Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myszorka92

myszorka92

#6389347 Napisano: 13.08.2017 22:02:08 w Mam problem...
malgosia74 napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

cb656 napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

hej.. mam problem.. zakupiłam starter nju mobile... doładowałam za 10zł i....nie mogę wysłać sms premium emotka  wchodzilam na moje konto i nie mam blokady... nie wiem co robić...  pomozcie....

Napisz do Nju: klik

ja kupiłam nowy starter Orange, zarejestrowany, bez blokad i też nie mogę wysyłać sms premium, konto doładowane a tu lipa , co za shit , ktos miał taką sytuację i pomoże?

napisałam do nich wczoraj i rozwiązali mój problem emotka  już mogę konkursować emotka  Przysłali mi sms o odblokowaniu sms premium emotka  fajnie, że tak szybko zareagowali. także w razie problemu polecam do nich pisać emotka  

a jaki sms odblokowuje w orange?

po zalogowaniu na konto (na stronie ogrange) napisz do nich w kontakcie emotka  powinni tak samo szybko rozwiązać problem emotka Wyświetl w wątku >>

myszorka92

#6389344 Napisano: 13.08.2017 21:59:17 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nadeim napisał(a):

ongis napisał(a):

nadeim napisał(a):

izkak napisał(a):

Gdzie można kupić serki Almette z kodami do nowej loterii? Ktoś pisał w zapowiedziach, że od września rusza  emotka

ja widziałem w Auchan i tesco niektóre smaki z kodami, ale jak wiem trzeba mieć paragon od 1.09 więc lepiej poczekać z kupowaniem.

Od 1.09 to można zgłaszać do loterii. Regulamin się kłania emotka

ale post był pisany 8.08, a zakupy można robić od 10.08. Więc na tamten czas była dobra odpowiedź.

czyli już dzisiaj mogę kupować serki z kodami? emotka  wiem wiem troszkę zawinięta jestem emotka  a za oświecenie dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6389342 Napisano: 13.08.2017 21:57:36 w Mam problem...
malgosia74 napisał(a):

cb656 napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

hej.. mam problem.. zakupiłam starter nju mobile... doładowałam za 10zł i....nie mogę wysłać sms premium emotka  wchodzilam na moje konto i nie mam blokady... nie wiem co robić...  pomozcie....

Napisz do Nju: klik

ja kupiłam nowy starter Orange, zarejestrowany, bez blokad i też nie mogę wysyłać sms premium, konto doładowane a tu lipa , co za shit , ktos miał taką sytuację i pomoże?

napisałam do nich wczoraj i rozwiązali mój problem emotka  już mogę konkursować emotka  Przysłali mi sms o odblokowaniu sms premium emotka  fajnie, że tak szybko zareagowali. także w razie problemu polecam do nich pisać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6389045 Napisano: 12.08.2017 13:06:42 w Mam problem...
hej.. mam problem.. zakupiłam starter nju mobile... doładowałam za 10zł i....nie mogę wysłać sms premium emotka  wchodzilam na moje konto i nie mam blokady... nie wiem co robić...  pomozcie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6386679 Napisano: 05.08.2017 23:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

wygrywaliscie cos na nivea.pl do testowania? u mnie caly czas porazki, nie wiem kogo oni tam wybieraja emotka

ja nigdy sie nie zalapalam... emotka  roznych form odpowiedzi probowalalm i nic emotka Wyświetl w wątku >>
2 jokan, brucee 0

myszorka92

#6386660 Napisano: 05.08.2017 21:56:58 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

danaaa napisał(a):

cb656 napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

Witam! szukam pomocy w dobraniu najlepszej oferty w sieciach komórkowych na kartę emotka  Najlepiej gdyby można było bezpłatnie przedłużyć ważność konta na rok emotka Myślę, że Wy konkursowi bracia i siostry pomożecie! emotka Z góry dziękuję!

NJU ma ważność środków po wieki http://www.njumob...66DC7.sunwww105...no i warto wziąć pod uwagę ze względu na konkurs emotka

W nju trzeba robić doładowanie raz na 6 m-cy, aby utrzymac numer albo odpowiadać na sms utrzymaniowy, który przychodzi jeśli przez 6 m-cy nie ma doładowania

Tak właśnie jest. ALBO emotka Odpowiedzieć bezpłatnie na esemesa każde dziecko potrafi. NJU w ten sposób sprawdza, czy numer jest aktywny. Ma to sens, bo po co trzymać w puli numer, z którego ktoś nie korzysta aktywnie emotka (korzystanie aktywne jest w dwie strony - inicjowanie i odbieranie połączeń i wiadomości przychodzących). Kłopot żaden, a środki na koncie ważne po wieki. Raz doładuję za stówę dajmy na to i mam tę stówę na koncie, póki wszystkiego na coś nie zużyję. Mogę przez pół roku tylko odbierać połączenia i SMSy, nic nie wysyłać, nie dzwonić, a kasa nadal tam jest. emotka

Potwierdzam, nju chyba ma najlepszą ofertę z kontem ważnym po wieki. U mnie wszytskie telefony konkursowe są, w nju emotka  

dziękuję Wam! emotka  a jeszcze zapytam gdzie są dostępne te startery? i za ile muszę doładować konto aby było aktywne? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6386455 Napisano: 04.08.2017 21:17:12 w Pomocy!!!!
Witam! szukam pomocy w dobraniu najlepszej oferty w sieciach komórkowych na kartę emotka  Najlepiej gdyby można było bezpłatnie przedłużyć ważność konta na rok emotka Myślę, że Wy konkursowi bracia i siostry pomożecie! emotka Z góry dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6350261 Napisano: 26.04.2017 12:32:46 w Zdjęcia naszych wygranych


Ktoś prosił o foto emotka  COSMIA Wyświetl w wątku >>

myszorka92

#6333626 Napisano: 15.03.2017 21:55:20 w SZUKAM....
szukam osób które mają na oddanie kody lays -uśmiech emotka  jakby ktoś iał zbędny kod proszę o wysłanie na pw. z góry dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318487 Napisano: 04.02.2017 17:25:54 w Pomocy!!!!
lb napisał(a):

kupiłam sukienkę znanej firmy po jednym założeniu zaczęły się odklejać hafty. Odesłałam sukienkę na mój koszt z reklamacją na zdjęciu pokazałam gdzie odkleja się haft, otrzymałam zwrot i dalej nie ma poprawy bo haft się odkleja, nie sądziłam że droga sukienka i znanej firmy ma haft przyklejony a nie przyszyty, co mam dalej robić czy odpuścić czy walczyć dalej, zaznaczę że zostałam potraktowana bardzo lekceważąco.

na Twoim miejscu firmę "postraszyłabym" rzecznikiem praw konsumenta... Może podziała i naprawią szkodę. Trzeba walczyć o to co nam się należy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318482 Napisano: 04.02.2017 16:57:33 w Auchan
ladyinred napisał(a):

Odnośnie maili. Mój był w spamie. e chyba na forum konkursowym, to każdy i tam sprawdza. 

mojego nie ma nigdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318458 Napisano: 04.02.2017 13:57:18 w Auchan
@@gnieszk@ napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

Miał ktoś tak, że wygrał a maila nie dostał? dobrze, że zadzwoniłam do sklepu potwierdzić czy to ja. okazało się, że TAK a maila do tej pory nie ma... Napisałam do nich mam nadzieję, że maila przyślą, ponieważ pani z BOK powiedziała, że muszę okazać się mailem o wygranej przy odbiorze bonów..

Polecam przeczytanie wcześniejszych postów. Takich osób jest sporo. Maile z informacją o wygranej z 01.02 nie zostały wysłane. Choć wg regulaminu powinni to zrobić w ciągu 48 godzin od zakończenia etapu.

ja z dnia 31 wygrałam dlatego się zaniepokoiłam emotka

A to przepraszam. Myślałam, że chodzi o wyniki z 01.02.  emotka

ok, to mój błąd nie napisałam z którego dnia wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

myszorka92

#6318456 Napisano: 04.02.2017 13:53:36 w Auchan
no nic jakby co będę odnosiła się do regulaminu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318455 Napisano: 04.02.2017 13:52:31 w Auchan
@@gnieszk@ napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

Miał ktoś tak, że wygrał a maila nie dostał? dobrze, że zadzwoniłam do sklepu potwierdzić czy to ja. okazało się, że TAK a maila do tej pory nie ma... Napisałam do nich mam nadzieję, że maila przyślą, ponieważ pani z BOK powiedziała, że muszę okazać się mailem o wygranej przy odbiorze bonów..

Polecam przeczytanie wcześniejszych postów. Takich osób jest sporo. Maile z informacją o wygranej z 01.02 nie zostały wysłane. Choć wg regulaminu powinni to zrobić w ciągu 48 godzin od zakończenia etapu.

ja z dnia 31 wygrałam dlatego się zaniepokoiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318451 Napisano: 04.02.2017 13:49:13 w Auchan
gonzo89 napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

Miał ktoś tak, że wygrał a maila nie dostał? dobrze, że zadzwoniłam do sklepu potwierdzić czy to ja. okazało się, że TAK a maila do tej pory nie ma... Napisałam do nich mam nadzieję, że maila przyślą, ponieważ pani z BOK powiedziała, że muszę okazać się mailem o wygranej przy odbiorze bonów..


Pierwsze słyszę że musisz pokazać maila...ja odbierałem z dowodem osobistym bony osobiście i wypełniałem taki formularz.

W poprzednim konkursie jak odbierałam też tak było.. I w regulaminie z tego co widzę również nie ma wzmianki o czymś takim, aby okazywać się mailem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6318446 Napisano: 04.02.2017 13:40:59 w Auchan
Miał ktoś tak, że wygrał a maila nie dostał? dobrze, że zadzwoniłam do sklepu potwierdzić czy to ja. okazało się, że TAK a maila do tej pory nie ma... Napisałam do nich mam nadzieję, że maila przyślą, ponieważ pani z BOK powiedziała, że muszę okazać się mailem o wygranej przy odbiorze bonów.. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myszorka92

#6310062 Napisano: 12.01.2017 01:13:54 w SZUKAM....
Prad napisał(a):

Szukam informacji czy STRAŻ MIEJSKA może żądać wskazania kierowcy samochodu parkującego według nich w niedozwolonym miejscu bez udowodnienia, że samochód faktycznie tam stał chociażby zdjęciem?

jeśli ma świadków, że samochód tam stał to owszem może ... niestety taki kraj, takie prawo... Jeśli świadków nie ma, zdjęć nie ma to mogą cmoknąć w pięty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6310001 Napisano: 11.01.2017 21:39:34 w Lay's
eskel napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

do którego dnia były wyniki? do niedzieli?

Tak.

dziękuję za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6309995 Napisano: 11.01.2017 21:04:01 w Lay's
do którego dnia były wyniki? do niedzieli? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszorka92

#6309191 Napisano: 09.01.2017 17:12:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0