Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneti

aneti

#4819311 Napisano: 09.11.2011 10:35:02 w Kupię...
kupię bilet na mecz Polska - Włochy Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4816789 Napisano: 08.11.2011 08:50:27 w Czas na zmiany...
nowe stare logo jest najbardziej OK - zniknęły te dziwne oczy na koniczynce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4805191 Napisano: 03.11.2011 01:11:12 w Pomocy!!!!
quaqua napisał(a):

aneti napisał(a):

mam jakieś cuda wianki na fb - dostałam kolejną wiadomość że jakaś osoba zaakceptowała moje zaproszenie emotka nie znam ludzi nie mówiąc o tym że ich nie zapraszałam emotka ma ktoś taką sytuację?



Może na wszelki wypadek hasło zmień...


hmmm, jak to zasugerowałaś to mnie olśniło, że dzień wcześniej zmieniłam hasło i po tej zmianie zdobyłam znajomych - / póki co mam spokój /
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4804815 Napisano: 03.11.2011 10:58:01 w Wkurza mnie...
abodak napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dzięki bardzo,
muszę coś zrobić, bo jeśli tak dalej pójdzie to za 1zł (+ vat) dostanę Nokię 3310 lub alcatela cegłę... 2 razy proponowali mi tańszy telefon, ale różnicę zżerali z punktów lojalnościowych (za opłacanie faktur w terminie, za każdą złotówkę wydaną, itd.), więc to była marna promocja...

tylko... mi tak głupio się z nimi użerać, może rzeczywiście zadzwonię do BOKu...


najbardziej przynajmniej na PLUS dziala podpisanie rezygnacji-wtedy sami wydzwaniaja i rozne propozycje daja.Moj maz wytargowal w abonamencie 25 zł o polowe wiecej minut niz ja mialam w 50 zł emotka
Jak tylko moja sie skonczyla-pozegnałam plus a poniewaz targowac sie nie potrafie na ich oferty mowilam dowidzenia


dokładnie, koleżanka odpuściła negocjacje, złożyła rezygnację i wtedy zadzwonili, że mogą jej dać fajny tel i ileś tam (pamiętam, że dużo) minut za free. Taka ich polityka...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4803305 Napisano: 02.11.2011 06:15:06 w Pomocy!!!!
mam jakieś cuda wianki na fb - dostałam kolejną wiadomość że jakaś osoba zaakceptowała moje zaproszenie emotka nie znam ludzi nie mówiąc o tym że ich nie zapraszałam emotka ma ktoś taką sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4661091 Napisano: 08.09.2011 07:48:41 w Allegro.pl - bez linków
no właśnie nic, echo - licytowałam za stówkę, w aukcji pisał że towar wart ok. 700 zeta. Pewnie mu moja stówa malizną pachniała ale jego problem że nie wystawił kwoty minimalnej.
Sprawdziłam że licytację odwołać można gdy np. towar zaginie - ale jego aukcja trwała nadal, nie wycofał jej; gdy ktoś ma negatywy lub nie ma z kupującym kontaktu...
Szczegół ale i tak jestem wkuta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4661064 Napisano: 08.09.2011 07:40:22 w Allegro.pl - bez linków
sloneczkoslu napisał(a):

aneti napisał(a):

Jako jedyna licytowałam przedmiot, sprzedający odwołał moją transakcję tuż przed końcem aukcji (nie ma śladu w aukcji, mam @ potwierdzającego licytację) i aukcja zakończyła się brakiem ofert kupna. Nie wygrałam aukcji więc nie mogę rozpocząć procedury sporu. Jest jakiś sposób dobrania się do gościa?
Mam 100% pozytywów, w tym dwa z ostatnich 30 dni.



kazdy ma prawo odwołac czyjąś oferte, widocznie sie rozmyslil albo np towar został uszkodzony. Ty mozesz grzecznie tylko o dobieraniu sie pomarzyc emotka


ale on nie odwołał aukcji... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4660945 Napisano: 08.09.2011 06:52:26 w Allegro.pl - bez linków
Jako jedyna licytowałam przedmiot, sprzedający odwołał moją transakcję tuż przed końcem aukcji (nie ma śladu w aukcji, mam @ potwierdzającego licytację) i aukcja zakończyła się brakiem ofert kupna. Nie wygrałam aukcji więc nie mogę rozpocząć procedury sporu. Jest jakiś sposób dobrania się do gościa?
Mam 100% pozytywów, w tym dwa z ostatnich 30 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4645159 Napisano: 01.09.2011 01:53:17 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

aneti napisał(a):

jeśli ktoś nie dostał nagrody z ilunch to na ich tablicy rozgorzałam mała dyskusja - może coś ruszy w temacie... emotka



ja dziś dostałam,ale jakim cudem skoro już wszystkie wygrane dotarły w zeszłym tygodniu emotka


ta babka od iluncha jest zakręcona jak ruski rower - jednym wysyła po dwa, trzy razy (nie tylko Tobie), innym w ogóle a jak ją poprosić o sprawdzenie wysyłki to strzela focha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4644411 Napisano: 01.09.2011 08:20:29 w Wkurza mnie...
jeśli ktoś nie dostał nagrody z ilunch to na ich tablicy rozgorzałam mała dyskusja - może coś ruszy w temacie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4631030 Napisano: 25.08.2011 02:02:51 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

aneti napisał(a):

Ilunch - nie mam dwóch zestawów mydełek, na maile nie odpisują. Ci ciekawsze - weszłam na fb i widzę że nikt nie piszę że do niego nie doszły, ale po chwili jakaś dziewczyna napisała że nie ma nagrody - pyk i post zniknął, napisałam ja - post zniknął, poświęciłam chwilę i w ciągu pół godziny pokasowali wszystkie zapytania o nagrody emotka


a z którego wygrana? bo mi niedawno z 14 lipca doszła emotka mały poślizg mają


z czerwca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4630994 Napisano: 25.08.2011 01:45:35 w Wkurza mnie...
Ilunch - nie mam dwóch zestawów mydełek, na maile nie odpisują. Ci ciekawsze - weszłam na fb i widzę że nikt nie piszę że do niego nie doszły, ale po chwili jakaś dziewczyna napisała że nie ma nagrody - pyk i post zniknął, napisałam ja - post zniknął, poświęciłam chwilę i w ciągu pół godziny pokasowali wszystkie zapytania o nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4592729 Napisano: 06.08.2011 05:45:18 w Wkurza mnie...
noorey napisał(a):

wkurzają mnie szminki maybelline... strasznie tnie się ta stronka, jak się znajdzie parę, to od razu się wiesza... żadnej nie mogę wygrać!


chyba każdemu się tnie, u mnie wisi z 3 sek, a jak już mam wszystkie to 18 sek się zapisuje
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4583343 Napisano: 02.08.2011 12:31:56 w Kupię...
Brakuje mi wątku, w którym można by nie sprzedać wygraną, ale takową odkupić.

Jeżeli temat jest zbędny nadstawiam tyłek na karniaka.


Ja poszukuję:
- szczoteczki elektrycznej
- bonów do Douglasa albo innej perfumerii (Sephora odpada) Wyświetl w wątku >>
1 ZMskyuza 0

aneti

#4568893 Napisano: 28.07.2011 10:53:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy Tymbark dziś informuje z kodów wysłanych tylko pierwszego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4491192 Napisano: 29.06.2011 05:08:21 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

aneti napisał(a):

tato999 napisał(a):

kupiłam przedmioty na allegro od sprzedającego, który miał ponad 100 pozytywnych komentarzy

w poniedziałek wpłaciłam pieniądze a dziś dostałam meila od allegro że byli zmuszeni zawiesić mu konto i żebym się wstrzymała z wpłacaniem pieniędzy dopóki nie odblokują emotka

i co teraz z moimi pieniedzmi ;(


wpłacałaś poprzez Płacę z Allegro? Jeśli tak oni oddadzą ci kasę. Ale być może sprzedawca nie uregulował rachunku i zawiesili mu konto - zapłaci, odwiesza i tyle emotka




nigdy nie płacę przez Płacę z allegro


z dnia na dzien przybylo mu ponad 20 negatywmych komentarzy i lecą dalej


dlatego ja zawsze Płacę z Allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4491052 Napisano: 29.06.2011 04:08:06 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

kupiłam przedmioty na allegro od sprzedającego, który miał ponad 100 pozytywnych komentarzy

w poniedziałek wpłaciłam pieniądze a dziś dostałam meila od allegro że byli zmuszeni zawiesić mu konto i żebym się wstrzymała z wpłacaniem pieniędzy dopóki nie odblokują emotka

i co teraz z moimi pieniedzmi ;(


wpłacałaś poprzez Płacę z Allegro? Jeśli tak oni oddadzą ci kasę. Ale być może sprzedawca nie uregulował rachunku i zawiesili mu konto - zapłaci, odwiesza i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4490696 Napisano: 29.06.2011 01:15:32 w Pomocy!!!!
krynio napisał(a):

Wygrałem w Lorealu, ale chciałbym żeby nagroda została wysłana na inny adres. Wie ktoś, czy można teraz zmienić dane? Tzn. zmienić można, bo zmieniłem, ale czy kosmetyki pójdą na nowy czy ten wcześniejszy adres?
Miał ktoś taka sytuację? emotka


Tego nie wiemy ale dziękujemy za ubogacenie forum pierwszym postem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4488974 Napisano: 28.06.2011 07:41:43 w PODZIĘKOWANIA
emotka Jejku, chyba pierwszy raz prosiłam o klika (fb) i niesamowicie mnie zaskoczyliście!!! Wszystkim którzy mi pomogli bardzo dziękuję! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneti

#4488619 Napisano: 28.06.2011 05:44:47 w Pomocy!!!!
rosalinda8888 napisał(a):

podpowiedzcie mi co za karte podarunkowa do tesco lub rossmana z loreala można kupić - same kosmetyki loreal czy można jakiś inny asortyment ???Pytam bo siostrom sie udało a mi kosmetyki jakimś cudem wpadły pare dni temu:-)


to bon na dowolne zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0