Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielona123

zielona123

#6473849 Napisano: 16.03.2018 17:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Można też komentować ich posty i zdjęcia. Mam nadzieję, że dobiorą im się do tyłków. Brawa dla wszystkich, którzy odnaleźli te przekręty!! Ja wysłałam kilka zgłoszeń na te loterie i myślałam, że po prostu to mój pech, a jednak niekoniecznie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6472343 Napisano: 12.03.2018 19:47:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Mam problem z Laysami wysyłam kod i dane i zamiast potwierdzenia mam czystą białą stronę bez niczego czy ktoś też tak ma ?

Miałam tak kilka razy, żadnych potwierdzeń na @ ani chociaż po wysłaniu zgłoszenia, ponowne wprowadzenie kodu wyrzuca z błędem, ale odpisali, że niby zgłoszenia doszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6472325 Napisano: 12.03.2018 18:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

jaką macie skutecznośc w Hochland?? ja na 10 serków jedna wygrana 20zł ... emotka  myślicie że w nocy lepiej spróboweac większe szansę ??

Zerową. Aż sama się sobie dziwię, że jeszcze kupuję na loterie i takie różne. Hochland nic,  Heineken nic, fuzetea nic a tak bardzo chciałam czytnik (może ktoś ma jakąś radę? Priv emotka ). Nawet głupiej Milki nie trafiłam.  Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6471254 Napisano: 08.03.2018 21:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Dostałam dziś maila z EverydayMe z prośbą o ocenę Pantene Micellar Oczyszczanie i Odżywianie, w testowaniu którego rzekomo wzięłam udział. Problem w tym, że nie ogarniam, co to miałby być za test i nawet, jeżeli kiedyś zgłosiłabym się do niego, to żadnego produktu mi nie przysłali... Czy jest wśród Was ktoś, kto faktycznie uczestniczył w tym teście i podsunie mi info na ten temat? 

Często dostaję od nich takie maile, a jeszcze nic nigdy nie dali z tych śmiesznych testowań, wysyłają to do wszystkich jak leci, byleby ktoś im coś napisał na tym smutnym portalu Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6470511 Napisano: 06.03.2018 21:53:46 w Lay's
Ale jestem zła. Właśnie wyslalam zgłoszenie - po wysłaniu biały ekran. Chciałam zgłosić ponownie - problem z kodem. Potwierdzenia na mailu brak. 

Otworzyłam drugą paczkę, wysłałam. Zgłoszenie poszło. Potwierdzenia na mailu brak. 

Wysłałam oba te kody na showmax. Przyjęło. Nic nie dostałam na maila. Mail na Onecie. Tyle mojej zabawy z laysami... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6468621 Napisano: 01.03.2018 14:38:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
kate1980 napisał(a):

Agnes napisał(a):

osoba z pierwszego miejsca ma bardzo ciekawe imię http://wizaz.pl/akcje/loreal/temptation/

a czy były e-maile o wygranej? nie wiem czy się łudzić że to ja czy nie

Moja paczka była już w poniedziałek w domu i widziałam po zdjęciach że nie tylko moja  Wyświetl w wątku >>
1 kate1980 0

zielona123

#6466815 Napisano: 23.02.2018 15:08:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio taka bieda, że aż się nie chce kupować produktów na kolejne zgloszenia. Loterie to absolutnie nie moja bajka, tyle zgłoszonych kauflandów i nic. A kolejne loterie tak kuszą nagrodami... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6463466 Napisano: 14.02.2018 10:37:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Serio, nawet past mi nie dali? W innej agencji zgłoszenia w tym stylu wygrywają dużo lepsze nagrody a tu nawet jednego z tylu zestawów emotka  ni chu chu nie umiem trafić w ich gust Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6459153 Napisano: 02.02.2018 19:29:15 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

ziolko napisał(a):

Czy ktoś wie coś o wynikach z tego konkursu? https://www.e-kon...i6.html#.WnQx567T7Dc

Kiedy oni łaskawie zamierzają wyłonić zwycięzców?
Wg regulaminu max do 28 lutego, ale czy 2 miesiące to nie jest za dużo na wybranie 50 laureatów??

Zawsze u nich tyle sie czeka. I zazwyczaj daja ost dnia miesiąca. Regulamin nie zostal zmieniony wiec id poczatku bylo wiadomo ile trzeba czekac

Nie wiem ile, bo nie wygrałam jeszcze u nich w tego typu konkursach.

joan możliwe.. nie wiem, ile osób tam pracuje. Ale z drugiej strony myślisz, że w tak dużej firmie byłaby tylko jedna osoba od promocji?? 

Pytanie akurat nie do mnie, ale zastanawiam się czy jest sens roztrząsać temat. Dopóki trzymają się terminów to jest wszystko ok. Dali sobie dużo czasu to najwidoczniej tyle potrzebują. Może tam jest jedna babeczka, a może i z trzydzieści osób do konkursów. Ja wolę, aby firmy dawały sobie w regulaminie więcej czasu i się go trzymały, niż częste zagrywki, że oficjalne wpisane są trzy dni i mają opóźnienie dwutygodniowe. No i w konkursach zdecydowanie wolę poczekać na wyniki łudząc się, że naprawdę wybierają najlepsze zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
2 joan, ziolko 0

zielona123

#6454570 Napisano: 19.01.2018 18:07:34 w Smolar
poprostuanette napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Który numer podawaliscie w Kauflandzie? Bo do konkursów u smolara podaje zawsze ten na przeciwko daty a tu chyba chcą ten na dole? Jakoś źle mi działają na telefonie strony konkursowe, nic się nie otwiera emotka  help  emotka

ma dole. zgodnie z instrukcją przy formularzu

Właśnie ta instrukcja mi się wyświetla jako jakiś błąd (?), ale bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6454557 Napisano: 19.01.2018 17:53:08 w Smolar
Który numer podawaliscie w Kauflandzie? Bo do konkursów u smolara podaje zawsze ten na przeciwko daty a tu chyba chcą ten na dole? Jakoś źle mi działają na telefonie strony konkursowe, nic się nie otwiera emotka  help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6453837 Napisano: 18.01.2018 10:43:10 w Smolar
loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu  emotka  W większosci są to losowania.

Ah, to dobrze, że chociaż zdjęcia im się chciało obejrzeć emotka  I to ta teoria, yhym, to dlatego nie mogłam odkryć magicznego klucza do wygrania w Smolarze emotka

Bo wg mnie w Smolarze nie ma specjalnego klucza na hasłówki, to pewnie czysty chaos i jak pisałem czasem losowania emotka  no troszkę inaczej sprawa wygląda z ich loteriami emotka  

To w loteriach nie losują? emotka  Wygrałam kiedyś stówę z liptona w loterii, to znaczy, że spodobał im się mój numer paragonu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6453731 Napisano: 17.01.2018 21:58:55 w Smolar
Czy Smolar w jakiś sposób wyklucza kogoś z powodu wygranej w innym konkursie, jakieś bany? emotka Mało znam tę agencję i chętnie się czegoś dowiem. Wygląda na porządną, ale tutaj na pewno macie większe doświadczenie, może być priv  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6453570 Napisano: 17.01.2018 15:28:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
ewciatek napisał(a):

Kuferek cukierków z ITM  emotka

U mnie też.. eh w tym roku nie jest mi pisane nic lepszego  Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6449127 Napisano: 04.01.2018 23:56:52 w Platformy dla testerów- trnd itp.
margo1 napisał(a):

Ja mam pytanie o Refunder ze Streetcom, dali niby te 45 zl, ale przy wypłacie środków żądają Peselu, daliście Pesel Refunderowi czy jest jakis sposób na wypłate srodków bez? Według mnie to wyłudzanie danych za 45 zlotych

Bez nie przeszło, też się wkurzałam o to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6440530 Napisano: 11.12.2017 21:35:57 w Czy informują/ informowali?
aleksandra31 napisał(a):

angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Jak informują o choinkach z rmf? Widziałam wpisy w mdw i się zastanawiam 

dzwonią z nr zaczynającego się na 663... 

A co to za konkurs? Można prosić o link? Z góry dziękuję.

Proszę, jest w bazie: https://www.e-kon...ra.html#.Wi7rzE_djqA Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6440395 Napisano: 11.12.2017 17:42:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

A co z życiu jest uczciwe. Wiem mogę pomóc cwaniakowi Ale myślałam że to forum jest do pomocy to chyba źle myślałam

Do pomagania sobie tak, ale nie do cwaniaczenia. Co innego kupić komuś coś na konkurs, bo np.w jego miescie nie ma takiego sklepu a co innego jak taki cwaniak gra gdzie popadnie bez paragonów a później chce kupić paragony tylko tam, gdzie wygrał. Inni uczciwie inwestują, choć wiadomo, że nie zawsze się wygrywa. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

zielona123

#6440373 Napisano: 11.12.2017 17:11:33 w Czy informują/ informowali?
Noangel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Jak informują o choinkach z rmf? Widziałam wpisy w mdw i się zastanawiam 

dzwonią z nr zaczynającego się na 663... 

Dzięki, na żywo idzie w radio?

jak słucham przedświątecznych audycji, mam wrażenie że te rozmowy nagrywają a potem wycinają i puszczają konkret, ale to moje przypuszczenia ... maxx nie słuchałam, tylko zwykłego rmf...

Myślałam, że może do Ciebie dzwonili emotka  ja słucham maxx i jeszcze nie słyszałam nic o tych choinkach, może słucham o złej porze, trudno 

tak ja wygrałam choinkę 6 grudnia i na nią czekam, czasem te wypowiedzi są nadawane jako przerywniki między piosenkami, a jeśli chodzi o sam telefon to dzwonili 15.17

Oki to się nie poddaję emotka  dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>

zielona123

#6440346 Napisano: 11.12.2017 16:39:26 w Czy informują/ informowali?
angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Jak informują o choinkach z rmf? Widziałam wpisy w mdw i się zastanawiam 

dzwonią z nr zaczynającego się na 663... 

Dzięki, na żywo idzie w radio?

jak słucham przedświątecznych audycji, mam wrażenie że te rozmowy nagrywają a potem wycinają i puszczają konkret, ale to moje przypuszczenia ... maxx nie słuchałam, tylko zwykłego rmf...

Myślałam, że może do Ciebie dzwonili emotka  ja słucham maxx i jeszcze nie słyszałam nic o tych choinkach, może słucham o złej porze, trudno  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6440334 Napisano: 11.12.2017 16:19:50 w Czy informują/ informowali?
angel2124 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Jak informują o choinkach z rmf? Widziałam wpisy w mdw i się zastanawiam 

dzwonią z nr zaczynającego się na 663... 

Dzięki, na żywo idzie w radio? Wyświetl w wątku >>
0 0