Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6594910 Napisano: 01.05.2019 10:25:44 w Dziś w telewizji polecam film...
Majówka majówką, ale dzisiaj POLSAT funduje nam o 16.30 niezwykły film, którego dawno nie było w TVP.
"KEVIN SAM W DOMU"  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6594421 Napisano: 29.04.2019 20:45:17 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

Co może wozić DHL? W piątek dostałam smsa o przygotowanej przesyłce. 

Ja też dostałam. I przychodzi mi na myśl tylko bon z Lidla (Tymbark). Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

kumulacja

#6594336 Napisano: 29.04.2019 16:03:01 w Czy informują/ informowali?
monek22 napisał(a):

Netto lub Polomarket Wielkanoc z Tymbarkiem informowalo u kogoś już? 

Polomarket z Tymbarkiem - jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
1 monek22 0

kumulacja

#6592631 Napisano: 24.04.2019 12:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

Co trzeba zrobić z tym oświadczeniem z Tymbarka (Lidl)? Wysłać pocztą razem z paragonem czy odesłać e-mailem? Zadzwonili do męża, ale nie bardzo mógł rozmawiać  i w sumie nie wie co trzeba zrobić.

lidl@amooco.com
Wszystko znajdziesz w punkcie 9 regulaminu:
https://www.amooco.com/wp-content/uploads/2019/03/Regulamin-Wielkanoc-z-Tymbarkiem-LIDL.pdf Wyświetl w wątku >>
1 picola 0

kumulacja

#6590358 Napisano: 15.04.2019 20:31:17 w Wkurza mnie...
Nie to, że się wkurzam, ale jest mi przykro, że płonie katedra Notre Dame.
Runęła piękna iglica, zawalił się dach. A mam tyle pięknych wspomnień z Paryża!
Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy
tylu setkach litrów wody, ich los pewnie przesądzony.
Ach, gdzie ten Paryż sprzed kilku lat, kiedy był piękny i spokojny? Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6578941 Napisano: 10.03.2019 11:10:52 w Avanti
Jak ja się cieszę, że nie brałam udziału w konkursie "Muzeum Cheetos".
Jestem spokojniejsza, weselsza i w mojej głowie zero frustracji emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

kumulacja

#6571006 Napisano: 13.02.2019 16:29:28 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

Poczta wycofuje MiniPaczki  emotka

A czy wiesz od kiedy? Bo kilka dni temu wysłałam dwie Mini Paczki i mam ochotę kupić kilka na zapas.
Ale czy potem będę mogła je wysłać? Dlatego pytam, skąd o tym wiesz i od kiedy to obowiązuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6569288 Napisano: 06.02.2019 10:08:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Najsilniejszy naturalny antybiotyk - idealny na obecny okres zachorowań:
http://www.zdrowy...infekcje-organizmie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6569022 Napisano: 05.02.2019 10:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś wygrał w sklepie Topaz nie mieszkając w okolicach tych sklepów?  Jak jest z odbiorem nagród? Pytam bo wyczytałam w regulaminie,że w konkursie Wedel odbiór osobisty emotka Chce kupić paragon ,tylko się zastanawiam czy jest sens emotka

Zawsze odbierałam nagrody osobiście w sklepie, w którym kupowałam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6563043 Napisano: 11.01.2019 21:43:05 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Zaczynają się konkursy walentynkowe. Wkurza mnie podpinanie pod walentynki absolutnie wszystkiego. Taki np. Silan z zapowiedzi: Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? Serio? Zapach płynu do płukania tkanin?

... jeśli stringi w nim wypłuczę, to miłości się nauczę ... emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6562839 Napisano: 11.01.2019 12:43:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

na FB Delikatesy Centrum chwalą się swoim wspaniałym konkursem emotka - kto chce niech wpada tam i im napisze co o tym myśli:) - może zmienią jeszcze te ograniczenia wiekowe?

Niech zmienią na 80+ i dołożą laskę. emotka
Swoją drogą, na kij Ci jakaś torba zakupowa na kółkach?... emotka

Jak to na co?
Na to wszystko badziewie, z którym: co z tym zrobić? się nie wie ...
Na te wszystkie słoiki z rurką, łyżeczki, skarpetki, czapeczki i lazy bagi emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6562575 Napisano: 10.01.2019 15:53:38 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wkurza mnie konkursowa wizja roku 2019. W optymistycznej wersji czeka mnie spacer w strasznie fajnych skarpetkach od Danio, czapce od Milki, podczas którego będę ciągnąc wózek zakupowy z Delikatesów pełen niedobrej kawy Fort (wygranej za zakup niedobrej kawy Fort), aby potem w domu postukać sobie Fanatazyjną łyżeczką w stoliczek od Belvity...
Co to za nagrody są się pytam??

Ochłapy konkursowe zalegające magazyny producentów.
Dodaj do tego rękawiczki do smartfona i komin z Lays'ów emotka   Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6558526 Napisano: 21.12.2018 11:54:08 w Lay's
Proszę drogiej Pani Lidzi!
Czy konk nowy Pani widzi?
Nie loterie, lecz pisanie
mają tu największe branie!
Proszę nagród dużo zebrać,
o te cenne dla nas żebrać! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6558336 Napisano: 20.12.2018 16:06:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest.


Mnie się najbardziej podobają produkty z napisami:
- Skocz mi na pukel!
- Bodnij mie w rzić!
- Chachor
- Gizd
emotka emotka emotka

Wybrałam FURGAJĄCE CICIKI, bo kolor i wzór T-shirta mi się spodobał.
Jestem pewna, że znajomi odczytają to jako FRUWAJĄCE CYCKI. Wyświetl w wątku >>
2 andii, staszek 0

kumulacja

#6558110 Napisano: 19.12.2018 20:24:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka  


A on czasem nie czeka na PS? emotka

Również mam słabość do asortymentu w Gryfnie... oraz Qdizajn emotka Ino bym musiała kiedyś dokładnie oblukać, czy czasem nie sprzedają chińszczyzny - o ile to możliwe, staram się jej nie kupować.

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kumulacja

#6557739 Napisano: 18.12.2018 16:35:04 w Pomocy!!!!
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byk

ZAWSZE bierzemy osobne paragony na konkursy. I już się przyzwyczailiśmy do ZDZIWIENIA innych.
Nie przejmuj się tym, bierz nawet na 10 paragonów i dużo wygrywaj - tego nam wszystkich życzę! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6533359 Napisano: 30.09.2018 22:31:45 w Sport
asia670 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

calliope napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy macie jakiś wypróbowany sposób na to, aby spokojnie - bez zwyżki ciśnienia - obejrzeć mecz Polska - Brazylia?

Tak obejrzeć ... powtórkę jutro emotka
Ja jestem dziś spokojniejsza niż wczoraj gdy grali z USA

Nie wiem czy się da emotka  ja dziś rano oglądałem powtórkę i choć wiedziałem że wygrali to i tak kciuki trzymałem i się denerwowałem emotka  Hahahah 
a dziś to już pomału pikawa idzie do góry emotka  jeszcze 25 punktów i spokój emotka    

ja oglądam,a co chwilę wychodzę pisać cos na konki,bo inaczej to stan przedzawałowy

To zupełnie tak jak ja! Słyszę mecz z drugiego pokoju, a tymczasem siedzę w innym i próbuję pisać coś na konki emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

kumulacja

#6516277 Napisano: 04.08.2018 20:42:05 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

emotka deszcz co to takiego emotka ?Ja wiem tylko co to jest Afryka i Sahara emotka emotka emotka emotka

Deszcz poleje ... niespodziewanie ... w każdy weekend sierpnia emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6516202 Napisano: 04.08.2018 10:54:41 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

brzydki zapach z lodówki....
umyta już na 10 stronę a śmierdzi jak nie wiem emotka
 ocet soda... nic nie pomaga

Może gdzieś wpadła krewetka?
http://atrapa.net/chains/karnisz.htm Wyświetl w wątku >>