisano: 06.02.2017 21:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hogata1179 napisał(a):

anula81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

laluniam napisał(a):

czy ktoś otrzymał już nagrodę z konkursu wypasiona loteria (mlekovita)?

tez czekkam

ja też czekam emotka

czekam emotka

też czekam, ale oni dali sobie długi czas na wysyłkę nagród... trzymacie nadal całe kartony po mleku albo wycinki? bo mam wycięte, umyte kawałki opakowań, ale one i tak śmierdzą  emotka Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0

zielona123

#6319164 Napisano: 06.02.2017 13:10:05 w Auchan
magalan83 napisał(a):

Zapytam, czy z wczorajszego dnia jyz podali wyniki?

tak, wszystkie są na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6319129 Napisano: 06.02.2017 12:40:57 w Auchan
aniaj93 napisał(a):

Tam chodziło o ten nieszczęsny Białystok. Może dlatego organizator poszedł na reke

może, ale regulamin nie uwzględniał takiej opcji, bardzo nie w porządku wobec innych graczy Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6319125 Napisano: 06.02.2017 12:38:33 w Auchan
joan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Dziewczyny to ja was wprost zapytam. Dlaczego piszecie dopiero teraz?


Wcześniej nie pisały, żeby Tobie do głowy nie przyszło tak grać.
Teraz piszą, żeby Cię wk*.
emotka

nie, ja grałam tylko na jedno miasto, nie mam czasu na wycieczki, a gdybym wygrała gdzieś daleko to byłabym wściekła Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6319123 Napisano: 06.02.2017 12:37:28 w Auchan
cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

agicho napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

Serce mocniej zabiło na widok inicjałów w moim mieście, ale skoro macie już maile z 5 to nadzieja pryska. Gratulacje

może sprawdź spam.

Nie ma niestety emotka

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba...

nie, nie żartuję

a gdzie takie info?

Kilka dni temu na wizażu widziałam podobna akcje. 

właśnie o tej pani mówię.. 

Dziewczyny to ja was wprost zapytam. Dlaczego piszecie dopiero teraz?

bo wcześniej nie wiedziałam, dziś rozmawiałam z koleżanką która tam sobie czyta i mi powiedziała, że zła jest bo nie wygrała a jakaś pani wygrała na drugim końcu Polski, więc napisałam wam, bo może was to interesować Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6319115 Napisano: 06.02.2017 12:32:54 w Auchan
aniaj93 napisał(a):

agicho napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

Serce mocniej zabiło na widok inicjałów w moim mieście, ale skoro macie już maile z 5 to nadzieja pryska. Gratulacje

może sprawdź spam.

Nie ma niestety emotka

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba...

nie, nie żartuję

a gdzie takie info?

Kilka dni temu na wizażu widziałam podobna akcje. 

właśnie o tej pani mówię..  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6319099 Napisano: 06.02.2017 12:26:47 w Auchan
cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba...

nie, nie żartuję Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6319095 Napisano: 06.02.2017 12:24:35 w Auchan
pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6318923 Napisano: 06.02.2017 00:09:45 w Auchan
lui napisał(a):

jeszcze czekam na wyniki z 4 i 5go... boję się że w ogóle nie jestem oszałamiająca emotka  bo póki co duże 0 emotka

ja na sam koniec przywaliłam taką żenadą, że sama się dziwię, że to napisałam...  emotka Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6318423 Napisano: 04.02.2017 13:03:10 w Auchan
mmaddamm napisał(a):

w sklepach juz maja wyniki wiec to żaden wstyd

Skąd to wiesz? Są to wyniki za 1.02.? Bo to, że z wcześniejszych dni mają to żaden news. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6318332 Napisano: 03.02.2017 23:36:06 w Auchan
Niebieska_Laguna napisał(a):

A mi to nawet ich szkoda w tej agencji, że tak muszą siedzieć z robotą do nocy... Ciekawe czy ich chociaż solidnie za na płacą emotka

myślę, że mają ustawione wyniki na 23, z automatu idzie Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6318183 Napisano: 03.02.2017 15:36:45 w Auchan
monia24 napisał(a):

agicho napisał(a):

monia24 napisał(a):

deva napisał(a):

czy wyniki za dziś będą jutro ok, 23?

Dzisiejsze będę do wtorku

Ciekawe czy za 1 i 2.II. dadzą dziś emotka

Też się zastanawiałam nad tym emotka  

powinni, bo w weekend pewnie nie pracują, a do wtorku mieli dawać za pt, sob i ndz, o czwartku nie wspominali w regulaminie  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0